Gianluigi Buffon 'Absolutely Number One' by Mateusszek

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2007, 22:31

MATEUSSZEK: Gianluigi Buffon 'Absolutely Number One'

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Słowo od autora:
Przedstawiam Wam moją najnowszą kompilację, wykonaną specjalnie na Drugie Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Kompilacji Piłkarskich - EuroGoal Summer Competition 2007. Bohaterem mojej pracy jest jeden z piłkarzy, których najbardziej cenię, dla mnie bezkonkurencyjny numer jeden wśród bramkarzy - Gianluigi Buffon. Człowiek, który sprawia, że bronienie staje się maestrią. W 'Absolutely Number One' pokusiłem się o pokazanie wszelkich najlepszych parad Gigiego. Materiałów, jak zobaczycie, zgromadziłem bardzo dużo, a ręczę, że było to naprawdę ciężkie zadanie (około 40 godzin wycinania ze skrótów oraz meczów). Jaki montaż oraz poziom gwarantuje Wam pierwszy Mistrz Polski Kompilacji Piłkarskich - efekty sprawdźcie sami!

Życzę miłego oglądania i czekam na opinię, każdego kto widział moją pracę ;).


Dane techniczne:
Tytuł: Gianluigi Buffon 'Absolutely Number One'
Autor: Mateusszek
Długość: 4.50 min
Rozmiar: 54 mb
Podziękowania: Mlody, Juve_Fanik, Adi666666, Malutki, Gofer
Muzyka: 'Welcome To The Jungle' by Guns N'Roses / Slash Solo From 'Estranged' by Guns N'Roses
Program: Sony Vegas 6 & 7
Specjalnie dla: EuroGoal Summer Competition 2007, SoloJuve.com, EuroGoal.pl

Linki:
POBIERZ: POBIERZ EuroGoal.pl (POLECANY!) | RapidShare.com
OBEJRZYJ: YouTube.com
Ostatnio zmieniony 26 października 2007, 17:15 przez Mateo, łącznie zmieniany 1 raz.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2007, 23:26

No jak to przystalo Mateusszka kompilacja wyśmienita! :bravo: Efekty bardzo dobrze dobrane, dynamizm kompilacji oddał temperament Buffona, przy okazji wyraziście ukazując jego interwencje! Gratulacje! Chciałbym żeby w pierwszej 3 ESC znajdowali się tylko kibice JUVE, bo kompilatorów mamy wspaniałych... :)


Obrazek
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2007, 23:51

Zrobic dobry film o bramkarzu wbrew pozorom wcale nie jest tak latwo. Mateusszkowi wyszlo to bardzo dobrze. Bramkarze w najlepszych klubach srednio na mecz maja jedna genialna interwencje, ze dwie bardzo dobre, a reszta to wylapanie strzalow z dystansu po ziemi i wyjscia do pilek przy rzutach roznych/wolnych. Pewnie dlatego wlasnie poszczegolne sytuacje pochodza z bardzo odleglych od siebie czasow. Nie boje sie powiedziec, ze efekty sa idealnie dobrane: nie przeszkadzaja w ogladaniu filmu (pilka nie jest w glupi sposob zastepowana jakas "swecaca kula"), a bardzo umiejetnie wprowadzaja odpowiedni klimat. Nie odmawiam GiGiemu temperamentu, leczu muzyka bardziej pasuje mi do Boruca niz Buffona. Chociaz dobrze sie komponuje rowniez w tej pracy :wink:


ToXic_juventus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 01:33

muzyka prosto z dzungli :shock: :smile: z byt ostra jak na moje ucho troche ale oglada sie bardzi fajnie. brakowalo mi tylko jak jakiegos obroce zamachem kiwnoą 5/6


Forza juve
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 04:56

Żeby nie to, że nie lubię Gunsów, to powiedziałbym, że lepiej tej kompili nie dało się zrobić :D Temat bramkarza jest bardzo ciężki, ale zważywszy na Twoje doświadczenie i kunszt w tej branży, należało się spodziewać, że poradzisz sobie z tym i dobrze dla Ciebie, że bierzesz się za takie odważne tematy :) Poza muzyką żałuję jeszcze, że nie dałeś kilku wstawek zachowań Gigiego typu, jak to miało miejsce z Genoą, gdzie (widziałem, że umieściłeś tę paradę w kompilce, szkoda, że nie zostawiłeś do końca tej akcji :) ) Gigi po pięknej obronie strzału głową i bodajże później jeszcze dobitce, w arcyważnym momencie spotkania z Genoą w poprzednim sezonie - odwraca się do kibiców i coś do nich krzyczy. Brakowało mi takich właśnie impulsywnych zachowań, jakiegoś darcia mordy konkretnego na obrońców etc. Z pewnością pasowałyby tu sytuacje z ostatniego meczu, jak choćby Gigi łapie za twarz Chielliniego albo wybiega wręcz z bramki i macha rękoma ze wściekłości na obrońców, po tej pięknej paradzie, każdy wie pewnie, o który moment chodzi... no ok, dosyć tych wywodów, za powyższe "minusy" 9,5/10 :) życzę powodzenia, chociaż będzie ciężko, bo wydaje mi się, że bukol i mateelv wybrali nieco ciekawsze tematy, ale nie tylko to się liczy :) ... Aha i w tym miejscu chciałbym zachęcić wszystkich kompilatorów do stosowania muzyki rockowej w kompilacjach, gdyż imo najlepiej pasuje do klimatu i nadaje dynamiki kompilce, nie musi to być konkretny hicior, w sieci jest wiele dobrych instrumentalnych kawałków ;)

P.S. Dzięki Ci Panie (może lepiej by pasowało Lucku) za Gigiego :) absolutely number one ... najdroższy bramkarz świata - priceless :)


Capo di tutti capi
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 06:51

Kompilacja bardzo fajna :) Czasami nie nadążałem za zmieniającymi się scenami i zastanawiałem się, czy nie za krótkie są te urywki filmów (nie chodzi mi o miejsca zamierzone, ale o całość), ale może mam już za stary i za wolny mózg :smile:

Po raz kolejny sprawdza się to, że ogromną rolę w kompilacji odgrywa dobrze dobrana muzyka.. Bardzo fajnie. Łelkom tu te dżangl.


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 16:34

Nie wiem co napisać :shock: :shock: :shock: ...
normalna muzyka :P




GENIALNE !


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 16:48

MATEUSSZEK: Gianluigi Buffon 'Absolutely Number One'

Jeszcze raz przepraszam (wiesz za co), i zabieram się do oceny, na prawdę wielkiej kompilacji. Najłatwiej chyba będzie mi to uczynić wg myślinków.

Temat: - Tylko twoja praca o bramkarzu Italii stworzona została z potężnej ilości materiałów. Tyle czasu ile spędziłeś przy wycinaniu z meczów i skrótów mówi samo za siebie. Pozbierałeś najlepsze interwencje Gigiego z kilku ostatnich lat - co jest nie lada sztuką. Mnie osobiście widmo męczarni przy wycinaniu z 700mb meczy kilku sekundowej parady Buffona spaliło by przed czasem. Trzeba mieć do tego nerwy - i tutaj wielki plus. Żadnej łatwizny, żadnego próżnowania. Sama osoba włocha była już bohaterem różnych kompilacji, ale co to byłooo...Jakieś zlepki gotowych interwencji z downloadu. Dla mnie temat jak najbardziej trafiony! :cool:
Materiały: - wyżej napisałem już coś na ten temat. Gigantyczna ilość i to bardzo dobrej jakości. Super! :smile:
Muzyka: - a więc tak... ja nie przepadam za takimi rytmami. Nigdy nie słuchałem Guns N'Roses. Do osobowości wesołego i żwawego Buffona pasowała jednak ta nuta jak ulał (Welcome to the jungle) :D . Dopiero po którymś obejrzeniu twojej pracy muza zaczęła mi wpadać w ucho. Co raz bardziej i bardziej, aż mi się spodobała - dobry znak. I teraz również film zaczął nabierać coraz większej wartości. Co ten podkład robi z człowieka... :P
Efekty: - nie jest mi pisane oceniać efekty, gdyż sam prezentuje niski poziom i muszę cały czas nad nimi pracować. Jednak twoje glow'y i kolorki były dopasowane idealnie. Ze smakiem. Z wyczuciem. Z sercem (buahaha :prochno: ). Wszystko ukazane było tak estetycznie. Co tu będę dużo mówił/pisał - celująco!
Synchronizacja: - Perfekcyjna. Były jednak momenty, kiedy brakowało mi czegoś na bit. Ale już sam nie wiem czy to sen, czy jawa :P Nie ma co pisać - synchro zarąbiste :)
Atrakcyjność oglądania: - Miodzio! Wystarczyło, ze od pierwszego akapitu do tej pory obejrzałem 'Absolutely Number One' 2 razy i muza już fantastycznie mi leży. Miałeś rację pisząc, że po 'Only One' to Twój najlepszy filmik. Zgadzam się z tym w 100%. Kompilke oglądam z ogromną przyjemnością, a jeszcze bardziej się cieszę, że jest ona o gwieździe Turynu. Film elegancko rozluźnia, jest przyjemny dla oka(nie wiem czy juz to pisałem). Gratuluje, i czekam na następne Twoje dzieła! Liczę na to, iż będą one także o footballerach z Juve :)

Moja ocena: 5,5 /6


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 18:41

Kompilacja bardzo fajna, postarałeś się, podobała mi się. Muzyka jakiej użyłeś nie była może według mnie rewelacyjna do tego typu kompilacji ale nie była też najgorsza. Mogłeś też podkreślić bity jakimiś efektami ale nie jestem pewien czy wtedy kompilacja nie była by zbyt naładowana efektami więc nie będę traktował tego jako minus. Ogólnie bardzo dobrze. 5/6


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 21:38

Poprostu WOW... Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Kompilacja nie wywołała we mnie jakichś skrajnych emocji styl zachowany wyrazistość również temat... o to chodzi pierwszy raz widze tak zrobioną kompilacje o bramkarzu dużo czasu napewno Ci zajęło poskładanie tego wszystkiego... Podobają mi się przejścia razem z muzyką (no właśnie muzyka uwielbiam Guns N' Roses) przejścia były dość szybkie i nie wiele można było zauważyc ale tam były mniej znaczące momenty, interewencje było bardzo dobrze widać... Zabraknie jedynie plusa za to ze nie poruszyło to mego serca...
5+/6


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2007, 10:01

Już po Twoim opisie na gadu, wiedziałem, że szykujesz kolejne dzieło i nie mogłem się doczekać kiedy je zobaczę. Powiem tak: Twoje prace od innych odróznia to, że nie mogę się w nich doszukać żadnych błedów :) Masz niesamowity talent, ktory świetnie wykorzystujesz. Może to będzie nie fair, co napisze, ale dla mnie jesteś murowanym faworytem do obrony tytułu, chociaż inne prace też są kapitalne.
Uwielbiam oglądać Twoje kompilacje, oczywiście po kilka razy :D Muzyka dla mnie ok, wiesz, że również uwielbiam Gunsów, choć solówką z Estranged narobiłeś mi tylko smaczku, ten utór kocham :P Także wielkie gratulacje z mojej strony, prezentujecie bardzo wysoki poziom :ok:


Obrazek
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2007, 13:01

Ładna kompilacja.

Sobie weszłam wczoraj na forum i zobaczywszy twój nick przy nowej kompilacji, pomyślałam: `no super, znowu będzie fajny filmik do obejrzenia i do kolekcji`. I dziwnym trafem nie pomyliłam się. W dodatku filmik o Buffonie.

Bardzo ładna kompilacja :dance:

Nie jestem na tym forum od dawna,a mimo to już się przyzwyczaiłam kojarzyć cię ze znakomitymi kompilacjami. Musisz sie cieszyć, że wszyscy cię tak chwalą, ale niech to wpłynie tylko na twoje zdolności , na dalszy rozwój. Twoje kompilacje są dalekie od innych, wyróżniające się.

Super ujęcia, tak zgrane, że każda sekunda pracy przyciąga uwagę, nie ma niewykorzystanego czasu. Do tego ładniutka grafika. Widać, że chyba Sony Vegas jest twój od podszewki :wink: :wink:
Muzyczka oryginalna, mimo że nie przepadam, to podoba mi się tutaj.Welcome to the Jungle..... :dance: Nie wiem czemu, miałam wrażenie, że nagle bramka Gigiego to jakieś tajemne wrota, a on za wszelka cenę broni dojścia do nich i , jak widać, wychodzi mu to znakomicie, jak i tobie kompilacja o nim. Widać przede wszystkim Buffona-bramkarza; profesjonalistę, a dopiero potem człowieka, który przecież takze się uśmiecha i ma swoje słabości(tzn tych słabości to nie widać tutaj :) :wink: ).

Super ładna kompilacja :happy:

_____
Gratuluję.


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Janek1986

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2007
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2007, 14:03

Przyznam szczerze, że spośród wszystkich trzech oglądanych dzisiaj przeze mnie kompilacji na tym Forum - ta cechuje się największą fachowością wykonania. Nie znam się na tyle, aby rozstrzygać która z nich jest najlepsza, bowiem kompilacja oparta na motywach z filmu 300 ma niebywałe przesłanie, filmik o Palladino ukazuje jego nieprzeciętne możliwości, zaś niniejszy wielkiego umiejętności świetnego bramkarza.

Gdyby tak potencjał trzech kompilacji zjednoczyć w jednej pracy, to strach się bać :) Ogólnie świetna robota, jestem pod wrażeniem, a linki poszły w świat.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2007, 14:43

mateuszek ty tu masz jakis fanclub. ja nie przypominam sobie zeby jakas twoja praca mi sie podobala... oprocz tej :P ta praca jest naprawde dobra gratulacje widac ze sie rozwijasz. :ok:


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2007, 14:59

Mi bardzo sie podobala ta kompilacja. A najbardziej sie podoba muzyka
pierwszy raz ja uslyszalem ale od razu mi sie spodobala. Ogolnie wiekszosc Twoich kompilacji sa wysmienite :ok: :ok: .


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
ODPOWIEDZ