Zdjęcie drużynowe

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2008, 22:00

qUIET pisze:Jeżeli mnie oczy nie mylą to jest Legrottagglie a nie Legrottaglie :roll:
Oczy cię mylą ;)

Poprawiłem juz błąd :)

Kolega evil zresztą też, zapomniałem po prostu usunąć jedno "g" przy podwajaniu "t" :)


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2008, 23:50

mozesz zapodac linka do tego programu z south parka?? :)


Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 09:51

Camoranesi jak jakis samuraj wyglada :smile: ale i tak Sissoko wymiata ze swoja czuprynka :prochno:


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 11:57

drozdi pisze:mozesz zapodac linka do tego programu z south parka?? :)
Tu możecie stworzyć własną podobiznę :D Tudzież zdrobic podobizne kogo tam chcecie. Z tym, że tu nie ma koszulki Juve :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 12:55

pinturicchia pisze:
drozdi pisze:mozesz zapodac linka do tego programu z south parka?? :)
Tu możecie stworzyć własną podobiznę :D Tudzież zdrobic podobizne kogo tam chcecie. Z tym, że tu nie ma koszulki Juve :)
a jak zrobic koszulke Juve??


Obrazek
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 13:14

pinturicchia pisze:
drozdi pisze:mozesz zapodac linka do tego programu z south parka?? :)
Tu możecie stworzyć własną podobiznę :D Tudzież zdrobic podobizne kogo tam chcecie. Z tym, że tu nie ma koszulki Juve :)
no własnie to juz znalazłem ;) ale chodzi o te koszulki żeby były nie ;p


Obrazek
pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 14:46

Ja to zrobiłam tak, że wycięłam z tej tapety dół jednego z naszych piłkarzy:
Obrazek
Następnie zrobiłam siebie bez ubrania :prochno: (na białym tle) Zrobiłam screena i zapisałam na kompie. Następnie pomniejszyłam obrazek tak żeby być tej samej wielkości co piłkarze :) A potem to już tylko w paintcie nakleiłam na swoją postać dół piłkarza (patrz wyżej) I tyle :)
Innego sposobu nie widze :P


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 16:05

troche zabawy z tym jest... moze twórca tapety zna jakis prostszy sposob ;) jesli nie zna to dobre i to ;)


Obrazek
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 17:51

Witam !
Mam pytanie, otóż jeżeli już stworzyłem sobie postać w tym programie i chcę zapisać na kompa to jakie kroki musze w tym celu poczynić ? Dodam że nie znam za bardzo angielskiego i screena nie zrobie ponieważ gdy naciskam przycisk na klawiaturze ( print screp ) nic sie nie dzieje. ( obawiam sie że w ogole ten przycisk ( prtScr) mam wolny tz nic pod ten przycisk nie mam podporzadkowane, ) ( jak moge ustawic na kompie zeby wreszcie dzialal mi prtScr ?? )
PROSZE O POMOC !

Co do tematu to karykaturki są super, juz mam ustawione na tapecie.

pozdrawiam


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 18:33

Robert 10 pisze:Witam !
Mam pytanie, otóż jeżeli już stworzyłem sobie postać w tym programie i chcę zapisać na kompa to jakie kroki musze w tym celu poczynić ? Dodam że nie znam za bardzo angielskiego i screena nie zrobie ponieważ gdy naciskam przycisk na klawiaturze ( print screp ) nic sie nie dzieje. ( obawiam sie że w ogole ten przycisk ( prtScr) mam wolny tz nic pod ten przycisk nie mam podporzadkowane, ) ( jak moge ustawic na kompie zeby wreszcie dzialal mi prtScr ?? )
PROSZE O POMOC !

Co do tematu to karykaturki są super, juz mam ustawione na tapecie.

pozdrawiam
jak naciśniesz Print screen, to następnie przytrzymujesz Ctrl i naciskasz C. Później otwierasz Paint i znowu przytrzymujesz ctrl i naciskasz V. Pojawia ci sie screen i potem wycinasz to co chcesz i już :)


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 18:40

pinturicchia pisze:
Robert 10 pisze:Witam !
Mam pytanie, otóż jeżeli już stworzyłem sobie postać w tym programie i chcę zapisać na kompa to jakie kroki musze w tym celu poczynić ? Dodam że nie znam za bardzo angielskiego i screena nie zrobie ponieważ gdy naciskam przycisk na klawiaturze ( print screp ) nic sie nie dzieje. ( obawiam sie że w ogole ten przycisk ( prtScr) mam wolny tz nic pod ten przycisk nie mam podporzadkowane, ) ( jak moge ustawic na kompie zeby wreszcie dzialal mi prtScr ?? )
PROSZE O POMOC !

Co do tematu to karykaturki są super, juz mam ustawione na tapecie.

pozdrawiam
jak naciśniesz Print screen, to następnie przytrzymujesz Ctrl i naciskasz C. Później otwierasz Paint i znowu przytrzymujesz ctrl i naciskasz V. Pojawia ci sie screen i potem wycinasz to co chcesz i już :)
Tak, tylko jak naciskam print screen to wlaczaja mi sie opcje drukowania ;/
Nie wiesz moze jak i gdzie zmienic funkcje poszczególnych klawiszy w klawiaturze ??


C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 18:40

pinturicchia pisze:
Robert 10 pisze:Witam !
Mam pytanie, otóż jeżeli już stworzyłem sobie postać w tym programie i chcę zapisać na kompa to jakie kroki musze w tym celu poczynić ? Dodam że nie znam za bardzo angielskiego i screena nie zrobie ponieważ gdy naciskam przycisk na klawiaturze ( print screp ) nic sie nie dzieje. ( obawiam sie że w ogole ten przycisk ( prtScr) mam wolny tz nic pod ten przycisk nie mam podporzadkowane, ) ( jak moge ustawic na kompie zeby wreszcie dzialal mi prtScr ?? )
PROSZE O POMOC !

Co do tematu to karykaturki są super, juz mam ustawione na tapecie.

pozdrawiam
jak naciśniesz Print screen, to następnie przytrzymujesz Ctrl i naciskasz C. Później otwierasz Paint i znowu przytrzymujesz ctrl i naciskasz V. Pojawia ci sie screen i potem wycinasz to co chcesz i już :)
Niekoniecznie trzeba naciskać ctrl + c po wcisnięciu prt scr, można od razu przejść do wklejania.
Robert 10 pisze:Tak, tylko jak naciskam print screen to wlaczaja mi sie opcje drukowania ;/
Nie wiesz moze jak i gdzie zmienic funkcje poszczególnych klawiszy w klawiaturze ??
Ja osobiście nie wiem gdzie można zmieniać funkcje klawiszy ale w ostateczności możesz spróbować zrobić zrzut za pomocą klawiatury ekranowej tylko ustaw ją tak żeby nie zasłaniała za dużo
8)


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 11:43

Potrzebuje duże zdjęcie całego składu z tego sezonu, najlepiej z jakiegoś ostatniego meczu.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 11:55

W ostatnim meczu z Artmedią na początku meczu robili grupowe foto ale jeszcze nie znalazłem go :/ jak ktoś ma to niech wrzuci ;)


mateusz1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2005
Posty: 103
Rejestracja: 16 lipca 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 12:07

Sapo_JuveFan pisze:W ostatnim meczu z Artmedią na początku meczu robili grupowe foto ale jeszcze nie znalazłem go :/ jak ktoś ma to niech wrzuci ;)
Proszę:
http://sport.alice.it/calcio/foto/champ ... 64147.html


ODPOWIEDZ