World Cup 98: Nameless Moments (letnia kompilacja)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
jumbo11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2005
Posty: 10
Rejestracja: 03 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 19:04

** NAJNOWSZA **
World Cup 98: Nameless Moments
Obrazek Obrazek
29MB, 3:32 min.

Chociaz moja ostatnia kompila WC06: Crazy Ass Skills nie byla niesamowicie genialna kompilacja to otrzymalem za nia kilka pochwal (za co jestem wdzieczny). Zmotywowalo mnie to wiec do zrobienia podobnej kompilacji o MS98 gdyz nie mam w chwili obecnej materialow o niczym innym.

Jako ze klipy sa bardzo dobrej jakosci to zostawilem je w spokoju. Jedyne co uzylem to zwolnien i przyspieszen. Powiem szczerze w ta piosenka byla bardzo trudna, trudniejsza niz wczesniejsza do zgrania. W refrenie pozwolilem sobie odpuscic i dac jak najwiecej wolnych klipow a reszta, czyli tam gdziej Quik spiewa, jest zgrana ze zmeniajaca sie melodia. Wolno-Szybko-Wolno albo Szybko-Wolno-Szybko z wyjatkiem kilku miejsc.

Zajela mi tak kompilacja sporo czasu wiec mam nadzieje ze sie spodoba. Jest ona prosta a jej cel to - poprostu mile wspomnienia. :)

YouTube:
www.youtube.com/whtchocla7e

ZShare (1MB HQ):
http://www.zshare.net/video/2076446bc79e18/


Nick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 62
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 20:13

niezłe materiały wykorzystane, muzyki da sie słuchac! ;] wg mnie bardzo dobra kompilacja! wielki plus, szczególnie, że to jedne z ciekawszych Mistrzostw Świata...
pozdr


Forza la Juve !
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 21:19

jumbo11 - skąd masz materiały? masz może jakieś całe mecze?

żeby nie było off-topu, ocenię.
Bardzo rzadko oceniam kompilacje, więc moja ocena za bardzo profesjonalna nie będzie :P .
Kompilacja ma swój klimat, a to jest zawsze największy plus. Niby samo pokazanie trików piłkarskich wałkowane przez 3 minuty, a mimo to oglądanie nie nudziło. Twoja praca zapewne miała wziąć na sentyment i cel ten osiągnąłeś. Sam mile wspominam ten turniej i warto przypomnieć sobie takie gwiazdy pośledniejszego formatu jak Ikpeba czy Ortega.
Muzyka dobrze skomponowana z z video. Sam dobór podkładu też był trafionym pomysłem, bo przecież nie wszystkie kompilacje muszą być energiczne i prowadzone z werwą.
Całość - 8/10. Za krótka i brakuje mimo wszystko bramek. I scen z finału.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 22:04

Kompilacja naprawde świetna! Bardzo mi się podobała, miło było powspominac :lol: Ciekawe akcje wybrałeś... Spoko muzyka... Dobrze, że nie było dużo jakiś efektów specjanlych, bo zapewne troszkę by popsuły prace, ale kto wie
Jedynie dwa minusy:
- troche za krótka
- Brak jakichkolwiek bramek
Ale ogólnie mi się podoba...


CannaDaroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2007
Posty: 17
Rejestracja: 11 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 23:12

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Kompilka przypomniałes mi Stare dobre czasy :ok: :ok: :happy: szkoda ze takich jusz nie będzie z takimi gwiazdami :płaczę: :płaczę: :płaczę: Zizu Jesteś THE BEST najlepszy na świecie
a dlaczego za styl gry nigdy nie będzie lepszego piłkarza a ta kompilka przypomniała mi moją ukochaną starą BRAZYLIE najlepszy napastnik bez 2 zdan na swiecie RONALDOoooooooooooooooooooooooooooooooo9
zawodnik miał ma i bedzie miał wszystko
szybkosć,spryt,drybling,skutecznosc,z baski sypie takiego napadziora jusz nie będzie:( 2 największe gwiazdy MŚ98r) RONALDO,ZIZU
a mój skład z tamtych mistrzostw to:
.........................................BARTEZ....................................................
.....Thuram................Maldini..............(Desailly).............R.Carlos..........
.....Rivaldo..................Zidane.............(...............)...............................
..............................Ronaldo....................Sukur...................................


WIERNOSĆ
AVE JUVE (7lat )
...........FORZA JUVE..............
Cannavaro.Carlos.Zidane.Buffon.Del Piero.Kaka.Pirlo.Jan Paweł 2. moi idole :)
Gabryś1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 marca 2007
Posty: 52
Rejestracja: 31 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 23:37

Mi sie bardzo podobała , tak samo jak ta z MŚ 06 - super
:wink:

CannaDaroo: Rivaldo na prawej mańce :?: :!:


"Bo tego durnia mamy za prezydenta"
http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/592 ... xpress.php
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2007, 10:28

Kolejna bardzo dobra kompilacja, naprawdę podobają mi się Twoje prace. Zwłaszcza, iż kocham się w sztuczkach techniczych i niekowencjonalnych zagraniach, a w Twoich pracach tego pod dostatkiem. Chociaż widać jak przez te 8 lat zmieniła się wyobraźnia piłkarzy, te sztuczki nabrały większej dynamiki i kolorytu, teraz każdy się prześciga aby wymyslić coś nowego. Wtedy wystarczał ,,rowerek'' , ,,ruleta'' i tradycyjna siatka :) Teraz nawet siatkę chce się założyć w jak najpiękniejszy sposób 8) Super kompila i odrazu proszę Cię, zrób jeszcze taką z MŚ' 02, szczególnie chcę tam zobaczyć bardzoooo rzadko wykonywany zwód na stadionach piłkarskich, a jakże efektowny, mianowicie przerzucenie piłki przez Ilhana Mansiza z Turcji nad Carlosem. To było genialne, pewnie pamiętacie 8) Zresztą w innym meczu, inny Turek też tak zaszalał 8)

Ponadto MŚ'98 to moje pierwsze mistrzostwa, mam do nich szczególny sentyment. Na pewno Twoje prace zachowam, super pamiątka z największej imprezy :ok:


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2007, 11:41

Ja bym to zatytułował Priceless Moments :) Bardzo dobra praca, może rzeczywiście zabrakło tylko paru bramek dla urozmaicenia, a ogólnie to uwielbiam takie kompilki, za mało takich wychodzi, wszystkie są nastawione na gole, pozdrawiam.


Capo di tutti capi
Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2007, 17:25

Masz chłopie świetny styl robienia kompilacji, wprowadziłeś do mojego zbioru wreszcie coś nowego! Cieszę się, że ktoś w końcu odszedł od ciągłego pokazywania bramek :). Triki i zwody zawodników plus znakomita muzyka to jest to czego szukałem u innych, a u Ciebie to znalazłem :). Dzięki, i powodzenia w tworzeniu następnych prac!


jumbo11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2005
Posty: 10
Rejestracja: 03 lipca 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 05:18

dziekuje bardzo za cieple komentarze i chce powiadomic ze juz pracuje nad nadstepna kompilacja rowniez o trikach...

do ktorej sam nakrecam czesc klipow i powiem tylko ze jeszcze czegosc takiego na internecie nie bylo. :)

milego ogladania. :-D


ODPOWIEDZ