Korzeniowski i jego polityka...

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2007, 21:15

To jest skandal ! Zchodze z kompa, zasiadam przed TV, włanczam TVP 1 święcie przekonany o Tym, że zobacze półfinał ligi mistrzów pomiędzy ManU a Milanem, a tu nic, dobra przełanczam na TVP 2 i też nic... sprawdzam Telegazete i NIC ! Skróty o 22:45... :angry:
Korzeń ! Chłopie ! Wiem, kochasz tą swoją lekkoatletyke, ale nie lekcewarz innych sportów ! Bulwersujesz bardzo duża liczbę polskich kibiców piłki nożnej ! Nie wiem jak można było zatrudnić taką osobę na to stanowisko, chociaż co do jego kompetencji to raczej żadnych zarzutów nie mam, ale to, że faworyzuje jakąś inną dyscyplinę już może dziwić. Praw do transmisji najbliższego Euro też nie wykupisz bo wolisz puścić jakis Mityng Lekkoatletyczny(chociaż z praktycznego punktu widzenia powinienem lubić lekkoatletyke, bo mój kuzyn jest znanym Polskim sportowcem... nie wierzycie... Robert Maćkowiak) ? ŻAL ! :/
Będziecie pisać, że trzeba sobie kupić Polsat Sport i nie narzekać, ale nie każdy jest taki bogaty, żeby dorzucić do Swojego miesięcznego rachunku paredziesiąt złotych. Porażka, kompletna porażka... Żeby nie puścić półfinału Ligi Mistrzów, a wcześniej puszczać fazę grupową , czy fazy dalej... :doh:
Nie ma co sie rozpisywać... bo nie mam słów na tego Zacnego dla polskiego Sportu Pana...


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2007, 21:16

włącz Dsf :> Jak byś śledził uważnie byś wiedział że tvp nie wykupiła meczów rozgrywanych we Wtorek

pzdr.


Rafek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2006
Posty: 71
Rejestracja: 30 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2007, 21:23

Nic Ci nie da kupowanie Polsatu Sport. Prawa do transmisji wykupił ITI, więc pierwszy półfinał leci na platformie n, a dokładnie chyba na nsport. Drugi półfinał jutro na 2.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2007, 21:28

RuTeK pisze:włącz Dsf :>
Nie mam kablówki...


EDIT:
el_pajaco pisze:A może pepiki pomogą (CT2) ?
Mam tylko CT1... i jeszcze snieży...
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2007, 21:49 przez Kuben, łącznie zmieniany 1 raz.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2007, 21:36

A może pepiki pomogą (CT2) ? :)


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2007, 22:19

Jak byś nie zauważył to w tym roku jeżeli był już mecz puszczany to tylko w środę więc pewnie drugi półfinał będzie transmitowany. Jeżeli nie masz kablówki to zawsze możesz spróbować obejrzeć mecz przez sopcasta ja tak właśnie robię i jestem bardzo zadowolony. chociaż patrząc na politykę jedynki to niedługo nikt tego nie będzie oglądać bo jak mówisz coraz mniej tam rzeczy dla kibica:-/


bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2007, 22:38

niestety nie tylko tvp schodzi na psy :( Polsat to samo;/ brak LM i Bundesligi a zamiast tego 2liga angielska i szkocka ekstraklasa :? żall....


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2007, 23:03

Najlepiej kupić antenę satelitarną z tunerem Ferguson na Astrę i Hot Bird, wgrać klucze i mecze polecą.


Obrazek
Obrazek
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2007, 23:46

Nie można powiedziec, ze TVP schodzi na psy. ITI stworzylo nowa platforme i musi zachecic nas, Polakow, do zakupienia ich produktu. Chcesz ogladac mecze LM- kup platforme n, proste? A za 3 lata wejdze nowa platforma lub C+/Polsat wykupi prawa i dekoder jest do wyrzucenia. I tak w kolko... Zaplacili wiecej niz TVP, wiec maja prawa do puszczania meczow. Swoja droga, LM powinna byc tylko w TVP, a inne ligi (tj. polska, wloska, hiszpanska, angielska itp itd) powinny zostac rozdzielone pomiedzy ITI, Polsat i Canal...


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 00:08

figc1898 pisze:Najlepiej kupić antenę satelitarną z tunerem Ferguson na Astrę i Hot Bird, wgrać klucze i mecze polecą.
widzisz jakis problem ?? :) ja sobie w necie ogladam. albo na canal+ deporte

ps smieszy mnie troche ta jego polityka bo puszcza transmijsje jakis wyscigow kolarskich wogol jakies wiochy niz pileczke ktora ma przeciez 80% ogladalnosci wzgledem innych sportow


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 02:48

Mamy kapitalizm, ITI ma kasy jak lodu, chciało wejść z szumem na rynek to weszło. Czego tu się dziwić i wrzucać na Korzeniowskiego, takie czasy..


Beben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 27 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 08:50

Na Korzeniowskiego można wrzucać ,bo kiedyś sam przynzał ,że chce ograniczyć transmisje meczy w Publicznej Tv.A co do $ za transmisje wydaje mi się ,że po prostu jest stała cena ,równie dobrze Polsat TVN I TVP 1 mogła by pusczać ten sam mecz w tej samej chwili wystarczy wykupić dane spotkanie ( W zeszłym roku było tak ,że na Polsacie Sport oraz na Tvp 2 były te sama mecze Ligi Mistrzów). Nie wiem czym to jest spowodowane ,ale niektórzy Politycy też wyrażali swoje zbulwersowanie ,np Poseł Kurski (którego nie trawie) stwierdził ,że jest to jeden z powodów odwołanie Wilsteina.Moze trzeba będzie jakaś petycje wysłać na przyszły rok do Tvp :/


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 09:30

Tez mi szkoda ze nie puszczaja meczy ligi mistrzow w tvp ani w Polsacie Sport ale trzeba to jakos przezyc.
Korzeniowski chyba nieza dobrze ptowadzi ta telewizje.
Mowi ze chce ograniczyc pilke nozna i zamiast niej puscza wyscigi konne. Ale ich to tez powinno interesowac bo od razu spada ogladalnosc. no niestety.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 10:04

herr_braun pisze:Mamy kapitalizm, ITI ma kasy jak lodu, chciało wejść z szumem na rynek to weszło. Czego tu się dziwić i wrzucać na Korzeniowskiego, takie czasy..
Dokładnie. Kto ma kasę, ten ma LM. Proste jak drut.

Identycznie jest we Włoszech. Mają tam swoje RAI. I niby Włosi mają jedną z najsilniejszych lig świata, ale ich tv wykupują prawa do tych spotkań, gdzie grają włoskie drużyny. Jeśli ktoś chce oglądać resztę, niech sobie wykupi SKY. A co ma powiedzieć taki Korzeniowski, którego rodacy ostatni raz w LM grali w poprzednim wieku?

Rację przyzna mi ten, kto choć raz oglądał RaiSport. Wczoraj w czasie meczu Milanu puszczali bilard. Najwyższy poziom rozgrywek piłkarski w tej stacji to SerieC.

To jest wolny rynek. Chcesz mieć lepiej? Płać :smile:


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 12:13

Beben pisze:Na Korzeniowskiego można wrzucać ,bo kiedyś sam przynzał ,że chce ograniczyć transmisje meczy w Publicznej Tv.
No i o tym właśnie mówimy :/ Dlaczego teraz możemy zobaczyć mecze Ligi Mistrzów tylko w środy? Czasami o wiele ciekawsze mecze są właśnie we wtorek.
Ogólnie polityka Korzeniowskiego bardzo mi się podoba. Chce on naprawdę wypromować i stworzyć "modę na sport" (oby wieczną modę) w Polsce. Powiększył on liczbę godzin transmisji, wprowadził plebiscyt na najlepszego sportowca miesiąca. Ale to co zrobił z LM zasługuje na hmm.. pogardę (?)


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
ODPOWIEDZ