Sony Vegas 7.0

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2006, 20:35

Mam prosbe : Czy ktos moze wytlumaczyc mi jak 4 letniemu dziecku jak poslugiwac sie programem All Video Joiner aby stworzyc kompilacje lub zaproponujcie mi jakis program ktory mozna bezplatnie sciagnac z sieci ( najlepiej z instrukcja obslugi :P ) :pray:

Z gory dziekuje
Ostatnio zmieniony 07 września 2008, 19:37 przez Kamil_on, łącznie zmieniany 2 razy.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2006, 20:48

Jako początkującemu kompilatorowi polecam Windows Movie Maker bo jest łatwy w obsłudze (miałem gdzieś link z instrujcką obsługi ale nie moge znalźć :angry: ) W/G mnie i pewnie reszty kompilatorow najlepszy jet Sony Vegas ale to jush program dla profesionalistow. PzDr :)


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2006, 21:03

Tu masz instrukcję obsługi WMM

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=14370


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2006, 23:42

Panowie a wiecie skad pobrac Sony Vegas ?? Bo animacje,przejscia z WMM juz mnie zanudzają,są gorsze od tych niz w Sony Vegasie


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2006, 00:11

Simi pisze:Panowie a wiecie skad pobrac Sony Vegas ?? Bo animacje,przejscia z WMM juz mnie zanudzają,są gorsze od tych niz w Sony Vegasie
Nie pamietam dokładnie linku ale podam Ci kilka przydatnych z ciekawymi programami, moze tam znjdziesz.
www.dobreprogramy.pl
www.nowe.pl
www.programosy.pl
Jak tam nie znajdziesz to pozostaja Ci Google albo programy p2p.
PzDr ! :)


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2006, 00:14

[RA]MACIUS pisze: W/G mnie i pewnie reszty kompilatorow najlepszy jet Sony Vegas ale to jush program dla profesionalistow.
Nie zgadzam się. Sam używałem do mojej konkursowej kompilacji SV, a za profesjonaliste się nie uważam :wink: Tak naprawdę jest to dość przyjemny program, jednak za jego pełną wersję należy zapłacić. W sieci dostępna jest 30-dniowa. Pełną można ściągnąć chociażby przez emula i później szukać klucza, ale to oczywiście nie jest legalne.

Jeśli troche przy nim posiedzisz i metodą prób i błędów cierpliwie bedziesz odkrywać jego tajemnice, to możesz skleić coś fajnego :)

Powodzenia :ok:


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2006, 01:16

Mam jeszcze jedno pytanie :

Jak moge sciagac filmy z YouTube aby miec je w formacie ktory mozna zimportowac do WMM . Ja sciagalem przez Flv ale jakos nie moge takiego formatu zimportowac.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2006, 11:11

Kamil_on pisze:Mam jeszcze jedno pytanie :

Jak moge sciagac filmy z YouTube aby miec je w formacie ktory mozna zimportowac do WMM . Ja sciagalem przez Flv ale jakos nie moge takiego formatu zimportowac.
Polecam program "Ultra Video Converter". Mozesz go sciagnac za pomoca p2p a stad mozesz sciagnac wersje shareware


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2007, 23:19

Juz od prawie godziny szukam na Jp( bo wiem ze cos takiego bylo ) instrukcji sciagania filmow z Youtube , totez mam prosbe do kogos bardziej zorientowanego na forum aby podal link do postu gdzie ową instrukcje zamieszczono . :pray:


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2007, 23:26

Kamil_on pisze:Juz od prawie godziny szukam na Jp( bo wiem ze cos takiego bylo ) instrukcji sciagania filmow z Youtube , totez mam prosbe do kogos bardziej zorientowanego na forum aby podal link do postu gdzie ową instrukcje zamieszczono . :pray:
Może to i nie instrukcja ale też bardzo przydatne.
Ja do ściągania filmów z YouTube używam programu VDOWNLOADER. Łatwy w obsłudze i prosty.

Tu masz link do ściągnięcia tego programu.


Obrazek
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2007, 23:29

Lukasz_JUVE pisze:
Może to i nie instrukcja ale też bardzo przydatne.
Ja do ściągania filmów z YouTube używam programu VDOWNLOADER. Łatwy w obsłudze i prosty.



Serdeczne dzieki , na smierć zapomnialem ze taki program istnieje . :bravo:


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2007, 23:36

Kamil_on pisze:Serdeczne dzieki , na smierć zapomnialem ze taki program istnieje . :bravo:
No problem :D Ja sam niedawno zacząłem z niego korzystać więc jeszcze nie zapomniałem o jego istnieniu :P


Obrazek
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2007, 00:22

Zawsze można używać Adobe Premiere. Sam za swojego doświadczenia siedziałem i na SV i na AP. Wg mnie AP daje o niebo większe możliwości.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 21:27

Wiec, mam kolejna prosbe do was : Czy bylby ktos tak uprzejmy i moglby wrzucic dokladny link do programu Windows Movie Maker . Bardzo mi na tym zalezy :pray:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 21:34

Kamil_on pisze:Wiec, mam kolejna prosbe do was : Czy bylby ktos tak uprzejmy i moglby wrzucic dokladny link do programu Windows Movie Maker . Bardzo mi na tym zalezy :pray:
Jaki system operacyjny? Bo jeśli Windows XP to powinienes miec ten program...


ODPOWIEDZ