Pytania małe i mniej znaczące (Multimedia)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
christian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2011
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 listopada 2019, 11:52

Dragon pisze:
05 listopada 2019, 10:56
Panowie, desperackie pytanie. Czy są tu jeszcze na forum dinozaury jak ja, co kolekcjonują na dysku filmy Juve odkąd mają internet?
Jeszcze kometa nas nie wybiła.; )
Jeżeli chodzi o yt, to wciąż działa https://youtubedownload.video/
Ogólnie, to faktycznie w tym roku coraz ciężej o download plików z sieci..


Bo ja jestem Puk Koleżka,
We mnie wielka radość mieszka.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 listopada 2019, 12:20

wtyczki do przeglądarki nie działają?

hmm pod FF już widzę nie wystarczy zainstalować Video DownloadHelper bo krzyczy o jakąś aplikację zewnętrzną ale to nie problem bo aplikacja ma inną opcję, z której można skorzystać... zamiast pobierać plik klikamy na opcję Szczegóły, tam zaznaczamy wartość parametru videoUrl, kopiujemy i wklejamy do nowej zakładki, następnie taką stronę zapisujemy za pomocą Plik -> Zapisz stronę jako


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2019, 14:19

Dzięki christian za pomoc, jednak u mnie po załadowaniu i wybraniu ,,download'' jest:
Obrazek
Załamka...

Maly, możesz troszkę jaśniej? Jaka to strona, kiedy gdzie klikać itp? ;)

p.s najlepsze, że część skrótów z tego sezonu bez problemu zapisałem z savefrom.net. Kompletnie można zwariować.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 listopada 2019, 14:35

jeśli używasz Firefoxa to musisz zainstalować wtyczkę Video DownloadHelper (pewnie Chrome też taką ma albo podobną), następnie odpalasz filmik z YT i na gorze przeglądarki klikasz w takie trzy piłeczki różnokolorowe, rozwinie się lista mediów do pobrania, klikasz w strzałkę z prawej strony odpowiedniej pozycji i wybierasz opcję szczegóły, następnie tak jak napisałem

dla podanego filmu w jakości 1080p powinieneś mieć link jaki przesłałem ci na prv


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
christian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2011
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 listopada 2019, 17:57

U mnie teraz też o dziwo wyskakuje błąd. Dziwne. Przed południem, zanim wklejałem ten link, jeszcze się upewniałem, czy działa jak kiedyś. I właśnie działało.
Ogólnie też bym polecił Video DownloadHelper.
Jak coś, mam ten skrót z Genuą na dysku w full HD. Mogę w razie czego wstawić na chmurę gmaila i udostępnić jakby jeszcze była potrzeba.


Bo ja jestem Puk Koleżka,
We mnie wielka radość mieszka.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 11:17

Dziś spróbowałem ponownie i w 4 min. mam 3 zaległe skróty na dysku :) Dzięki za pomoc.

Przy okazji zapytam. Ściągasz też same gole? Ja w tym sezonie się poddałem, od 2 sezonów zrobili to porąbane TOPMOMENT i np: z 4 goli dają tylko 2, resztę trzeba grzebać po zakamarkach a jakoś to żal.pl. Nie wiem co oni odwalili, wcześniej dawali wszystkie gole w jakości HD z powtórkami.


Obrazek
christian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2011
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 15:36

Nie, nie. Skrótów czy goli nigdy raczej nie ściągałem, ogólnie jak coś mi się podobało i balem się, że zniknie z sieci. Co też ostatecznie miało miejsce.
Mam sentyment do staroci, i je trzymam, ale do archwizowania współczesnych rzeczy już nie czuję pociągu.

Niestety coraz trudniejsze czasy dla chomikujących pliki na dyskach fizycznych.:)


Bo ja jestem Puk Koleżka,
We mnie wielka radość mieszka.
ODPOWIEDZ