Mecze przez internet

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 12:36

gucio_juve i bendzamin dzięki za info i pomoc z tym C+ online. Wczoraj skorzystałem :) jakość czadowa, lepsza od Vod oraz Ipli.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 13:11

Ja również wczoraj oglądałem na canalplussport.pl (kolega udostępnił) i potwierdzam,komp podpięty pod tv 40cali i jakość mega.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 17:24

Wczoraj wykupiłem transmisję na www.futbolhd.pl i dało się oglądać jedynie studio przed meczem (nieraz przycięło na chwilkę). Neta mam 3mb więc prehistoryczny i szczerze nawet się zdziwiłem, że w takiej dość wysokiej jakości to na nim jakoś działa. Jednak gdy zaczął się mecz to już był tylko pokaz slajdów, tak więc całą pierwszą połowę spędziłem na szukaniu jakiegoś darmowego streamu. Obejrzałem może z 5 minut pierwszej połowy, drugą na szczęście całą. Dawno się tak nie zagotowałem. Jakości jakiejś super nie potrzebuję mimo to, że oglądałem na tv, ale te darmowe streamy nawet 300kbps z rojadirecta tną, ba większość nawet się nie uruchamia gdy mecz trwa, serwery przeciążone, ale w przerwie każdy działa. A idź pan z tym w


FORZA JUVE!!!
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 19:33

Być może zadam głupie pytanie, ale czy trzeba mieć wykupiony w abonamencie nc+ Canal + Sport, żeby móc oglądać mecze online czy jest to również dostępne na którymś z podstawowych pakietów?


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 20:15

mazi12 pisze:
stefan590 pisze:Czy ktoś orientuje się dlaczego nie działa transmisja na weeb.tv, tylko z kanału na którym leci mecz Manchester City-Juventus?
A to dziwne bo kupiłem dzisiaj premkę i równo od 20:00 do 00:00 Canal+ śmigało w HD aż miło. Bez ścinek, bez zjazdu na jakości, profeska :hellyes: Na 3 dni meczy LM + LE raz na 2 tyg te 4zł warto rzucić.
Kurde dzisiaj nie widzę tam działającego canal plus, a chciałem sobie Roma - Barca obejrzeć
Ostatnio zmieniony 16 września 2015, 20:36 przez dawid1897, łącznie zmieniany 2 razy.


FORZA JUVE!!!
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 20:28

delarudii pisze:Być może zadam głupie pytanie, ale czy trzeba mieć wykupiony w abonamencie nc+ Canal + Sport, żeby móc oglądać mecze online czy jest to również dostępne na którymś z podstawowych pakietów?
wg. info z c+ trzeba mieć. Jeżeli nie masz to możesz zawsze spróbować, ale wątpię by zadziałało.

Wczoraj mi trochę Juve przycinało momentami, da radę tam wyłączyć HD?

Mam głupie pytanie. Nikt z publicznych nie wykupił LM nawet na jeden mecz w tygodniu? :think:


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 20:37

Myślałem, że na tym C+ można sobie mecz wybrać, no ale dostepne jest tylko to co na kanale Canal+ Sport akurat leci, dzisiaj tam Barca, więc wybieram ruski sopcast i Bayern :) a potem skróty na C+.

Swoją drogą mam mobilny net i w super jakości odbiera u mnie ten C+ bez lagów.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 20:45

Nie.nikt z publicznych nie wykupil.

Jak to tylko ten mecz co na canal plus sport?mozesz Se obejrzeć który tylko mecz chcesz.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 21:38

Eric6666 pisze:Nikt z publicznych nie wykupił LM nawet na jeden mecz w tygodniu? think
Coś mi się obiło, że publiczna pokaże bodajże tylko finał na San Siro.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 00:03

zbysioJuve pisze:
Eric6666 pisze:Nikt z publicznych nie wykupił LM nawet na jeden mecz w tygodniu? think
Coś mi się obiło, że publiczna pokaże bodajże tylko finał na San Siro.

Brak mi słów. Pamiętam jak leciały 2 spotkania w tygodniu i jak się narzekało, że potem puszczali tylko 1. Teraz nic? Brawo telewizja publiczna. Dalej niech nawalają programy o gotowaniu i inne bzdety, od których się robi niedobrze. Niedługo 1 film w tygodniu to będzie coś.

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 08:05

Eric6666 pisze:
zbysioJuve pisze:
Eric6666 pisze:Nikt z publicznych nie wykupił LM nawet na jeden mecz w tygodniu? think
Coś mi się obiło, że publiczna pokaże bodajże tylko finał na San Siro.

Brak mi słów. Pamiętam jak leciały 2 spotkania w tygodniu i jak się narzekało, że potem puszczali tylko 1. Teraz nic? Brawo telewizja publiczna. Dalej niech nawalają programy o gotowaniu i inne bzdety, od których się robi niedobrze. Niedługo 1 film w tygodniu to będzie coś.

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Jeszcze do tego trzeba dodać, że oni nawet nie pokazują skrótów z LM w serwisach sportowych np. w Sporcie po wiadomościach nic wczoraj nie było. A co do tych meczy to może trochę i dobrze, że nie mają tych praw, przynajmniej nie będzie takiego faworyzowania Barsy i Realu jak to mieli w zwyczaju przy każdej okazji robić gdy tylko leciały ich mecze. A meczy Juve było u nich jak na lekarstwo dlatego nie mam do nich jakiegoś specjalnego żalu, że nie pokazują przynajmniej tego jednego meczu w tygodniu, choć czasem człowiek by i u nich coś luknął.

P.S. Mecze Lecha i Legii w LE chyba będą pokazywane w publicznej. Przynajmniej są zapowiedzi ich spotkań z pierwszej kolejki grupowej. Także jakby co ciekawe spotkania naszych drużyn z zespołami Serie A trzeba będzie oglądnąć.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 09:11

Tyrael pisze:Jak to tylko ten mecz co na canal plus sport?mozesz Se obejrzeć który tylko mecz chcesz.
racja, wszedłem po 20 na to C+ i była informacja: na żywo od 20:40 tylko przy meczu Roma - Barca, tylko ten kanał można było odpalić, a przy reszcie meczów informacja "20:45" bez żadnego dodatku w stylu na żywo, transmisja, itp. więc jak o 20:30 nie mogłem włączyć to poszedłem na sopcasta, bo stwierdziłem, że tylko 1 mecz puszczają :D
Na szczęście dzięki Twojej informacji 2 połowe już na c+ obejrzałem.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 11:13

Wczoraj w sporcie po wiadomościach nie było skrótu czy choćby jednej bramki za to mogliśmy zobaczyć obszerną relacje z ćwierćfinałów Azjatyckie ligi mistrzów :angry: W dodatku więcej mówiono o przegranych klubach z Manchesteru niż choć by o Juve.
Całe szczęście, że ncplus pamięta kto grał w finale LM i jest aktualnym mistrzem Włoch. Sporo było o naszych min. wywiad z Gigi i Moratą przeprowadzony przez Lipińskiego.

btw można tylko współczuć ludziom nie korzystających z komputera, najpierw sieczka i propaganda w wiadomościach następnie lichy sport i bramki z LM Azjatyckiej :prochno: :angry:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 11:58

charles pisze:Wczoraj w sporcie po wiadomościach nie było skrótu czy choćby jednej bramki za to mogliśmy zobaczyć obszerną relacje z ćwierćfinałów Azjatyckie ligi mistrzów :angry: W dodatku więcej mówiono o przegranych klubach z Manchesteru niż choć by o Juve.
Całe szczęście, że ncplus pamięta kto grał w finale LM i jest aktualnym mistrzem Włoch. Sporo było o naszych min. wywiad z Gigi i Moratą przeprowadzony przez Lipińskiego.

btw można tylko współczuć ludziom nie korzystających z komputera, najpierw sieczka i propaganda w wiadomościach następnie lichy sport i bramki z LM Azjatyckiej :prochno: :angry:
tvn7 pokazywał skróty z c+. Bardzo fajnie zrobione a o meczu Juve-City było całkiem sporo. Na dole pokazywali nagłówki z włoskich gazet, a także dali wywiady Allegriego, Buffona, Kompanego i Pellegriniego (o ile dobrze pamiętam). Skróty to skróty. Jeżeli będzie jakiś magazyn LM będzie o tym więcej.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 12:48

gregor_g4 pisze:
Tyrael pisze:Jak to tylko ten mecz co na canal plus sport?mozesz Se obejrzeć który tylko mecz chcesz.
racja, wszedłem po 20 na to C+ i była informacja: na żywo od 20:40 tylko przy meczu Roma - Barca, tylko ten kanał można było odpalić, a przy reszcie meczów informacja "20:45" bez żadnego dodatku w stylu na żywo, transmisja, itp. więc jak o 20:30 nie mogłem włączyć to poszedłem na sopcasta, bo stwierdziłem, że tylko 1 mecz puszczają :D
Na szczęście dzięki Twojej informacji 2 połowe już na c+ obejrzałem.
Ja oglądałem od 20 kanal z roma i barca i bylo cale studio,kolo 20.40 juz mozna bylo przelaczyc sobie na dowolny mecz, jakosc super. Jeszcze jakby wskoczylo eleven na nc i byla serie a do oglądania na canalplussport.pl to byłbym wniebowzięty.


ODPOWIEDZ