Enzo Maresca - Why not Juventino? by Mateusszek :-)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 12:08

Enzo Maresca - Why not Juventino?

Obrazek

Przedstawiam moją najnowszą kompilacje o jednym z moich ulubionych (niestety już byłym) piłkarzy Juventusu - Enzo Maresca - Why not Juventino?. Filmik zawiera wiele bramek, asyst, dryblingów i pięknych podań Maresci. Oczywiście najwięcej materiałów jest podczas gry w Juve, na końcu mamy kilka ciekawych akcji z Fiorentiny i Sevilli.

Maresca to mało znany piłkarz i nie grał u nas za długo, więc zrobić o nim kompilke naprawde nie było łatwo :wink: . W zasadzie próbowałem zrobić ''coś z niczego''. Myśle, że się udało. Oto dane dotyczące filmiku:

tytuł: Enzo Maresca - Why not Juventino? :(
autor: Mateusszek 8)
długość: 3.27 min
rozmiar: 27mb
muzyka: Papa Roach - Scars
podziękowania: Tacchinardi79, Malutki, Coolfi, Radeek (oni już wiedzą za co :wink: )

LINKI:
Ściągaj z JuvePoland (zapisz jako)
Miłego oglądania :) . Opinie i krytyka mile widziane :!: :whistle:
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2006, 23:18 przez Mateo, łącznie zmieniany 3 razy.


DP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2006
Posty: 35
Rejestracja: 17 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 12:26

Już ściągam :) Po oglądnięciu zaraz napisze moją opinie :-D

EDIT:

Filmik bardzo mi się podoba. Aż żal że Enzo nie gra w Juve.. Naprawde filmik przedniej klasy, muzyka dobrze dobrana,fajne efekty.

Gratuluje i życze dalszych sukcesów i dobrych kompilacji :-D


Moje serce jest biało - czarne a w nim Juve
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 13:39

Filmik super. Widzę że bardzo się rozwinąłeś jako kompilator od kiedy używasz nowego programu :bravo: . A to że filmik jest zrobiony z niczego jeszcze bardziej podkreśla Twoje umiejętności. Żal mi że Maresca już nie gra w Juve, zawsze go lubiłem. Ja dodam od siebie że mogę się tylko cieszyć z Twoich świetnych kompilacji bo zmobilizują innych kompilatorów( w tym mnie :wink: ) do jeszcze większej pracy nad nowymi filmami. Bravo Mateusszek :bravo:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 13:43

Według mnie to twoja najlepsza kompilacja :bravo: ,wszystko ładnie zrobione,fajne efekty + pasująca do całości muzyka.
Oceniam 5+/6.
5 za kompilację, + za to o kim jest kompilacja 8)
Aż boję się jak dobre Twoje nastepne dzieło.
A teraz żeby nie było taki miło to przesyłam wyrazy Szacunku i Podziękowania dla pana Capello, za to że pozbył się tego zawodnika.
Dzięki temu naszymi rezerwowymi są Blasi i Giannicheda,którzy nigdy nie dorównają klasą Enzo. Mielibysmy świetnego ofensywnego pomocnika, a tak Maresca gra w Sevilli,a Blasi i GG dostają grubą kasę za bycie marnymi zmiennikami Emersona i Vieiry.
Szacunek Mateusszek.Fajnie że niektórzy pamiętają o takich piłkarzach.


Obrazek
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 14:07

Bardzo fajna kompilka, ciekawe efekty, dobrze dobrana muzyka która swietnie sie spaja z obrazem. Dla Mateusszka należą sie słowa uznania i gratulacje za oryginalny temat filmiku :bravo: :bravo:
Ostatnio zmieniony 02 marca 2006, 17:11 przez Michal87, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 14:43

:bravo: Brawa , świetna kompilacja muzyka w sam raz nie za wolna nie za ostra. Powiedz mi jeszcze co to za nowy program bo mnie już nudzi Windows Movie Maker 2. Co do Enzo to żałuje że nie udalo się go zatrzymać podobniejak Appiaha , bo dla mnie GG nie prezentuje w połowie tego co chociażby jeden z nich. Kompile oceniam na 6 oczywiście


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 15:49

Brawo brawo brawo. Rzadko się wypowiadam w tematach o kompilacjach ale ostatnie twoje kompilacje są coraz lepsze i lepsze. :bravo: Z przyjemnością sie je ogląda. Co tu dużo mówić czekam na kolejne i mam nadzieję ze autor nie siądzie na laurach i następne kompilki dalej będą coraz lepsze. :bravo:


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 17:48

Na Forum pojawiło się wiele kompilacji, ale nie sciągałem wszystkich. Tym razem ściągnołem i muszę przyznać, że jestem zachwycony! Naprawe wielkie brawo Ciebie! Naprawe wielki plus za tak zrobioną kompilację oraz za zrobienie jej o jednym z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia!Mam tylko jedną sugestię, mianowicie uważam ,iż ten napis Mateusszek i podziękowania powinny być na końcu. Oczywicie to nic wielkiego, ale taki już jestem, zawsze szukam jakiegoś minusa :wink:

Pozdro


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 19:35

No no no - kompilacja bardzo dobra. :bravo:
Moja ocena to 8+/10
Przyjemnie się ogląda, muzyka miła dla ucha, jakość materiałów na wysokim poziomie - nic tylko zasysać i podziwiać co ten chłopak wyczynia z piłką :wink:


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 21:33

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 20:02 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 21:52

Bardzo ładna kompilacja, fajnie zmontowana. Wg mnie +5! :bravo: Do ideału troszeczke brakuje :wink:
Ale jak sie ogląda Enzo to żal serce ściska, że nie ma go w Juve, przydałby się i to nie raz. Może jeszcze wróci...


malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 22:51

Zgadzam się z przedmówcami. Ta kompilacja to kolejny popis twoich umiejętności. Bardzo dobrze dobrane materiały (wszsytko bardzo dobrej jakości) i muzyka ( bardzo lubie rock a ta piosenka szczególnie pasowała do Maresci). Jeśli chodzi o Maresce to nie potrzebnie go sprzedaliśmy, można go było jedynie wypożyczyć i po kłopocie ale widocznie Don Fabio miał inne zdanie na ten temat :roll:

Ocena : 8/10 :bravo:
Czemu 8? Bo chce aby twoja kolejna kompilacja ( o której rozmawialiśmy :wink: ) była jeszcze lepsza 8)


kk_1990_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 23:09

Kto jak kto ale Mateusszek zrobi to najlepiej xD . Super, muza (zresztą jak zawsze w twoim przypadku) świetnie dobrana , materiały (musze powtórzyć ze "zresztą jak zawsze w twoim przypadku"| ekstra . No talent czystej woli xP .Rób coś nowego bo robisz ekstra i aż chce sie ogladać ! PZDR ^^


FORZA JUVE
spyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 12 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 23:55

Nie powiem bardzo dobra kompilacja. Oby takich więcej. Obraz i muza dobrze skompletowane. Należą Ci się gratulacje. Jeśli się mocno nudzisz to mógłbyś zrobić kompilację o Ciro Ferrarze. Wiem,że z materiałami łatwo nie będzie, ale skoro z Enzo się udało :D


mazzzi678

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2003
Posty: 12
Rejestracja: 19 października 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 00:44

Bravo :bravo: , chyle czoło ! Ile razy to ogladałem tyle razy zadawałem sobie pytanie "Dlaczego oni go sprzedali ?". Kompilacja naprawde świetna, muza super dobrana i oby tak dalej :ok:


ODPOWIEDZ