Linki - Bramki - Mecze - Filmy : JUVE

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 14:48

toudi pisze:Ja posiadam wersje niezbyt dobrą, całość + studio po otwarciu waży 999MB. Jak nikt nie wrzuci czegoś lepszego to zuploaduje swój plik
Chętnych nie ma także czekam ;-)


mp1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 231
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 15:16

Pomeczowe wideo -> ;


!!! Juventus Per Sempre !!!
logatus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2012
Posty: 40
Rejestracja: 07 maja 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 15:31

Jaka radość,normalnie jakby LM wygrali.Ale zasłużyli ,po prostu zasłużyli,chłopaki mają prawo się cieszyć,po prostu brak słów żeby docenić to co oni zrobili w tym sezonie.Dzięki za filmiki


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 16:16

Nie wiem czy to dobry temat, ale spróbuję. Mam ogromną prośbę do kogoś kto zajmuje się kompilacjami. Otóż chodzi mi o kompilację ze wszystkimi bramkami Juve z kończącego się już sezonu. Mógłby ktoś stworzyć taką kompilację i podzielić się nią?


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 16:51

ReinerJuve pisze:Nie wiem czy to dobry temat, ale spróbuję. Mam ogromną prośbę do kogoś kto zajmuje się kompilacjami. Otóż chodzi mi o kompilację ze wszystkimi bramkami Juve z kończącego się już sezonu. Mógłby ktoś stworzyć taką kompilację i podzielić się nią?
, eh, pięknie było te 65 razy krzyczeć na całe gardło "goooool" :D


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Maggot8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 28
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 18:08

Ma ktoś ostatni mecz z Canal+Sport ?
Nie oglądałem go ale o ile się nie mylę to leciał jakoś równo z Milanowym meczem, końcówkę widziałem że była na podzielonym ekranie.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 18:14

Maggot8 pisze:Ma ktoś ostatni mecz z Canal+Sport ?
Nie oglądałem go ale o ile się nie mylę to leciał jakoś równo z Milanowym meczem, końcówkę widziałem że była na podzielonym ekranie.
Transmisja była tak podzielona, że derby milanu przełączono tylko na bramki Juve i ostatnie pięć minut na stadionie. Szkoda megabajtów. Lepiej po angielsku sobie ściągnij cały mecz Cagliari-Juve. Zarówno linki, jak i informacja odnośnie formy transmisji C+ zostały przedstawione stronę wcześniej. Wystarczyło kliknąć wstecz albo poczekać, aż z nudów* Ci odpowiem...
*wymówki od pisania magisterki


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 22:45



AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 19:01

mam pytanie skąd mogę zdobyć przedmeczowe wejścia do szatni, albo nawet kawałek treningu ?


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 20:31

AkuqJuve pisze:mam pytanie skąd mogę zdobyć przedmeczowe wejścia do szatni, albo nawet kawałek treningu ?
Wejścia do szatni najłatwiej obejrzeć wpisując w youtube frazę "before the match juventus". Już w domyślnych będzie kilka, resztę musisz szukać po włosku, ale google translate nie jest zbyt skomplikowane.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 20:50

na konkurencyjnej stronie o Juventusie (kazdy wie o jaka chodzi - nie wiem czy mozna link podawac) pojawil sie fantastyczny film wydany przez sky sport tytul "A/R JUVE, VOLO SCUDETTO". Mysle ze kazdy kibic marzy by "zrozumiec" co oni tam mowia po wlosku. stad moja prosba czy zna ktos wloski i przetlumaczylby ten film?


http://www.embedupload.com/?d=4XIRFHA4IX


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 21:09

dzięki za info raczej bym na to nie wpadł, swoja droga z yt nie wiem czy ja tak tylko mam ale strasznie słaba jakość mi się ściąga.

a mam jeszcze taka prośbę czy może ktoś wrzucić z 3-4 mecze obszerniejsze skróty z komentatorem włoskim. potrzebował bym tego jak krzyczą gooool itp :) bo od jakiegoś czasu są wrzucane tu tylko mecze z ang lub polskim komentarzem


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 21:49



Chłopaki jaja sobie robią :lol:


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 00:24

marcinek pisze:na konkurencyjnej stronie o Juventusie (kazdy wie o jaka chodzi - nie wiem czy mozna link podawac) pojawil sie fantastyczny film wydany przez sky sport tytul "A/R JUVE, VOLO SCUDETTO". Mysle ze kazdy kibic marzy by "zrozumiec" co oni tam mowia po wlosku. stad moja prosba czy zna ktos wloski i przetlumaczylby ten film?


http://www.embedupload.com/?d=4XIRFHA4IX
Świetny ten materiał 8) Gdy patrze na Alexa to aż smutno mi się zrobiło :|
Przy okazji przyłączam się do prośby kolegi.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 10:15

Kilka ciekawych materiałów ze Sky dzięki uprzejmości niejakiego *Michel le Roi* z vecchiasignora.com (do obejrzenia online):

Speciale le partite del TRICOLORE JUVENTUS parte 1di2
Speciale le partite del TRICOLORE JUVENTUS parte 2di2
Playhits Juventus FESTA SCUDETTO
Speciale A-R Juve volo scudetto

Jakość nie najgorsza, masa spamu, ale jest. :)


Obrazek
ODPOWIEDZ