Na kogo chciałbyś trafić w 1/4 finału LM?

Zablokowany
K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 09:30

Liverpool albo Bayern Monachium. To byłoby piękne mecze =). Ewentualnie PSV i Lyon.

W półfinale z Interem, a w finale Chelsea albo Milan =)


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 10:30

PSV bądź Bayern - PSV wydaje sie teoretycznie najmniej groźną druzyną z grona ćwierćfinalistów no a ze potrafimy dac sobie rade z bawarczykami pokazaliśmy już w grupowej fazie rozgrywek :D Za słabszą druzyne uwarzam PSV i na tą druzyne zagłosowalem drogą eliminacji pozostałych druzyn :D

Chelsea -- nie chce zeby Juve z nimi grało , boje sie tej druzyny , to taki angielski Real Madryt z tym ze prowadzony z głową przez trenera ( ktorego na marginesie darze wielka antypatią ) co widac po ich dotychczasowych osiągnieciach.

Co do Mediolańczyków to nie chce zeby włoskie druzyny staneły juz tera naprzeciwko siebie - chcialbym zobaczyc final gdzie Juve wygrywa :D z którąś z tych druzyn , pieknym motywem bylby rewanż na Milanie :twisted:

Liverpool i Lyon -- doprawdy nie wiem czego sie spodziewać po tych druzynach , w dobrym stylu obie te druzyny awansowaly do nastepnej fazy LM jednak powiedzmy sobie szczerze ze przeciwnicy nie postawili zbyt wysoko poprzeczki - czy oni wogule jakąś poprzeczke stawiali :?: :lol: Wolałbym zeby inni sie martwili tym co te druzyny mogą zdziałać , czyzby to byly czarne konie tegorocznych rozgrywek :?: 8)
Ostatnio zmieniony 16 marca 2005, 14:39 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 11:18

Jak już wcześniej pisałem, obojętne jest na kogo trafimy w 1/4 finału czy w 1/2. Chcąc zdobyć LM musimy wygrywać z najlepszymi.
KowalFromStolica pisze:Licze na to że trafimy na Chelsea i ktoś w końcu utrze nosa tym gwiazdkom Romana. Na dodatek bardzo bym chciał zobaczyć minę Mourinho jak odpada z LM. OBYŚMY TRAFILI NA CHELSEA!! :-D
Też bardzo bym chciał, żeby Juventus pokonał bogatą Chelsea, jednak mam nadzieję, że nastąpi to dopiero w finale. Pomyślcie sobie: Mourinho odbiero medal pocieszenia :twisted: :lol: .

Co do 1/4 finału. Baros się wypowiadał, że chciałby grać z Juventusem. Nie widzę problemu, możemy ich pokazać, gdzie jest ich miejsce w szeregu. Jednak gdyby tylko ode mnie zależało, z kim Juventus miałby się spotkać w tej fazie rozgrywek, wskazałbym na Lyon. Według mnie w dwumeczu z Werderem mieli wiele szczęscia. Dobrze korzystali z błędów, jakie popełniała niemiecka drużyna. Wielu z Was obawia się tej drużyny. Chętnie zobaczyłbym jak Lyon strzela 7 bramek Juventusowi :roll: .


:roll:
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 11:25

Ja bym chciała zebysmy trafili na Psv najlpeiej bo wydaje mi sie ze jest to najsłabszy zespół chociaz Bayern tesz mógł by byc przyjemnie byłoby pokonac Chelsia bo tam sa duze pieniazki ale lepiej zebysmy na nich teras nie trafili i oczywiscie Milanu niechce :D


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 11:38

Kogo w cwiercfinale, kogo w cwiercfinale.. hmm... ja mysle, ze chcialbym, zebysmy trafili na Liverpool, ewentualnie PSV. To prawda, co mowicie, ze zeby grac dalej trzeba pokonac najlepszych i dobrze by bylo z marszu pokonac albo Chelsea albo Milan, ale mysle, ze mecze z Liverpoolem albo PSV bylyby rowniez interesujace. Nie pamietam zebym ogladal mecz Juve z Liverpoolem (w TVP bylby na pewno, ale to osobny temat), i chetnie bym zobaczyl starcie tych dwoch druzyn. :roll:
Jesli chodzi o PSV- najpewniej jest to jeden ze slabszych uczestnikow LM ktorzy jeszcze graja. Ale i tak moga namieszac, jesli zespoly beda do nich podchodzili wlasnie w taki sposob. :|
Zobaczymy kogo nam wylosuja. A jak bedzie Inter albo Bayern itp, to trzeba bedzie i tak ich rozjechac.


aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 11:52

Ja bym chciał trafić na Chelsea bo jest to teoretycznie najsilniejsza drużyna a prędzej czy później będziemy musieli na nich trafić. Gdyby udało się nam pokonać Chelsea to jesteśmy w stanie wygrać całą LM. Wymarzonym finałem byłby rewanż sprzed dwóch lat z Milanem, który oczywiście byśmy wygrali.


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 11:55

Ja chciałbym trafić właśnie na Chelsea i odprawić ich z kwitkiem i uciszyć pyszałka Mourinho razem z tym Abramovichem.


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 12:40

Z jednej strony chciałbym PSV bo jest zdecydowanie najsłabszym klubem z ósemki, ale z drugiej chciałbym kolejnego hitu czyli meczu np. z Chelsea. A Milan zostawmy sobie na finał 8) :D :D FORZA JUVE :!: :!: :!:


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 12:40

Marzy mi się pokonanie Chelsea, Milanu, a na końcu Liverpoolu w drodze po Puchar Mistrzów.
Jednak wiadome jest że nie będzie to sprawa łatwa.
Chciałbym żeby nasz triumf był taki... nie wiem jak to powiedzieć, ale... prawdziwy. Żebyśmy byli faktycznie najsilniejszą ekipą w Europie, pokonując po drodze same silne zespoły. Ostatni sezon nie wyłonił najlepszej drużyny, Porto ?
Mieli dużo szczęścia, oczywiście musieli też pokazać dobrą piłkę, jednak nie zasłużyli na wygranie całych zawodów :roll:

Chelsea - Wygranie z nimi, to pokazanie że w futbolu pieniądze to nie wszystko :roll:

Milan - No tu nie trzeba chyba nic pisać, rywalizujemy z nimi praktycznie o wszystko, a jest to naprawdę silna i poukładana drużyna, mająca przy tym ogrom szczęścia :D

Liverpool - Poprostu ich nie lubię :roll: I zwycięstwo nad nimi to byłaby zwyczajna przyjemność.

Może jeszcze Bayern jest silniejszy od Liverpoolu, jednak jestem do nich nastawiony neutralnie i dlatego postawiłem na Liverpool :D
PSV, Lyon i Inter - Drużyny silne, mogą sprawić niespodziankę, jednak myslę że Juve spokojnie by je ograło.

Podsumowując pierwsza do odstrzału: Chelsea :twisted:


non mollare mai
deeyaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 czerwca 2004
Posty: 10
Rejestracja: 11 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 14:30

Ja chciałbym aby Juve trafiło na Chelsea ponieważ jak ma zdobyć Lige Mistrzów to i z Chelsea sobie poradzi a zresztą jaka by to nie była drużyna i tak wygramy.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 14:52

Ja bym chcial natrafic w takiej kolejnosci:

PSV
Liverpool
Lyon
Inter
Bayern
Milan
Chelsea - brrr az mnie ciarki przechodza jak tylko pomysle ze mozemy natrafic na ten wlasnie klub


vojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 14:56

Ja rowniez,tak jak przedmowcy chce zeby juve trafil na Chelsea.W koncu to my jestesmy najlepsza druzyna na świecie wiec nie musimy sie nikogo bac :D .Jesli jednak nie Chelsea to ucieszylbym sie gdybysmy zagrali z Milanem :-D Bylby to mily rewanz za przegrana w finale LM.
FORZA JUVE :!: :!: :!:


Jan Paweł II - na zawsze w naszych sercach
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 15:21

hmm... ja ostatnio myslalem nad PSV, ale teraz zmienilem zdanie na Liverpool, lub Lyon. a zaglosowalem na Liverpool, bo to niemal 100% szansa zobaczenia Juve w TV publicznej. W sumie to Juve moglby trafic na Chelsea, albo Milan, ale tylko pod warunkiem , ze go "przejdzie", bo jaka bylaby radosc, gdybysmy trafili np. na PSV, a oni by nas "wykopali" z LM? dla mnie zadna, moze na poczatku bym sie zludnie cieszyl, ze "udalo sie" trafic na slabeusza... no wiec Liverpool, dlatego tez, bo gra tam Dudek - ciekawi mnie jakby sie sprawdzil w konfrontacji z napastnikami Juve.


Juve per Sempre
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 16:27

ja osobiscie chcial bym zeby juve gralo z milanem z wiadomych wzgledow !!


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 17:06

Wedlug mnie nie ma juz slabych druzyn, kazda moze byc trudna i niewygodna. Potencjalnie najmocniejsze sa Chelsea i Milan oraz juve. Nie chcialbym aby Juve gralo wlasnie z tymi dwiema druzynami oraz z Interem, poniewaz na pojedynek wloski jeszcze jest zbyt wczesniej. Mimo wszystko chcialbym kogos z trojki: Liverpool, Lyon lub PSV. Liverpool ma Dudasa ktoryemu bedzie pewnie latwo strzelic bramke. Lyon jakos mnie nie przekonuje - mysle ze Werder poprostu byl zbyt cieki ale Lyon wcale nie ejst dobra druzyna. PSV ma sklad przecietny, powiedzialbym slaby ale ma dobrego trenera ktory zna sie na taktykach i moze byc ciezko. Wybieram Lyon bo z angolami zawsze gra sie źle i z druzyna Hiddinga takze bo sa dobrze ulozeni taktycznie - pamietacie Koree z MŚ ???


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Zablokowany