Co dalej z Juventusem?

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 12:34

Aby uleczyć Starą Damę, potrzebnych jest co najmniej kilka operacji i precyzyjnych zabiegów. Podobnie jak przy bardziej poważnych i skomplikowanych urazach chirurg musi ocenić priorytety i wykazać się niemałym rozeznaniem sytuacji, tak i w przypadku Juventusu decyzje muszą być podejmowane obecnie z wyjątkową dokładnością i rozsądkiem. (...) Czytaj dalej newsa

Najbardziej pilnym działaniem jest obecnie:
- zmiana trenera
- mianowanie nowego dyrektora generalnego
- nowe transfery do klubu
- zmiana składu zarządu klubu

Zapraszamy do głosowania i dyskusji na ten temat.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 12:51

Zagłosowałem na :
- zmiana trenera

Myśle ze to najszybszy i najskuteczniejszy ruch , ktory pomoze Juve powrocic na właściwą scierzke....

Ale żaluje ze nie było mozna w sondzie zaznaczyć dwoch odp...
-zmiana trenera
-zmiana składu zarządu klubu

Gdyby wladze były bardziej kompetentne w tym co robią , nie trzeba było by sie zastanawiać nad zmiana trenera w połowie przegranego sezonu....

Te dwie opcje są niezbedne aby zaczeło wszystko grać ...


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 12:56

ZMIANA TRENERA

wyłącznie na fachowca światowej klasy mającego autorytet oraz mogącego ogarnąć ten bajzel...jedyny dostępny HIDDINK trzeba się cieszyć że jest cień szansy na jego zatrudnienie.


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 13:21

Wg mnie nie da się zaznaczyć jednej odpowiedzi.
Każda zmiana wiąże się z innymi. Chciałbym, żeby trenerem został Guus Hiddink, ale myślę, że nie doszedłby on do porozumienia z obecnym zarządem, co do wizji drużyny. Dlatego powinien pojawić się zarząd z wyższej półki z nowym dyrektorem. Zaowocowałoby to zmianą w składzie- zastąpieniem przeciętnych zawodników klasowymi oraz sukcesami.
REWOLUCJA! ;p


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 13:43

Trener potrzebnyyy od zaraz ...

Zdecydowanie pierwsza wymiana trener i zarząd poczym dokupić kogoś do składu porządnego i bedzie dobrze


Juventus7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 9
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 13:45

Zmiana trenera
Uwielbiam Ciro jako piłkarza i człowieka ale niestety nie jako trenera :płaczę:. Trzeba mu więcej doświadczenia w mniejszych klubach, a za parę lat niech wróci.


Alex Del Piero, juventino vero!

Obrazek
Juve , storia di ungrande amore...
Obrazek
Dominxon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 44
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 14:05

Do wymiany od zaraz :

Ferrara - dać mu szanse się podszkolić bo nie jest zły chłop ale za wcześnie na prowadzenie zespołu pokroju Juve
Blanc - temu panu mówię - Z Bogiem idź i nie wracaj
Secco - też niech spada

i kilku grajcarków
Amauri, Iaquinta, Poulsen, Melo

do klubu : Bettega, trener od zaraz : Hiddink w żadnym razie Mancini a uchowaj Boże Benitez
z graczy : napastnik na miarę Trezequeta , Nedveda, Del Piero

cel: scudetto jeszcze w tym sezonie - ( nie beczeć że już sezon przegrany ale walczyć )

Forza Juve


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 14:39

Dominxon napisał:
i kilku grajcarków
Amauri, Iaquinta, Poulsen, Melo
Iaquinta ? :naughty: to nasz najlepszy napastnik , walczak i ten seon a przynajmniej poczatek najlepszy w jego wykonaniu w Juve !!


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 14:42

Zmiana skladu zarzadu klubu - na to zaglosowalem. Dlaczego nie zmiana trenera? Bo to zarzad wybiera trenera i z takimi patalachami (nie umniejszam im swietnego w ich wykonaniu okienka) nie bedziemy mieli szkoleniowca z prawdziwego zdarzenia.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 14:55

Oj tam przecież projekt idzie w dobrą strone nie ma się czym martwić :?

A tak poważnie, to drobne zabiegi nic nie zmienią trzeba zacząć tam gdzie zaraza się zaczeła rozprzestrzeniać czyli od zarządu. Gdybyśmy mieli tam kompetentnych ludzi to nie trenowali by nas Ranieri bądź Ferrara i nie grali piłkarze pokroju Molinaro i Grygery. Więc zdecydowanie stawiam na zmiane zarządu.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 15:02

Zgadzam się z przedmówcami, to zarząd wybiera trenera, więc na nich spada odpowiedzilaność.


Obrazek
Patricio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2009
Posty: 7
Rejestracja: 08 października 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 15:16

W perspektywie trwającego sezonu zmiana trenera, natomiast w dłuższym okresie zmiana Zarządu.

Obecny sezon moim zdaniem jeszcze nie jest stracony i bardziej doświadczony trener będzie w stanie coś ugrać. Ciro, mimo sympatii do jego osoby, nie jest jeszcze gotowy do prowadzenia klubu takiego kalibru i nie ma pomysłu jak wyciągnąć drużynę z dołka. Zatem priorytet to nowy trener z dużym doświadczeniem (Hiddink, Benitez w żadnym wypadku Mancini i jemu podobni).

Jednakże, aby kolejne sezony nie były zmarnowane muszą nastąpić zmiany w Zarządzie. Nie spisał się on dobrze, podejmując liczne, błędne decyzje, odnośnie wyboru trenerów, a przede wszystkim w kwestiach transferów, cały czas zasłaniając się realizacją projektu. Ostatnie mercato, co prawda było dobre, ale ocena za całokształt nie może być pozytywna, ja nie widzę, więc przesłanek do ich dalszej pracy, zwłaszcza Secco. Blanc w moim odczuciu dał sobie radę w kwestiach finansowych a i podczas letniego okna transferowego włączył się do akcji, ale Secco trwonił jego pracę. Zatem dla Secco mówię nie, w przypadku Blanca konieczny jest podział obowiązków.

Konsekwencją tych zmian będą nowe twarze m.in. dyrektora generalnego jak i piłkarzy, a do zrobienia jest sporo. Na obecną chwilę formacja defensywna do wymiany: na poziomie światowym tylko Chiellini reszta wyraźnie odstaje. Nawet, jeśli na miarę oczekiwań zacznie grać Grosso, a Cannavaro wróci do formy z początku sezonu i ją utrzyma, a Caceres dalej się będzie rozwijać i grać przede wszystkim na równym poziomie to wciąż nie ma wartościowych zmienników. Zważywszy jednak na wiek i Grosso i Cannavaro to już trzeba rozglądać się za następcami. Natomiast cała reszta na dzień dzisiejszy kwalifikuje się do wymiany.

W przypadku formacji pomocy i ataku również konieczne są korekty, bo moim zdaniem mamy ograniczone możliwości ofensywne. Trzy wieże i odczuwający coraz dotkliwiej upływ czasu Del Piero. Diego powinien być „otoczony” graczami o nieco innej charakterystyce i mięć większe wsparcie od reszty pomocników. Na obecną chwilę nie ma komu zagrać szybkiej piłki i prostopadłych podań bo napastnicy są za wolni do takiej gry.
Zatem zmiany, zmiany, zmiany.
Pozdrawiam


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 15:22

najszybsza zmiana, która da się odczuć to zmiana trenera, o Ciro swoje radosne peany pochwalne wielokrotnie juz pisałem.

patrząc na dłuższą metę do wywalenia sztab medyczny, który wielokrotnie pokazywał swe druidzkie umiejętności.

w ogólnym rozrachunku zmiana ludzi na najważniejszych stołkach, bo ich mentalność i nastawienie sięgają Samdporii czy Udinese. Blanc nie wie, co to znaczy kierować Juventusem.

W skrócie - niemal wszystko do zmiany. Ale zagłosowałem na trenera.
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2009, 15:24 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 15:24

ja dałem zmianę trenera, ale chciałbym przenieść swój głos na zmianę zarządu. (jestem chory, więc leże i myślę)
Wydaje mi się, że podstawą jest rozdzielenie trzech funkcji w jednej osobie. to się nie sprawdza.
Dajcie jakiegoś mądrego dyrektora, który będzie mógł swoim doświadczeniem pomóc Crio.

i na koniec pytanko:

Czy jeden pan może być dyrektorem klubu i trenerem reprezentacji?


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
cieslik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2007
Posty: 67
Rejestracja: 19 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 15:35

Nie bawmy się w Ligę Polską, żeby zmieniać trenera, ot tak. Z tege, co mówią zawodnicy atmosfera się (jeszcze) nie zepsuła, więc cały czas wierzę w naszą, bądź co bądź, byłą gwiazdę defensywy :P.

Odnośnie zmian, priorytetów - nikt tu nie jest takim ekspertem, a przede wszytskim nie jest tak blisko drużyny, żeby wiedzieć, co rzeczywiście trzeba zrobić. My jedynie możemy czekać i mieć nadzieję, że "ktoś" w jakikolwiek sposób poukłada tę Naszą drużynę, że w końcu zaczniemy wygrywać, jak przed "Farsopoli"

To tyle ode mnie, dziękuję :-D


"Od kiedy przybyłem do Juventusu cel na każdy sezon jest jeden - zdobycie scudetto. Dlatego niezrealizowanie go traktuje jako porażkę." M.Camoranesi
Zablokowany