Czy Martín Cáceres powinien zostać wykupiony z Barcelony?

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:04

Czy Martín Cáceres powinien zostać wykupiony z Barcelony?
- tak, najlepiej jeszcze w styczniu
- tak, ale nie teraz
- poczekajmy na to co jeszcze pokaże
- zdecydowanie nie

Zapraszamy do głosowania i dyskusji na ten temat.


Zobacz także:
Juventus wykupi Caceresa za Poulsena?
Archiwum sond
Masz pomysł na sondę? Napisz do nas na adres juvepoland@juvepoland.com


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:16

Ja jestem za wykupieniem go może narazie mocno nie błyszczy ( pomijając mecz z Interem ) ale sie rozegra i może nie łapie tak częstych kontuzji jak Zebina . Wiec jestem za wykupieniem go


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:18

Chłopak się rozkręca i to widać wyraźnie. Na początku nie dostawał zbyt często szansy na grę, potem grał średnio, ale ostatnio aż miło patrzeć. Sam mówił, że zmiana otoczenia dobrze mu zrobi także mimo wszystko jestem za tym, żeby nawet w styczniu już w niego zainwestować. Sto razy bardziej wolę go oglądać na prawej flance niż Grygerę, a Zebiny to nie mam zbytnio okazji widzieć w akcji.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:18

tak, ale nie teraz

Skoro mamy umówioną kwotę z Barceloną, to po co się spieszyć ? Mając motywację Urugwajczyk będzie do końca sezonu gryzł trawę i będziemy mieli z niego pożytek. Poza tym zawsze istnieje ryzyko, że straci formę. Tym bardziej, że teraz większość naszych piłkarzy 3 dni po jednym meczu nagle gra padakę i nie wie, gdzie biegać (forza Ciro). No i ~11 mln euro piechotą nie chodzi, a my odpadliśmy z LM. Nie warto się spieszyć.

A wymiana za Poulsena to głupota. W styczniu oddamy Duńczyka do Barcelony, a na PNA poleci Sissoko. Zostaniemy z Melo i z Marrone w 4-2-3-1 :lol: w 4-3-1-2 pomoc Marchisio-Melo-Camor nie ma zmienników, oprócz Tiago. Wszystkie kluby główkują się, jak zastąpić czarnoskórych piłkarzy w styczniu, a my mamy lekką ręką podwójnie tracić?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:20

pan Zambrotta pisze:Mając motywację Urugwajczyk będzie do końca sezonu gryzł trawę i będziemy mieli z niego pożytek. Poza tym zawsze istnieje ryzyko, że straci formę.
A nie sądzisz miśku, że jak go wykupią, to będzie chciał udowodnić, że warto było?


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:23

Martin gra coraz lepiej, zdecydowanie powinniśmy go wykupić, z tym że lubi się zapominać w polu karnym ;p, bo już było parę sytuacji gdzie powinien być karny, no a raz już był z Bayernem :(


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:35

Zgadzam się z Panem Zambrottą
Caceres nam nie ucieknie, mamy prawo pierwokupu, więc tak czy inaczej będzie u nas grać do końca sezonu. Nie znam dokładnie treści umowy z Barceloną, ale za 11 mln możemy go chyba wykupić po sezonie, teraz mogli by sobie zażyczyć więcej. Zresztą nawet gdyby było inaczej, to po odpadnięciu z LM jesteśmy do tyłu z sianem i nie ma co szukać pieniędzy na taki wydatek, który można bezkarnie odłożyć o pół roku.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:43

pan Zambrotta pisze:Skoro mamy umówioną kwotę z Barceloną, to po co się spieszyć ? Mając motywację Urugwajczyk będzie do końca sezonu gryzł trawę i będziemy mieli z niego pożytek.
będzie gryzł trawe, grał świetnie, zobaczą to w barcelonie i... tak tak wiem że mamy prawo pierwokupu ale myślę, że jeśli barca udowodniłaby mu że byłby ważnym członkim zespołu to Martin chciałby tam wrócić (podobno jak do nas przechodził to wyraził chęć powrotu do Hiszpanii, tak przynajmniej twierdzi mój kumpel, fan barcy) a wiadomo z niewolnika nie będzie pracownika. Choć z jednym się z Tobą zgodzę - nie za Poulsena. Brać go teraz ale za kasę, ew. za Zdenka albo Molinaro :pray: :smile:

E.
pan Zambrotta pisze:mateo369 - ale wrócić do Barcy? na ławkę?
jeśli byłbym na jego miejscu i nie kibicował Juve :wink: to szczerze wolałbym ławkę barcy. Poza tym Martin jest młody i ma potencjał, nikt nie zagwarantuje, że po pewnym czasie i tam nie załapałby się do pierwszej jedenastki
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2009, 12:02 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:45

mnowo pisze:
pan Zambrotta pisze:Mając motywację Urugwajczyk będzie do końca sezonu gryzł trawę i będziemy mieli z niego pożytek. Poza tym zawsze istnieje ryzyko, że straci formę.
A nie sądzisz miśku, że jak go wykupią, to będzie chciał udowodnić, że warto było?
:naughty: nie wierzę w taką motywację Caceresa. Jak się ma nad sobą bat i niepewną przyszłość, to się ma gwarancję ciężkiej pracy.


mateo369 - ale wrócić do Barcy? na ławkę?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:46

pan Zambrotta pisze:Jak się ma nad sobą bat i niepewną przyszłość, to się ma gwarancję ciężkiej pracy.
Autopsja? :P


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:48

100% Miśq

Kwota odstępnego jest ustalona, więc trzeba poczekać do końca sezonu. Taki okres jakoś zweryfikuje jego przydatność do zespołu. Obecnie gra dobrze, ma wyraźną tendencję zwyżkową, ale nie ma co się palić.

Edit:
pan Zambrotta pisze:
Łukasz pisze:100% Miśq
http://wd6.photoblog.pl/p2/13/CF/19807825.jpg !
Tam JP, JSP! I to tylko na 50, bo się trochę boję.
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2009, 12:26 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:49

mateo369 pisze: będzie gryzł trawe, grał świetnie, zobaczą to w barcelonie i... tak tak wiem że mamy prawo pierwokupu ale myślę, że jeśli barca udowodniłaby mu że byłby ważnym członkim zespołu to Martin chciałby tam wrócić
Tego bym się raczej nie obawiał. To, że odgrywa ważną rolę w europejskim średniaku, jakim stał się Juve nie oznacza, że będzie od razu gwiazdą Barcelony. Tym bardziej, że na prawej obronie mają tam Daniego Alvesa, który ostatnio jest w znakomitej formie i Caceres grałby tam jedynie jako zmiennik. Kwestia tylko, czy Martin woli być ważnym elementem zespołu ze średniej półki, czy też ma mentalność Kuszczaka i woli oglądać finały LM z ławki rezerwowych.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 11:49

mnowo pisze:
pan Zambrotta pisze:Jak się ma nad sobą bat i niepewną przyszłość, to się ma gwarancję ciężkiej pracy.
Autopsja? :P
eh, Sherlocku! :płaczę:


Wyznaję zasadę murzyńskiej doktryny, przekazywaną z dziada na ojca i syna:
Łukasz pisze:100% Miśq
http://wd6.photoblog.pl/p2/13/CF/19807825.jpg !


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 14:12

tak, najlepiej jeszcze w styczniu

to jeden z piłkarzy, który nie musi się wstydzić postawy w ostatnich meczach, takiego obrońcy właśnie nam brakowało, ambitny, waleczny, zadziorny, świetnie broniący i potrafiący grać w ataku.. czego więcej potrzeba

tym bardziej że jest jeszcze opcja wymiany Urugwajczyka za naszą gwiazdę, Poulsena.. myślę, że możemy się poświęcić i go odsprzedać.. chociaż z drugiej strony nie wierzę że Barca na prawdę go chce :D


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 14:39

Zagłosowałem na pierwszą opcje, chłopak z początku niepewny ale teraz coraz bardziej angażuje sie w tyle i w przodzie, tylko czekac aż się jeszcze bardziej rozwinie, trzeba mu zaufac. Tym bardziej jeżeli miałaby byc to wymiana Caceres > Poulsen. Zaznaczam ze nie mam nic do postawy duńczyka w tym sezonie.


Zablokowany