Co zrobić z Tiago?

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 11:08

- sprzedać jak najszybciej
- zatrzymać i dawać kolejne szanse
- trzymać i wpuszczać na boisko w ostateczności
- nie mam zdania

ZAPRASZAMY DO SONDY


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 11:11

Zatrzymać i dawać grać w ostateczności.
A to dlatego, że jeśli to co mówi Ranieri (o braku w wzmocnień w zimie) jet prawdą, to nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek osłabienia.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 11:12

Swoj glos oddalem na:
sprzedac jak najszybciej
Wedlug mnie stracilismy tylko 13 mln,bo Tiago mial rzadzic w srodku pola,a wiemy jak jest.Teraz jak go nie sprzedamy,a watpie zeby sie odrodzil(choc nadzieja zawsze jest,ale watpie)to tylko cena pojdzie w dol za niego.Zastanawiam sie wiec czy nie lepiej bedzie go sprzedac teraz poki kluby oferuja cene jeszcze w miare i kupic jakiegos dobrego rozgrywajacego :?:


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 11:16

Sprzedać. Pewnie stanie się z nim to samo co z Henry ale co tam. Nie widać gościa. Zero! Minęło pół roku. Almiron jeszcze gorzej...


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 11:17

Moim zdaniem do konca sezonu powinien grać ogony, moze ktoregos pieknego dnia dostanie z lokcia od obroncy i zatrybi. Jesli nie to sprzedac w lecie i nie zawracac sobie glowy.

Teraz sobie przypominam jak przed sezonem dzialacze Olympique smiali sie ze kupilismy zawodnika z problemami. Coz, jak widac mieli racje.

Ogladajac wczorajszy mecz mialem wrazenie ze Tiago podobnie jak kilku innych zawodnikow nie zdaje sobie sprawy z zaszczytu noszenia bialo-czarnego trykotu..

Poki co nasz srodek to Nocerino + Zanetti.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 11:26

chciałbym by został sprzedany bo nic nie wnosi do zespołu z tym że nie zimą no chyba że zostałby sprzedany a od razu do nas dołączyłby VdV co jest naprawde mało prawdopodobne... jak dla mnie to nie ma juz dla tiago miejsca w Juventusie


Obrazek
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 11:32

Wojt pisze:Zatrzymać i dawać grać w ostateczności.
A to dlatego, że jeśli to co mówi Ranieri (o braku w wzmocnień w zimie) jet prawdą, to nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek osłabienia.
Wojt ma rację.. wiadomo, że Tiago nic wielkiego nie gra, ale jeśli go sprzedamy a nie zyskamy nikogo poza nim to nie będzie już naprawdę kim grać w przypadku kontuzji...

Z drugiej jednak strony kasa, którą oferują teraz kluby wg mnie jest od przyjęcia i pozwoliłaby jako tako wyjść z tej sytuacji..
white_wolv pisze: Poki co nasz srodek to Nocerino + Zanetti..
A poza tym nie ma nic niestety..
:|


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 11:49

Sprzedać, po co nam dziad, który dostaje kilkanaście szans i żadnej nie wykorzystuje? Tottenham dawał około 10 mln euro...oferta marzeń. Straciłem cierpliwość do tego piłkarza. Taki kolo trzepie grubą kasę, za to że sobie niekiedy zagra i poda do tyłu? To jest nasz lider pomocy? Spoko, można mu dawać szansę do końca sezonu. Szansa na sukces...ale po co dawać szansę w nieskończoność, skoro do tej pory jej nie wykorzystał. a miał ich kilka, w meczu z Valettą ponoć zagrał naprawdę nieźle...Dla mnie ten zawodnik jest skreślony.


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 12:00

Sprzedać jak najszybciej póki dają dobre pieniądze. Jego wartość na pewno nie wzrośnie może jedynie spadać, a nie wierze, że by się przełamał. Kiedy ma się przełamać? Już minęło pół sezonu! Z kim ma się przełamać? Ostatnio zagrał z 10 Catania i 17 Empoli i nadal nic!!! 13 baniek biega na boisku jak jakiś amator, który w ogóle boi się grać piłką. Jego gra przypomina bardziej uliczną grę piłka parzy niż futbol.


Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 12:08

Sprzedawać, jeśli zostanie spełniony jeden warunek - sprowadzenie w tym miesiącu zastępcy. Jeśli jednak zarząd nie ma takiego zamiaru to niestety musi zostać. Mamy rok Tiago...


pałer_rendżer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 45
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 12:21

Tez uwazam, ze powinien zostac sprzedany jeszcze w tym okienku transferowym poki mozna za niego dostac jakies przyzwoite pieniadze. Z jakim przeciwnikiem jesli nie z Empoli ten koles ma sie pokazac z dobrej strony? Nie ma sensu trzymac i placic pensje bezuzytecznemu zawodnikowi. Wydaje mi sie, ze Ranieri boi sie podjac drastyczny krok (czyt. sprzedac Tiago lub Almirona) bo w ten sposob przyznalby sie do bledu jakim bylo sprowadzenie tych 2 zawodnikow. Widac nasz trener to wyjatkowy optymista wierzac, ze Tiago w koncu sie odrodzi. Tylko w Juventusie nie ma miejsca i czasu na eksperymenty jesli chcemy wywalczyc awans do LM. Pozdro & Forza Juve


vaco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2008
Posty: 2
Rejestracja: 15 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 12:41

Ja bym chłopakowi dał jeszcze szanse. Niech zostanie do lata moze wreszcie sie przełamie. On ma potencjał i talent więc nie przekreślajmy go za pare słabych meczów. Nie rozumiem niektórych którzy twierdza ze trzeba go jak najszybciej sprzedać. Sprzedamy go i co dalej? zostaniemy tylko z Zanettim i Nocerino a to raczej nie jest kofronowa sytuacja zwłaszcza z perspektywa tylu meczy do konca sezonu. Bo watpie zeby zarzad kupil jakiegos dobrego zawodnika w jego miejsce... Wierzę ze sie w koncu przełamie w koncu gorzej byc nie moze. A raczej chłopak się solidnie wezmie w garsc bo pewnie zalezy mu na wyjezdzie na ME a jak bedzie tak dalej gral to raczej nie ma na co liczyc...


Obrazek
goldemar11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2008
Posty: 1
Rejestracja: 07 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 12:52

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> go na zbity pysk i :angry: i na jego miejsce jeszcze w tym miesiącu kogoś kto będzie pozyteczniejszy od niego !! przecież On tylko przeszkadza na boisku !

odpocznij troszkę /Martin


Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 13:26

Mnie się wydaje, że ta dyskusja jest trochę zbędna...Wiadomo już, że nie sprowadzimy w tym miesiącu dobrego pomocnika, więc Tiago zostaje, choć ja osobiście wolę już środek Zanetti-Nocerino...Jak Portugalczyk wchodzi z ławki na ostatnie 20 minut to nie gra tak tragicznie w przeciwieństwie do spotkań które rozpoczyna, więc niech wchodzi na te końcówki...

Najgorzej by było gdyby odszedł teraz, Juve by nikogo nie kupiło i co?

I mielibyśmy sytuację analogiczną do tej, która jest teraz w obronie...Criscito na wypożyczeniu i kontuzja Chielliniego...

p.s.
Rok Tiago? Chyba Herberta ;) taki żarcik humanistyczny...


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 14:02

Ja zagłosowałem na "sprzedać go jak najszybciej". Koleś do tej pory nic nie pokazuje, męczy te mecze i jeszcze na dodatek trzeba go zmieniać w połowie :prochno: . Nie będę ukrywał ,że zawiodłem się na tym piłkarzu. Sam fakt ,że nawet Ranieri już go nie broni świadczy o tym ,że coś z tym piłkarzem jest nie tak.

Chociaż z drugiej strony ... może by jednak go zatrzymać na drugi sezon, może zabłyśnie. Kto wie ... Póki co potrzebujemy jednak pewnych graczy z charakterem.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Zablokowany