Kiedy Juventus będzie w stanie wygrać scudetto?

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 10:12

Proponujemy Wam sondę, która jednocześnie zostanie przeprowadzona na czterech portalach: JuvePoland.com, VecchiaSignora.com, Juworld.net oraz Juventus.ir.
Stara Dama rozpoczęła sezon od wysokiego C i mimo deklaracji zarządu, który twierdzi, że ich celem jest walka o miejsce gwarantujące udział w Lidze Mistrzów, kibice liczą, że Juventus przejdzie do historii jako pierwszy beniaminek, któremu uda się sztuka zdobycia mistrzostwa Włoch. Z drugiej strony sezon jest długi i wyczerpujący, a budowanie składu też nie trwa chwili.
Czy obecny Juventus jest w stanie wywalczyć scudetto w pierwszym sezonie? A może droga jaką obrali włodarze Bianconerich sprawi, że trofeum to zostanie wywalczone znacznie później?
Zapraszamy do sondy, z której okaże się jakie zdanie mają na ten temat kibice. Wyniki, ze wszystkich trzech stron, opublikujemy za tydzień. Dopiero wtedy dowiemy się czego tak naprawdę oczekują fani.

Zapraszamy do komentowania sondy.
Sondę znaleźć można TUTAJ


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 10:32

ja wybrałem opcję "w przeciągu 2 lat" ponieważ w obecnym momencie Juve ma za słabą ławekę, aby dorównać interowi, który powiedzmy sobie szczerze mam naprawdę imponującą ławkę. do tego dochodzą częste kontuzje u nas.. jeśli w tym momencie,odpukać w nie malowane odpadło 2 obrońców to leżymy i kwiczymy bo nie ma czym grac tak naprawdę :angry: musimy obowiązkowo kupić 2 obrońców: jednego klasy światowej, a jednego takiego który jest przystosowany do realiów Serie A(patrz Zapata).


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 10:48

Właściwie to trudne pytanie. Serce podpowiada: jak najszybciej, a rozum: jeszcze trochę trzeba będzie poczekać. Co prawda nie lubię za bardzo "gdybać", ale w tym roku szanse na Scudetto (według mnie) są duże. A przynajmniej większe niż przypuszczałem przed rozpoczęciem sezonu. Zobaczymy jak to dalej się potoczy, bo zespół gra dobrą piłkę.

I tak się zastanawiam czy teraz nie mamy większych szans na Mistrza niż w przyszłym sezonie. Za rok prawdopodobnie zagramy w Lidze Mistrzów i trzeba będzie odpowiednio rozłożyć siły, aby toczyć walkę nie tylko na jednym froncie (plus gdzieś-tam Puchar Włoch), a jak już wspominał przedmówca, nasza ławka nie jest jeszcze gotowa na takie wyzwanie. Czas pokaże jak to będzie... :wink:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 11:07

Zaznaczyłm opcje OD ZARAZ. Juve jest w stanie zdobyc scudetto w tym sezonie, chociaz nie wydaje mi się to bardzo prawdopodobne, chociaz szanse są. Mimo wszytko jeszcze w tym sezonie Inter jest chyba po za zasiegiem. Maja oni sprawdzoną i szeroka kadrę i nie często "wtapiaja" mecze. Jeżeli jednak nie przegramy obu meczy z Interem, oraz nie będziemy głupio tracic punktów, sa realne szanse na wysokie miejsce w Serie A, moze nawet zwyciestwo 8)


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 12:32

gdyby nie bylo interu to glosowalbym ze od zaraz jednakze inter jest i nie oszukujmy sie jest na ta chwile silniejszy to zaznaczylem opcje w przeciagu 2 lat... po odpowiednich wzmocnieniach bedziemy w stanie dorownywac interowi jesli nie bedziemy glupio tracic punktow... w przeciagu 2 lat to realne


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 14:11

Ja ogolnie twierdze jak Drozdi ze gdyby nie Inter to od zaraz. Ale i oni napewno beda mieli swoj slabszy moment. Zaglosowalem na to ze w przeciagu 2 lat. Bo nasza drużyna potrezbuje czasu na zgranie.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 14:45

Martin pisze:.. że Juventus przejdzie do historii jako pierwszy beniaminek, któremu uda się sztuka zdobycia mistrzostwa Włoch..
Z tego co mi wiadomo to Napoli bylo pierwszym beniaminkiem ktory zdobyl mistrzostwo..

Co do sady to wybralem opcje nr.2 czyli w ciagu 2 lat. Jeszcze jest mimo wszystko za wczesnie..


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 15:33

dav1d pisze:
Martin pisze:.. że Juventus przejdzie do historii jako pierwszy beniaminek, któremu uda się sztuka zdobycia mistrzostwa Włoch..
Z tego co mi wiadomo to Napoli bylo pierwszym beniaminkiem ktory zdobyl mistrzostwo..

Co do sady to wybralem opcje nr.2 czyli w ciagu 2 lat. Jeszcze jest mimo wszystko za wczesnie..
Pomyliło ci się z Pucharem Włoch.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 15:54

Pragnęłoby się w tym roku żeby zamknąć paszczę kilku drużynom. Jednak jak ktoś tutaj ładnie powiedział mamy zbyt wąską ławkę rezerwowych, także myślę że jeszcze nie w tym roku chociaż serce podpowiada mi inaczej, ale za rok już będziemy startować z tej samej pozycji co inter czy roma.


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 17:05

Bardzo bym chciał aby JUVE w tym sezonie wygrało Serie A ale mysle, że w tym roku jest to małoprawdopodobne ( choc była by to miła niespodzianka :) ) Uważam, że następny sezon bedzie należał do JUVE!!


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
MSJ23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2007
Posty: 23
Rejestracja: 04 października 2007

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 18:10

Myślę, że w przyszłym sezonie już będzie taka możliwość. Jeżeli byśmy świetnie grali i sprzyjało nam szczęście to w tym roku jeszcze jest taka możliwość, lecz bardzo sceptycznie podchodzę do tego. Naszym głównym atutem miało być to, że nie gramy w europejskich pucharach, ale rozegraliśmy dwa takie mecze na dodatek z drużynami, które uczestniczą w pucharach urwaliśmy im punkty, ale nie wygraliśmy(mecze z Fiorentiną i Romą). Kilka transferów latem i idziemy na mistrza. Ranieri wie co robi i mam nadzieję, że jest bardziej pazerny na CL niż jego poprzednicy.


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2007, 18:21

Uważam ze w przeciągu dwóch lat jesteśmy w stanie wygrać studetto. W tym sezonie nie odbieram Juventinim szans ale zdobycie mistrzostwa będzie arcytrudne, LM będzie naprawde dobrym wynikiem.
Jak wszystko pójdzie dobrze, wzmocnimy trochę obronę i generalnie się zgramy to w przyszłym sezonie, droga do scudetto będzie dla nas szeroka!

Mądra sonda!


ForzaInter!

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2006
Posty: 27
Rejestracja: 31 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2007, 22:22

MACIE RACJE, W TYM ROKU JESTEŚMY ZA SILNI DLA KAŻDEJ DRUŻYNY W ITALII :smile: :dance: ale...
Postawa Juventusu w tym sezonie jest mimo wszystko zaskakująca. Większość z was przed sezonem nie liczyła aż na tak udane występy Juve w Serie "A" od samego początku (ja też). Proszę was, nie płaczcie, że Juve remisuje wyjazdy z Romą czy Fiorentiną. My (Inter), mamy obecnie silniejsza kadrę, równiejszą i szerszą, co nie podlega wątpliwości, ale ja jako kibic remisy przywiezione z tych terenów brałbym w ciemno. Macie rację, że Juve ma jedyną i nie powtarzalną szansę włączenia się do walki o zdobycie Scudetto z Interem, jeżeli za kilka tygodni pokona Inter u siebie (wszystko może się zdarzyć, i nie myślcie, że my kibice Interu zakladamy z góry, że Inter rozniesie w pył Juve na Delle Alpi - fajnie by było). Realistycznie patrząc Juve ma potencjał i jest silną ekipą (szczególnie u siebie), drużyną z tradycjami, a do meczu derbowego z Interem podejdą ze 200% zaangażowaniem. Inter też będzie chciał wiele udowodnić, ale patrząc ogólnie na rozgrywki ligowe i to, że Inter w tym czasie musi się martwić o rozgrywki grupowe LM, nie podlega wątpliwości, że mecz "o wszystko" będą grali piłkarze Juventusu (którzy nie grają w Europejskich pucharach a mecze Pucharu Włoch zostaną wznowione dopiero 5 grudnia). Tak jak pisałem na poczatku, mimo wszystko postawa Juve w tym sezonie jest bardzo dobra i wasza ekipa zasługuje na 2 miejsce w Italii. Milan poza czwórką !! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Tak powinna wyglądać tabela na koniec sezonu 07/08:
1. FC INTER
2. FC Juventus
3. AS Roma
4. AC Fiorentina
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Pozdrawiam wszystkich kibiców Serie "A"!
FORZA INTER !!! :D :D :D


Pasja na całe życie... |= FC INTERNAZIONALE 1908 MILANO =| Wierność to podstawa.
ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2007, 23:15

ForzaInter! pisze:, że Inter rozniesie w pył Juve na Delle Alpi - fajnie by było).
Ale fajnie nie bedzie, bo to niewykonalne.


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2007, 11:31

Wcale nie uważam,że zgarnięcie Scudetto w tym sezonie jest mało realne.Juve już w tym momencie zajmuje 2 miejsce w tabeli i choć traci do interu 3 punkty,to nie jest to przewaga znacząca.Poza tym inter ma trochę szczęścia-mecz z Romą był wyrównany(oglądałem na holenderskiej sport1) do momentu,kiedy to głupio zachował się Giuly i wybił uderzoną przez ibrahimovica piłkę rękami sprzed bramki.Za to otrzymał oczywiście czerwoną kartkę.Potem Roma strzeliła nawet bramkę na 1-1,ale w miarę upływu czasu zawodnicy zaczęli słabnąć i ostatecznie skończyło się 1-4.Panuje przekonanie,że inter jest mocarny i właściwie z góry przypisuje się mu zdobycie mistrzostwa w tym roku.Nie zapominajcie,że przegrali ostatnio w Stambule w LM z teoretycznie o wiele słabszym zespołem.Jestem pewien na 100%,że na Olimpico to my będziemy górą i udowodnimy(choć właściwie nie musimy)kto tak naprawdę wiedzie prym w Italii.Obecnie połowa składu to zupełnie nowi piłkarze i wymaga czasu,aby wszyscy się zgrali.inter przed sezonem uzupełnił skład bodajże tylko Chivu i Suazo-pozostali zawodnicy znają się już bardzo dobrze.I tak w zaistniałej sytuacji sprawujemy się niezwykle dobrze(naprawdę niewiele brakowało abyśmy na wyjeździe pokonali świetnie grającą Fiorentinę).Do tego do składu wróci kilku piłkarzy po poważnych kontuzjach-Boumsong,Marchionni,Andrade,Camoranesi,a w końcu do formy powinien także powrócić Tiago oraz Alex Del Piero,który w ostatnim czasie ma gorsze momenty w swojej karierze.Wygranie w tym roku w SerieA jest o tyle bardziej prawdopodobne,że nie gramy w europejskich pucharach i co najciekawsze-może to stanowić nasz ogromny atut.


Zablokowany