Czy jesteś zadowolony z pozyskania Vincenzo Iaquinty?

Zablokowany
ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:07

Tak ja jestem zadowolony z tego transferu jest to dobry zawodnik i przyda się na pewno i nie jednego ważnego gola strzeli :) gdyby zostało jak jest zagrałbym 3 napastnikami Del Piero , Trezeguet , Iaquinta ale zobaczymy jak zadecyduje Ranieri :)


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:09

matekkuba pisze:Vincenzo jest [...] na pewno lepszy technicznie [od Trezegueta].
Z tym się akurat nie moge zgodzić.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
lcichorz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 24
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:12

TAK , jak najbardziej :D ponieważ zawodnik jego pokroju się nam bardzo przyda :]


Każdy powie to WAM , że w Polsce rządzi GKS ORKAN :D :D :D
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:20

Oczywiście, że jestem zadowolony. To świetny napastnik lub skrzydłowy, który da nam tą gwarancję 15 bramek w sezonie. Jego uniwersalnośc też będzię wielkim plusem. Jest już zaaklimatyzowany we Włoszech, więc problemów raczej mieć nie będzie.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:22

Przecietny napastnik napewno nie warty 11,3 mln euro. Treze to on napewno nie zastapi... Alexa ze składu tez pewnie nie wygryzie wiec raczej zajmnie miejsce Zalayety na ławce... :roll: Naprawde znakomity transfer... :whistle:


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:23

Łukasz pisze:
matekkuba pisze:Vincenzo jest [...] na pewno lepszy technicznie [od Trezegueta].
Z tym się akurat nie moge zgodzić.
Trezeguet ma nosa do strzelania bramek, szanuję go, ale to jest drewno wg mnie. Iaquinta potrafi coś z piłką zrobić, a Treze tylko strzelać bramki umie.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:33

matekkuba pisze:Trezeguet ma nosa do strzelania bramek, szanuję go, ale to jest drewno wg mnie. Iaquinta potrafi coś z piłką zrobić, a Treze tylko strzelać bramki umie.
A napstnik służo do czego, Ty mi powiedz ?


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:34

Ano fakt.
To jest na pewno duży plus Włocha, bo przez Treze mozna jedynie piłkę przegrać - podać mu, on poda komuś innemu. I pobiegnie pod bramkę :)


Dirty mind
Shrek_Rybnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:45

hm.... pewniecay którzy stawiaja że Iaquinte zdobędzie 15 bramek w sezonie... odeśle do Gilardino :P w Parmie strzelał na zawołanie... w Milanie... troche gorzej.... a tak jak Iaquinta jest Włochem i od lat tam właśnie gra ;]

Osobiscie wole Huntelara...


pozdROWienia @ll
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:48

Iaquinta lepiej drybluje od Treza, ale w skład "wyszkolenia technizcnego" nie wchodzi jedynie drybling. Trez jest naprawdę świetnie wyszkolony technicznie. Nie zdarzają mu się złe przyjęcia piłki, rzadko (prawie wcale)niedokładnie podaje, nie zdarzają mu się raczej strzały "w kosmos". Bardzo precyzyjnie gra głowa. Gra lepiej lewą nogą od Włocha.
matekkuba pisze: Trezeguet ma nosa do strzelania bramek, szanuję go, ale to jest drewno wg mnie.
Trez nie jest drewniany! Francuz mimo swojego słusznego wzrostu jest bardzo zwinny, giętki. Spójrz z jaką łatwością składa się do trudnych strzałów (przewrotki etc).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 12:14

Raczej TAK... ale na konkretna ocene to poczekajmy jak sie pokarze w koszulce JUVE na boiskach Serie A


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 12:38

wg mnie juve to za wysokie progi dla niego, ma juz 28 lat i lepszy na pewno nie bedzie niz jest czy byl w swoim najlepszym sezonie, jedyny plus to jego pensja (1mln o ile dobrze pamietam) ale cena jaka za niego dalismy za wysoka, mozna by miec lepszych mlodszych zawodnikow na ktorych za rok czy dwa moznaby zarobic, na nim nie zarobimy nic a i pewnie cale g bedzie gral


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 12:40

Shrek_Rybnik pisze:hm.... pewniecay którzy stawiaja że Iaquinte zdobędzie 15 bramek w sezonie... odeśle do Gilardino :P w Parmie strzelał na zawołanie... w Milanie... troche gorzej.... a tak jak Iaquinta jest Włochem i od lat tam właśnie gra ;]
(...)
Odesłany do Gilardino z chęcią z nim pogadałem. Alberto stwierdził, że Iaquinta to dobry zakup, i da rade w Juve.

A tak na poważnie: oczywiście, że zadowolony. Jakby nie patrzeć : Włoch, ograny w Serie A, bramkostrzelny, ostatnio w niezłej formie, świetne przyspieszenie i ogólnie taki Iaquinta troche.
Denerwują mnie tylko już śmieszne ludki, które nagle wyskakują niewiadomo skąd, i bez podstawnie (PEWNIAKIEM w ŻYCIU nie widzieli ANI JEDNEGO meczu Udinese) krzyczą "jakuinta drewno!!1!1"... Normalnie mnie krew zalewa, jak takie bzdury czytam :/

EDIT:
To ja poprosze przy okazji o definicje określenia "drewno". Bo z tego co czytam, większość smerfów na forum nazywa tak graczy, których po prostu nie lubi (chociażby przez to, że nie występują w reklamach pepsi/nike).


Cornholio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2006
Posty: 89
Rejestracja: 23 października 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 12:50

sebalos pisze:Del Piero, Trezeguet, Iaguinta, Palladino, Miccoli to byłby super atak na cały sezon :!:
zgadzam się w stu procentach.
Ciesze się,że Vincenzo jest naszym graczem


Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 13:26

Ja tam się cieszę, że do Nas dołączył, a jak jeszcze Trezeguet zostanie to będzie świetnie. Oczywiście w sondzie dałem odpowiedź "Tak" i jak popatrzyłem na wyniki to ponad 80% osób jest za tak :) Oczywiście Nasz nowy nabytek będzie musiał sobie poradzić z presją- przecież będzie grał w Juve, a tam będzie trener od niego sporo wymagał.
EDIT:
To ja poprosze przy okazji o definicje określenia "drewno". Bo z tego co czytam, większość smerfów na forum nazywa tak graczy, których po prostu nie lubi (chociażby przez to, że nie występują w reklamach pepsi/nike).
O ile dobrze wiem, to drewno mówi się na piłkarza, który nie potrafi dokładnie przyjać piłki, odskakuje mu itp.( czyli odbija się jak od drewna). Przynajmniej ja taką definicję znam :P


Zablokowany