Cieszyłbyś się z powrotu Tacchinardiego do Juve?

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 14:01

Cieszyłbyś się z powrotu Tacchinardiego do Juve?
tak
nie
nie mam zdania

Zapraszamy do głosowania...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 14:14

Jeśliby by nam dopłacili do tego transferu... z 5 mln to może tak...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 14:17

Oczywiście. Darzę tego zawodnika ogromnym szacunkiem i mimo jego zaawansowanego wieku :smile: :smile: :smile: Chętnie widział bym gow Szeregach Juventusu... Było by to kolejne kapitalne wzmocnienie naszej ławki rezerwowych !


Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 14:18

Jestem za,wolałbym jego niż Emersona za którego jeszcze trzeba by było zapłacić.


Juve fan
blejzer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 19
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 14:25

Piotrekk pisze:Jestem za,wolałbym jego niż Emersona za którego jeszcze trzeba by było zapłacić.
ja tez jestem za !! a co do Emersona to sie nie wypowiadam , bo to jest "Śmiech na sali..."


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 14:39

Sonda jest na stronie glownej wiec darujcie sobie posty w stylu "tak/nie".

Temat sluzy do podzielenia sie z innymi uzasadnieniem swojego wyboru.


------

Mysle ze powrot Alessio jest o wiele lepszym pomyslem niz sprowadzenie Pumy za te 5mln. Oczywiscie jego dyspozycja (podobnie jak forma Emersona) jest spora zagadka na dzis dzien ale wydaje mi sie ze rezygnujac z Brazylijczyka na korzysc Tachinnardiego klub (i kibice) moze tylko zyskac.


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 16:00

Meraviglioso pisze:Jeśliby by nam dopłacili do tego transferu... z 5 mln to może tak...

5 mln to ty powinienes zaplacic za ta wypowiedz. Tacchinardi to wspanialy zawodnik, mimo swojego wieku gra naprawde dobrze. Swietnie rozumie sie z Del Piero na boisku, w koncu nie jeden sezon grali razem. Ma doswiadczenie w grze w Serie A jak i LM. Bardzo dobrze zna sie rowniez z Deschampsem, w koncu to u jego boku grywal. Praktycznie zna kilku pilkarzy z naszego obecnego skladu. Gral juz z Nedvedem Buffonem Trezeguetem Alexem Birindellim Zalayeta Camoranesim czy tez Tudorem. Wie na co stac GG wiec z nim tez by sie dogadal. Posiada bardzo mocne uderzenie, jest bardzo dobry technicznie komunikatywny i wklada cale serce w swoja gre. Moze szybkosc juz nie ta sama, ale uderzenie wciaz atomowe... Majac 2 atomowe uderzenia (Nedved Tacchi) mozna smialo probowac strzelac bramki z przed pola karnego. Tacchinardi jest rowniez bardzo nieustepliwy co prada nie tak jak Davids za swojej kadencji w Juve, ale rownie dobrze sobie radzi. Jestem jak najbardziej ZA, gdyz ten zawodnik posiada doswiadczenie i jego serce na pewno ma jeszcze bialo-czarne barwy. Odszedl z Juve tylko przez Capello, teraz ma szanse powrocic i na nowo prowadzic Juve do zwycieztw i tego mu zycze!

Alessio wroc! Czekamy na Ciebie!!


Rafek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2006
Posty: 71
Rejestracja: 30 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 16:21

Oczywiście, że jestem na tak. Taki zawodnik nam się przyda, szczególnie, że nie trzeba za niego płacić. Jak podano wyżej ma mnóstwo zalet, jego wiek wystarczy na to, by pomógł nam wywalczyć Mistrzostwo w następnym sezonie :)


szczypek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2006
Posty: 21
Rejestracja: 24 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 16:23

Zdecydowanie tak! no i chyba nie trzeba specjalnie duzo pisac dlaczego tak...

wypadaloby.
white_wolv


Z JUVE
... od zawsze
na zawsze ...
Marek S.o.A.d.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 1
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 16:33

wedlug mnie Alessio powinno sie dac mozliwosc odbudowania formy a jednoczesnie wzmocnic sklad przed planowana na sierpien 2007 ekspansja na Serie A!!! Wracaj Alessio Zapraszamy!


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 16:41

Oczywiście. To był najlepszy defensywny pomocnik ostatnich lat w Italii. Niech wróci i gra, przynajmniej z ławki, bo będzie mu ciężko przebić sie do pierwszej jedenastki. Na tej pozycji gra Cristiano Zanetti. Ale życze mu jak najlepiej.


JONATHAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 8
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 17:11

Jego powrót byłby wspaniałą sprawą, przecież Alessio to prawdziwy Juventino i gdyby nie Fabio Capello to do dziś dzień Tacchinardi grałby w Juventusie.



Alessio wracaj :!: :!: :!: :!:


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 17:12

Nie ! Wolałbym, żeby Stephen Appiah wrócił niż Tacchinardi. A pozatym
to napewno plotka, tak samo jak z Emersonem, chociaż tu sprawa jest inna
bo Tacchinardiego działacze nie chcieli a Emerson sam odszedł..


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 17:19

Tak! Tak! Tak! i jeszcze raz Tach!
To symbol klubu i wciąż świetny piłkarz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 17:27

Sprawa jest podobna jak z Emersonem ale Tacchinardiego uważam za większego Juventino. No i oczywiście Alessio mamy za darmo.
Lubie go ale wiem czy jest większy sens go zabierać, ma już swoje lata jego forma nie rzuca na kolana no i nie widze go w pierwszym składzie. Zdecydowanie wolałbym kupić kogoś młodego który sie rozwinie i da nam duzo za pare lat. Z drugiej strony jednak taki doświadzony zawodnik na ławce sie przyda, wprowadzi spokój w trudnych meczach itp.
W porównaniu z Pumą to stawiam na Alessio ale jak bym miał odpowiadzić tymi trzema propozycjami to mówie NIE WIEM.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Zablokowany