Wybierz najlepszego piłkarza września (06/07)

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 09:19

Nasi kandydadaci do najlepszego piłkarza września to:
Trezeguet
Buffon
Del Piero
Balzaretti
Nedved
Paro
Bożinow

Jak dla mnie zdecydowanie Trezeguet. Pokazał ile od niego zależy. Pięć bramek w trzech meczach to nielada wyczyn.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 09:40

Jak dla mnie jeśli Trezegol nie wygra w tym miesiącu,to będzie to dla mnie wielkie nieporozumienie.Mój głos oczywiście ląduje dla Trezegueta.Strzela bramki jak na zawołanie.W poprzednim sezonie był wicekrólem strzelców Serie A za Lucą Tonim.W tym David będzie z pewnością na samym szczycie :dance:

Forza Juve!!!!!!!!!


Forza Juve!!!
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 09:43

Wybór będzie łatwy. Chyba nikt nie wątpi, ze najlepszym piłkarzem września był David Trezeguet, pięć bramek w trzech meczach to tak jak powiedział Martin nie lada wyczyn. Mam nadzieje, że David wygra zdecydowanie bo z całą pewnością należy mu się wygrana w tym konkursie.

Reszta też grała nieźle. Trzeba pochwalił Del Piero który miał aż trzy asysty i dwie bramki w meczu z Modeną i Vicenzą. Wielu sądzi, że się zablokował. Moim zdaniem nie i mam nadzieje, że moje zdanie potwierdzi w poniedziałek.

Oczywiście nie może obejść się bez jak to mówi Biesłaj Daniela Bożimowa :lol: czyli istnego lisa w polu karnym. Moim zdaniem wielki pechowiec. W większości meczów gra ogonki, zagrał zaledwie 1 (słownie: jeden) pełny mecz z Crotone uwiecziony dwoma bramkami.

Nie można zapomnieć o Buffonie. Gdyby nie on - inauguracja byłaby fatalna. Niby w kolejnych meczach bezbarwny, nie miał nic do roboty. Lecz parę piłek wybronił.

Pavel Nedved, jedna bramka ustalająca wynik z Modeną. Cóż mogę powiedzieć. Nie wiele meczów było mi dane oglądać, mogę jedynie oceniać po skrótach. Mimo wszystko Pavel był aktywny i popisał się paroma, groźnymi strzałami.

Balzaretti i Paro - o tych zawodnikach mogę powiedzieć najmniej. Nie widziałem, żadnego z nich w akcji. Paro nieźle zagrał z Rimini, występ uwiecznił bramką.

Podsumowując - wybór prosty. Nawet ślepo patrząc w statystyki można powiedzieć, że to David był najlepszy w tym miesiącu.

1. David Trezeguet
2. Gianluigi Buffon
3. Alex del Piero
4. Valery Bojinov
5. Pavel Nedved
6. Matteo Paro
7. Federico Balzaretti
niestety muszę was zawieść ale Treze nigdy nie był najlepszy i nigdy nie będzie ...to ze strzela bramy to nie jakiś tam super wyczyn , a jego powinność...człowiek który zupełnie nie cofa za akcją i 90 min czycha na dobre podanie nie moze być wybierany na najlepszego...co nie umniejsza jego zasług, potrafi wykorzystać co moze i jest w tym naprawdę dobry , ... ale nie okłamujmy się - jak mu koledzy nie dograją niczego nie pokazuje, czasem nawet nie dostawał noty grając cały mecz ( TO NIESŁYCHANE ) ale zdarzało się że właściwie nie miał kontaktu z piłką ... A spójrzcie na Alexa - 3 asysty i 2 bramy...moim zdaniem wyczyn większy od Treze, który tylko wykańcza a nie kreuje ...więc już wiecie na kogo padł mój głos....ALEX RZĄDZI


Wiesz co ten cały post, aż bije obiektywnością. Moim zdaniem każde drużyna powinna mieć napastnika który jest tzw: "lisem". Taki zawodnik jest w drużynie potrzebny. I nie narzekaj, że dobija piłki z najbliższej odległości, ponieważ takie jest jego zadanie. A i samo znalezienie się w polu karnym jest nie lada sztuką. Ach, co ten Alex potrafi zrobić z ludźmi. :lol: :whistle:
Ostatnio zmieniony 14 października 2006, 13:49 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 2 razy.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 10:16

Nie zaskoczę jak powiem ze zagłosowałem na Davida Trezegueta! Wybór chyba oczywisty, strzelał duzo bramek ważnych i pieknych. Pokazał charakter grając w Serie B z taką determinacją.

Mysle ze wszyscy zawodnicy dobrze się spisali w tym miesiącu i każdy w jakims stopni zasługuje na pochwałe ale David to zdecydowanie gracz miesiąca!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 10:33

Treze .... !! - i wszystko jasne :smile:


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 10:39

David... Tre-ze-guet! Innej możliwośći, podobnie jak i Wy, nie widzę. Ze swojej roli wywiązał się na ten miesiąc z nawiązką, 5 goli w 3-ech meczach :bravo:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 11:51

Oddaje głos na Trezegola, chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć dlaczego. 8) Pięć bramek w trzech meczach mówi samo za siebie. :D


Obrazek
Federov

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2006
Posty: 15
Rejestracja: 22 marca 2006

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 12:28

dla mnie też trezeguet spełnił oczekiwania i jest najlepszym piłkarzem września,ale nie miał żadnej zachwycającej bramki w przeciwieństwie do bożinowa(bramka z martiną).Ale co do ilości jest zdecydowanie najlepszy...


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 13:00

Oczywiście chyba nikt nie ma wątpliwości na kogo jest mój głos... David Trezeguet popisał się pięcioma bramkami w trzech meczach i to mówi samo za siebie... pokazał jak wiele od niego zależy w tym sezonie.


Sky is the limit!
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 13:33

.W poprzednim sezonie był wicekrólem strzelców Serie A za Lucą Tonim.
A warto dodać, że średnia goli na mecz trezegueta była wyższa niż u toniego(grał w więcej).
Też głosuje na trezegueta.
Ostatnio zmieniony 14 października 2006, 13:34 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 13:34

niestety muszę was zawieść :whistle: ale Treze nigdy nie był najlepszy i nigdy nie będzie :płaczę: ...to ze strzela bramy to nie jakiś tam super wyczyn , a jego powinność...człowiek który zupełnie nie cofa za akcją i 90 min czycha na dobre podanie nie moze być wybierany na najlepszego...co nie umniejsza jego zasług, potrafi wykorzystać co moze i jest w tym naprawdę dobry :bravo: , ... ale nie okłamujmy się - jak mu koledzy nie dograją niczego nie pokazuje, czasem nawet nie dostawał noty grając cały mecz ( TO NIESŁYCHANE ) ale zdarzało się że właściwie nie miał kontaktu z piłką :think: ... A spójrzcie na Alexa - 3 asysty i 2 bramy...moim zdaniem wyczyn większy od Treze, który tylko wykańcza a nie kreuje :/ ...więc już wiecie na kogo padł mój głos....ALEX RZĄDZI :ball: :ball: :ball:
:ok:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 14:45

Tom A Juve pisze:niestety muszę was zawieść :whistle: ale Treze nigdy nie był najlepszy i nigdy nie będzie :płaczę: ...to ze strzela bramy to nie jakiś tam super wyczyn , a jego powinność...człowiek który zupełnie nie cofa za akcją i 90 min czycha na dobre podanie nie moze być wybierany na najlepszego...co nie umniejsza jego zasług, potrafi wykorzystać co moze i jest w tym naprawdę dobry :bravo: , ... ale nie okłamujmy się - jak mu koledzy nie dograją niczego nie pokazuje, czasem nawet nie dostawał noty grając cały mecz ( TO NIESŁYCHANE ) ale zdarzało się że właściwie nie miał kontaktu z piłką :think: ... A spójrzcie na Alexa - 3 asysty i 2 bramy...moim zdaniem wyczyn większy od Treze, który tylko wykańcza a nie kreuje :/ ...więc już wiecie na kogo padł mój głos....ALEX RZĄDZI :ball: :ball: :ball:
:ok:

bueheheh :lol: takiej właśnie wypowiedzi z Twojej strony się spodziewałem :lol:
Nie wiem czy wiesz, ale własnie ktoś taki jak Trezeguet- lis pola karnego- jest nam potrzebny. On nie jest od kreowania i rozgrywania a od strzelania bramek. Jest typowym snajperem i wątpie, aby ktokolwiek oprócz Ciebie miał mu za złe, że ten nie cofa się na swoją polowę po piłkę.

Mój głos oczywiście powedrował do Treze.


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 15:55

Zaglosowalem na Trezegola, ale mam pytanie: czemu jest napisane"Bożinov" a nie "Bojinov"? To tak jakbyt pisac "Ronaldińo", "Ałri" itp itd :-D


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 16:58

UlTrAs pisze:
Tom A Juve pisze:niestety muszę was zawieść :whistle: ale Treze nigdy nie był najlepszy i nigdy nie będzie :płaczę: ...to ze strzela bramy to nie jakiś tam super wyczyn , a jego powinność...człowiek który zupełnie nie cofa za akcją i 90 min czycha na dobre podanie nie moze być wybierany na najlepszego...co nie umniejsza jego zasług, potrafi wykorzystać co moze i jest w tym naprawdę dobry :bravo: , ... ale nie okłamujmy się - jak mu koledzy nie dograją niczego nie pokazuje, czasem nawet nie dostawał noty grając cały mecz ( TO NIESŁYCHANE ) ale zdarzało się że właściwie nie miał kontaktu z piłką :think: ... A spójrzcie na Alexa - 3 asysty i 2 bramy...moim zdaniem wyczyn większy od Treze, który tylko wykańcza a nie kreuje :/ ...więc już wiecie na kogo padł mój głos....ALEX RZĄDZI :ball: :ball: :ball:
:ok:

bueheheh :lol: takiej właśnie wypowiedzi z Twojej strony się spodziewałem :lol:
Nie wiem czy wiesz, ale własnie ktoś taki jak Trezeguet- lis pola karnego- jest nam potrzebny. On nie jest od kreowania i rozgrywania a od strzelania bramek. Jest typowym snajperem i wątpie, aby ktokolwiek oprócz Ciebie miał mu za złe, że ten nie cofa się na swoją polowę po piłkę.

Mój głos oczywiście powedrował do Treze.
Nie wiem czy zauważyłeś , ale nie mówiłem że Treze jest nam niepotrzebny, uważam go też za jednego z najlepszyh snajperów :ok: ...mówię jedynie że przy grze jego partnerów nie zasługuje na miano najlepszego, co wcale nie oznacza że słabego... :happy:
Jeśli juz chodzi o jego styl, to jestem pewny że są osoby które życzyłyby sobie aby jego gra była bardziej pożyteczna dla zespołu wtedy gdy pomocnicy są w słabszej formie i mamy 10 piłkarzy oraz asystenta :/ ...Szanuje Treze , Treze jest nam potrzebny i wielokrotnie okazywał się jednym z najlepszych na boisku...ale we wrzesniu lepszy był Alex !!!! - i tyle... trzeba potrafić dostrzec klase i wartość piłkarza , która wynika z jakości gry, a nie tylko z liczby strzelonych goli :naughty: ...no bo kto według ciebie zagrał lepiej - piłkarz który wspaniale , nietuzinkowo zagrał do napastnika odkrywając drogę do bramki , czy piłkarz który przyłożył do tego podania nogę i strzelił bramkę ? :think:

poza tym takie jest moje zdanie i mam do tego prawo...po to jest ta sonda....wiec nie potępiaj opinii drugich tylko dlatego że się z nią nie zgadzasz... :!:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 17:23

Ifrit23 pisze:Zaglosowalem na Trezegola, ale mam pytanie: czemu jest napisane"Bożinov" a nie "Bojinov"? To tak jakbyt pisac "Ronaldińo", "Ałri" itp itd :-D
Spolszczone z cyrylicy. Poniewaz Ronaldinho jest pisane takimi samymi czcionkami jakich uzywamy w polsce zachowujemy oryginalną pisownie. W przypadku piłkarzy ze wschodu spolszczamy. Bojinov to przeksztalcenie w brzmienie angielskie lub tez wloskie. Tak samo jak Schevchenko. Tylko wieesz jak to przeczytac bo albo znasz tego pilkarza albo znasz sie na fonetyce angielskiej.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany