Wybierz najlepszego piłkarza lutego (05/06)

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 09:20

Nasi kandydadaci do najlepszego piłkarza lutego to:
Emerson
Mutu
Camoranesi
Buffon
Thuram
Del Piero
Nedved


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 09:38

W Lutym mój głos oddaje na Alessandro Del Piero.Nie robię taego ,dlatego że jestem jego wielkim fanem ,tylko dlatego ,że w tym miesiącu ,który nie należał do najlepszych Alex potwierdził swoją klasę piłkarską.
W meczach z Udinese i Interem zapewniał nam 3 punkty, w spotkaniu z Werderem Jego wejście na boisko wyraźnie ożywiło grę Juventusu.
Jedynem minusem był przestrzelony karny w meczu z Parmą ,ale myślę że większość z nas nie ma o to przetensji.

Tak w Lutym strzelali Juventini:
:ball: Del Piero-3 (Udinese,Inter,Lecce)
:ball: Ibrahimovic-3 (Parma,Inter,Messina)
:ball: Mutu-2 (Roma,Messina)
Po jednej bramce zdobyli Trezeguet,Nedved,Emerson,Kovac.

Drugie miejsce przyznał bym Emersonowi ,a trzecie Zlatanowi.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 09:44

Michał`fcj! podsunales mi niezly pomysl. Moze przyda sie takze podawanie paru statystyk odnosnie pilkarzy przy podsumowaniu. Na przyklad bramki, kartki... bo sam opis (ktory jakby na to nie patrzec mimo, ze staram sie zeby byl obiektywny nigdy taki nie bedzie) moze nie wystarczyc.

A co do wyboru ja jednak bym postaiwl na Emersona. I nie dlatego, ze tak pokazują noty. Kiedy zabieralem sie za podsumowanie, nei znajac jeszcze ostatecznych średnich wytypowalem Emersona i Mutu. JEdnak ci dwaj pilkarze pokazali sie z dobrej strony. Powtarzac sie nie bede bo napisalem to w tekscie. Tak czy inaczej moj glos powędrowal do Emersona. Odwalil kawal dobrej roboty. I naprawde cieszylbym sie gdyby wreszcie zaczal byc doceniany przez kibicow.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Juve Ziomek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2006
Posty: 8
Rejestracja: 01 marca 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 09:53

Ja postawie na Camoranesiego ! On zawsze świetnie gra :bravo: 8) Gdybyśmy go niemieli Pomoc By była o wiele słabsza


Juventus rulezzz
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 09:54

Martin pisze: Tak czy inaczej moj glos powędrowal do Emersona. Odwalil kawal dobrej roboty. I naprawde cieszylbym sie gdyby wreszcie zaczal byc doceniany przez kibicow.
Napewno masz rację ,ostatnio Puma jest w rewelacyjnej formie.Aż boję się myśleć jakie by były Nasze wyniki w Lutym gdyby nie Jego świetna dyspozycja.
Defensywni pomocnicy nigdy nie są tak doceniani przez kibiców jak napastnicy czy boczni pomocnicy ,którzy grają bardziej efektownie i strzelają więcej bramek.Emerson nie gra efektoenie ,ale gra bardzo efektywnie i to się liczy.Miejmy nadzieję ,że Vieira weźmie z niego przykład.Wtedy będziemy mogli mówić , że mamy najlepszą parę środkowych pomocników w Europie.Bo jak narazie ,niestety tak nie jest.Pozdro.


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 10:58

Wg mnie na wyroznienie zasluguje Mutu.
Wydaje mi sie ze gdyby stworzyc klasyfikacje kanadyjska(asysty+bramki) to wlasnie ten zawodnik zdobylby najjwiecej punktow za luty.

Del Piero?
On z kolei jest moim faworytem do zdobycia tytulu strzelca bramki miesiaca,ale zobaczymy..
Sama gra Alexa mimo iz byla naprawde dobra,to nie zasluguje na miano najlepszej.


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 11:18

Camoranesi mnie czaruję, a to co zobaczyłem wczoraj na Rai, to juz wogóle. Głos dla niego. Druga lokata Puma, a trzeci Mutu :) Co do DP, cóż nie zawsze można wygrywac :smile: :bravo:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 11:45

Juventin pisze:Camoranesi mnie czaruję, a to co zobaczyłem wczoraj na Rai, to juz wogóle. Głos dla niego. Druga lokata Puma, a trzeci Mutu :) Co do DP, cóż nie zawsze można wygrywac :smile: :bravo:
Del Piero "skazany" jest na zwyciestwo... Niestety... Jego obecnosc wypacza wyniki sondy.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 11:51

Ja głosuję na Mutu. Po jego wszystkich przejsciach znów powrócił do najwyższej formy. Gra rewelacyjnie. Pracuje dla całego zespołu, często otwiera drogę do bramki. Nedved moze byc spokojny o swojego następcę.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 11:57

Martin pisze:Del Piero "skazany" jest na zwyciestwo... Niestety... Jego obecnosc wypacza wyniki sondy.
Wlasnie..obawiam sie ze podobna sytuacja moze miec miejsce w przypadku "Bramki miesiaca" :?


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 12:01

white_wolv pisze:
Martin pisze:Del Piero "skazany" jest na zwyciestwo... Niestety... Jego obecnosc wypacza wyniki sondy.
Wlasnie..obawiam sie ze podobna sytuacja moze miec miejsce w przypadku "Bramki miesiaca" :?
Jak widać nie wszyscy oddają swoje głosy na Alexa. :wink:
Co do bramki to mam dylemat pomiędzy bramką Emersona z Lecce i golem Del Piero z Interem.Muszę im się dokładniej przyglądnąć.Może wtedy umysł mi się rozjaśni. :smile:


Obrazek
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 12:53

W tym miesiącu mój głos wędruje do Emersona :) . Myśle, że z nominowanych graczy najbardziej zasłużył na zwycięstwo, zwłaszcza, że tak jak Juve w tym miesiącu tak i wszyscy gracze specjalnie się nie wyróżniali :| . W każdym meczu spisywał się bardzo dobrze, a do tego dołożył piękny gol z Lecce - w takim magicznym, brazylijskim stylu :P . Emerson jeszcze nie był nigdy wyróżniony, więc chciałbym żeby teraz został graczem miesiąca.
Martin pisze:Michał`fcj! podsunales mi niezly pomysl. Moze przyda sie takze podawanie paru statystyk odnosnie pilkarzy przy podsumowaniu. Na przyklad bramki, kartki...
Jestem jak najbardziej za :wink: . Może to pozwoli na bardziej obiektywne głosowanie :| .
Martin pisze:Del Piero "skazany" jest na zwyciestwo... Niestety... Jego obecnosc wypacza wyniki sondy.
Dokładnie. Wystarczy, że Del Piero jest w sondzie, a wszyscy jego zwolennicy oddają na niego głos niezależnie od tego czy prezentował się najlepiej :wink: . Ja jednak tego nie zrobiłem, mimo tego, że ubóstwiam Del Piero :whistle: .
white_wolv pisze:Wlasnie..obawiam sie ze podobna sytuacja moze miec miejsce w przypadku "Bramki miesiaca"
Akurat w tym miesiącu myśle, że na to zasłużył, więc zagłosuję na niego. Myśle, że gol z Interem był poprostu fantastyczny, ale również bardzo ważny i zapewniający zwycięstwo :wink: . Mam nadzieje, że wybory w przypadku innych miesięcy będą obiektywne i jak będe robił (bo mam nadzieje, że jak zapewniał mnie Rafał będe) kompilacje z najpiękniejszymi bramkami to nie będzie to filmik: Best Goals of Del Piero 05/06 :| .


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 13:13

bez komentarza poprostu zdecycowanie stawiam na ALESSANDRO DEL PIERO że byl najlepszy w lutym :]


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 14:35

Na kolejnych miejscach Nedved i Del Piero. Dwaj piłkarze, którzy powoli kończą swoją karierę piłkarską. Dwaj piłkare, dla których to chyba ostatni moment aby coś osiągnąć. Nedved celuje w Ligę Mistrzów, dopiero wtedy będzie mógł z czystym sumieniem zawiesić buty na kołku. Del Piero oprócz kolejnego sukcesu z Juve chciałby wreszcie osiągnąć coś z reprezentacją Włoch. Jednak to właśnie oni powinni być liderami. A w lutym tego nie pokazali. Nedved nie błyszczał w meczu z Interem. Zagrał tak jak nas do tego przyzwyczaił. Niby grał, niby próbował ciągnąć drużynę, ale... do dawnego Nedveda wiele mu brakuje. Del Piero w tym samym meczu należał do wyróżniających się piłkarzy (przepiękna bramka z wolnego) jednak gra na wysokim poziomie w ważnych meczach to za mało. Capello nie dał mu zagrać od początkui w ważnym meczu z Romą. Z Udinese było już lepiej (bramka na wagę trzech punktów). Ale potem coś się zacięło
Nie wiem kto to pisał, ale większej herezji nie widziałem. Nie wiem czy to próba wepchnięcia Emersona na najwyższe miejsce w ankiecie czy inna prowokacja ale ktoś kto nie podpisał się pod tym tekstem jest żałosny. Po kolei. Do kończenia kariery Alexowi jeszcze daleko, na tryumfy też ma czas bo wszystko wskazuje na to, że znów przedłuży kontrakt. Piłkarz strzela bramki, znów czaruje, w meczu o scudetto stzrela piękną bramkę a ktoś tu ma jakieś ale :| Ktoś przypomina wiek i koniec kariery :| Żałosne. I jeszcze ktoś taki twierdzi, że piłkarz ten nie jest liderem :| Sam pisałeś(łaś) o tym, że Capello nie daje grać Del Piero w wielu meczach od początku :] Za co więc się tak pastwisz? Krew się we mnie gotuje jak czytam takie bzdury.

2.01.2005. Wygrana 1-0 z Romą. Alex z winy Capello i Ibry grał sam w ataku (nie zapominajmy, że gdyby nie Del Piero to ten mecz wogóle byłby zbędny). Nie wiele mógł zrobić w pojedynke z niesamowitą Romą. Żadnych pretensji nikt mieć nie może.

5.02.2005. Juventus 1-0 Udinese. Bramkę na wage zwycięstwa zdobywa Del Piero który pojawił się na boisku w 57 minucie.

8.02.2005. Pechowy remis z Parmą, Alex trafia w poprzeczke i nie wykorzystuje karnego. Za to nie można go chwalić, ale trzeba rozumieć, że to się zdarza. Alex myli się bardzo żadko. A zdarza się to ostatnio najlepszym w wiele ważniejszych meczach. Gerarrd z Arsenalem, Eto'o i Drogba w Pucharze narodów Afryki...

2006-02-12 Mecz z Interem o Scudetto. Del Piero zapewnia nam wygraną... Odkupuje z nawiązką winy za Parme. Gwarantuje nam spokojne przygotowanie do meczu z Werderem.

2006-02-18 2-2 z Messiną. Alex nie błyszczał ale znów można znaleźć mu usprawiedliwiwnie. Także Emerson, Cannavaro.. zawiedli! Trzeba też pamiętać, że to Alex zszedł gdy czerwień ujrzał Canna. Był to jeden z najsłabszych meczów całej drużyny. Nie tylko DP.

2006-02-22 3-2 z Werderem w plecy. Alex zaczyna na ławce. Po jego wejściu losy nieco odmieniły się. Alex zainspirował dwie bramki i trzeba go wyróżnić.

2006-02-26 3-1 z Lecce i gol Del Piero. Od napastnika wymaga się bramek ??

Kto dalej twierdzi, że Alex nie zasługuje na głosy w ankiecie jest dla mnie błaznem. A jak zaczyna nowy miesiąc ? 1 marca mecz z Niemcami .. Prowadzi Italię wielkim występem do wygranej. Strzela też bramkę.

A JP niech lepiej dobiera redaktorów. Tłumaczyć każdy umie z anglika.... A kiedy trzeba napisać własną ocenę to dochodzi do kpin... I to na stronie głównej !


patryk911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 14:49

Ja oddałem swój głos na Adriana Mutu.W tym miesiącu kilka razy poderwał Juventus swoimi akcjami.Bramki strzelał z karnych,ale,to też jest umiejętność.

Alex Del Piero również grał dobrze,ale,no właśnie...
Mutu za widowiskowość


Co tu dużo pisać.Alex ||10||
Zablokowany