Kogo chciałbyś za przeciwnika w kolejnej rundzie CL?

Zablokowany
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 15:57

x_men_1988 pisze:
Oczywiście to co piszemy dzisiaj może nie mieć większego znaczenia , podobnie jak w zeszlym sezonie , gdy wylosowaliśmy Real. Wielu z nas się cieszylło , kibice Realu płakali ... ale nikt z tych którzy uznali że Juventus jest już w 1/4 nie pomyślał że do 1 konfrontacji zostało ponad 2 miechy . Gdy mecz sie zbliżał sytuacja się odwróciła , Real wygywał mecz za meczem , Juve miało dołek . Ostatecznie wygraliśmy , ale choćby ta jedna sytuacja pokazuje że nie warto się cieszyć lub płakać , zaraz po losowaniu jeśli będzie to "słabiak" albo jakiś "gigant" , bo wiele może sie zmienić po świetach i przerwie zimowej , narazie możemy tylko przypuszczać kto będzie dla nas dobrym rywalem . Mniejwięcej na 2 tyg. przed pierwszym spotkaniem można będzie ocenić czy losowanie było dla nas korzystne czy też nie , patrząc na formę jaką prezentuja Bianconeri i ich rywale . A i tak wszytko roztrzygnie się dopiero w Turynie .
Pozdro .
Święte słowa ;)

Co do rywala jakiego w moim przekonaniu powinniśmy wylosowac, to ma być to przede wszystkim rywal niezbyt wymagający. Po co nam grać już teraz z Chelsea jeśli w razie ewentualnej porazki będziemy niezwykle przybici. i zdołowani. Dlatego też dziwię się niekótrym takiego wyboru, bo naprawdę wolałbym, by Juve zaszło w tej Lidze Mistrzów jak najdalej - nieważne czy pokona Chelsea czy tez Glasgow. I właśnie tę ostatnią drużynę chciałbym wylosować. Uważam, że jest to obecnie zdecydowanie najsłabszy przeciwnik z możliwych i to przemawia za moją tezą

Pozdro


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 17:54

Ciekawe wypowiedzi Realistów ze strony realmadryt.com:
znajac szczescie pewnie to bedzie juventus i bedzie to spacerek... ale dla Juve
:lol: Typowy Realista - realnie patrzy na wynik dwumeczu z Juve.
o do Juve to za kazdym razem jak na nich trafiamy to dostajemy BATY !!!
Ile meczów musieli z nami przegrać żeby to zauważyć. Dopiero teraz chłopaki zobaczyli, że na Juve lepiej nie wpadać bo znowu dostaną i będą płakać po kątach :D Ależ Ci realiści są optymistami :prochno:
Gdybyśmy trafili na Juve to katastrofa
Serio. Teraz to by przegrali dośc wysoko ale nie wiem jak będzie na wiosnę, bo Juve może formę zgubić a Real złapać

Chciałbym albo Real Madryt albo Werder Brema. Choc i Ajaxem bym nie pogardził. Na Chelsea to może lepiej nie. Nie na poczatku. Trzeba poczekać do następnej rundy i wtedy ich ograć.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:06

Hehe. Wreszcie ci Madryciści powiedzieli coś sensownego.
Ja bardzo bym chciał żeby Juventus trafił na Real Madryt. Chociaż żadnego przeciwnika nie można lekceważyć, ale z Realem Madryt powinniśmy sobie poradzić bez problemu. Skoro gdy Real był jeszcze na topie to z nimi wygrywaliśmy i przyczyniliśmy się troche do upadku (podcieliśmy im skrzydła). A po za tym bardzo bym się cieszył bo zlewałbym z mojego "kolegi"który jest właśnie kibicem Madrytu, który jeszcze (jako nieliczny) powtarza, że Real jest mistrzem i jest lepszy od JUVE.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:32

No... Nie ma już łatwo.. JA chciałbym żeby Juve spotkało sie z PSV. Podoba mi sie styl drużyny holenderskiej i mysle ze byłby to niezly mecz.
NIe chciałbym żeby Juventus zagrał z Chelsea - tacy rywale to lepiej niech będą na później..
Może też Real żeby drugi rok z rzędu wyeliminować ich i "zbłaźnić" na arenie europejskiej.. :D Żartuje.. Ale prawdą jest że Juve wygra teraz z drużyną z Madrytu


Maradona10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 czerwca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 13 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:47

Ja bym chciał żeby Juventus trafił na Ajax gdyż może być to ciekawy dwu-mecz. W końcu młodziaki z Amsterdamu grają "ładną piłke", oraz się nie bronią(przez co będzie więcej akcji).
Ewentualnie można trafić na Real. Jest słaby(przynajmniej narazie) więc awans pewny, a poza tym możemy im "wlepić" pare ładnych goli.
Jeszcze jedno, przynajmniej jakbyśmy trafili na Real to w telewizji bedzie jeden mecz na pewno.

A nie chciałbym trafić na Chelsea. Jest silna i dobrze gra. Nie ma co sie trudzić na początku. Lepiej potem :)


Wojtt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2005
Posty: 1
Rejestracja: 09 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 19:48

A ja będe oryginalny:P
Chciałbym aby przeciwnikiem Juve byłby Olimpique Lyonnais, wg. mnie najlepsza w tej chwili dtużyna świata. Nie chce Chelsea bo to zaraz po Juve mój ulubiony klub. Niech czekają w finale. POZDRO!
FORZA JUVE!!!


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 20:12

Wojtt pisze:A ja będe oryginalny:P
Chciałbym aby przeciwnikiem Juve byłby Olimpique Lyonnais, wg. mnie najlepsza w tej chwili dtużyna świata. FORZA JUVE!!!
Brawo dla ciebie :smile: . Widze, że orientujesz się w zasadach losowania par :roll: . Więc informuje cię, że nie ma takiej możliwości... a dlaczego? A no dlatego, że Juve i Lyon zajęły w swoich grupach 1 miejsca, a zgodnie z regulaminem drużyny, które wygrały swoje grupy zagrają z którąś z drużyn z drugiego miejsca.

A i nie probuj być znów zbyt oryginalny i nie zażycz sobie Bayernu :smile:


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 20:36

ja bym chcial zeby juve trafilo na "wielki" real ale z drugiej strony fajnie by bylo zagrac z rangersami. dobry trening przed meczem z chelsea(o ile by sie trefil)


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 23:40

PABLO pisze:ja bym chcial zeby juve trafilo na "wielki" real ale z drugiej strony fajnie by bylo zagrac z rangersami. dobry trening przed meczem z chelsea(o ile by sie trefil)
Widze, że podczas mojej nieobecności styl wypowiedzi PABLO nie uległ diametralnej zmianie... :whistle: Rangersi, powiadasz :?: Przetarcie przed Chelsea :?: Bzdury. Druzyna ( a raczej tylko zlepek piłkarzy...) przeciętna, bez formy, która nie do końca zasłuzyła na ten awans. Według mnie lepiej byłoby dla nas wszystkich gdyby awansowało Porto. Rangersi w kazdym elemencie gry nie dorastaja do pięt Chelsea, zespołowi z klasowymi piłkarzami, nawet w dołku potrafiący ograć każdego. A ich wielka siłą jest trener Jose Mourinho - jeden z trzech najlepszych na świecie - jesli nie najlepszy...

Chciałbym, aby Juventus zagrał przeciw Werderowi Brema, a czemu :?: Ponieważ Starej Damie zwykle trudno się gra z nimieckimi drużynami, a ich styl gry na pewno nadałby widowiskowości temu dwumeczowi. Zielono-pomarańczowi z Niemiec są w tzw. "gazie", a swoim rywalom strzelają zwykle dużo bramek. Niestety ich drobnym minusem jest słabsza obrona, ale coś mi się wydaje, że to my częściej musielibysmy powstrzymywać ich ataki. Skuteczni napastnicy - tacy jak Klose, Valdes, czy Klasnić mogliby namieszać pod bramką Starej Damy. Bremeńczykom na pewno też nieobca jest typowa niemiecka, oporowa piłka. Ciężki dwumecz, z silną drużyną, która po ostaniej edycji LM (odpadnięciu z bodajże Valencią) ma coś do udowdnienia, byłby świetnym przetarciem przed kolejną rundą, do której mimo wszystko powinniśmy awansować...


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 09:00

Otóz chcialbym zeby Juventus wtrafil na Real i zas ich upokorzyl poniewaz kibice Realu chyba jeszcze nie zrozumieli pojecia ze Juventus jest lepszy od Realu i ciagle wchodza na stronki Juve...ale jak by ich 3 raz upokorzyc to by byla przyjemnosc popatrzec jak by kibice realu wymyslali jakies bzdety ze "powinien byc karny"itp...wiec chce Real :twisted:
Moje typy jakie beda pary:
Ajax-Olympiqe Lyon
Benfica-Milan
Real-Juventus
Werder-Villareal
Chelsea-Inter
Psv Eindhoven-Barcelona
Rengers-Liverpool
Bayern-Arsenal

bo chyba druzyny z 1 miejsca pierwsze emcze graja na wyjezdzie nie??
ps-a waszym zdaniem jakie beda pary?? :P


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 09:37

Ja, w przeciwieństwie do większości, nie chciałbym trafić na Chelsea. Nie chce, aby kolejny sezon Ligi Mistrzów był "fuksiarski". Mocne drużyny spotkają się wcześnie, a cieniasy typu Rangers przemykają pocichu do finału. Do tego dopuścić nie można. Trzeba ich eliminować od razu na początku.

Ciekawie zapowiadałyby się mecze z PSV i Benfiką. To właśnie na któryś z tych klubów chciałbym, aby Juventus trafił w 1/8. Są to mocne drużyny i na pewno byłoby to dla nas dobre przygotowanie przed ćwierćfinałem, który rozgrywać będziemy (jeśli awansujemy dalej) z kimś mocniejszym.

Jeszcze raz muszę powiedzieć, że nie wiem co robią tu Rangersi, którzy nie grają nic ostatnimi czasy. Z wszystkich możliwych wyborów, nie chce abyśmy trafili na panów z Glasgow. Może nam to tylko zaszkodzić...


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
misiek2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 3
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 10:52

a kiedy jest wogule losowanie ??


te forum jest do bani!!!!!!!!!!!!!!1
żartowałem
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 11:51

Alexxxxx pisze:
PABLO pisze:ja bym chcial zeby juve trafilo na "wielki" real ale z drugiej strony fajnie by bylo zagrac z rangersami. dobry trening przed meczem z chelsea(o ile by sie trefil)
Widze, że podczas mojej nieobecności styl wypowiedzi PABLO nie uległ diametralnej zmianie... :whistle: Rangersi, powiadasz :?: Przetarcie przed Chelsea :?: Bzdury. Druzyna ( a raczej tylko zlepek piłkarzy...) przeciętna, bez formy, która nie do końca zasłuzyła na ten awans. Według mnie lepiej byłoby dla nas wszystkich gdyby awansowało Porto. Rangersi w kazdym elemencie gry nie dorastaja do pięt Chelsea, zespołowi z klasowymi piłkarzami, nawet w dołku potrafiący ograć każdego. A ich wielka siłą jest trener Jose Mourinho - jeden z trzech najlepszych na świecie - jesli nie najlepszy...

Chciałbym, aby Juventus zagrał przeciw Werderowi Brema, a czemu :?: Ponieważ Starej Damie zwykle trudno się gra z nimieckimi drużynami, a ich styl gry na pewno nadałby widowiskowości temu dwumeczowi. Zielono-pomarańczowi z Niemiec są w tzw. "gazie", a swoim rywalom strzelają zwykle dużo bramek. Niestety ich drobnym minusem jest słabsza obrona, ale coś mi się wydaje, że to my częściej musielibysmy powstrzymywać ich ataki. Skuteczni napastnicy - tacy jak Klose, Valdes, czy Klasnić mogliby namieszać pod bramką Starej Damy. Bremeńczykom na pewno też nieobca jest typowa niemiecka, oporowa piłka. Ciężki dwumecz, z silną drużyną, która po ostaniej edycji LM (odpadnięciu z bodajże Valencią) ma coś do udowdnienia, byłby świetnym przetarciem przed kolejną rundą, do której mimo wszystko powinniśmy awansować...

widze ze podczas swoiej nieobecnosci twoje spostrzezenie nie uleglo zmianie. widzisz nie ma zadnej druzyny przypominajacej stylem gre wyspiarska jak chelsea i rangers.... reszte dopowiedz sobie sam jesli dasz rade


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 12:51

PABLO pisze: widze ze podczas swoiej nieobecnosci twoje spostrzezenie nie uleglo zmianie. widzisz nie ma zadnej druzyny przypominajacej stylem gre wyspiarska jak chelsea i rangers.... reszte dopowiedz sobie sam jesli dasz rade
A Arsenal, to jest druzyna z Azerbejdżanu? Jeśli ona nie prezentuje stylu wyspiarskiego, to tym bardziej Chelsea nie...

Styl wyspiarski :doh: Człowieku, czy Ty widziałeś styl gry Rangersów, a Chelsea :prochno: Przecież to dwa diametralnie różne zespoły, nie chodzi tu już nawet o różnice klas. Prawda jest taka, że na Wyspach Brytyjski "styl wyspiarski" u najlepszych drużyn wręcz nie istnieje. Nie raz, nie dwa, drużyna Jose Mourinho była nazywana drużyną, nowej jakości na wyspach. Chelsea stawia na atak, wspierany silną linią defensywną. The Blues nie broni sie przez 90 minut, nie faluje bezustannie, aby tylko nie stracić piłki. Podstawowym elementem gry wyspiarskiej są także długie podania na napastników. U zawodników Chelsea piłka wędruje od nogi do nogi, tam zwykle nie ma przypadku i kopania na oślep.

Zastanów się czasami, co piszesz, bo im byśmy szli dalej, tym mógłbym wytykać Ci coraz więcej niezgodności w Twoim uzasadnieniu wyboru...


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 19:57

Mati1990 pisze:Otóz chcialbym zeby Juventus wtrafil na Real i zas ich upokorzyl poniewaz kibice Realu chyba jeszcze nie zrozumieli pojecia ze Juventus jest lepszy od Realu i ciagle wchodza na stronki Juve...ale jak by ich 3 raz upokorzyc to by byla przyjemnosc popatrzec jak by kibice realu wymyslali jakies bzdety ze "powinien byc karny"itp...wiec chce Real :twisted:
a Ja chciałbym żebyś pisał po polsku bo chwilę mi zajęło odczytanie tego co miałeś na myśli. Mam rozumieć, że mamy wygrać z Realem żeby ich kibice przestali wchodzić na Nasze forum?! To bardzo ciekawy argument, dla którego Juve miałoby trafić na Real.
A co do tematu-osobiście nie chciałbym trafić na Real z tego względu, że w tej chwili Real jest słaby ale w końcu się ocknie i zacznie grać, ponadto mają porachunki z Juve i napewno by włożyli maksimum siły w dwu mecz. Który z rywali najchętniej? Z jednej strony jakiś słabszy(jeśli na tym etapie można o takich mówić) czyli Glasgow Rangers bądź Ajax Amsterdam ale z drugiej strony przydałby się mocniejszy rywal żeby Juve przypadkiem nie spoczęło na laurach- to może Werder bądź Arsenal czy Villareal. Zobaczymy co Nam wylosują. W zasadzie nie ważne na kogo wpadniemy i tak będziemy musieli ich pokonać.


Zablokowany