Adam Malysz - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2004, 17:26

Mnie się wydaje że NIE. Ale w pierwszej trujce może będzie !!!!! To wszystko zależy czy Ahonen i inni z czołówki będą cały czas prezentować tak dobra formę i czy Adaś wkońcu złapie swój rytm !!!
Co do wypowiedzi o Tajnerze - hmmmm. uważam że w tej kwesti czy Adam ma forme czy nie to bardziej jest za to odpowiedzialny psycholog.
Przecież to nie od Tajnera zależy jak on skacze. Adam jest juz doświadczonym zawodnikiem. Tak myśle że tu chodzi bardziej o całą psychike zawodnika.
Jedno jest pewne : nikt wiecznie nie może być najlepszym. :!:


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2004, 15:22

Ja takze mysle ze ju niema szans :( ale i tak jestem zniego bardzo dumny jest wielkim sportowcem i zawodnikiem.Ma charakter jacy inni nie maja :!: I tak bardzo duzo zrobił dla Polskich skoków wiec i tak bardzo go cenie :wink:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 13:00

koniec ery malysza adas powinienes odejsc wiec malysz nie ma juz szans


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 17:59

juz chby nie da rady, ale duzo wygral wystarczy, nie jest mozliwe byc najlepszym na zawsze.pobil rekordy i dobrze tak.


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 21:58

djjuve pisze:koniec ery malysza adas powinienes odejsc wiec malysz nie ma juz szans
jaki bezmyślny post :!: przeczytaj sobie dokładnie cos Ty napisał :!: to jest wogóle nie poprawnie napisane, co innego jakby szło sie domysleć o co Ci dokładnie chodzi... :?
Coś tam bredzisz o odejściu, co Ty człowieku wygadujesz, żeby Małysz odszedł....chyba Cie coś :!: przecież ciągle skacze w światowej czołówce. Czy żeby dalej skakać Adam musi ciągle wygrywać wszystko po koleji :?: i wszystko możliwe :?:


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2004, 07:12

djjuve pisze:koniec ery malysza adas powinienes odejsc wiec malysz nie ma juz szans
Język Polska być trudna język prawda? 8)

Ps.Co Ty w ogole chciales napisac?


juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2004, 11:24

A Goldberger skacze cały czs dobrze choć jego "era" dawno minęła. Bez niego skoki dzisiaj nie były by tym samym. Adam także powinien dalej startować, Moż po małym odpoczynku w czsie którego spojrzu na ten sport na nowo.


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 17:14

W dzisiejszym konkursie PŚ Małysz zajął 19. miejsce, wygrał Janne Ahonen, drugi Georg Speath, na 27. pozycji wylądował Wojciech Skupień. Ahonen ma teraz bardzo duże szanse na kryształową kulę. Co sądzicie o występie Małysza i jego formie. Czy już nie ma szans na powrót do wielkiej formy przed MŚ w Planicy?? :?:


fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 18:40

dobrze dalej tak malysz moze juz bys skonczyl kariere!!!!!


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 18:54

fighter_juve pisze:dobrze dalej tak malysz moze juz bys skonczyl kariere!!!!!
Następny prawdziwy "kibic" :? . Widać zachowanie Polaka, widać jakim narodem jesteśmy, jak komuś nie wychodzi to odrazu najlepiej Go na szubienicę :evil: . Zastanówcie się co piszecie, za to co ADAŚ zrobił dla Polski należy mu się wielki szacunek na wieki, nigdy nie powinien zostać zapomniany, ciekawe co by było jak by JUVE w tym sezonie niezakwalifikowało się nawet do LM co byście gadali :?: :evil: też by pewnie było, LIPPI idź na emeryture itp. :evil: Nienawidze takich ludzi i takiego zachowania :evil:

Myślę, że ADAŚ w tym sezonie jeszcze pokaże, że jest wielkim skoczkiem, widać ze potrafi, drugi skok, był już dobry. Mam nadzieję, że w Planicy przeskoczy skocznię i udowodni tym "kibicom", że jest najlepszy.

P.S. Prawdziwych kibiców poznaje się po tym, że sa z drużyną(tutaj ADASIEM) na dobre i złe, nie ważne czy wygrywa czy przegrywa :!:


fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 19:03

Marcin-IRONEK pisze:
fighter_juve pisze:dobrze dalej tak malysz moze juz bys skonczyl kariere!!!!!
Następny prawdziwy "kibic" :? . Widać zachowanie Polaka, widać jakim narodem jesteśmy, jak komuś nie wychodzi to odrazu najlepiej Go na szubienicę :evil: . Zastanówcie się co piszecie, za to co ADAŚ zrobił dla Polski należy mu się wielki szacunek na wieki, nigdy nie powinien zostać zapomniany, ciekawe co by było jak by JUVE w tym sezonie niezakwalifikowało się nawet do LM co byście gadali :?: :evil: też by pewnie było, LIPPI idź na emeryture itp. :evil: Nienawidze takich ludzi i takiego zachowania :evil:

Myślę, że ADAŚ w tym sezonie jeszcze pokaże, że jest wielkim skoczkiem, widać ze potrafi, drugi skok, był już dobry. Mam nadzieję, że w Planicy przeskoczy skocznię i udowodni tym "kibicom", że jest najlepszy.

P.S. Prawdziwych kibiców poznaje się po tym, że sa z drużyną(tutaj ADASIEM) na dobre i złe, nie ważne czy wygrywa czy przegrywa :!:
jak widzisz to ja nie jestem za malyszem tylko za woldhölzl, höllwarth goldberger, morgenstern itd. za austriakami. i ja napewno nie jestem takim jak mowisz ze najpierw kibicuje jak wariat i pozniej obnizam kogos. i napewno z juve to nigdy nie obnizalem juventus jak przegrywali, ja czesto pisalem na forach zeby nie odrazu przeklinac juventus za slaba forme.kazdy tylko sie denerwuje i chce nowych zawodnikow i nawet nowego trenera.i napewno nie jestem taki hamski ze najpierw kibicuje i pozniej jak zla forma to obnizam. kazdy ma kiedys slaba forme, nie mozna byc zawsze najlepszym. bo to niemozliwe.ja tez takich ludzi nie nawidze, ktorzy oddrazu krytykuja druzyne. sorry ale ze mna sie pomyliles.bo ja nie jetem z takich co myslisz.

p.s. sorry ale to byl tylko zart. to co o malyszu napisalem.tak nie mysle, zeby konczyl kariere.tylko sobie zazartowalem.


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 19:42

Kolejny nie za dorby występ Adama.Ja już niestety straciłem nadzieje.Liczbowo jest to juz nie możliwe, aby Małysz dogonił Ahonena.
Moim zdaniem Adam odpuścił sobie już ten sezon.

No cóż, wszystko sie kiedyś kończy.Przecież nie mżna wygrywać przez wieczność.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 20:04

trudno się mówi. Małysz już w tym sezonie raczej nic nie wygra, miejmy nadzije, że w przyszłym będzie lepiej :)


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 20:09

szkoda że Adam juz traci forme i Małyszomania przemija ..... ale każdy musie kiedyś skończyć ........ a Małysz dobrą passę miał przez dosyć długi okres czasu ....


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Wujek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 3
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 20:50

Wg.mnie Małysz już sie nie pokaże z dobrej strony.
Ale zawsze trzeba mieć nadzieje.Może coś pokaża na koniec sezonu.

Ma małą szanse na zdobycie kryształowej kuli, ale może na następny sezon......


Juve Per Sempre Obrazek
ODPOWIEDZ