Adam Malysz - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 16:58

Ja zacząłem oglądać skoki jeszcze na długo przed Małyszem. Jakież było moje zdziwienie, kiedy oglądając Turniej Czterech Skoczni zobaczyłem, jak nagle jakiś Polak przeskakuje wszystkich :)


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 17:25

Yari pisze:Ja powiem szczerze. Gdyby nie Adaś ta dyscyplina by mnie wogóle nieinteresowała. Ale jak jest Małysz to z utęsknieniem czekam na kolejne konkursy:):)
ja równie Ty Yari :D gdyby nie Adaś to bym wogóle sie nie przejmował skokami. Jak jeszcze Małysz nie skakał, to ja, ani nie wiedziałem kto dobry jest w te klocki :D


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 17:25

Ja zacząłem oglądać skoki od kąd Adaś zaczął tak wspaniale skakać, ale bardzo polubiłem tą dyscyplinę i teraz nawet jak by Adam nie było to bym je oglądał.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 18:32

Skoki zawsze byly moja ulubiona zimowa dyscyblina (ostatnio dogania je biatlon znaszym Sikora :wink:). Ogladalem je od maleeego. I zawsze kibicowalem Malyszowi, nawet jak skakal po 60 miejscach to i tak zawsze mu kibicowalem. Teraz wyobrascie sobie jaka byla moja radosc kiedy lata wiernosci w koncu sie oplacily :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D :-D :-D :-D


srali muszki będzie wiosna
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 18:55

kouba pisze:
Yari pisze:Ja powiem szczerze. Gdyby nie Adaś ta dyscyplina by mnie wogóle nieinteresowała. Ale jak jest Małysz to z utęsknieniem czekam na kolejne konkursy:):)
ja równie Ty Yari :D gdyby nie Adaś to bym wogóle sie nie przejmował skokami. Jak jeszcze Małysz nie skakał, to ja, ani nie wiedziałem kto dobry jest w te klocki :D
Ja podobnie.Wcześniej miałem blade pojęcie o skokach ,teraz sam żyję skokami i mało co mnie szlag nie trafił jak zobaczyłem że nie ma na żywo skoków w Kusamo.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 19:00

Ja ogladam skoki juz od czasow Ditera Thomy i Masahiko Harady. Najbardziej ta dyscyplina wciagnela mnie kiedy sukcesy odnosil Funaki. Do dzisiaj jestem jego fanem, a postawa naszego orła malo mnie obchodzi.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 20:26

Od bardzo dawna oglądam skoki, tyle że kiedyś pokazywali tylko turniej 4 skoczni. Ale przyznaje że tak jak teraz skacze Małysz to emocje są o wiele większe, co chyba jest zrozumiałe :wink:


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 20:52

Dionizos pisze:Ja ogladam skoki juz od czasow Ditera Thomy i Masahiko Harady. Najbardziej ta dyscyplina wciagnela mnie kiedy sukcesy odnosil Funaki. Do dzisiaj jestem jego fanem, a postawa naszego orła malo mnie obchodzi.
To ładny z Ciebie Patriota :evil:


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 21:00

A ja bym na 100% oglądał , juz oglądałem skoki w telewizji jak jeszcze wszyscy polacy wraz z Malyszem dawali ciala i mozna sie było za nich wstydyc. Po prostu skoki to dla mnie jedyny sport zimowy ktory można oglądać.


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 23:40

Dionizos pisze:Ja ogladam skoki juz od czasow Ditera Thomy i Masahiko Harady. Najbardziej ta dyscyplina wciagnela mnie kiedy sukcesy odnosil Funaki. Do dzisiaj jestem jego fanem, a postawa naszego orła malo mnie obchodzi.
Cóż....aż głupio mi pisać że oglądałem skoki jeszcze jak Nykaenenn skakał...Czyli prehistoria...No i Piotr Fijas w akcji... :D A na zjeździe skoczni nie było jeszcze takich torów jak teraz, a czasem zamiast z belki wyskakiwali tak z boku...śmiesznie to wyglądało.. :D


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 23:45

Johnny777 pisze:skoczni nie było jeszcze takich torów jak teraz, a czasem zamiast z belki wyskakiwali tak z boku...śmiesznie to wyglądało.. :D
A tak, widziałem na archiwalnych filmach...chyba Fortuna też tak skakał wtedy co wygrał ?? No i te równoległe prowadzenie nart w locie.... :lol:


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 17:03

Na pewno bym nie oglądał, bo nie lubie patrzeć na zwycięstwa szwabów lub skandynawów. :twisted:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 17:10

I machali rękami wyciągniętymi do przodu :lol:


Obrazek
Noodels

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2003
Posty: 123
Rejestracja: 17 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 17:20

po 1 niepokazywali by skoków w tvp
po 2 ja juz niepatrze bo mi sie to znudziło chyba ze niemam co robic
po 3 patrzałbym ale tylko napoczątku bo teraz juz nie


a_JaH_fu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 48
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 16:55

Mysle, ze tak. Chociaz na pewno nie w takim stopniu jak teraz. Przed eksplozja jego talentu orientowalem sa co nieco kto rozdaje karty w tej jakze kameralnej i trzymajacej w napieciu dyscyplinie. Pamietam doskonale konkurs IO w Nagano w 98' roku i fenomenalnej rywalizacji Harady z Funakim. Wowczas wygral ten drugi, ale naprawde obaj stworzyli kapitalne widowisko. Ahonen, Schmitt, Goldberger, Peterka.. czy zwyciezca TCS w 2000 roku Andreas Widhoelz. Stymze ten sport przykuwal moja uwage z powodu wczesniejszych sukcesow Malysza. Bo rzecz jasna.. jego forma to nie tylko ostatnie 3 sezony, ale rowniez lata 96-97. Kilkakrotnie stawal na podium i to jakos utkwilo w serduszku.. obecnie jest to absolutny Masta heh.


Ave Juve ;)
ODPOWIEDZ