Adam Malysz - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2003, 11:28

sasasas


uNdErGrOuNd_zMc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 16
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2003, 11:31

NiOm jEsZt zAdZyBiStY:P a tO żE LuBi JuVe tO mNiE NiE zDzIwIłO bO kAżDy mUsI LuBiEc i sZaCuNeK MiEć bO jAk NiE tO w ŁeB:P:D:D


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2003, 01:36

Pewnie że jestem po jego stronie ale nie należe do jakiś zagorzałych fanów. Ciesze sie że w końcu pojaił sie ktos kto był w stanie dać naszemu narodowi Polskiemu troche więcej szczęścia.


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2003, 09:41

To jest fenomen uwielbiam go. Jego postawa jest gotna nasladowania na boisku jak i poza nim . :)


Waca
Justine

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2003, 10:51

Rybeq pisze:Ja tam Małysza nie lubię ;-P
Od zawsze kibicuję Schmittowi :-)
Ja również kibicuję Martinowi :D :D :D :lol: :lol: :lol:


FORZA JUVE!!!
Obrazek
Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lipca 2003, 11:42

Ja kiedyś kibicowałem Martinowi (jak jeszcze Adaś był cienias). Z resztą teraz też mu kibicuję, ale już bardziej Małyszowi niż mu. Małysz jest the beściak i w tym sezonie wygra PŚ.


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
Justine

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2003, 11:56

Co do tego sezony to nie wiem, ale głupim posunieciem PZN jest nie przedłużenie kontraktu z psychologiem, widać Adam tego potrzebuje, ale czas pokaze. Wkrótce LGP i zobaczy się jak zaprezentuje się Martin, może w końcu po operacji stanie na nogi i wygra :D


FORZA JUVE!!!
Obrazek
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 11 lipca 2003, 12:19

Ja osobiście bardzo lubie Małysz on jest najlepszym skoczkiem Polskim lepszego od niego niebyło.


paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2003, 12:26

hmmm taki człowiek rodzi sie raz na 100 lat...
jest dla mnie genniuszem.....bogiem skocznii ..gdy skocze....ja skacze z nimmm...i tylko slychac z kanapy adam lecccccccc... i adam...poleciał.....


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 września 2003, 08:09

Podczas LGP miałam okazję poznać kilku Polaków (jak wiadomo Adama nie było :D ) i bardzo polubiłam kadrę B w szczególności Wojtka Skupnia. Trzeba przyznać, że spisał się całkiem nieźle, 13 w Predazzo i 19 w Innsbrucku. Poza tym Poalcy zajęli 7 miejsce w konkursie drużynowym w Hinterzarten w składzie G. Sobczyk, W. Skupień, T. Tajner i W. Tajner. Myślę, że gdyby wszyscy nie skupiali swej uwagi na Adami i więcej czasu poświęcili by innym zawodnikom to nasza kadra by lepiej skakał. A ten sezon chyba będzie należał do młodych zawodników, bo pokazali się ze świetnej strony. Stawiam na Morgensterna i Axu Kokkonena. Kilku zawodników z czołówki zawiodła, nie spisali się, a liczono na nich. Poczekamy zobaczymy. Jeszcze trochę zostało do początku sezonu.
Poza tym skoczkowie to strasznie fajne chłopaki, chetnie się fotografują z kibicami i nie tylko, bo dziennikarze też sobie pykali z niektórymi fotki :lol: i z uśmiechem rozdają autografy (nawet w ulewnym deszczu, tak postąpił Sven Hannawald, który mimo ulewy nie zawiódł swoich kibiców).


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2003, 18:07

Ja troche nie rozumiem tych którzy mówią ze nie lubią Adama. Nie ma w nim nic czego można by nie lubić :? Dla mnie on jest najlepszym naszym sportowcem i jednym z najlepszych (jesli nie najlepszym) skoczkow w historii. Uwielbiam go i w przeciwieństwie do niektórych kibicowałem mu nawet kiedy nie kwalifikował się do konkursów.


srali muszki będzie wiosna
BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2003, 18:50

Uważam, że Małysz to fenomen na skale światową... przez trzy lata króluje na skoczniach świata... dla mnie to bohater narodowy...


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 08:29

nookie pisze:
ForzaJuve pisze:No ja rowniez, gdy on pojawia sie na skoczni odrazu adrenalina rosnie, bo w koncu to chyba jedyny (albo jeden z nielicznych) polakow ktorzy odnosza wielkie sukcesy
po dzisiejszej przegranej z Rosja w siate to jednak jedyny :roll: :roll: :roll: :roll:
Też bardzo lubie Adama, ale nie jest jedynym polakiem odnoszącym sukcesy. A ROBERT KORZENIOWSKI- on chyba odnosi jeszcze większe niż ADAM, a Kamila Skolimowska, Jędrzejczak i jeszcze kilku sportowców, ale chyba tylko indywidualnie.


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 09:29

Małysz jest fantastyczny ,ale moim zdaniem jego czas już minął. Forma skoczków obejmuje góra trzy sezony i wątpie aby sięgnął znów po kryształową kule.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 19:28

teętno mam wtedy 2x szybsze, jak nie nawet 3x :D :D :D :D


ODPOWIEDZ