Adam Malysz - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 16:57

Mar1001 pisze: Dziwie sie niekturym kiedy skacze dobrze to wszyscy są z nim a jak juz mu nie wychodzi to małysz to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i takie tam
Ja tutaj nie usłyszałe ani nie zobaczyłem czegoś takiego, że Małysz to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

Ale nabiera sie trochę nerwów.To też dla wszystkich Polaków jest stresujące.
Fakt, ze wygrał 3 PŚ.Ale żeby znajdywać sie w konkursach poza 30??

Goldberger zdobył też dużo PŚ i dalej skacze dobrze, przynajmniej jest w pierwszej trzydziestce.
A Adam zdobył już PŚ i ląduje poza trzydziestą, taki mistrz jak on powinien już po tych 3 PŚ znajdować sie conajmniej w pierwszej piętnastce.


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 17:21

Nie ma szans!!! no albo są one minimalne 8) ... prawie zerowe .... czyli nie ma szans 8)


Zawsze Wierni ! ! !
PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 17:41

Moim zdaniem też jużnei ma praktycznie żadnych szans na zdobycie kryształowej kuli ale i tka dobrze ze już ją 3 razy z rzedu zdobyl :!:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 18:17

Nie ma szans..najmniejszych nawet..a to dzieki komu?????dzieki genialnemu panu tajnerowi...ten czlowiek nie zna siena skokach i w dodatku nie potrafi przyznac sie do porazki...pwinien zastapic go ktos inny...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 19:04

nookie pisze:Nie ma szans..najmniejszych nawet..a to dzieki komu?????dzieki genialnemu panu tajnerowi...ten czlowiek nie zna siena skokach i w dodatku nie potrafi przyznac sie do porazki...pwinien zastapic go ktos inny...
Jak mnie takie wypowiedzi rozbijają...... Przez trzy lata wychwalali wszyscy Tajnera jaki to on jest super najlepszy trener, jak to on z Małysza potrafił talent wydobyć. A teraz chcą go powiesić..... LUDZIE!!! ZASTANÓWCIE SIĘ JAKIE GŁUPOTY PLECIECIE!!!


Obrazek
kEiL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2003
Posty: 13
Rejestracja: 16 września 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 19:20

swiergot pisze:
nookie pisze:Nie ma szans..najmniejszych nawet..a to dzieki komu?????dzieki genialnemu panu tajnerowi...ten czlowiek nie zna siena skokach i w dodatku nie potrafi przyznac sie do porazki...pwinien zastapic go ktos inny...
Jak mnie takie wypowiedzi rozbijają...... Przez trzy lata wychwalali wszyscy Tajnera jaki to on jest super najlepszy trener, jak to on z Małysza potrafił talent wydobyć. A teraz chcą go powiesić..... LUDZIE!!! ZASTANÓWCIE SIĘ JAKIE GŁUPOTY PLECIECIE!!!
Niekoniecznie. To nie Tajner wydobył z Adama talent tylko jego osobisty trener Szturc. Tajner jest trenerem kadry, a jak spisuje się nasza kadra to szkoda gadać. Zresztą w tym sezonie nie ma Szturca to nie ma wyników. Jedynie przed zawodami w Zakopanem trener Szturc zajął się Małyszem i efekty było widać. Po za tym to jest oczywiste, że Tajner podczepia się pod sukces Adama- wystarczy pojechać do Wisły. :?


Caffe BiancoNeri
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 19:29

swiergot pisze:
nookie pisze:Nie ma szans..najmniejszych nawet..a to dzieki komu?????dzieki genialnemu panu tajnerowi...ten czlowiek nie zna siena skokach i w dodatku nie potrafi przyznac sie do porazki...pwinien zastapic go ktos inny...
Jak mnie takie wypowiedzi rozbijają...... Przez trzy lata wychwalali wszyscy Tajnera jaki to on jest super najlepszy trener, jak to on z Małysza potrafił talent wydobyć. A teraz chcą go powiesić..... LUDZIE!!! ZASTANÓWCIE SIĘ JAKIE GŁUPOTY PLECIECIE!!!
ja go nigdy nei wychwalałem a kiedy blizej się przyglądam skokom czyli od jakis 5 lat to Tajner nigdy mnie nei zachwycał 8)


Zawsze Wierni ! ! !
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 19:45

Olszan pisze:
swiergot pisze:
nookie pisze:Nie ma szans..najmniejszych nawet..a to dzieki komu?????dzieki genialnemu panu tajnerowi...ten czlowiek nie zna siena skokach i w dodatku nie potrafi przyznac sie do porazki...pwinien zastapic go ktos inny...
Jak mnie takie wypowiedzi rozbijają...... Przez trzy lata wychwalali wszyscy Tajnera jaki to on jest super najlepszy trener, jak to on z Małysza potrafił talent wydobyć. A teraz chcą go powiesić..... LUDZIE!!! ZASTANÓWCIE SIĘ JAKIE GŁUPOTY PLECIECIE!!!
ja go nigdy nei wychwalałem a kiedy blizej się przyglądam skokom czyli od jakis 5 lat to Tajner nigdy mnie nei zachwycał 8)
jak malysz wygrywa to go wszyscy wychwalaja pod niebiosa tak jak tajnera a jak przegrywa to wina tajnera
denerwuja mnie tacy "kibice" malyszajestescie tylko z nim jak wygrywa a jak jest w zlej formie to odwracacie sie od niego plecami


...
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 19:50

kEiL pisze:
swiergot pisze:
nookie pisze:Nie ma szans..najmniejszych nawet..a to dzieki komu?????dzieki genialnemu panu tajnerowi...ten czlowiek nie zna siena skokach i w dodatku nie potrafi przyznac sie do porazki...pwinien zastapic go ktos inny...
Jak mnie takie wypowiedzi rozbijają...... Przez trzy lata wychwalali wszyscy Tajnera jaki to on jest super najlepszy trener, jak to on z Małysza potrafił talent wydobyć. A teraz chcą go powiesić..... LUDZIE!!! ZASTANÓWCIE SIĘ JAKIE GŁUPOTY PLECIECIE!!!
Niekoniecznie. To nie Tajner wydobył z Adama talent tylko jego osobisty trener Szturc. Tajner jest trenerem kadry, a jak spisuje się nasza kadra to szkoda gadać. Zresztą w tym sezonie nie ma Szturca to nie ma wyników. Jedynie przed zawodami w Zakopanem trener Szturc zajął się Małyszem i efekty było widać. Po za tym to jest oczywiste, że Tajner podczepia się pod sukces Adama- wystarczy pojechać do Wisły. :?
Tak jasne, Szturc przez ostatnie trzy lata nie odstępował Małysza na krok


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 20:47

W tamtym sezonie, przed MŚ we Włoszech też byłem przekonany, że Małysz już nic nie wygra. Pomysliłem sie, więc w tym roku wierze, że jeszcze ostro powalczy o czwarty puchar świata :twisted:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 21:13

no trzeba otwarcie powiedzieć, że nie ma sznans po występach w Japonii, bo po Zakopanem jeszcze były, nawet wielkie 8) Ale przepadły niczy grom z jasnego nieba. Ale nie mamy sie czy smucić, czy żalić, Adam wciąż jest w czołówce. Nie 'zniknął' jak wielu innych wspaniałych skoczków. Co w tym roku skacze Hanni :? więc z Adamem nie jest najgorzej :D Ale na 2. miejsce w PŚ jest bardzo realna szansa :wink:


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2004, 22:08

Małysz nie ma juz szans - to oczywiste - za duża strata i za słaba forma... :cry:


climas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2004
Posty: 115
Rejestracja: 26 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2004, 10:36

Małysz nie ma szans na zdobycie Pucharu Świata, ale nie zapominajmy o tym co już zdobył: 3 Puchary Świata, medale mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. O tym wielu zapomniało i odwróciło się od Małysza, tak nie może być. Ciekawe czy gdyby Juventus zaczął gorzej grać, też byści się od niego odwrócili.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2004, 16:51

Wicior pisze: Ja tutaj nie usłyszałe ani nie zobaczyłem czegoś takiego, że Małysz to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

Ale nabiera sie trochę nerwów.To też dla wszystkich Polaków jest stresujące.
Fakt, ze wygrał 3 PŚ.Ale żeby znajdywać sie w konkursach poza 30??

Goldberger zdobył też dużo PŚ i dalej skacze dobrze, przynajmniej jest w pierwszej trzydziestce.
A Adam zdobył już PŚ i ląduje poza trzydziestą, taki mistrz jak on powinien już po tych 3 PŚ znajdować sie conajmniej w pierwszej piętnastce.
Bosh nie moge. Czlowieku zablysnales po prostu. O czym ty wogle pierdzielisz za przeproszeniem. Zeby znajdywal sie poza 30. Spojrz moze na wszystkie konkursy w tym roku i zobacz ile razy byl poza ta 30. A potem zobacz sobie innych z czolowki i tez mi powiedz ile razy byli poza 30. Luuuudzie. Malysz od prawie 4 lat zawsze byl w 30, a teraz raz byl 32 i juz afera, juz laduje poza pierwsza 30. Tak jest!!! Brawo !!! Piekny tok myslenia!!! Tosz to tragedia, on juz jest beznadziejny. On byl raz poza pierwsza 30 :shock: :shock: :shock: :shock:. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! Malysz sie skonczyl !!!!!!!! Polskie skoki sie skonczyly !!!!!!!!!!!!! Swiat sie konczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps. nie moge :?


srali muszki będzie wiosna
beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2004, 17:24

Nie ma szans wedlug mnie i glownym problemem jest pan Apoloniusz Tajner ktory juz dawno temu powinien zostac zwolniony z pracy z reprezentacja skoczkow gdyz nic z nia nie osiagnal.Adam ma kryzys i szkoda ze nie ma w kadrze panow Blecharza i Zoladzia poniewaz wedlug mnie oni najbardziej pomagali Malyszowi i gdyby z nim wspolpracowal moze by sie podniosl a takto watpie.


ODPOWIEDZ