Turniej 4 skoczni

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 18:10

Diego pisze:
leniup pisze:Mateja dostał super kopa i teraz skacze super.
:roll: :shock:

Mateja miał po prostu świetny wiatr. Skakał w prawie takich samych warunkach jak Ljoekelsoey i skoczył o 11 metrów krócej :roll: . Fuks nic więcej. Małysz potwierdził, że jest w dobrej formie i że spokojnie może wygrać jedne z konkursów 4 skoczni. Ahonen jest w dobrej formie, ale jest do pokonania. Janda jest słaby psychicznie, a Ljoekelsoey ma szczęście :wink: . Walka rozstrzygnie się między Małyszem a Ahonenem.
Nie nie nie. Moze dziś to był fuks ale popatrz na Harachov. Miał tam dwa razy 19 miejsce i w Engelbergu to samo był nawet na dobrej pozycji w 30. A teraz tez po 1 seri jak wszyscy mieli taki sam waitr był na 19 pozycji. Czyli jednak forma jest. I należy się cieszyć.


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 18:34

leniup pisze:
Diego pisze:
leniup pisze:Mateja dostał super kopa i teraz skacze super.
:roll: :shock:

Mateja miał po prostu świetny wiatr. Skakał w prawie takich samych warunkach jak Ljoekelsoey i skoczył o 11 metrów krócej :roll: . Fuks nic więcej. Małysz potwierdził, że jest w dobrej formie i że spokojnie może wygrać jedne z konkursów 4 skoczni. Ahonen jest w dobrej formie, ale jest do pokonania. Janda jest słaby psychicznie, a Ljoekelsoey ma szczęście :wink: . Walka rozstrzygnie się między Małyszem a Ahonenem.
Nie nie nie. Moze dziś to był fuks ale popatrz na Harachov. Miał tam dwa razy 19 miejsce i w Engelbergu to samo był nawet na dobrej pozycji w 30. A teraz tez po 1 seri jak wszyscy mieli taki sam waitr był na 19 pozycji. Czyli jednak forma jest. I należy się cieszyć.
Ja nie piszę, że Mateja słabo skacze. Po porstu nie możemy popadać w euforię, że Matej był 19 i super, jest świetnie. Jeżeli napisałeś, że Mateja skacze super, to Małysz, albo Ahonen jak skaczą? Fajnie, że Robert skacze co raz lepiej, ale nie można popadać w taki zachwyt.


:roll:
Dsf

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 25
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 18:41

Jak dla mnie super jest zawsze, jak jakis Polak oprocz Malysza jest w 30. Nigdy nie mielismy zaplecza, sam Malysz w 50 nawet, to mu moze pomoc :)


ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 18:44

Uwazam ze TCS wygra... Malysz ! 3 miejsce w Oberstdorfie swiadczy o jego bdb moze z minusem formie :wink: a przed soba ma 2 konkursy na ktorych lubi skakac (Ga-Pa, Innsbruck)
Tak wiec 3mam kciuki za Adama :wink:


we believe.
Boss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 285
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 14:10

Ahonen do tej pory był fenomenalny i chyba wygra cały turniej ale obniżka formy musi go w końcu dopaść :D Małyszowi juz coraz bliżej do Ahonena i licze na to że na MŚ świata polak będzie w stanie powalczyć z Ahonenem o zwycięstwo. A Turniej 4 skoczni wygra jeszcze chyba Fin bo poza Małyszem może z nim powalczyć chyba tylko Norweg Ljokelsoy 8)


ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2005, 18:44

NO i nadzieje prysly na to ze Adam wygra ...poprostu przewaga Ahonena jest zbyt ogromna aby ja odrobic :? A moze Ahonen w ktoryms z 2 konkursow nie zakfalifikuje sie do fianlowej serii :P:?:


we believe.
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2005, 18:49

wierze w Adama, ale watpie zeby wygral ten turniej, Ahonen skacze daleko w 1 serii, a w drugiej jeszcze dalej, jest tylko jedno pytanie...czy wygra wszystkie konkursy. ja mam nadzieje ze Adam wygra choc jeden :wink: . bardzo sie ciesze z wysokiej formy Roberta Mateii :wink: :ball:


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2005, 19:28

Ahonen rzadzi nie ma naniego mocnych jesli wszyscy skacza niecałe 120 m a On skacze 127 m to ja naprawde dziekuje. Drugi był Morgi a trzeci Speath obaj po 2 serii zamienili sie miejscami. Robek 12 Adam 7 Janne ma ponad 30 pkt przewagi nad Morgim i pewnie zmierza po zwyciestwo Brawo tak dalej


TrInItY

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2003
Posty: 111
Rejestracja: 31 października 2003

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2005, 20:59

dla mnie moze wygrac kazdy, tylko nie Morgenstern...nie wiem...jakos go nie lubie...

a w ogole kibicuje Ahonenowi i Malyszowi (i reszcie Polaków)....szkoda ze juz nie ma Cecona :cry:


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2005, 21:20

Diego pisze:Ja nie piszę, że Mateja słabo skacze. Po porstu nie możemy popadać w euforię, że Matej był 19 i super, jest świetnie. Jeżeli napisałeś, że Mateja skacze super, to Małysz, albo Ahonen jak skaczą? Fajnie, że Robert skacze co raz lepiej, ale nie można popadać w taki zachwyt.
Dobra Diego wiem o co ci chodzi, ale po dzisiejszym występie przyznasz że Mateja jest zaskoczeniem. W drugiej kolejce więcej od Małysza :shock: No i skońćzył na 12 a Małysz na 7 chociaż Adam 117 115, Mateja 113, 117. Czyli tylko dwa metry ich dzieliły :D Bardzo się ciesze z sukcesów roberta i mam nadzieje że w Insbrucku będzie już w pierwszej dziesiatce. A Małyszowi życze podium (moze wygranej) na ten NOWY ROK :)


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2005, 21:39

ja może powiem o komentatorach skoków na TVP bo to jest żenada :evil:
przykład 1: "Adaś jak zwykle miał niekorzystny wiatr, dlatego tak słabo skoczył" :lol:
przykład 2: "Niecodzienna sytuacja: Michael Neumayer przed naszym Adamem Małyszem. To dla niego wielkie przeżycie - przeskoczył tak wielkiego mistrza jakim jest Adam." :lol: :lol:
przykład 3: "To był naprawdę dobry skok, jednak nie tak daleki jak Adama Małysza w 2001 roku" :lol: :lol: :lol:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 10:03

leniup pisze:
Diego pisze:Ja nie piszę, że Mateja słabo skacze. Po porstu nie możemy popadać w euforię, że Matej był 19 i super, jest świetnie. Jeżeli napisałeś, że Mateja skacze super, to Małysz, albo Ahonen jak skaczą? Fajnie, że Robert skacze co raz lepiej, ale nie można popadać w taki zachwyt.
Dobra Diego wiem o co ci chodzi, ale po dzisiejszym występie przyznasz że Mateja jest zaskoczeniem. W drugiej kolejce więcej od Małysza :shock: No i skońćzył na 12 a Małysz na 7 chociaż Adam 117 115, Mateja 113, 117. Czyli tylko dwa metry ich dzieliły :D Bardzo się ciesze z sukcesów roberta i mam nadzieje że w Insbrucku będzie już w pierwszej dziesiatce. A Małyszowi życze podium (moze wygranej) na ten NOWY ROK :)
A ja dodam jeszcze że Robert Mateja 11 w Generalnej TCS :-D. I niewieletraci do dziesiątego :D :!:


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 10:39

no jak robert wskoczy do 10 to bedzie super co do tego kto wygra to wydajke mi sie ze ahonen bo teraz chyba nikt go nie przeskoczy a co do malysza to watpie by byl w pierwszej 3 jak bedzie skakal tak jak wczoraj nie skakal zle ale za krotko w porownaniu z najlepszymi


ENBEA
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 14:24

No, no Mateja rzeczywiście mnie zaskoczył. Myślełem, że skok w Obersdorfie na 129. metr to był przypadek, no wiecie raz mu dobrze zawiało i pofrunął. Jednak teraz widzę, że jest inaczej. W Ga-Pa oddał 2 równe skoki i zajął wysoką 12 lokatę. A Małysz poniżej oczekiwań :cry: . 7 lokata nikogo nie zadowala. Pozostaje nam mieć nadzieję, że w następnych konkursach będzie wyżej. Ahonen jest wkapitalnej formie, jedyne co może mu zaszkodzić to upadek. :roll:


:roll:
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 14:49

no po dzisiejszych treningach mam nadzieje ze Adas i Mateja bdb sie na konkursie w Insbrucku. po cichu licze na zwycieztwo Adama i miejsce w pierwszej piatce Roberta :wink: :ball:


ODPOWIEDZ