Euroliga: Koszykarz Prokomu na dopingu!

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 16:22

Koszykarz mistrza Polski Prokomu Trefla Sopot, Filip Dylewicz miał pozytywny wynik testu dopingowego. Badanie przeprowadzono po wyjazdowym meczu Euroligi z Olympiakosem Pireus, który odbył się 17 listopada - poinformowała oficjalna strona rozgrywek.

Zawodnik i klub poprosiły o kontrekspertyzę, która również dała pozytywny rezultat. Dylewicz został na razie wykluczony z gry w Eurolidze.

Prokom wygrał w Pireusie 77:75, a Dylewicz zdobył 13 punktów. Po 17 listopada ten koszykarz wystąpił w pięciu spotkaniach drużyny z Sopotu w Eurolidze. W dwóch z tych meczów mistrzowie Polski odnieśli zwycięstwa.

24-letni Dylewicz (202 cm), reprezentant kraju, wcześniej występował w Old Spice Pruszków i Astorii Bydgoszcz ( :( )

Źródło: http://sport.onet.pl/1028805,wiadomosci.html

Szok :shock: :x
Co najgorsze jest to wychowanek Astorii. :x Nasz wychowanek... Szkoda. Mógł zostać wielkim koszykarzem. Ciekawe czy go teraz zawieszą. ale ma prezent na święta.


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 16:35

kurde skzoda, naprawdę robił dobre wrażenie w ostatnich meczach Euroligi
ja coś słyszałem że to jakieś dragi a nie doping ale jak było pewnie się wkrótce przekonamy


Juve per sempre!!!
enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 16:47

uuu no to fajnie...a tak mi sie podobalo jak gral w eurolidze ale jak byl na dopingu to niech go wywalom zeby popamietal bo z tego co widze to polskie druzyny nie umia wygrywac normalnie i to nie tylko w kosza


ENBEA
aruna

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2004
Posty: 1
Rejestracja: 24 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 19:40

enbea pisze:uuu no to fajnie...a tak mi sie podobalo jak gral w eurolidze ale jak byl na dopingu to niech go wywalom zeby popamietal bo z tego co widze to polskie druzyny nie umia wygrywac normalnie i to nie tylko w kosza
    • Obrazek


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 21:08

No ASTA wczesniej ci mowilem :P :P To nie chciales wierzyc :wink:

Filip zmarnowal sobie kariere :( :( :( :( :( Szkoda :( :(

Po raz kolejny zawodnik dobry zazywa dopingu :( :( :(

Ehhhhhhhhhh szkoda gadac :( :(


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 09:06

No To Ekstra :| Prokom stracił niezłego zawodnika napewno mu to lekko nie przejdzie. Pokonali Olimpiakos 2 punktami , Dylewicz zagrał świetny mecz a tu taki numer ciekawe co z nim zrobią nich mu dadzą jakąś karę ale nei za długą bo straci chłopak forme i odwidzi się mu koszykówka jeszcze!


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 09:39

Grats :| Młodzi wolą się truć niż powalczyć fair play. Marnuje sobie kariere. No byż na dopinigu w Eurolidze :| Trudno powiedzieć co on chciał osiągnąć....


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 09:40

cos mi sie wydaje ze kara dla niego to nie bedzie wszystko, pewnie olimpiakos bedzie chcialo walkowwera skoro dylewicz zdobyl najwiecej koszy z prokomu a wygrali tylko 2 punktami i wcale nie mowie ze byloby to zle bo wkoncu wiedzial ze moga go zlapac.


ENBEA
ODPOWIEDZ