Orlando czy Houston???

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 17:52

-Jak myślicie kto lepiej skorzystał na wymianie Lue,McGrady,J.Howard vs. Francis,Mobley,Cato
Moim zdnaiem zdecydowanie ORLANDO zresztą trzeba popatrzeć na wyniki...
Niby Houston miało byc dobre,a jest kipskie :lol: :lol:
ORLANDO -nigdy nie przepadałem za tym klubem,ale po sprowadzeniu tych kolesi już sie zmienia
Takie małe podsumowanie...
Francis vs. McGrady
Francis +:
-szybkość :twisted:
- widowiskowość :D
-charyzma :D
-niesamowite zgranie z resztą nowego zespołu :shock:
Francis -:
-We wszystkim średni... :evil:

MCGRADY +:
-Dunki
-szybkość
-"big shot"
MCGRADY -:
-niska skuteczność
-nadal jest samolubny :x
Ale i tak Wole T-MACA :D :D

Ps czekam na twoją wypowiedź LeniuP :roll:


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 18:12

No i się doczekasz Solaris.
Więc ta wymiana jest różnie odbierana i zdania są podzielone.
Moje kochane Houston najbardziej stracił na tym że oddał wg. mnie najlepszego rozgrywającego ligi(możecie se mówić zę Kidd i Nash ale mnie nie przekonacie, moge wam podrzucć filmiki z Francisem). Teraz houston nie ma rozgrywającego co odbija się na grze zespołu. Lue to nie jest gracz który by mógł rozgrywać w pierwszej piatce. Tak samo Ward. Na początku sezonu kontuzje miał Sura ale teraz juz ją wyleczył i proszę : w dzisiejszym meczu 24 pkt 8 zb i 9 asyst!! Więc będzie dobrze rozgrywał. Sprowadzenie T-Maca do Houston było różnie odbierane. Ale myśle że ta samol;ubna gwiazda jaką był się zmieniła i teraz gra dla dobra zespołu. razem z Yao tworzą super duet, który gdy jest w formie potrafi wygrać mecz z każdym ( ostatnio z twoim SAS wygrali rzucając 3/4 punktów zespołu :D) Orlando pozbyło się gwiazdy która była zamieszana w konflikty i teraz ma bardzo dobrą pake. Francis, Mobley-solidny obrońca, Cato średni center, Hill - wreszcie powrócił i zaczął dobrze grać, ni i Howard młody PF który może zawojować lige. Więc to chyba Orlando bardziej skorzystało na wymianie. Ale dla mnie zawsze to houston będzie najlepsze mimo ze teoretycznie ma gorszy skład. No ale napewno nie dużo bo Mutombo czy Howard czy nawet stary już ale dobrze grający Jackson to zawodnicy mogący świetnie grać. Trzeba im tylko dobrego rozgrywającego, takim moze okazać się Sura.
Podsumowując teoretycznie to orlando wyszło lepiej na tej wymianie. Do tej pory jeśli patrzeć na tabele to Orlando też gra lepiej. Ale myśle że w końcowym rozrachunku to Houston bedzie górą. oni się powoli rozpedzają a duet YAO&T-MAC może rozjechać wszystkich.
Proszę Solar bo chyba nikt tego oprócz ciebie nie bedzie czytał :?


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 18:28

Hmmm T-Mac jak grał w Orlando to według mnie grał samolubnie rzucał po 40 pkt na mecz i średnią miał około 30.0 Francis i Mobley są niezłymi zawodnikami szczególnie Francis pamiętam jak kiedyś wygrywał mecz z moimi kochanym Lakersami Mobley tylko mu asystował a tego 3 zabardzo nie znam Orlando po fatalnym sezonie nareszcie odrzyło i gra dużo lepiej niż rok temu zajmuje 3 miejsce w Southeast Division Na czele z byłymi wojownikami Rakiet Stevem i Cutino Natomiast T-Mac razem z Yao zajmują sie punktami asystuje im Sura.Houston jest teraz całkiem solidnym i niezłym teamem ale nadal mam ich za średniaków O Jezu zaraz pewnie mnei leniup skrytykuje dobra nei bede sie juz dalej osmieszał :wink:


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 18:39

Pelson czego miałbym Cię krytykować. To twoje zdanie :wink:
T-Mac miał wtedy średnią w Orlando 28 pkt a teraz ma 22. Spadła mu srednia ale na rzecz dobra zespołu.
Pelson Kelvin Cato w Houston był tylko rezerwowym i pewnie dlatego go nie znasz. Ale często wchodził i grał dobrze. Gwarantuje ci że w Orlansdo jest przydatny bo to solidny sredniak a i potrafi czapować.
Na forum nikt się nie wypowiada o NBA więc się cieszę że śa jakieś jednak tematy i ktoś w nich pizse. Tak trzymać!!!
PS Pelson dlaczego Lakers??? Tylko nie oni :wink:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 18:44

leniup pisze:Pelson dlaczego Lakers??? Tylko nie oni :wink:
Uff leniup to długa historia po krótce zaczeło sie od Kobego. Lakersi jakieś 3-4 Lata temu Lakersi z Shaqiem i Kobem wymiatali w NBA sami wygrywali Ligę teraz Shaq odszedł do Miami i Lakersi jużnie prezentują ciekawej gry a Sentyment do nich mam tylko przez Kobyego jak Kobe odejdzie to ja też zmienie otoczenie albo Drużyne :wink:


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 19:17

pelson to widze ze jestes prawdziwym fanem....jak trezegol odejdzie z juve np do milanu to bedziesz kibicowal naszym najwiekszym rywalom:>??????


ENBEA
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 19:35

Pelson pisze:Hmmm T-Mac jak grał w Orlando to według mnie grał samolubnie rzucał po 40 pkt na mecz i średnią miał około 30.0 Francis i Mobley są niezłymi zawodnikami szczególnie Francis pamiętam jak kiedyś wygrywał mecz z moimi kochanym Lakersami Mobley tylko mu asystował a tego 3 zabardzo nie znam Orlando po fatalnym sezonie nareszcie odrzyło i gra dużo lepiej niż rok temu zajmuje 3 miejsce w Southeast Division Na czele z byłymi wojownikami Rakiet Stevem i Cutino Natomiast T-Mac razem z Yao zajmują sie punktami asystuje im Sura.Houston jest teraz całkiem solidnym i niezłym teamem ale nadal mam ich za średniaków O Jezu zaraz pewnie mnei leniup skrytykuje dobra nei bede sie juz dalej osmieszał :wink:
No to widze LeniuP że mamy 3 kolege NBA-owca
Nikt jednak nie przebije mnie :D :D
Pelson czemu LeniuP miałby skrywtykować..ja zawsze krytykuje kogoś na teamt NBA, ale dzis ma dobry dzień i będe miły 8)
Załoz ktos ciekawy teamt o NBA bo nie ma co czytać:D


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 19:37

Oj LeniuP jak widzisz my mamy Parkera to jest gracz 8)
a wam by sie przydał
-Francis :P
-Jason Williams 8)
-...uwaga szok :!: :arrow: Luke Ridnour


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 19:40

solaris tym 3 kolegom to ja jestem:P?


ENBEA
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 19:42

Niewiem mówie do Pelsona ale jak sie wykarzesz to też przyjmiemy
Zresztą zakładamy temat o Western Conference???


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 19:48

tak szczerze to wole ere basket lige ale nba tez jest spoko wiec pisalbym sie na to


ENBEA
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 19:52

Lepiej jakbys pisał tematy o NBA ale sensowne 8)
Tak apropos to uznajemy temat za zamknięty 4 fanów NBA sie wypowdziało i koniec nie??
Aha dodam jeszcze że... J.Howard ma przejść spowrotem do Orlando :evil: :(


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 21:31

Fakt Orladno ma teraz naprawde niezłą pake, boirąc pod uwage że młody Howard juz gra dobrze to za kilka lat Orlando może miażdżyć każdego, ja osobiście zawsze byłem fanem Lakersów i NY Knicks ale szkoda patrześ na "Jeziorowców" którzy nie radzą sobie z rywalem zza miedzy czyli Clippers. NY Knicks ma też dobry zespoł ale narazie weług mnie zawodzi tam Tim Thomas a szkoda bo stać Nowojorczyków na wiele.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 23:05

No cóż, na tej wymianie na pewno lepiej skorzystało Orlando.Nie chce sie zagłębiać w statystyki, ale Orlando znacznie poprawiło swój bilan zwycięstw(na początku zeszłego sezonu z Mcgrady'm przegrali 18 spotkań z rzędy),tymczasem teraz są jedną z najlepszych drużyn na wschodzie.W Houston ma się troche gorzej, bo w obecniej sytuacji nie weszliby nawet do play-off jednak myśle że zdąrzą się poprawić.Nazwiska w Houston są świetne(yao i T-mac), normalnie powinni wymiatać, ale chyba rzeczywiście brak im dobrego rozgrywajka.Nie podzilelam entuzjazmuy leniupa dotyczącego Sury, jakoś mnie gość nie przekonuje,a jeśli Huoston myśli o jakiś wyższych celach to powinni zodbać o porządnego rozgrywającego.


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 19:13

Zdecydowanie na tej wymianie wyszedl zespolz Orlando 8) Steve Francis jest lepszy od T-Maca :P Mobley lepszy od Lue 8)

Houston zrobilo blad ale T-Mac i Yao Ming sa idealna para :lol:

To co T Mac ostatnio odrypal w meczu z zespolem San Antonio to masakra :!: :!: W 40 sekund rzucil 13 pkt w tym 4 za 3 :shock: :shock:

P.S. Zna ktos jaka strone z wynikami NBA :?: :?: PROSZE O ODPOWIEDZ


ODPOWIEDZ