Orlando czy Houston???

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Frodziak89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 20
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 19:38

z tego co mi wiadomo to Sura nie jest PG tylko SG :D houston jak narazie gra slabo ale wydaje mi sie ze sie jeszcze rozkreca ... orlando pokazuje ze po wzmocnieniach liczy sie w konferencji ... :D mnie tez mozecie wziac do swego klubu NBA :twisted: gram w gre ogladam mecze czasem no i wyniki sprawdzam .... no i nienawidze LA Lakers (jak to ktos kiedys napisal taki koszykarski Real choc w tym sezonie transfery mieli niezbyt buahahaha :D :D :D )


Io sono Juventini per sempre!!!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 21:56

Frodziak89 pisze:z tego co mi wiadomo to Sura nie jest PG tylko SG :D
Oj Jezu. Zawodnicy w NBA mogą grać na różnych pozycjach. Nie jest napisane że SG musi być zawsze SG. Weźmy przykład Iversona. 76 ers stracili podstawowego rezerwowego i to właśnie Allen musiał rozgrywać. Sura może być zarówno zmiennikiem T-Maca na SG jak i podstawowym rozgrywającym na PG. A to co pokazał w jedynm z ostatnich meczów (double-double) swiadczy o tym że wraca do wysokiej formy z tamtego sezonu. Houston nie ma dobrego rezerwowego :
Tyrone Lue - ma za sobą kilka sezonów w NBA ale w nich nie zabłysnął. Stasty ma okropne. Nie nadaje się na pierwszą piątke tylko co najwyżej na zmiennika.
Charlie Ward - drugi rozgrywający w Houston jest już starym dziadkiem. Jest bardzo doświadczony i rozumie sie z trenerem Rockets Van Gundym ( pracowali juz razem w NYK(95-00). No ale to nie wystarczy. Charlie już nie gra na swoim pozimie.
Więc zostaje Bob Sura, który wrócił po kontuzji jaką miał na początku sezonu. Jednak ma on nierówne mecze. Często z przymusu rozgrywa Tracy McGrady a robi to równie dobrze jak niekótrzy klasowi PG z NBA. Prawdziwą stratą dla Houston było by gdyby odszedł YAO MING ( mój ulubiony zawodnik NBA - przyp. red.). To by była dopiero katastrofa.
A tak uważam że oba kluby wyszły świetnie na tej wymianie. Magic wyszli z dołka i teraz są dzięki Francisowi jedną z najlepszych druzyn NBA. Natomiast w Houston zmienił sie Tracy McGrady. Teraz już nie rzuca tak dużo, więcej asystuje i zbiera. Cięzar gry może wziąść na siebie też YAo wiec T-Mac ma świetnego pomocnika.
Jeszcze wam pokaża moje ukochane Houston co to znaczy prawdziwa koszykówka i co znaczy super duet TRACY & YAO. :D
GO GO ROCKETS
GO GO HOUSTON


Obrazek
Frodziak89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 20
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 22:58

Leniup nie frustruj sie !! :D ja tu chcialem nawiazac jakies znajomosci i zaszpanowac 8) hehee ok ok szczerze mowiac mocno trzymam kciuki za rakiety zeby w koncu zaczely masowo wygrywac .... moze uda im sie zdobyc w tym sezonie tytul :D choc konkurencja jest spora ....


Io sono Juventini per sempre!!!
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 23:10

Rakiety maja dzisiaj wygrac :!: :!: Postawilem na nich :!: :!: :!: Jezeli LeniuP Houston przegra to przyjade do Krosna i sie z toba policze :D :D
Nie no zartuje ale wierze w Rakiety bardzo lubie ich a w szczegolnosci YAO :!: :!: Ta jego posepna mina :P :P Hehe


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 02:39

Piżmak ja też postawiłem na Rockets, co prawda jest niewielki kurs - 1,18 ale zawsze to coś. A z Bobkami powinni sobie poradzić :)

PS. A jak sobie nie poradzą to się ze wstydu spale :?

PS 2. Zapraszam do pisania w temacie o NBA przyklejonym - http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... sc&start=0


Obrazek
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 08:08

LeniuP zabije cie :!: :!: 1 mecz mi nie wszedl 1 :!: :!: RAKIETY przegraly z CHARLOTTE BOBCATSAMI 90-87 :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!: A reszta mi weszla :( :(


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 08:28

Wiem Piżmak. :oops: :oops: :oops: sledziłem ten mecz od 2.30 w nocy. Rockets mieli przewage ale roztrwojnili ją w trzeciej kwarcie. No a w czwartej nie udało się już nadrobić. Przegrać z takimi Bobkami to wstyd. ALe Houston jest tylko narazie średniakiem ligowym nic więcej. A że ja im kibicuje....


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 09:30

Niee tylko Ty obstawiałes że Rakiety Wygraja...Postawiłem na nich i jak zwykle poznałem swoje szczescie i nie wszedł mi jeden mecz... :cry: A miało być tak pieknie 500 zł do przodu.. MIało byc na prezenty :wink: Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> 3 pkt.

P.s Wszystko przez Leniupa :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:13

FanJuventusu pisze:P.s Wszystko przez Leniupa :wink:
Wlasnie :!: :!: LeniuP ciagle chwali sie Rakietami :!: Mowie sobie jak Rakiety sa takie dobre to postawie :!: I postawilem :!: :!: LENIUP TO TWOJA WINA :!: :!:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:18

Moze zarzadamy zworotu pieniedzy :twisted: :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:22

FanJuventusu pisze:Moze zarzadamy zworotu pieniedzy :twisted: :wink:
HEHE :D LeniuP ja chcem moje 2 zl :!: :!: Jezeli mi nie oddasz to pozwe cie do sadu :!: :!: HEHE

Ma ktos jakie propozycje na dzisiaj na Eurolige :?: :?:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:26

Macabi - Kowno 1
Treviso - CSKA 1
Pheonix - Minesota 1
Sacramento - Maiami 2

P.s ZAje...fajne mecze beda 25 :-D Koby vs Shaq I Indiana -Pistons(ciekawe czy znowu bendzie bojka)


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:30

FanJuventusu pisze:Macabi - Kowno 1
Treviso - CSKA 1
Pheonix - Minesota 1
Sacramento - Maiami 2

P.s ZAje...fajne mecze beda 25 :-D Koby vs Shaq I Indiana -Pistons(ciekawe czy znowu bendzie bojka)
Ja nie stawiam juz na NBA :D Ja postawilem na CSKA :lol: :lol: Golden zrobi swoje :D :D


Frodziak89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 20
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:40

moim skromnym zdaniem cska powinno wygrac z bennetonem .... :D a co sie tyczy nba to nie jestem pewien tego kings - heat ..... sacramento gra dobrze zespolowo i nie opiera sie na jednym graczu ( w trudnych sytuacjach liderem jest webber i stojakovic ) no w heat zazwyczaj punkty zdobywa para wade i shaq .... :P ja w zakladach nie stawiam bo jakos nigdy do tego szczescia nie mialem .... :? zawsze przegrywalem :(


Io sono Juventini per sempre!!!
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:43

Frodziak89 pisze:moim skromnym zdaniem cska powinno wygrac z bennetonem .... :D a co sie tyczy nba to nie jestem pewien tego kings - heat ..... sacramento gra dobrze zespolowo i nie opiera sie na jednym graczu ( w trudnych sytuacjach liderem jest webber i stojakovic ) no w heat zazwyczaj punkty zdobywa para wade i shaq .... :P ja w zakladach nie stawiam bo jakos nigdy do tego szczescia nie mialem .... :? zawsze przegrywalem :(
No to juz nie wracaj do tego bo tu sie nie wygrrywa :? Dzieki Leniupowi oczywiscie!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
ODPOWIEDZ