Orlando czy Houston???

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:45

A co wy myślicie że ja na tym nie straciłem!!!!
LA Lakers siedzi
Orlando siedzi
Seattle siedzi
Valencja siedzi
Houston nie siedzi
10 złoty się poszło paść. :evil:
Dodatkowe pieniążki na butki Reeboka się poszył się paść :evil:
Specjalnie o 2.30 w nocy śledziłęm mecz Houston i wygrywali ale [przegrali duzo 3 kwartę i nie mogli już odrboić.

PS. A mnie nie słuchyajcie bo ja zawsze jestem za Houston i nigdy nie mówie że przegrają. Choćby grali z Seattle czu Suns czu Spurs zawsze będe móiwł i wierzył że wygrają :D

PS. 2 Już za dwa dni mecz Houston Rockets - LA Clippers. Groąco polecam postawić na Rockets. Bedę śledził mecz na czacie gdzieś w nocy więc jak by się gktoś chciał przyłączyć to zapraszam :D
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2004, 10:56 przez leniup, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 10:45

FanJuventusu pisze:
Frodziak89 pisze:moim skromnym zdaniem cska powinno wygrac z bennetonem .... :D a co sie tyczy nba to nie jestem pewien tego kings - heat ..... sacramento gra dobrze zespolowo i nie opiera sie na jednym graczu ( w trudnych sytuacjach liderem jest webber i stojakovic ) no w heat zazwyczaj punkty zdobywa para wade i shaq .... :P ja w zakladach nie stawiam bo jakos nigdy do tego szczescia nie mialem .... :? zawsze przegrywalem :(
No to juz nie wracaj do tego bo tu sie nie wygrrywa :? Dzieki Leniupowi oczywiscie!
HEHE :D :D

Frodziak zapomniales o moim jednym z idoli DOUGU CHRISTIM :D 8) Ten to ma rzut za 3 :shock: (nie lepszy od Peji ale dobry ma :D :D )

P.S. NIE SUCHAJCIE SIE LENIUPA :D :-D :) 8) :lol: :P :twisted: :wink: :roll:


Frodziak89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 20
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 11:03

no zapomnialem o christie'im i o rozgrywajacym kings mike'u bibby'im on jest bardzo szybki ..... :D co do stojakovicia to ma chyba jeden z lepszych rzytow za 3 w calej nba .... a w zakladach nie gram juz od dawna :twisted:


Io sono Juventini per sempre!!!
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 19:03

Pelson pisze:Hmmm T-Mac jak grał w Orlando to według mnie grał samolubnie rzucał po 40 pkt na mecz i średnią miał około 30.0
Troche smieszy mnie to zdanie :wink: wracajac do tematu to uwazam ze wymiana Francis - T-Mac byla korzystna dla ... Orlando ...poprostu uwazam ze Francis jest wszechstronniejszy :wink:


we believe.
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 19:31

No to się nam zrobił temat o Sacramento:p
Co do rozgrywających to najlepszy jest Parker-Francis-JASON WILLIAMS :shock: 8) :D
PS kurde czemu tu jest takl mało znawców NBA :cry:
Frodziak89 pisze:z tego co mi wiadomo to Sura nie jest PG tylko SG :D houston jak narazie gra slabo ale wydaje mi sie ze sie jeszcze rozkreca ... orlando pokazuje ze po wzmocnieniach liczy sie w konferencji ... :D mnie tez mozecie wziac do swego klubu NBA :twisted: gram w gre ogladam mecze czasem no i wyniki sprawdzam .... no i nienawidze LA Lakers (jak to ktos kiedys napisal taki koszykarski Real choc w tym sezonie transfery mieli niezbyt buahahaha :D :D :D )
Lakers zrobiło kipskie transfery hahaha :lol: :lol:
Odom-suppper zbiera,niźle rzuca
Butler-na lini wolnych jedenz lepszych w lidze
Grant-jako jkedyny zawiódł
Mihm-może statystycznie słabiutki ale tak to extra podczas meczu
Divac-tylko te kontuzje
ogólnie transfery ładne tlkyo że Bryant nie ma takiego kogoś jaki był dla LAL -Fox albo Fisher czy nawet Horry-tego LAL brakuje najbardziej


ODPOWIEDZ