Puchar Świata w skokach narciarskich

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2016, 19:42

ForzaItanimulli3vujcm,
chłopaku odpuść. Bo nie wiesz co mówisz.
Morgi największe sukcesy;
1. miejsce w Turnieju 4 skoczni.
1. był mistrzem Świata i raz 2.
1. mistrz Olimpijski
2. razy krysztalowa Kula.
Reszta to sukcesy druzynówki i loty.
Stoch:
2x mistrz Olimpijski
1xmistrz Świata
1. Kryształowa Kula.

Te sukcesy są porównywalne. A, że W Polsce nigdy nei było drużyny,więc widocznie Kamil słabszy jest tylko w lotach, ale tutaj nigdy nie mielismy dobrego Polaka.

Za to Schmitt
0 x indywidualnie ZIO
2x MŚ, 2x 2.miejsc MŚ,
2xKula
1xT4S

Malysz powiedział nie raz zamieniłbym kilka Kul za złoto na Igrzyskach.


Dydux666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2013
Posty: 136
Rejestracja: 27 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2016, 19:44

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja innymi dyscyplinami się średnio interesuje.
Twój post dobitnie to pokazuje, było sporo skoczków którzy zaczęli odnosić największe sukcesy koło 30. Najlepszym tego przykładem Roar Ljøkelsøy.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2016, 20:41

Robaku pisze:ForzaItanimulli3vujcm,
chłopaku odpuść. Bo nie wiesz co mówisz.
Kiedyś bardziej oglądałem, czepiasz się detalu, przykładowych nazwisk - moja wypowiedź dotyczyła Polskich skoków. To wstaw sobie inne dowolne nazwiska i porównaj z Kamilem - sam zauważysz że i wedle Twoich kryteriów było wielu lepszych. Nie rozmawiałem o Schmitcie, nie rozmawiałem o Morgensternie - zresztą jeden i drugi, i tak i tak ma więcej zwycięstw w konkursach PŚ - tylko chodziło o Stocha. ;)
Morgenstern poza tym miał wiele równiejszych sezonów, Schmitt też.
Złoty medal olimpijski? Był taki jeden Fortuna - gwiazda jednego skoku.
No dobra porównajmy Kamila z samym Małyszem - ile Małysz miał równych sezonów, a ile on :co?:
Szczerze Małysza nie lubiłem nigdy - SZANOWAŁEM to tak, ale sympatie to inna sprawa. No ale niestety, Stoch to tylko namiastka mistrza, w całej skali. Żaden jeden złoty medal tego nie zmieni. :whistle:
Skoki narciarskie - to nie skoki lekkoatletyczne, że masz ileś prób - tu jest jedna próba - to czyni skoki takimi emocjonującymi
Zresztą przy całej sympatii do Stocha i niechęci do Schmitta oraz Morgensterna - nikt mi nie powie że oni to skoczkowie gorsi, w przeciągu całej kariery - nikt! ;)
Bo ja oceniam całą karierę, a nie jej fragment.
Powiem tak - Stoch był bardzo dobry, ale to inni byli naprawdę wybitni ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 09 września 2016, 19:27

A my nie, bo tu nudny i bezsensowny sport, w którym o zwycięstwie decydują sędziowie i wiatr. Dodatkowo przez to, że Małyszowi coś tam się udało zdobyć zaniedbywane są inne sporty zimowe, np. biegi, gdzie mamy dużo większe sukcesy (złoto olimpijskie).


Gelo65

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 70
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 09 września 2016, 19:47

Makiavel pisze:Dodatkowo przez to, że Małyszowi coś tam się udało zdobyć zaniedbywane są inne sporty zimowe, np. biegi, gdzie mamy dużo większe sukcesy (złoto olimpijskie).
Na ostatnich 4 olimpiadach polscy skoczkowie zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 1 brązowy medal, czy to na pewno gorzej niż biegi? :roll:

W sumie nie wiem po co odpowiadam na tak ewidentny trooling...


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 09 września 2016, 19:55

To niewiele więcej niż sama Justyna Kowalczyk w sporcie, na który nie wydaje się w Polsce nawet ułamka tego, co na skoki. Chodziło mi oczywiście o porównanie z Małyszem, który nawet jednego złota nie potrafił zdobyć.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 09 września 2016, 23:43

Makiavel pisze:To niewiele więcej niż sama Justyna Kowalczyk w sporcie, na który nie wydaje się w Polsce nawet ułamka tego, co na skoki. Chodziło mi oczywiście o porównanie z Małyszem, który nawet jednego złota nie potrafił zdobyć.
... $$%^$ jednak w każdym temacie. A kto w sportach zimowych wygrał/zdobył tyle co Małysz?


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 18:51

Ależ emocje. Kurka wodne, od czasów Małysza nie było takich. Co za zwroty akcji.

Dla tych, co nie oglądali - Stoch wygrał turniej czterech skoczni; Żyła drugi, a Kot czwarty.

Coś niesamowitego. :P

E:

Nie było mnie tu dawno, ale widzę, że ładne kwiatki, a przeglądnąłem tylko jedną stronę.
Makiavel pisze:(...)Małyszem, który nawet jednego złota nie potrafił zdobyć.
Makiavel pisze:Dodatkowo przez to, że Małyszowi coś tam się udało zdobyć zaniedbywane są inne sporty zimowe, np. biegi, gdzie mamy dużo większe sukcesy (złoto olimpijskie).
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Po prostu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Nie należę do osób, które zniżają się do poziomu wycieczek osobistych, ale czytając takie coś, po prostu nie da się zachować spokoju. Doktorat, to jest dopiero coś. :ok:


Obrazek
samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 19:13

Brawo Stoch, Żyła i KOT :bravo: :hellyes: no ale tą melodie hymnu to się nie dało...jeszcze wolniej puścić :doh: :facepalm:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 19:17

samson89 pisze:no ale tą melodie hymnu to się nie dało...jeszcze wolniej puścić :doh: :facepalm:
Dobrze że była w ogóle, a nie tak jak w Norwegii ;) Coś mają ostatnio straszne problemy z tym naszym hymnem.

No a wyczyn niesamowity, kto by przypuszczał że dwóch Polaków będzie na dwóch pierwszych miejscach TCS.


#AllegriOut
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 19:21

Historyczny dzień! Brakuje słów podziwu dla Kamila, Piotrka, Maćka i całej ekipy. Pieprzenie malkontentów typu, że nie ma się z czego cieszyć, bo skoki to jakiś czwartorzędny sport - można sobie o kant dupy roztrzaskać. Taki Juventus czy Real może grać totalny piach, a jednym zagraniem rozstrzygnie mecz na swoją korzyść. W skokach nawet ciężka praca, talent i forma może nie wystarczyć przez ułamek sekundy jakiegoś wiatru w plecy, albo błędu na progu. Innsbruck to była loteria, wręcz chwilami kompletna farsa. Chłopaki to wszystko wytrzymali! Wielki Szlem Kamila! Pokłony do ziemi :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 19:36

Piękny wieczór :) Stoch to klasa ale Żyła to największe zaskoczenie :ok:.Kot kręci się kolo podium więc może w Wiśle i Zakopanem pokaże klasę.
Tak szczerze sukcesy w skokach Polaków dają mi więcej radości, niż reprezentacja w piłkę. Makiavel nawet pokazuję swoją "klasę" w tym temacie :redface:


Obrazek
samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 20:00

Żyła zaskoczył bo chyba spełnił swoje postanowienie na 2017 rok. Dla tych co nie widzieli :prochno: :rotfl:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 20:00

Szykuje się nam chyba naprawdę dobra drużyna jakiej Polacy nie mieli jeszcze w historii. Nie wiem, nie miałem przyjemności oglądać jakoś wcześniej skoków, ale po tym co zobaczyłem w TCS to naprawdę był nokaut w wykonaniu naszych. I o ile po Kamilu i Maćku można raczej było spodziewać się wysokich miejsc w poszczególnych konkursach to Piotr Żyła był naprawdę dużym zaskoczeniem tego turnieju do tego dochodzą jeszcze pozostali (m.in. Hula i Kubacki) i przynajmniej 5-7 naszych zawsze zakwalifikowanych do poszczególnych konkursów. Nic innego nie pozostaje jak tylko pogratulować naszym tej fenomenalnej postawy w tym turnieju i życzyć aby ciągnęli tak dalej i nie poprzestawali na tym :hellyes:

:bravo: Kamil (drugi Polak najlepszy w TCS), Piotrek, Maciek !!! :bravo: Stefan Horngaher naprawdę dobrą robotę robi Austriak z naszymi orłami.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 20:21

Zbysiojuve, nic sie nam nie szykuje, oni już mają najlepsze wyniki w historii jako drużyna :)


ODPOWIEDZ