F1 - Robert Kubica

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
gloria_victis

Szczakowianin
Szczakowianin
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2005
Posty: 77
Rejestracja: 21 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2006, 15:06

Już praktycznie pewne jest, iż Kubica będzie startował w kolejnych wyścigach. Zaprezentował się bardzo dobrze w swoim debiucie. Jest z pewnością najlepszym Polakiem w formule 1. Dobrze, ze po ciosach jakie wymierzyli kibicom piłkarze znajdują się jeszcze tacy sportowcy jak Robert Kubica, którzy są w stanie zaprezentować klasę. Mam nadzieje, że panowie z BMW Sauber docenią tego młodzieńca. A jak Schumacher skończy kariere to Robert zmieni barwy i zastąpi Niemca. Pomnicie moje słowa.

Forza Juve i tak dalej


"Chciałbym umrzeć na kiłę" Wojciech Jaruzelski
"Szkoda, ze Wojciech Jaruzelski nie umarł na kiłę w 68" Teodor Biegin
Hohlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2006
Posty: 16
Rejestracja: 21 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2006, 15:58

Schumi już sie wyszumiał :P
Teraz czas na naszego Roberta... Wczoraj klub Kubicy zwolnił jednego z kierowców BMW, dlatego teraz Robert powinien jezdzic już w głównych wyścigach. :lol:


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2006, 19:56

No i brawo! Kubica na pewno zasługiwał na jazde w pierwszym zespole BMW. Teraz nabierze doświadczenia, a w przyszłym sezonie będzie wygrywał.
gloria_victis pisze:Jest z pewnością najlepszym Polakiem w formule 1.

Yyy. Kubica jest jedynym Polakiem.


Drabik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 24
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2006, 20:23

Trzeba bedzie teraz wszystko oglądać związane z F1 bo teraz kubica do boju :D

:D :D Kubica najlepszy jest :D oby było lepiej :D


...........::::::::Juventus Turyn::::::::...............
www.sokker.org - najlepszy menager online
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2006, 21:39

Drabik pisze:Trzeba bedzie teraz wszystko oglądać związane z F1 bo teraz kubica do boju :D
ehmmm.... :-D


Teraz 3 tyg przerwy..... miejmy nadzieje, że w Turcji Robert zaprezentuje sie jeszcze lepiej :)


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2006, 18:41

ja nie potrafie ale mam dobry pomysł zeby zrobic kompilacje o Robercie i dodac tam muze koniecznie Robbie Williams - Supreme. moze jesli ktos z was potrafi to zrobi cosik takiego. czekam na to :D


Obrazek
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2006, 20:02

piękny start i super miejsce, oby tak dalej..... moje przypuszczenia gdy zakładałem kiedyś ten wątek na forum okazały sie prawdziwe i sen się spełnił nie dość ze mamy Polaka w F1, to jeszcze w dodatku nie odgrywa on jakiejś podrzędnej roli tylko od razu walczy o najwyzsze cele. Oby tak dalej.

GO GO ROBERT !!!!! :)
Ostatnio zmieniony 11 września 2006, 14:26 przez bartusek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2006, 22:29

Poprostu wspaniale! Kubica pojechał wspaniale. Cały czas utrzymywał się w pierwszej 5. Za rok gdy nie będzie scigał się już Shuacher, Kubica będzie mistrzem świata.


wachacz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2006
Posty: 7
Rejestracja: 10 września 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2006, 22:41

jeszcze 2 llata i kubica bedzie wymiatal na maxa!!!i juve wruci na tron.forza juve!


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2006, 21:42

Przed wyścigiem włoskie media interesował tylko Michael Schumacher: czy wygra i czy naprawdę się wycofa. O Robercie Kubicy tym razem nawet w niedzielnej fachowej prasie nie było ani słowa.
Kiedy o 14.05 zgasły światła rampy startowej, Polak stał się bohaterem transmisji telewizji RAI oglądanej przez 12 milionów rozkochanych w wyścigach i ferrari Włochów. Kiedy w zwolnionym tempie powtarzano atomowy start Kubicy, jego niebiesko-biały bolid zakreślono czerwonym kółkiem, a sprawozdawca nie mógł się nadziwić: "Patrzcie, co zrobił ten młody Polak!".
Po kilku okrążeniach komentator pochwalił Kubicę za to, że tak dzielne odpiera ataki Felippe Massy, ale stwierdził, że ta walka nie powinna trwać długo, bo ferrari jest o wiele szybszy od BMW. Gdy najpierw Raikkonen, a potem Michael Schumacher zjechali po paliwo, z ekranu padło: "Jesteśmy świadkami historycznej chwili! Kierowca z Polski, z Europy Wschodniej, jest na czele wyścigu Grand Prix Formuły 1! To znak czasu!".
Kiedy bolid Alonso zapalił się, Massa złapał gumę, a Kubica spokojnie zbliżał się do mety, komentatorzy podkreślali, że Polak jeździ jak doświadczony mistrz. Podkreślali też, że jego trzecie miejsce to wielka niespodzianka, ale nie przypadek, bo Kubica zasłużył na to podium.
zrodlo: http://sport.onet.pl/74455,1248769,1400 ... omosc.html

No to moze niech Ferrari pomysli o sciagnieciu do siebie Kubicy 8) A juz tak na powaznie, to jestem pod ogromnym wrazeniem jego wyczynu. Trzeci wyscig F1 w karierze i juz stanal na podium. To co bedzie dalej :D Naprawde to jest niesamowity chlopak. Naleza mu sie wielkie, wielkie brawa. Tak trzymaj Robert :bravo:
No a wielki mistrz F1 - Michael Schumacher bedzie konczyl kariere...


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2006, 21:50

bardzo dobry występ Roberta. przed wyścigiem zapowiadał walkę o punktowane miejsco u idało mu się to znakomicie. jak podkreślał, Monza to tor, który zna doskonale i bardzo go lubi. zdołał to potwierdzić w dzisiejszym wyścigu i kilku zawodników się przekonało, że Polak potrafi.

doskonały start Kubicy ustawił niemal cały wyścig. oczywiści względem jego osoby. prawie przez cały czas odpierał ataki Massy, który nie tylko góruje nad nim doświadczeniem, ale również lepszą maszyną.

dzisiejszy wyścig był jednym z lepszych jaki oglądałem. niesamowity pech Alonso na kilka okrążeń przed końcem zapewnił Robertowi trzecie miejsce już w trzecim jego występie w F1. jestem pewien, że w przyszłym sezonie zgłosi się po niego lepszy zespół, bo Robert pokazał się nie tylko dzisiaj, jak również w poprzednich wyścigach, ale w zeszłym sezonie wygrywając mistrzostwa by Renault.

na drugi plan schodzi oświadczenie M.Schumachera o zakończeniu kariery. odkąd interesuję się F1 moim ulubieńcem był Niemiec i na chwilę obecną nie mogę sobie wyobrazić wyścigu bez Michaela. jak powiedziano w TV, Schumacher to ogromna historia sportu jakim jest F1. ciekawi mnie kto zasiądzie w następnym sezonie w bolidzie Ferrari obok F.Massy. niby ma to być K.Raikonen. jeśli tak by się stało, to zespół z Włoch miałby 2 młodych i zdolnych kierowców, co oznaczałoby walkę o mistrzowstwo sezonu '07.

do końca pozostały jeszcze 3 wyścigi i sprawa mistrzostwa nie jest jeszcze rozstrzygnięta. dzisiejsze zwycięstwo Michaela przy nieukończeniu wyścigu przez Alonso dodaje tylko smaczku prze końcy sezonu. osobiście stawiam na Schumachera, bo w kilku ostatnich wyścigach Hiszpan nie jeździ już tak, jak na początku sezonu. ale wszystko okaże się w praniu.

i na koniec naważniejszy obrazek dzisijeszego dnia
http://sport.wp.pl/gid,8497926,kat,4859 ... Bpage%5D=4


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2006, 22:06

białas pisze:i na koniec naważniejszy obrazek dzisijeszego dnia
http://sport.wp.pl/gid,8497926,kat,4859 ... Bpage%5D=4
Naprawde śliczny obrazek. Polak na podium koło wielkiego mistrza Schumachera. :bravo: GRATULACJE :ok:

Chciałbym jednak poruszyć inną sprawę. Czy tak młody zawodnik wytrzyma presję publiczności, a przede wszystkim Rodaków? Nie da się ukryć, że po Małyszomani, przychodzi czas na Kubicomanie. O F1 mówi się wszędzie, już niedługo pewnie na każdym straganie będzie można dostać gadżet z podobizną naszego kierowcy. Zastanawiam się czy Robert da radę, bo jest bohaterem Narodu, który jest spragniony jakichkolwiek sukcesów sportowych niczym politycy pieniędzy... Pamiętacie, jak Rutkowski zdobył Mistrzostwo Świata juniorów w skokach narciarskich? Wszyscy się nim zachwycili, nazwano go "następcą Małysza", a mu odbiła palma do głowy i Rutkowski się skończył :doh:

Pamiętajmy także, że to dopiero trzeci wyścig Kubicy w F1. Oczywiście, widać, że ma ogromny potencjał, jednak zobaczymy na koniec sezonu jak będzie wyglądała jego postawa. Na razie życzę mu jak najlepiej i oby stawał coraz częściej i coraz wyżej na podium :smile:


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2006, 00:03

mJaUcViEej - ja bym się tym za bardzo nie martwił. Kubica jest wspaniałym kierowcą, a co najważniejszye (tak mi się wydaje po jego wypowiedziach i zachowaniu na torze) jest bardzo silny psychicznie i prawie do wszystkiego podchodzi na swego rodzaju luzie. Pamiętam, jak zaraz po jego debiutanckim wyścigu w Budapeszcie, kiedy jeszcze nie wiedział, że został zdyskwalifikowany powiedział miej więcej coś takiego: "No, jestem siódmy, szkoda, że nie udało mi się wyprzedzić jeszcze kilku zawodników, ale cóż. 7 miejsce też dobre. To, że po tym jak zdyskwalifikowali go na Węgrzech, nie załamał się, a wręcz przeciwnie - podziałało to na niego motywająco świadczy samo za siebie. Myślę, że Kubica ma to, co cechuje prawdziwego mistrza. Czyli właśnie silną psychikę, "luz" i oczywiście wielkie umiejętności. :P


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2006, 11:13

Pytanie do zorientowanych w F1. Tor Suzuka w Japonii słynie z ósemki, jest to ósemka kolizyjna ? Tzn takie skrzyżowanie kolizyjne ?


Drussio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2005
Posty: 22
Rejestracja: 31 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2006, 11:39

To nie destruction derby zeby to przeciecie bylo na tym samym poziomie. http://f1.racing-live.com/f1/en/circuits/suzuka.shtml


ODPOWIEDZ