Polska Liga Koszykówki

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 17:40

Właśnie dziś zaczyna się EBL. Na pewno jest tu dużo fanów tego sportu. Ja kibicuje Astorii Bydgoszcz (patrz: Skąd) :) Jak myślicie kto wygra w tym sezonie?? Ja myśle, że Prokom.
Ostatnio zmieniony 30 września 2005, 10:43 przez Asta#8, łącznie zmieniany 1 raz.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 18:26

Ja jestem wielkim kibicem kosza ale NBA. polska liga mnie jakoś nie wciąga. Chodze tylko na mecze 2 ligi KKK Krosno :wink: ALe w EBL jestem za Śląskiem Wrocław a nienawidze Prokomu :twisted:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 18:53

leniup pisze:Ja jestem wielkim kibicem kosza ale NBA.
Dokładnie NBA to moja 2 pasja szczególnie LA Lakers i Kobe Brayant a co do Era Basketów to czasem tam popatrzę i z tego co widziałem nieźle zawsze szło Prokomowi więc pewnie im będę kibicował


WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 19:46

Polsak liga chodź nie jest jakos bardzo efektowna to mnie bardzo interesuje...Dzis oglądałem mecz i Sląsk Wrocław przegrał z jakims beniaminkiem. Mało lałem. Jeden pozytyw, że grało bardzo dużo polaków :-D
Pelson pisze:Dokładnie NBA to moja 2 pasja szczególnie LA Lakers i Kobe Brayant a co do Era Basketów to czasem tam popatrzę i z tego co widziałem nieźle zawsze szło Prokomowi więc pewnie im będę kibicował
Ja też jestem wielkim fanem Kobe'go i Lakersów. Ciekawe jak w tym sezonie będą grać po przebudowie.


CalciO 666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 47
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 20:29

No ja sie dzisiaj "zdenerwowalem" Jestem Kibicem Śląska ogladalem mecz to wychodzilem z siebie trudno w tym sezonie śląsk nie bedzie mial misia ale ciesze sie ze chociaz Śląsk jest Polska druzyna.
Cala Polska W Cieniu Śląska :D


"II" ([]) ([]) II_
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 20:43

CalciO 666 pisze:No ja sie dzisiaj "zdenerwowalem" Jestem Kibicem Śląska ogladalem mecz to wychodzilem z siebie trudno w tym sezonie śląsk nie bedzie mial misia ale ciesze sie ze chociaz Śląsk jest Polska druzyna.
Cala Polska W Cieniu Śląska :D
I mi to mowisz!! 17 krotny Mistrz Polski przegrwya 4 pkt. z beniaminkiem ze Zgorzelca! Nie rozumiem co schetyna osiagal tym ze nie sprzedal akcji!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
kurdt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 45
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 21:33

Dzis oglądałem mecz i Sląsk Wrocław przegrał z jakims beniaminkiem.
Nie z jakims beniaminkiem, tylko z TUROWEM ZGORZELEC, który kupił swietnych graczy(Szawarski, Bennet, Young, Mollinari, Hughes, prawdopodobnie przyjdzie jeszcze Tomczyk) i na pewno odegra dużo role w tym sezonie. Pozdro


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 21:46

Też oglądałem ten meczyk :D

Ja kibicuje CZARNYM 8) Byłem dzisiaj na meczu i "PANTERY" wygrały z "Stalówką" 85-79 :D Frank jak zwykle <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>**** :D


Mosiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 14 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2004, 12:31

A ja mimo że Warszawiak kibicuje Prokomowi - ma świetną drużynę , i mam nadzieje że zdobędzie tytuł bez większych problemów. :twisted:


...Tu sei la squadra del cuore , sempre in campo undici eroi , vinci I'mpossibile e vai , ti seguiremo anche noi , metti un'altra stella sul petto...
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 11:10

Astoria zogromiła Śląsk Wrocław w sobote. :-D :D :D :twisted: Następne dwa bardzo łatwe mecze z SKS i Notecią.

Noteć pojechala do Koszalina... piątką zawodników. :lol: Dojechali w 15 minut przed meczem. Oczywiście przegrali. :wink:


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 13:32

Zbytnio koszykówką się nie interesuję, ale z Polskich drużyn najbardzije chyba lubię Śląsk Wrocław i Prokom. Czemu... niewiem poprostu widziałem jak grają i mi się to podoba. Ale w tym roku będę kibicował tylko i wyłącznie Idei Śląsk Wrocław :D


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 13:07

Już jutro derby Kujawko - Pomorskie. Wielka Astoria Bydoszcz podejmuje słabą SSA Noteć Inowrocław. :D Mam nadziej, że Asta wygra bez trudów. Kibicuje też Czarnym z powodu Pizmaka. Forza Asta i Czarni. :D


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2004, 21:10

Asta#8 pisze:Kibicuje też Czarnym z powodu Pizmaka. Forza Asta i Czarni. :D
Dzięki :D

Jutro jest Puchar Ligi i Czarni grają z Astorią :P Moim zdaniem (znaczy Asty#8)wygra ....... Astoria (ale jaka jest prawda to wiecie :twisted: )

P.S. Asta będą jutro "wasi" na meczu :?:

CZARNI I ASTORIA SIALALALALALALALALALA SIALALALALALALA :-D :D


KOSZALINEK KOSZALINEK 2 ULICE 1 RYNEK :D :D


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2004, 21:16

pizmak pisze:
Asta#8 pisze:Kibicuje też Czarnym z powodu Pizmaka. Forza Asta i Czarni. :D
Dzięki :D

Jutro jest Puchar Ligi i Czarni grają z Astorią :P Moim zdaniem (znaczy Asty#8)wygra ....... Astoria (ale jaka jest prawda to wiecie :twisted: )

P.S. Asta będą jutro "wasi" na meczu :?:

CZARNI I ASTORIA SIALALALALALALALALALA SIALALALALALALA :-D :D


KOSZALINEK KOSZALINEK 2 ULICE 1 RYNEK :D :D
Dobrze piszesz Piżmak. WYGRA ASTA!!!!! :D Naszych kibiców chyba nie będzie. Niesety w naszym zespole nie zagra nasz najlepszy zawodnik Greg Harrington :( Ale i tak wygramy


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2004, 21:25

Prokom i jeszcze raz Prokom, to jest tak jak z ligą piłkarską; Wisła a później długo długo nic. Niestety rozgrywki będą monotonne :cry:


ODPOWIEDZ