Polska Liga Koszykówki

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
wojtexb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2005
Posty: 20
Rejestracja: 01 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 15:00

no to teraz czas na play off :-D moje typy:
Prokom - Polpharma --> Prokom
Anwil - Śląsk -----------> Śląsk
Polonia - Wisła ---------> Polonia
Turów - Astoria --------> Astoria
będzie ciekawie :-D


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2005, 11:26

Kurcze Slask przegral pierwszy Mecz z Anvlem zaledwie Dwoma Punktami :angry: A mialo byc Tak piknie...


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2005, 11:17

Ale Tamat Kompletnie Padł.. O Boze moj Ostatni Post sprzed pierwszego Meczu Cwiercwinałowego :(

A teraz Tabela sie przedstawai Tak

Anvil 3-1 Polonia
Prokom 3-0 Turów :angry:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
wojtexb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2005
Posty: 20
Rejestracja: 01 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2005, 15:23

finał raczej Anwil Włocławek- Prokom Sopot. nie wiem komu kibicować.. obydwie drużyny są mi totalnie obojętne. ale raczej wygra Sopot. w meczu o 3 miejsce Turów Zgorzelec -Polonia Wawa, jestem za Turowem, który ma najlepszych kibiców w Polsce. za te niesamowite wyjazdy należy im się nagroda w postaci 3 miejsca.
dalsze pozycje:

5.Śląsk Wrocław
6.Astoria Bydgoszcz
7.Wisła Kraków
8.Polpharma Starogard Gd.
9.Czarni Słupsk
10.AZS Koszalin
---------
spadek:
11.Noteć Inowrocław
12.Stal Ostrów

awans:
Kotwica Kołobrzeg
Polpak Świecie

istnieje koncepcja ligi zamkniętej, jeśli to wejdzie w życie, to prawdopodobnie nikt nie spadnie.. moim zdaniem to zły pomysł i mam nadzieję, że nic z tego nie wyjdzie :naughty:


FORZA ASTA
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2005, 16:47

wojtexb pisze:istnieje koncepcja ligi zamkniętej, jeśli to wejdzie w życie, to prawdopodobnie nikt nie spadnie.. moim zdaniem to zły pomysł i mam nadzieję, że nic z tego nie wyjdzie :naughty:
Nie nie to byl by beznadziejny Pomysl bo Druzyny z II ligi i ich Gracze nie mieli by szans Zablysnac na " lepszych " parkietach :prochno:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2005, 10:50

Wracamy!! :D
Niestety musiałem zmienić nazwę tematu. Era wycofała się ze sponsorowania Kosza w Polsce i teraz nasza liga nazywa się POLSKA LIGA KOSZYKÓWSKI (PLK).

Bardzo dużo ciekawych transferów za nami. Min. Ignerski w Anwilu, Nodgard w Prokomie czy Szubarga w Polpaku.

Do Astorii z ciekawych graczy doszli Cepulis (wpaniały rzut za 3!!!!), Chiliński (wielka młoda gwiazda) i Dwa Amerykanie. Mims jeden z Amerykanów w drodze z Portugalli do Bydgoszcz w samolocie zostawił paszport, potem zgubił bagaż i w taksówce zostawił Laptopa. :rotfl:

Do PLK nie przystąpi Noteć Inowrocław i prawdopodobnie Gipsar. Brak kasy...

Moja tabela:

1.Prokom
2.Anwil
3.Turów
4.Astoria
5.Śląsk
6.Czarni
7.Polpak
8.Kotwica
9.Polonia
10.Polfarma
11.AZS
12.Gipsar (??)
13.Unia
14.Noteć (??)

Pozdrawiam

P.S. Więcej o Astorii dowiecie się z mojej stronie o Astorii:
http://members.lycos.co.uk/eastoria


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2005, 15:22

O Slask Na 5 Miejscu.. :whistle: Jak Sie Utrzymamy w Lidze to Juz Mamy Zagwarantowany Suksec :oops: Mysle ze Turów 2 miejsce Anvil 1 Prokom 3 !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 08:48

Za Nami Pierwsza Kolejka PLK :wink: Wygrane Slaska nad Czarnymi co mnie bardzo bardzo cieszy :wink: Polegl natomiast faworyzowany Turow :rotfl: Polegi ez Wicemistrzowie ale nie z byle kim tylko z samymi Mistrzami ! Wygrane tez CZarnych nad bodajze Inowroclawiem !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2006, 21:32

Wyzej post o pierwszej kolejce PLK a ja juz pisze o Tym to wygrał :whistle: Wiec napisze ze Mistrzem zostal prokom pokonujac w finale Anvil 4 : 1


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
mani10

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 68
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2006, 22:36

Ja jestem za Prokomem. Mam do was pytanie, mianowicie czy ktoś z was był kiedyś na Eurolidze? Chciałbym porównać wrażenia. Moim zdaniem polacy znają się na imprezach masowych i zabawa tam jest przednia. Mam tu na myśli skoki, Liga Światowa i także Euroliga. Polak potrafi :-D


Era_WKS_ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 21:50

trza ruszyc temat... 2 posty wyzej był psot o 1 kolejce...ale tamtego sezonu :/ :angry:
Tak ode mnie to to, że w tym sezonie liga będzie niesamowicie wyrównana...mim zdaniem tlyko prokom jest glownym faworytem do... play-off...po 1 kolejce to wlasnie...widac...zall porazki WKS-u, ale widać perspektywy...

SLĄSK! SLĄSK! WKS!


(\_/)
(O.o)
(> <) to jest krzywy króliczek skopiuj go do swojej sygnaturki by pomóc mu w zawładnięciu światem ^^
Federov

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2006
Posty: 15
Rejestracja: 22 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2006, 18:41

ja kibicuje Polpakowi to mocny klub ,który jest w staniepokonać prokom.A czemu im kibicuje?Drugim trenerem jest mój były nauczyciel j,angielskiego uzcył mie gracz w kosza :D


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 00:05

Moim zdaniem w tym sezonie mistrzem będzie Polpak Świecie. Prokom jest w tym sezonie za słaby, a na dodatek są za bardzo zajęci Euroligą. Głównymi przeciwnkikami Polpaku będą Turów, Anwil oraz Stal.

Astoria po kłopotach gra w 3 lidze. :angry: Poziom meczów jest niesamowity. Ostatnio wygralismy chyba 150-70 w tym pierwsza kwarta 45-15 :whistle: Tylko doping na poziomie DBE. :smile:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 09:55

Ja mieszkam nie daleko Jarosławia a teraz Sokołów Znicz Jarosław jest beniaminkiem extraklasy więc to raczej im będę kibicował. Byłem pierwszym meczu z Anwilem, przegrali cos 9 ale sie i tak ładnie trzymali.
Ogólnie to sie nie za bardzo interesuje Polska Ligą i NBA bo nie mam stacji które by relacjonowały mecze. Stron o NBA w Polsce jest mało i sa słabo rozwinięte.

Ostatnio w Zniczu rozgrywający Akins i center Gettins dostali w pałe w jakims barze (po meczu z Polpakiem) pierwszy ma złamana szczęke a drugi nie ma kilku zębów. Oczywiście zostali wyrzuceni z klubu.
Jest podejrzenie ze inny rozgrywający (nie pamietam jak sie nazywał) którego Akins wywalił ze składu zaaranżował spotkanie. Narazie nie ma konkretnych info w tej sprawie!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Era_WKS_ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2006, 12:29

Asta#8 pisze:Moim zdaniem w tym sezonie mistrzem będzie Polpak Świecie. Prokom jest w tym sezonie za słaby, a na dodatek są za bardzo zajęci Euroligą. Głównymi przeciwnkikami Polpaku będą Turów, Anwil oraz Stal.
może przesadzam, ale Stal!? BUAHAH przegrywa z Prokomem, który jest bez formy 30 punktami i na koniec sezonu ma być od nich lepsza, Polpak ? lubiałem ten klub, nawet bardzo... teraz jest to zgraja jakiś cienkich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z afryki i gdyby nie ten przepis o polakach juz by dawno druzyna byla by "black power" no i nie stać ich na własną halę... prokom raczej napewno w polfinale mimo Kijka, Aniwl nie, chyba, ze zmienial Dedka. Moi półfinaliści:
Prokom, Śląsk, Turów, Kager :P


(\_/)
(O.o)
(> <) to jest krzywy króliczek skopiuj go do swojej sygnaturki by pomóc mu w zawładnięciu światem ^^
ODPOWIEDZ