Polska Liga Koszykówki

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2006, 11:13

Era_WKS_ALEX pisze: no i nie stać ich na własną halę.
Dobrze, że Śląsk stac na własna hale... Jestes zadufany w Sobie. Wiesz w ogole gdzie leży Swiecie ? Sukcesem tej druzyny jest juz sam w Extralidze.


Era_WKS_ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 listopada 2006, 15:04

przepraszam wszystkich kibiców Polpaku i nie tylko, ale poniosło mnie myśląc o jakimś innym klubie chyba Anvilu czy Stali :?


PS. Świecie leży niedaleko Bydgoszcy :lol:

WKS!


(\_/)
(O.o)
(> <) to jest krzywy króliczek skopiuj go do swojej sygnaturki by pomóc mu w zawładnięciu światem ^^
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2006, 00:16

Nie wiedzieć czemu ale tu cisza miesięczna. No cóż trzeba troszeczke poruszyć ten temat :)

Śląsk 80-81 Prokom

Bardzo ciekawy mecz oraz żywiołowy. Dużo składnych akcji , wspaniałych rzutów , wsadów czyli to co dla kibica najważniejsze. Wyżarł Donatas Slanina zdobywca 35 pkt (10/13 za 3). Miał chłopak gałe dzisiaj poprostu. Wg mnie Śląsk przegrał na życzenie.

Anwil 74-87 Kotwica

Tutaj spora niespodzianka , ale ja byłem pewien że drużyna z Włocławka przejedzie się na nieobliczalnym zespole z Kołobrzegu. Chciałem dać duże pieniądze na Kotwice ale kolega mi odradził tego ( :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ). A szkoda bo bym dzisiaj świętował :prochno: Znakomity mecz Rafała Bigusa (18 pkt , 11 zb) oraz Chrisa Danielsa (14 pkt , 13 zb). Oby tak Anwil zawsze grał i przegrywał :D

Reszty mi się pisać nie chce , ale jutro ważny mecz grają Czarni z Sokołem i chcą czy nie chcą wygrać muszą :D


WKSiak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 listopada 2006
Posty: 11
Rejestracja: 21 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2007, 12:37

i znów cisza w tym temacie... szkoda...

Dziś "święta wojna" czyli Włocławek vs Wrocław. Mecz będzie napewno ciekawy, a wynik rostrzygnie się w końcówce :) Pozdrawiam


Tomek1900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 82
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 12:06

Kogo typujecie na Mistrza Polski??
Wiadomo że Prokom jest faworytem ,ale Anwil i Turów też mają mocne ekipy i mogą powalczyć z Sopocianami.
Szczególnie Włocławianie stworzyli mocna ekipę( dopiero gdzieś w połowie sezonu dlatego to odległe 4 miejsce) i na dodatek w tym sezonie "leży" im gra z Prokomem (ostatni pogrom we Włocławku oraz wygrana w Pucharze Polski).
Turów również nie przez przypadek zajął 2 lokatę w tabeli. Najlepsza obrona w lidze plus parę ciekawych opcji ofensywnych(Witka, Kelati, Koszarek,Williams ) również mogą stanowić zagrożenie dla Prokomu.
Inne ekipy raczej nie włączą sie w walkę o Mistrzostwo Śląsk ma solidny zespół ale w półfinale ma niewielkie szanse.
Energa ,Polpharma i Polpak wg mnie odpadną już po pierwszej rundzie.

Mój faworyt: Anwil

Nie mniej emocjonująco zapowiadają sie play- out!!
W dole tabeli sytuacja jest niezwykle ciekawa ,oprócz pewnej do spadku Unii walkę o utrzymanie będą toczyć Kager Gdynia, AZS Koszalin, Znicz Jarosław, Kotwica Kołobrzeg oraz Polonia Warszawa.

Moim zdanie oprócz Unii spadnie Kotwica Kołobrzeg


A jakie są wasze zdania?? :think:


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 12:19

może to niepoprawny optymizm, ale wierzę że to Śląsk odzyska mistrzowski tytuł. Brakuje tu typowego strzelca (taki Slanina :twisted: ), ale uważam że mają mocny i doświadczony zespół, który może pokusić się o niespodziankę. Prokom chyba powoli opada z sił, choć nie da się ukryć że personalnie jedynie Anwil jest na zbliżonym do sopocian poziomie.

Moim zdaniem ten sezon może być najciekawszym od lat, a jeśli mam być szczery to z 4 Prokom, Anwil, Śląsk, Turów - to ci ostatni mają najmniejsze szanse na tutył. Liczę, że Śląsk przejdzie Polpak, a później poradzi sobie z Turowem, bo są w stanie to osiągnąć, za to niesamowicie ciekawie powinno być (jeśli w 1/4 nie dojdzie do sensacji) w drugim półfinale, ale nie przekreślałbym szans włocławian. W ostatniej kolejce pokazali jak wykorzystywać błędy nawet tak mocnej ekipy jak PTS. Także czas pokaże, ja po cichu liczę na WKS 8) [/b]


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 12:28

Taak moim faworytem tez jest Anwil...
Chociaż drużyna z Turowa takze jest bardzo mocna...
Mysle tez,ze Prokom bedzie chcial sie odegrac na Anwilu za ostatni pogrom :P wiec emocje gwarantowane :lol:
A jeśli chodzi o play out to oczywiscie moim faworytem jest Azs Koszalin,juz jutro Azs podjemie na swoim parkiecie warszawska Polonie :!: oczywiscie na tym meczu bede 8) Ostatnio forma nie blyszczy nikt z Poloni,nawe Reynolds,który wygral konkurs pak w meczu gwiazd,wiec Azs raczej powninen wygrac ten mecz...Co do Azs to w dobrej formie znajduje sie kilku graczy... np. Dawid Witos-ostatni mecz z Unia Tarnow-29 pkt. Chris Hunter-trzeci w "najlepszych zbiórkowiczach",Brandon Spann-rozgrywający,który zdobywa okolo 15 pkt na mecz :) także Azs jest faworytem tego spotkania :smile:


A Wy kogo typujecie to spadku :?:


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 15:30

Ja kibicuje tylko i wylacznie Czarnym Słupsk...wiadomo dla czego ;P
swietna atmosfera na meczach swietni kibice swietna druzyna grajaca z sercem...oczywiscie trzeba wspomniec ze SLICZNE cheerleader'ki ; P


Tomek1900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 82
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 16:08

Czarni mogli by powalczyć o coś gdyby mieli szerszy skład.
Choć ostatnio daliście nam(Zniczowi) niezła lekcje koszykówki.


patrykjuve pisze:A Wy kogo typujecie to spadku :?:
Ja jak już pisałem na pewno Unia i liczę na to że jeszcze Kotwica ,bo jestem kibicem znicza a do Warszawy bliżej niż do Kołobrzegu jeśli chodzi o przyszłoroczne wyjazdy;)


adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 18:23

W tym sezonie zapowiadają się niezwykle ciekawe play-offy.Każda z czterech drużyn wielkiej czórki ma szanse na tytuł.W pierwszej rundzie raczej zabraknie niespodzianek,ewentualnie Polpak może zamieszać ze Śląskiem.Mistrzem będzie Anwil(Prokom to znacznie słabsza drużyna niż sezon temu) a w finale zagra z Turowem.Walka o utrzymanie również będzie ciekawa.A do spadku typuję Unię Tarnów i Znicz Jarosław.


Forza Juve!!!
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 19:48

Tomek1900 pisze:Czarni mogli by powalczyć o coś gdyby mieli szerszy skład.
Choć ostatnio daliście nam(Zniczowi) niezła lekcje koszykówki.
Nom masz racje brakuje nam troche rezerw...ale po tym jak trener Griszczuk dal zawodnikom wycisk w okresie przygotowawczym to pod koiec sezony widac efekty...a przeciez teraz najwazniejsze play-off ; D mysle ze Czarni pokonaja Anwil...


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 20:27

:lol: :lol: no i trafiłeś, Czarni zrobili krok do megasensacji, bo forma w jakiej ostatnio znajdował się Anwil wskazywała, że może być pogrom. Po 2 dogrywkach pokonali włocławian. Teraz trzeba będzie pokonać Anwil u siebie i 1 faworyt do medalu odpada. No ale do tego jeszcze kawał drogi, niemniejjednak znacznie mniejszy niż przed dzisiejszym meczem.
Szkoda mi Stali, z relacji na zywo wynika, że bardzo dzielnie walczyli z faworyzowanym Turowem, na kilka sek przed końcem Szawarski (wychowanek AZS Lublin :P) wyprowadził ich na prowadzenie, ale Kelati doprowadził do dogrywki, w której gospodarze poradzili sobie bez większych problemów.
No i Śląsk w zakończonym przed chwilą meczu pokonał Polpak 69:66, myślę że jutro będzie jeszcze lepiej, obecność kamer w tym sezonie wybitnie paraliżuje Świecian i wierzę, że jutro obędzie się bez takich emocji 8)


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2007, 20:29

Ja kibicuje POLPHARMIE STAROGARD GDANSKI. Lubie takze Prokom. 3 raz z rzedu te druzyny spotykaja sie w play-offach :D


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 16:35

pavel88 pisze::lol: :lol: no i trafiłeś, Czarni zrobili krok do megasensacji, bo forma w jakiej ostatnio znajdował się Anwil wskazywała, że może być pogrom. Po 2 dogrywkach pokonali włocławian. Teraz trzeba będzie pokonać Anwil u siebie i 1 faworyt do medalu odpada.
Czarni zrobili krok do półfinału bo nie wydaje mi sie ze pokonanie Anwilu w tych play-off'ach byloby taka ogromna sensacja...fakt ze Anwil jest w bardzo wysokiej formie ale faktem jest to ze Czarni sa takze w wybitnej fomie i z meczu na mecz graja coraz lepiej... 8) Anwil jest faworytem do medalu ale przed sezonem takze Czarni byli wymieniani w gronie faworytow do medalu(po zeszlorocznym 3 miejscu ;D) racja ze poczetek sezonu i jego srodkowa czesc nie wychodzila Czarnym najlepiej...ale za to pod koniec rundy zasadniczej i teraz po pierwszym meczu z Anwilem widac ze forma Czarnych wzrosla a wszystko to zasluga okresu przygotowawczego :) zobaczymy jak bedzie dzisiaj ale mam nadzieje ze zwyciezca ten sam ;D


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 15:16



ODPOWIEDZ