Polska Liga Koszykówki

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 19:59

A Astoria systematycznie idzie w góre tabeli. :D Derby w Inowrocławi (na których byłem 8) ) były trzecią z rzędu wygraną moich koszykarzy. :D Jak tak dalej pójdzie, myślę, że Astorię stac nawet na 3 miejsce w lidze. Teraz dwa łatwe meczyki u siebie z Turowem i AZS.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2005, 15:59

Asta#8 pisze:. Teraz dwa łatwe meczyki u siebie z Turowem i AZS.
Oj Oj Oj zebys sie nie przejechal na Tym latwym Meczu Z turowem.. Mysle z ebendzie bardzo interesujacy i wygra Turow bez urazy ala jakas tam sympatia jest dla druzyny kroa Jest najlepsiejszan na dolnym Slasku.. :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 11:54

Ale temat padł.. Porażka... SAm nie ebde Go ciągnął :| Juz w Ten weekend Arcy wazne spotkanie dla przebiegu wynikow Tabeli w Era BAsket Liga.. Slask na wlasnym parkiecie podejmie Czarnych slupsk... bendzie ciezko ale powinismy wygrac.. :wink:

P.s No i Anvil vs Prokom


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 12:30

Rzeczywiscie temat podupadl ;) a przeciez ostatnimi czasy sporo sie dzialo. Kluby zmienialy swoje sklady. Niektore zespoly sie bardzo wzmocnily (np. Anwil pozyskujac Jelicia), inne oslabily (np. Slask rozwiazujac kontrakt z Watsonem). Poza tym we Wroclawiu nie ma juz od jakieos czasu Mahoricia i od tego czasu cos sie zacielo we wroclawskim zespole. Mam nadzieje, ze to tylko przesciowy kryzys, bo dla dobra EBL byloby lepiej, gdyby Slask byl silny.
Tak jak "wspomnial" :wink: FanJuventusu dzis mecz na szczycie Prokom-Anwil. Zdecydowanym faworytem sa Sopocianie, ktorzy bardzo dobrze spisuja sie w rozgrywkach Euroligii. Zwyciestwo dzis zapewni im niemal pewne 1 miejsce po rundzie zasadniczej. Anwil jest jedyna druzyna, ktora pokonala w EBL mistrza Polski. Mam nadzieje, ze dzis bedzie podobnie, choc oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze bedzie o to bardzo ciezko.


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 14:28

Ja chce Was zaprosić na nieoficjalną strone Astorii Bydgoszcz
www.e-asta.webpark.pl
Asta wzmocniła się:
:arrow: Artur Gliszczyński (wychowanek) powrót z Vikinga Gdynia
:arrow: Zbyszek Białek Wileka gwiazda Polskiej koszykówki
:arrow: Kevin Fletcher Grał na początku w SKS ale miał kontuzje. Teraz w Astorii.

Dziś ważny mecz z AZS. Oby wygrany!!


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 17:57

No i juz wiemy kto prawie na 90 % zajmie fotel Lidera po zasadniczj Rundzie.. Dzisiaj Anwil uległ i to po dosc srednim Meczu Prokomowi Trefl Sopot... Tak jak myslalem to i tak było :-) W sumie nie wiem co o Tym myslec ja tam sercem Jestem za Slaskiem...

P.s Asta.. Stronka w sumie nie owijajac w bawelne mierna a szata graficzna pozostawia wiele do zyczenia...Ale nie przejmuj sie napewno bendzie lepiej :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2005, 15:44

Boze ogladalem Mecz Slaska Na Zywo w Hali Orbita i az mnie skrecało.. Oczywiscie z Nerwów.. To co Oni graja to wola O Pomste Do Nieba.. Hyzego powini ze składu wypie... Wywalic chcialem napisac... Zeby wygrac w ostatnich 4.4 sec meczu Mecz ktory decyduje o wejscie do Fazy Play Off a bynajmniej o To aby zachowac jeszcze Szanse na Wejscie..


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2005, 12:18

Prokom zdecydowanie pokonal Anwil i tak jak napisal FanJuventusu, jest juz prawie pewne, ze zajmie 1 miejsce po rundzie zasadniczej. Gospodarze rozegrali znakomity mecz. Zwlaszcza Jagodnik byl nie do zatrzymania. Trafial z kazdej pozycji i potwierdzil, ze jest najlepszym koszykarzem EBL. Ogolnie jestem zadowolony z postawy Anwilu w tym meczu. Wloclawiania nawiazali walke z najsilniejsza ekipa w Polsce. Mysle, ze przy odpowiednich wzmocnieniach Anwil powalczy z PTS w finale. Roszady w skladzie juz sie zaczely. Slabo spisujacego sie Frasunkiewicza zastapil Vukcevic. Poza tym na testy maja przyjechac zawodnicy na pozycje 1 i 2.
Niestety po raz kolejny nie popisala sie TVP. Okazjuje sie, ze nie bedzie transmisji klasyka polskiej ligii Anwil-Slask. Koszykowka znow przegrala z polityka :?


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2005, 21:44

Pewnie niektorzy nie dowierzaja ale Stało sie... Daichman Slask Wrocław wygral na WYJEZDZIE z ANVILEM. Piekna Gra podopiecznych " lysego " :wink: ERA BASKET LIGA JEST NASZA! hyh niedlugo z Prokomekm u Siebie...


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2005, 14:35

Gratulacje dla Slaska za pokonanie Anwilu. Widac bylo jak bardzo zalezalo Slaskowi na zwyciestwie. Wloclawianie natomiast zagrali beznamietnie i bez pomyslu i zasluzenie przegrali. Na wyroznienie wsrod gosci zasluguja zwlaszcza Hyzy i Ignerski. Wyglada na to, ze obaj wracaja do wysokiej formy, co na pewno jest dobra wiadomoscia dla kibicow Slaska przez zblizajacymi sie play-offami.


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2005, 14:44

A Astoria znów wygrywa. 8) Tym razem spokojnia wygrana z Wisełką. Ale ja jestem szczęśliwy!! :D Jak będzie tak dalej to moze nawet przed PO będziemy na 4 miejsce (może na 3). :twisted:

A Czarni??
Nie wiadomo czy wogóle wejdzą do PO :lol: Po co oni robią tyle zmian w składzie, zamiast spokojnie grać jednym składem?? :?

Jednak co Asta to Asta. Porządny klub 8)


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2005, 20:25

Ta a teraz Slask CZeka Pojedynek z Prokomem.. :| :wink: Mam nadzieje ze Wygramy jak zreszta wiekszosc prawdziwych Kibicow... Ale coz jak przegramy z Prokomem to CHyba nie bendzie az taki wsytd chyba ??


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2005, 18:23

Dajcie Spokoj Slask Przegrywa U siebie z Prokomem Zaledwie 1 pkt... Myslalem ze Trafi Mnie tam nagly Szlak kiedy widzialem jak nie mozemy zapunktowac a Tamci nam Dokladaja... Dobrze Spisoje sie nowy Nabytek Slaska a gorzej z Radoslawem Hyzym.. Jak zawsze Gra w Kratke i nie moze sie wstrzelic z optymalna forma... :wink: :|


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 09:36

Chcialbym bardzo pochcwalic Polsat za realizacje transmisji z meczu Anwil-Notec. Koszykowke w takiej oprawie az chce sie ogladac. Niczego mi w tej transmisji nie brakowalo. Mecz byl fajnie pokazywany, akcantowana byla swietna atmosfera na trybunach, nie zapomniano o pokazach cheerleaders. Wreszcie fachowy komentarz panow Romanskiego i Szczechowiaka, ciekawe studio z Andrzejem Personem, dobrze zrobione wywiady, ciekawostki w trakcie meczu. Polsat dal przyklad TVP3 jak polska koszykowka powinna byc pokazywana. Oby tak dalej,


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 18:37

Ale Anwi miesza w składzie-pozbyli się Swansona :( ale za to przyszli Scott,Crispin i Vukcevic(ale ten wymiata).Forza Anwil


Forza Juve!!!
ODPOWIEDZ