Niesamowity 10 latek skoczyl 135 m !!!

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 18:00

Tytol mowi wszystko: 10 letni zakopianczyk Klimek Murańka skoczyl na Wielkiej Krokwi 135 m !!!!
Ten chlopczyk ze sie tak wyraze jest niesamowity :wink: Ja nie wiem jak mozna w tym wieku byc tak odwaznym i miec taki talent ??!! Dwa lata temu bylem w Zakopanem na Wielkiej Krokwi i stalem tam na gorze przy rozbiegu i naprawde mialem dyga :wink: Widok jest oszalamiajacy a jeszcze zeby z tamtad skoczyc to trzeba byc poprostu lekko podstrzelonym :D
A co ja bede duzo gadal, sami zobaczcie:
http://sport.onet.pl/1177532,0,0,wia,97 ... preza.html
tam znajduje sie ikonka i napis "Materiał filmowy TVN 24" i na ten obrazek nalezy kliknac.

Co o tym chlopcu sadzicie ???? Ja jestem pelen podziwu !!!!


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 18:08

Czyzby nastepca naszego Adasia ?? :D
Napewno lecial tak daleko, bo wazy mało i "poniosło" go troszke :D :wink:
Jesli lubi to robic, a nie wątpie, bo jak sie naogladał Małysza to sie nie dziwie :D :wink: Jesli bedzie od małego intensywnie trenował to czeka go wielka kariera jak Małysza czy jakiegos innego skoczka.

Mowili ze taki czlowiek jak Adam rodzi sie raz na kilkadziesiąt lat...
Własnie urodził sie nastepny... :lol: :wink: 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 18:25

No naprawde dokonal czegos wielkiego, mam nadzieje ze nie bedzie tak jak w przypadku Fortuny, ktoremu wyszedl tylko jeden skok :D
Mam nadzieje ze chlopak ten bedzie dalej trenowal pod opieka odpowiedniego trenera ( i jego talent nie bedzie zmarnowany o co w Polsce nietrudno... ) a za kilka lat dostarczy nam wiele radosci.
Nalezy jednak dodac ze skakal z najwyzszej belki, co jednak nie umniejsza jego wyczynu.


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 23:23

Ten 10-latek to jakiś "psychol" :shock: Szczere gratulacje, bo odległość naprawdę zrywa kask z głowy :!: Oby tylko nie poszedł w ślady Rutkowskiego, który poznaje tajniki życia :D Gdyby Klimek skakał na "mamucie", to wiatr mógłby go zepchnąć poza zeskok :wink: Niech idzie tą drogą, a kto wie, czy nie otrzymamy młodszej ewolucji Małysza...


ĐjMilka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2003
Posty: 93
Rejestracja: 08 września 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 23:38

Tajnera juz nie wiec moze cos z niego dobrego wytrenuja :P


aces

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 2
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 09:19

spytajcie go z ktorej bramki startowal o 20 wyzej czy wiecej hahaha!!


TORO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 września 2004
Posty: 1
Rejestracja: 07 września 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 10:28

to był fuks... niech to powtórzy to wtedy będzie mozna go chwalić... mogło sięzdażyć każdeemu :D nie ma sięczym podniecać


TORO TORO TORO TORO TORO !!!!!
eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 11:48

Nie ważne z której belki startował. Skoczyć tak daleko w tym wieku i się nie zabić to jednak wyczyn. Życze mu powodzenia i żeby w wieku 15 lat zawojował świat :)


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 16:20

aces pisze:spytajcie go z ktorej bramki startowal o 20 wyzej czy wiecej hahaha!!
Hehe no właśnie. Rekordzistą tej skoczni jest Sven Hannavald, który skoczył na niej 140 m. Jednak on jest zawodowcem, ciągle trenuje i się odchudza. Po za tym, żeby skoczyć na taką odległość trzeba mieć ogromnie silne nogi, który 10-latek nie ma na pewno!! Dla mnie to ściema. Tak samo można by napisać, że 10-latek skacze 2,30 m wzwyż, lub biega na setkę poniżej 10 sekund. Ludzie to niemożliwe!!


:roll:
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 18:44

Diego pisze:Hehe no właśnie. Rekordzistą tej skoczni jest Sven Hannavald, który skoczył na niej 140 m. Jednak on jest zawodowcem, ciągle trenuje i się odchudza. Po za tym, żeby skoczyć na taką odległość trzeba mieć ogromnie silne nogi, który 10-latek nie ma na pewno!! Dla mnie to ściema. Tak samo można by napisać, że 10-latek skacze 2,30 m wzwyż, lub biega na setkę poniżej 10 sekund. Ludzie to niemożliwe!!
Haha... bardzo smieszne. Ale gdybys doczytal dokladnie temat to zobaczylbys ze autor dal link do artykulu dzieki ktoremu mozna obejrzec ten skok... ale spoko to smiema :lol:

Poza tym ktos chcial zeby on to powtorzyl. No wiec kilka dni pozniej skoczyl 120 metrow, a wczoraj czytalem o tym ze skoczyl na sredniej Krokwi dalej niz rekord Malysza, wiec jak widzimy... on to powtorzyl i oby powtarzal jak najczesciej.


srali muszki będzie wiosna
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 21:49

RadeKas pisze:
Diego pisze:Hehe no właśnie. Rekordzistą tej skoczni jest Sven Hannavald, który skoczył na niej 140 m. Jednak on jest zawodowcem, ciągle trenuje i się odchudza. Po za tym, żeby skoczyć na taką odległość trzeba mieć ogromnie silne nogi, który 10-latek nie ma na pewno!! Dla mnie to ściema. Tak samo można by napisać, że 10-latek skacze 2,30 m wzwyż, lub biega na setkę poniżej 10 sekund. Ludzie to niemożliwe!!
Haha... bardzo smieszne. Ale gdybys doczytal dokladnie temat to zobaczylbys ze autor dal link do artykulu dzieki ktoremu mozna obejrzec ten skok... ale spoko to smiema :lol:

Poza tym ktos chcial zeby on to powtorzyl. No wiec kilka dni pozniej skoczyl 120 metrow, a wczoraj czytalem o tym ze skoczyl na sredniej Krokwi dalej niz rekord Malysza, wiec jak widzimy... on to powtorzyl i oby powtarzal jak najczesciej.
No faktycznie trochę nie doczytałem :wink: . Jeśli to jest prawda to możemy mówić o geniuszu, jednak w polskim sporcie nie brakowało, a ich talenty zostały zmarnowane.

P.S. A Wy byście uwierzyli, że 10-latek biega na 100 metrów poniżej 10 sekund, gdybyście nie zobaczyli filmu? :wink:


:roll:
aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 22:25

wcale nie jest to wielki wyczyn bo skakał z najwyższego rozbiegu... gdyby Adaś poleciał z takiego to by mógł się zabić!!


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 09:13

Nie ważne ile skoczył(a może i ważne NIE WIEM) ale liczy się że nie bał się tego co zrobi.135 METRÓW to jest wyczyn (kij że z najwyższej belki).Ciekawe który z was odważyłby się na ten skok.On ma dopiero 10 lat a my wszyscy w granicach 15-25 więc widzicie.TO JEST DOPIERO WYCZYN SKOCZYĆ WOGÓLE (już nie mówie o tym kto ile skoczył)Ja bym nie skoczył nawet 40 - 50 metrów bo bym (szczerze mówiąć) się BAŁ :!: :!: :!: :?:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 18:15

Ja nie rozumiem jak mozna powiedziec ze to byle co, nic nadzwyczajnego i ze skakal z najwyzszej belki wiec ...... panowie ten chlopak ma zaledwie 10 lat !!!! To wielki talent, ktorego nie mozna zmarnowac !!!!!
pizmak pisze:Ciekawe który z was odważyłby się na ten skok.On ma dopiero 10 lat a my wszyscy w granicach 15-25 więc widzicie.TO JEST DOPIERO WYCZYN SKOCZYĆ WOGÓLE (już nie mówie o tym kto ile skoczył)Ja bym nie skoczył nawet 40 - 50 metrów bo bym (szczerze mówiąć) się BAŁ :!: :!: :!: :?:
No ja sie zaloze ze prawie nikt z forumowiczow by nie skoczyl. Ja napewno NIE !!!!! Jak juz wspominalem bylem na Wielkiej Krokwi tam na gorze i mowie Wam- widok niesamowity, mialem dyga jak niewiem (moze tez przez to iz mam lek wysokosci) ale naprawde to nie lada wyczyn !!!!


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 18:22

No ja sie zaloze ze prawie nikt z forumowiczow by nie skoczyl. Ja napewno NIE !!!!! Jak juz wspominalem bylem na Wielkiej Krokwi tam na gorze i mowie Wam- widok niesamowity, mialem dyga jak niewiem (moze tez przez to iz mam lek wysokosci) ale naprawde to nie lada wyczyn !!!!
w samym karpaczu to strasznie wygląda (pewne samobósjstwo 8) ),a co dopiero na k-120 :wink:

hehe widać ,że Polskie anomalia działają :wink: tylko by go nie stracić i spokojnie pięlegnować jego talent :D


ODPOWIEDZ