Andrzej Gołota - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 19:31

Gołota jest cieniuchem, mógłby mieć nawet mistrzostwo, ale nie potrafi opanować swoich emocji. Potrafi tylko zadawać ciosy poniżej pasa :!: :twisted: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 19:35

Jasiek-x pisze:Gołota jest cieniuchem, mógłby mieć nawet mistrzostwo, ale nie potrafi opanować swoich emocji. Potrafi tylko zadawać ciosy poniżej pasa :!: :twisted: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Widać że nie oglądałeś zbyt wielu walk Gołoty , bo on tylko w jednej czy w dwuch uderzał poniżej pasa były to walki Z Ridickiem Bo ... coś tam . Ale jak już bokser w jednej walce uderzy kilka razy poniżej pasa , to już w każdej następnej kiedy uderzy nisko to sędzia uzna to jako uderzenie poniżej pasa .


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 19:43

x_men_15 pisze:
Jasiek-x pisze:Gołota jest cieniuchem, mógłby mieć nawet mistrzostwo, ale nie potrafi opanować swoich emocji. Potrafi tylko zadawać ciosy poniżej pasa :!: :twisted: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Widać że nie oglądałeś zbyt wielu walk Gołoty , bo on tylko w jednej czy w dwuch uderzał poniżej pasa były to walki Z Ridickiem Bo ... coś tam . Ale jak już bokser w jednej walce uderzy kilka razy poniżej pasa , to już w każdej następnej kiedy uderzy nisko to sędzia uzna to jako uderzenie poniżej pasa .
Bowie :wink:

DOKŁADNIE, w ostatniej walce przeciwnik (Terrence Lewis) SYMULOWAŁ uderzenie poniżej pasa i nawet Andrzej strzeżenie dostał :evil: Ale tamten też dostał pare za bicie po gongu hehe

PS. A poza tym to już w 1 i 2 rundzie leżał na deskach :D


rafiq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 września 2003
Posty: 38
Rejestracja: 04 września 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 20:14

Myślicie, że dużo ludzi może zapłacić za oglądanie walki Boksera, który ucieka z ringu. Cała Ameryka się z niego śmiała.
Żeby odzyskać moje zaufanie musiałby naprawdę coś pokazać a narazie to tylko oklepał jakiegoś "kelnera".


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 20:16

Uwarzam że to dobry pięściaż, ale nie lubię jego wypowiedzi na temat michalczewskiego który jest moim ulubionym bokserem i to jemu przedewszystkim kibicuję.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 20:38

Nie lubie Gołoty. To już nie ten sam pięściarz. Nie potrzebnie wracał na ring . Znowu sie trafi ktoś kto go może ośmieszyć. Ale jak chce boksować to już jego prywatna sprawa , oby później nie żałował. Ale mimo to bede sie cieszył jeśli będzie wygrywał:):):):)


Stanik13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 2
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 20:39

Chłopaki bez urazy ale czy wogule to jest stronka o Gołocie???Gadajmy może o Juve jego gwiazdach trenerachitd.Bedzie wtedy spokój!Wiem że nie jestem od upominania ale nikt nie działał w wzwiązku z tą sprawą!!!Bez urazy!!!


Stanik
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 20:47

Moje zdanie na temat gołoty juz znacie!!!. Nie lubie gościa!! poza tym przez niego dostałam ostrzeżenie :-D więc jak mam go lubić!!.
Pozdrawiam.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 20:54

rafiq pisze:Myślicie, że dużo ludzi może zapłacić za oglądanie walki Boksera, który ucieka z ringu. Cała Ameryka się z niego śmiała.
Żeby odzyskać moje zaufanie musiałby naprawdę coś pokazać a narazie to tylko oklepał jakiegoś "kelnera".
100% racji!!! zwiał z ringu jak ostatnia panienka a ludzie tyle forsy wydali żeby go zobaczyć jak bije sie z Tysonem, a tu widzą jak ta bryła mięsa ucieka z ringu aż za nim dymiło, dobrze ze kibice rzucali w niego wszystkim co mieli pod ręką!!!!! :twisted:


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 21:43

Sylwia pisze:
rafiq pisze:Myślicie, że dużo ludzi może zapłacić za oglądanie walki Boksera, który ucieka z ringu. Cała Ameryka się z niego śmiała.
Żeby odzyskać moje zaufanie musiałby naprawdę coś pokazać a narazie to tylko oklepał jakiegoś "kelnera".
100% racji!!! zwiał z ringu jak ostatnia panienka a ludzie tyle forsy wydali żeby go zobaczyć jak bije sie z Tysonem, a tu widzą jak ta bryła mięsa ucieka z ringu aż za nim dymiło, dobrze ze kibice rzucali w niego wszystkim co mieli pod ręką!!!!! :twisted:
Zgadzma się.Powiem więcej ,już sam widok tego tchorza wywołuje u mnie torsje.Jak usłyszałem że wraca to najpierw się wściekłem apotem sobie pomyślałem że niech sobie wraca.Dojdzie do jakiegoś lepszego przeciwnika ktory go zmiecie i mam nadzieję że raz na zawsze wybije mu boks z głowy.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 21:50

juve20 pisze:
Sylwia pisze:
rafiq pisze:Myślicie, że dużo ludzi może zapłacić za oglądanie walki Boksera, który ucieka z ringu. Cała Ameryka się z niego śmiała.
Żeby odzyskać moje zaufanie musiałby naprawdę coś pokazać a narazie to tylko oklepał jakiegoś "kelnera".
100% racji!!! zwiał z ringu jak ostatnia panienka a ludzie tyle forsy wydali żeby go zobaczyć jak bije sie z Tysonem, a tu widzą jak ta bryła mięsa ucieka z ringu aż za nim dymiło, dobrze ze kibice rzucali w niego wszystkim co mieli pod ręką!!!!! :twisted:
Zgadzma się.Powiem więcej ,już sam widok tego tchorza wywołuje u mnie torsje.Jak usłyszałem że wraca to najpierw się wściekłem apotem sobie pomyślałem że niech sobie wraca.Dojdzie do jakiegoś lepszego przeciwnika ktory go zmiecie i mam nadzieję że raz na zawsze wybije mu boks z głowy.
A u mnie wywołuje torsje jeśli POLAK spiernicza do Niemiec i walczy dla NICH. A po nachapaniu sie kasy robi WIELKI POWRÓT.... :evil:

TO JEST DOPIERO WKURZAJĄCE...... :evil:

Jeśli chodzi o Gołote to w styczniu walczy z jakimś cieciem, a potem z Władymirem Kliczko :twisted:


adinockm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 118
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 22:25

Zobaczymy co Andrzej pokaże. Jego "come back" może być wielkie, albo i gorsze od walki z Taysonem. Jednak wierze i życcze mu najlepszego żeby zmazał plame którą dał w walce z Taysonem :) :)


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 16:05

BIGGI pisze:
juve20 pisze:
Sylwia pisze:
100% racji!!! zwiał z ringu jak ostatnia panienka a ludzie tyle forsy wydali żeby go zobaczyć jak bije sie z Tysonem, a tu widzą jak ta bryła mięsa ucieka z ringu aż za nim dymiło, dobrze ze kibice rzucali w niego wszystkim co mieli pod ręką!!!!! :twisted:
Zgadzma się.Powiem więcej ,już sam widok tego tchorza wywołuje u mnie torsje.Jak usłyszałem że wraca to najpierw się wściekłem apotem sobie pomyślałem że niech sobie wraca.Dojdzie do jakiegoś lepszego przeciwnika ktory go zmiecie i mam nadzieję że raz na zawsze wybije mu boks z głowy.
A u mnie wywołuje torsje jeśli POLAK spiernicza do Niemiec i walczy dla NICH. A po nachapaniu sie kasy robi WIELKI POWRÓT.... :evil:

TO JEST DOPIERO WKURZAJĄCE...... :evil:

Jeśli chodzi o Gołote to w styczniu walczy z jakimś cieciem, a potem z Władymirem Kliczko :twisted:
a idź . każdy jeżeli mógłby zarobić większą kase zachowalby sie dokładnie tak samo, bo jak nie byłby poprostu frajerem. powrót udany bo nadal wygrywa (Michalczewski)
a gołota walczył narazie z samymi cieciami (kto by chciał z nim walczyć, chyba jakiś nienormalny) przydałoby sie żeby Kliczko obił mu tak ryj aby zakończył przygode ze sportem!!!.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 23:59

Sylwia pisze:
BIGGI pisze:
juve20 pisze:
Zgadzma się.Powiem więcej ,już sam widok tego tchorza wywołuje u mnie torsje.Jak usłyszałem że wraca to najpierw się wściekłem apotem sobie pomyślałem że niech sobie wraca.Dojdzie do jakiegoś lepszego przeciwnika ktory go zmiecie i mam nadzieję że raz na zawsze wybije mu boks z głowy.
A u mnie wywołuje torsje jeśli POLAK spiernicza do Niemiec i walczy dla NICH. A po nachapaniu sie kasy robi WIELKI POWRÓT.... :evil:

TO JEST DOPIERO WKURZAJĄCE...... :evil:

Jeśli chodzi o Gołote to w styczniu walczy z jakimś cieciem, a potem z Władymirem Kliczko :twisted:
a idź . każdy jeżeli mógłby zarobić większą kase zachowalby sie dokładnie tak samo, bo jak nie byłby poprostu frajerem. powrót udany bo nadal wygrywa (Michalczewski)
a gołota walczył narazie z samymi cieciami (kto by chciał z nim walczyć, chyba jakiś nienormalny) przydałoby sie żeby Kliczko obił mu tak ryj aby zakończył przygode ze sportem!!!.
Tak ? Jakoś inni nie uciekają za granice. Gołota tez dorobił sie wielkiej kasy ale jakoś zawsze walczył dla POLSKI. Za to go szanuje....a tą ucieczke z ringu przebaczyłem mu


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 01:33

ale golota to jest idiota :twisted:


ODPOWIEDZ