Andrzej Gołota - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Przemyś(L)ak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2003
Posty: 175
Rejestracja: 11 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 14:04

trudno mi jest odpowiedziec na to pytanie.Nie znam jego przeciwnika.w sumie to on ma pas mistrzowski.To znaczy że ........Gołota dostanie nieźle po mordzie....


Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 14:05

TO jest śmieszne że on znowu powrócił do boksu. Ja na jego miejscu bym odszedł na dobre, a on wraca po 2 latach i myśli że nikt nie pamięta jak się ośmieszał odchodząc w 2 rundzie. :!:
Sądze że tym razem też przegra i że nie dotrwa do 3 rundy.
Moim zdaniem on będzie walczył bo mu obiecanao kase. Nic innego.
To już jest żałosne :evil:


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 14:13

Ośmieszy się ja nic, ciekawe w której rundzie przegra? 3, 2 a może w pierwszej jak w walce z Lewisem :-D Będą mogli pokazać całą walkę w informacjach sportowych :D


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 14:14

Bądzmy dobrej mysli kto wie moze pokona tamtego boksera w koncu Gołota ma do tego warunki :wink:


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 14:18

Znow Golota i znow wstyd.,... po tym co zrobil z Tysonem a raczej po tym czego nie zrobil :P... stracilem do niego zaufanie... Osmiesyzl sie tam i tutaj pewno tak samo bedzie...

Tak dlugo nie walczyl... On pamieta jeszcze jak wyglada Boks zawodowy?
ehhh no zobaczymy... badz co badz bede mu kibicowal w koncu Polak ale rewelacji to ja nie wroze... ale moze mila niespodzianka sie zdarzy...


juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 14:19

golota skapiszonuje mu ryj ze sie tak wyraze :D albo sie osmieszy i ucieknie albo narobi w gacie :-D oby wygral ale watpie :?


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 17:11

Widze że niektórzy myslą że to pierwsza walka Gołoty od porażki z Lewisem....no więc to jest TRZECIA walka od tamtego czasu, niedawno wygrał dwie(co prawda przeciwnicy przeciętni ale zawsze), to bedzie jego ostatnia szansa...POWODZENIA


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 17:17

a ja mysle ze wygra i trzymam mocno za niego kciuki. Niby czemu nie chciałbym żeby Polak wygrał :? Ale to co BIGGI napisal, ze nie jest w pierwszej '10' to chyba bedzie prawda, ale wszystko sie moze zdarzyć...


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 18:02

BIGGI pisze:Widze że niektórzy myslą że to pierwsza walka Gołoty od porażki z Lewisem....no więc to jest TRZECIA walka od tamtego czasu, niedawno wygrał dwie(co prawda przeciwnicy przeciętni ale zawsze), to bedzie jego ostatnia szansa...POWODZENIA
Ostatnia, i oby była wkońcu wykorzystana. Ja w niego wierze, niedawno czytałem wywiad z nim w gazecie, mówił, że zmienił się od czasu walki z Tysonem i ma inne lepsze podejście do boksu. Oby tak było... :D
Choć jego terner nie wierzy w sukces Gołoty, ponieważ uważa, że Andrzej nie ma serca do tego sportu... Co prawda to prawda wkońcu Gołota wiele razu podkreślał, że walczy tylko dla pieniędzy.
JA tam trzymam kciuki i mam nadzije, że się odrodzi :D :D


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 18:15

mam nadzieje ze Gołota wygra tą walkę bo po tym co kiedys pokazywał to straciłem nadzieje ze kiedykolwiek pózniej wyjdzie na ring ..... ale widze ze wyszedł i bardzo sie z tego ciesze !! DAWAJ ENDRJU !! :D :D


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 18:34

BIGGI pisze:Widze że niektórzy myslą że to pierwsza walka Gołoty od porażki z Lewisem....no więc to jest TRZECIA walka od tamtego czasu, niedawno wygrał dwie(co prawda przeciwnicy przeciętni ale zawsze), to bedzie jego ostatnia szansa...POWODZENIA

Od porazki z Lewisem? a nie TYSONEM?? Bo cos mi sie kojarzy ze podczas walki z TYSONEM Andrzejek uciekl z ringu ;]


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 20:34

Philby pisze:
BIGGI pisze:Widze że niektórzy myslą że to pierwsza walka Gołoty od porażki z Lewisem....no więc to jest TRZECIA walka od tamtego czasu, niedawno wygrał dwie(co prawda przeciwnicy przeciętni ale zawsze), to bedzie jego ostatnia szansa...POWODZENIA

Od porazki z Lewisem? a nie TYSONEM?? Bo cos mi sie kojarzy ze podczas walki z TYSONEM Andrzejek uciekl z ringu ;]
Tfuu oczywicie Tyson. Ciągle mam w głowie jakoś tego Lewisa... :wink:

Jego nastepnymi walkami były

14 sierpień 2003 -- Brian Nix, Dover, Delaware TKO 7
15 Listopad 2003-- Terrence Lewis, Veron, NY TKO 6


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2004, 19:43

BIGGI pisze:
Philby pisze:
BIGGI pisze:Widze że niektórzy myslą że to pierwsza walka Gołoty od porażki z Lewisem....no więc to jest TRZECIA walka od tamtego czasu, niedawno wygrał dwie(co prawda przeciwnicy przeciętni ale zawsze), to bedzie jego ostatnia szansa...POWODZENIA

Od porazki z Lewisem? a nie TYSONEM?? Bo cos mi sie kojarzy ze podczas walki z TYSONEM Andrzejek uciekl z ringu ;]
Tfuu oczywicie Tyson. Ciągle mam w głowie jakoś tego Lewisa... :wink:

Jego nastepnymi walkami były

14 sierpień 2003 -- Brian Nix, Dover, Delaware TKO 7
15 Listopad 2003-- Terrence Lewis, Veron, NY TKO 6
Kurde to tak pasuje zeby teraz było TKO 5 w wykonaniu Gołoty i szkoda że walka nie jest 16 kwietnia a 17 to już by wszystkei znaki na ziemi i niebie wskazywały ze Andrew wygra


Zawsze Wierni ! ! !
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 10:13

Ale jaja z tą walką :D Jak juz pisałem są protesty że skoro nie ma gołoty w 1. dziesiątce rankingu to nie moze walczyć o pas. Żebyście wiedzieli co wyprawiają niektórzy aby jednak walczyli o pas :D Juz słyszałem że nagle endrju ma sie pojawić w 1.dziesiątce, kombinują jak sie da ale to dobrze. Ostatnio jest tyle walk ustawionych i takie przekręty że głowa mała. Licze że jednak bedzie to walka o mistrzostwo!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2004, 16:14

Chcialbym zeby wygral ale Andrzej jest chyba najglupszym bokserem :? Jego durne wybryki zepsuly mu kariere ktora mogla byc wieksza.Mam nadzieje na zwyciestwo ale po tak dlugiej przerwie daje mu 5%.Moze cos sie wydarzy i akurat......bedziemy mieli mistrza


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ