Andrzej Gołota - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 11:51

white_wolv pisze:Wydaje mi sie ze ten przeciwnik (Bates ? Bestia czy cos..)zjadl przed walka za duzko kapusty i grochu.. no ale moze sie nie znam i naprawde byl to swietny bokser.
:whistle: :prochno:


Wczoraj po walce nie bylem za bardzo w stanie cokolwiek napisac sensownego. Dzisiaj tez nie jestem bo zaraz łeb mi odleci w kosmos i troche w brzuszku mnie kreci :? ..hm..za duzo bigosu? :think: :whistle:

Polecam wywiad z Andrzejem przeprowadzony jeszcze przed walka. Kupa smiechu 8)

http://www.golota.pl/modules.php?name=N ... le&sid=235


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 13:21

wErOn pisze:Polecam wywiad z Andrzejem przeprowadzony jeszcze przed walka. Kupa smiechu 8)
O ile w wywiadzie pisanym nie widzę jakiejś strasznej głupoty, to na żywo gdy Andrew z kimś rozmawia trudno się nie roześmiać... no ale co się dziwić, każdy kto by dostawał przez tyle lat po gębie miałby problemy z mówieniem :prochno:


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 13:26

leniup pisze:
MaHeR pisze:Uważasz Andrzeja za najwaspanialszego polskiego boksera...? :think: Dziwnie ;P
Tak uważam i nie wiem co w tym dziwnego :roll:
A ja uważam, że dziwne jest właśnie dla tego... ;)
UlTrAs pisze:Porażki w beznadziejnym stylu, ucieczki z ringu itp to właśnie Andrzej Gołota...


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 13:34

A ja ten wywiad z przyjemnością przeczytałem.
Całkiem sensownie się Gołota wypowiadał, widać dystans do wszystkiego, a jednocześnie doskonale sobie chyba zdaje sprawę z tego, gdzie jest.


Dirty mind
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 13:37

Siewier pisze:O ile w wywiadzie pisanym nie widzę jakiejś strasznej głupoty, to na żywo gdy Andrew z kimś rozmawia trudno się nie roześmiać... no ale co się dziwić, każdy kto by dostawał przez tyle lat po gębie miałby problemy z mówieniem :prochno:
Nie miałem na mysli wady wymowy Andrzeja tylko jego poczucie humoru..
MaHeR pisze:
leniup pisze:
MaHeR pisze:Uważasz Andrzeja za najwaspanialszego polskiego boksera...? :think: Dziwnie ;P
Tak uważam i nie wiem co w tym dziwnego :roll:
A ja uważam, że dziwne jest właśnie dla tego... ;)
UlTrAs pisze:Porażki w beznadziejnym stylu, ucieczki z ringu itp to właśnie Andrzej Gołota...
Porazki w beznadziejnym stylu? To jest boks, to jest waga ciezka. Andrzej nie jest pierwszym, nie jest ostatnim ktory był nokautowany w 1 rundzie. Poza tym nie widze nic dziwnego w tym ze dostał 'oklep' od samego Lennoxa czy Tysona - przeciez to najwieksi bokserzy w historii obok Muhammada.. :whistle: Lewis, Zelazny Mike czy Evander Holyfield wielu swietnych zawodnikow konczyli w pierwszych dwoch rundach. Z Brewsterem sprawa ma sie nieco inaczej, chociaz trzeba przyznac ze taktyke przybrał znakomita i wykorzystał 'sztywnosc' Andrzeja w pierwszch rundach i chwała mu za to. Nie wroce mu jednak wiekszej kariery bo bokser z niego sredni. Daleko mu do umiejetnosci Andrzeja (szczegolnie tego z lat 90-tych) czy Byrda nie mowiac o Lennoxie czy Mike`u. Ucieczki? ile ich było poza ta rezygnacja z Tysonem? Bo nie kojarze.. :roll: Grant? To nie była ucieczka. Aha - przywracajac motyw 'porazek w beznadziejnym stylu' - Grant ktory w ten dziwny sposob pokonał (a raczej - dostał zwyciestwo od Gołoty) naszego mistrza, w kolejnej walce o mistrzostwo bodajze WBC,IBF dostał bencki od Lennoxa w .. 1 rundzie :whistle: Kolejna sprawa, ze Andrzeja 2 razy okradziono z pasa mistrzowskiego.. o tym sie juz jednak nie mowi. Lepiej sie smiac ze 2 razy przegral niz przyznac ze dwukrotnie wygrał i został oszukany..

Mam prosbe - niech nie wypowiadaja sie ci ktorzy boks ogladaja raz na 3 lata w tvn i maja czelnosc krytykowac i oceniac takich mistrzow jak Andrzej. Nie macie pojecia o boksie!


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 13:47

wErOn pisze:Porazki w beznadziejnym stylu? To jest boks, to jest waga ciezka. Andrzej nie jest pierwszym, nie jest ostatnim ktory był nokautowany w 1 rundzie. Poza tym nie widze nic dziwnego w tym ze dostał 'oklep' od samego Lennoxa czy Tysona - przeciez to najwieksi bokserzy w historii obok Muhammada.. :whistle: Lewis, Zelazny Mike czy Evander Holyfield wielu swietnych zawodnikow konczyli w pierwszych dwoch rundach. Z Brewsterem sprawa ma sie nieco inaczej, chociaz trzeba przyznac ze taktyke przybrał znakomita i wykorzystał 'sztywnosc' Andrzeja w pierwszch rundach i chwała mu za to. Nie wroce mu jednak wiekszej kariery bo bokser z niego sredni. Daleko mu do umiejetnosci Andrzeja (szczegolnie tego z lat 90-tych) czy Byrda nie mowiac o Lennoxie czy Mike`u. Ucieczki? ile ich było poza ta rezygnacja z Tysonem? Bo nie kojarze.. :roll: Grant? To nie była ucieczka. Aha - przywracajac motyw 'porazek w beznadziejnym stylu' - Grant ktory w ten dziwny sposob pokonał (a raczej - dostał zwyciestwo od Gołoty) naszego mistrza, w kolejnej walce o mistrzostwo bodajze WBC,IBF dostał bencki od Lennoxa w .. 1 rundzie :whistle: Kolejna sprawa, ze Andrzeja 2 razy okradziono z pasa mistrzowskiego.. o tym sie juz jednak nie mowi. Lepiej sie smiac ze 2 razy przegral niz przyznac ze dwukrotnie wygrał i został oszukany..

Mam prosbe - niech nie wypowiadaja sie ci ktorzy boks ogladaja raz na 3 lata w tvn i maja czelnosc krytykowac i oceniac takich mistrzow jak Andrzej. Nie macie pojecia o boksie!
Miło, że uważasz siebie za tak ogromnego specjaliste w tej dziedzinie ;] ale nie wypada Ci także krytykować innych. Ja sam boksowałem więc spore pojęcie na ten temat mam, a poza tym oglądam każdą galę ponieważ lubię oglądać dobry boks. Moim osobistym zdaniem poprostu Andrzej nie jest takim cudownym, wspaniały, super extra (itp) bokserem... dla przykładu porównaj sobie walkę Gołoty i walkę Adamka...regularna bijatyka, a walka Adamka czysty, najlepszy boks ;D Celne ciosy, uniki, przemyślane akcje...
Oczywiście nie oznacza to, że nie cenie Andrzeja, bo faktem jest, że takiego boksera jak on nie mielismy i już raczej nie będziemy mieli ;)


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 14:54

Co do walki Andrzeja powiem tyle, Jego przycwnik nie był wymagający, często klinczował przez co Andrew nie mógł rozwinąć skrzydeł, druga sprawa ma się tak, iż Gołota nie jest już młodą osobą, kondycja i siła fizyczna nie ta, lecz miał przebłyski w tej walce i pokazał naprawdę kawał dobrego boksu. Jedyną wadę jaką posiada Polak i to pokazuje w każdej walce nawet tej wczorajszej, że w pierwszych rundach boksuje bardzo spięty przez co jest łatwiejszy do ucelowania, jednak sami widzieliście walkę z Byrdem, jak już przetrwał pierwsze 3 rudny był już nie do powstrzymania...Co do tych porażek z Byrdem i Ruizem(szczególnie z tym drugim) to sędzowie przegrali te walki Gołocie, nie ma co ukrywać i to był skandal!!! :angry: . Na szczęście dostanie kolejną szansę i mam nadziejkę że w przyszłej walce [rzetrzyma pierwsze 3 rudny aby pokazać światu na co stać polskiego ułana!

Adamek walczył na luzie, w tej wadze czuje się jak ryba w wodzie, jest to kadegoria dla niego, t co pokazał w wlace było bardzo dobre, mam nadzieję, że juz niedługo będziemy mieli 2 mistrzów świata WBC, a mianowicie Gołotę i Adamka!

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 18:42

Jak wrażenia po walce Gołoty ? :lol:
Tym razem Andrzej przeszedł samego siebie :lol:

Jakby ktoś nie widział to tutaj taki mały link :

Póki co działa, ale nie wiadomo czy nie zniknie...


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 20:13

Tym razem Andrzej przeszedł samego siebie :lol:

No co ty, z Lamonem Brewsterem dał większy popis :lol:


Obrazek
mp1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 231
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 20:37

A ja bardzo szanuje Andrzeja i bede go zawsze wspierał bo może nie walczył zbyt pięknie, ale zawsze próbował... który z Polskich bokserów walczył z tak wybitnymi nazwiskami??
Radze tym którzy go tak wyśmiewają, żeby troche poczytali o jego karierze i o nim...


!!! Juventus Per Sempre !!!
adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 21:02

Andrzej Gołota to wspaniały polski bokser i to jest pewne!!!! Miał umiejętności fizyczne aby byc mistrzem świata ale niestety nie miał odpowiedniej psychiki zawodziły nerwy i to niestety wykorzystywali mistrzowie z którymi walczył ale i tak jest wielki bo walczył z najlepszymi na świecie szkoda tylko,że nie zdobył upragnionego pasa który mu sie należał a do tych którzy go wyśmiewają to może staną z Nim do walki jeśli są tacy mądrzy! Prawda jest taka ,że narobili by w portki na sam widok Gołoty!


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 13:31

http://www.zczuba.pl/zczuba/51,90957,5955357.html?i=0

Co o tym sądzicie? fotomontaż czy nie? jeśli to jest prawda, to naprawde szkoda Gołoty..wielki pechowiec...


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 13:43

czemu mialby to byc fotomontaz... nie przesadzajmy znów, Golota przegral przez ta kontuzje niestety, i rewanz bylby bardzo na miejscu w tej chwili. w sumie Austin mowil ze chcetnie sie jeszcze raz z Gołotą i nawet moze ta walka odbyc sie w Katowicach ;)


juvepiotr18(stare)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2003
Posty: 222
Rejestracja: 24 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2009, 22:02

ma ktos jakiegos linka do walki bo na cyfrze nie ma polsatu;/


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2009, 22:45

juvepiotr18 pisze:ma ktos jakiegos linka do walki bo na cyfrze nie ma polsatu;/
Powalcz tutaj, niby transmisja jest ale piszą że mogą być problemy :/
Ja z czystej sympatii i sentymentu do Andrzeja stawiam na niego. Serce podpowiada Andrew a rozum Adamek. Wszystko zależy od tego w jaki sposób obaj bokserzy potraktują tę walkę. Jeśli zrobi się show, to jedno trafienie Gołoty może zakończyć spotkanie. Z drugiej strony jeśli Góral potraktuje swojego rywala na 100% i nie da się zaskoczyć, to powinien wygrać tę walkę.
Cytując vlepkę z Bravo Sport którą do dziś mam przyklejoną do szafy (a ma 10 lat lekko)
JĘDRUŚ LUTUJ !!!


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
ODPOWIEDZ