Mêska Reprezentacja Polski w Pi³ce Siatkowej.

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2004, 20:32

Booker pisze:Szkoda ale jeszcze nie stracilismy szans na awans wie ktos z kim polacy beda grac natepny mecz.Wogle ten dzien byl przygnebiony pierw nasz zawodnik z judo Robert Korzeniowski przegral zabraklu mu 1 sek.Pozniej plywak Pawel Korzeniowski byl czwarty i Paulina Barzycka tez czwarta a omoglismy dzisiaj zdobyc 3 medale.
Nastepny mecz z Francja.

I Robert Krawczyk a nie Korzeniowski

Powiadam wam... to byl najgorszy dzien jaki mialem w wakacje. Od Krawczyka chodze caly nabuzowany. Siatkarze przelali czare...


srali muszki będzie wiosna
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2004, 20:33

Echh co tu komentowac?? :roll: Stalo sie to czego sie obawialem.Polacy po pierwszym dobrym meczu w drugim zagrali tragicznie:/Zero bloku tragiczna zagrywka(nie chcialo mi sie nawet liczyc ile razy walneli w siatke) i do tego (wieczny :evil: )fart Grekow.Nie wiem dlaczego szybko zszedl Swiderski :? Ogolnie cala druzyna zagrala bardzo zle.Mam nadzieje ze awansuja dalej ale coraz bardziej w to watpie.Nie zdziwie sie jak wszystkie mecze do konca turnieju przegramy :( Niestety bardzo czesto w przypadku naszej reprezentacji bywa tak ze po zwyciestwie z trudnym rywalem dostajemy lomot od sredniakow:/Po pierwszym przegranym secie Polacy nic nie grali:/Wielka szkoda.

p.s Najbardziej draznil mnie trener Grekow ktory cieszac sie wygladal jak (brzydki wyraz :P ) i kilku zawodnikow Greckich :x


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2004, 20:39

RadeKas pisze:
Booker pisze:Szkoda ale jeszcze nie stracilismy szans na awans wie ktos z kim polacy beda grac natepny mecz.Wogle ten dzien byl przygnebiony pierw nasz zawodnik z judo Robert Korzeniowski przegral zabraklu mu 1 sek.Pozniej plywak Pawel Korzeniowski byl czwarty i Paulina Barzycka tez czwarta a omoglismy dzisiaj zdobyc 3 medale.
Nastepny mecz z Francja.

I Robert Krawczyk a nie Korzeniowski

Powiadam wam... to byl najgorszy dzien jaki mialem w wakacje. Od Krawczyka chodze caly nabuzowany. Siatkarze przelali czare...
Mam to samo. Aż mnie nosi. Dość, że Krawczyk w ostatniej chwili pożegnał się z medalami to potem jeszcze siatkarze... Katastrofa :!: Po pierwszym secie byłem pewnien, że Polacy poradzą sobie z Grekami, ale niestety przeliczyłem się. Najgorzej wypadł blok polskich siatkarzy. Na prawde straszny dzień. A na dodatek w pływaniu umknęły nam dwa medale... :evil: wolałbym, aby i Korzeniowski i Barzycka zajęli 8 miejsca. Nie byłoby czego żałować, a tak... najgorsze miejsce jakie można sobie wyobrazić. Zaraz za pudłem :evil: mam nadzieje, że jutro szczęście uśmiechnie się do nas.
DjJuve pisze:p.s Najbardziej draznil mnie trener Grekow ktory cieszac sie wygladal jak (brzydki wyraz ) i kilku zawodnikow Greckich
jak na tego gościa patrzałem to aż mi ciśnienie podskakiwało. Żałosny... mam nadzieje, że Grecy w następnych meczach dostaną baty i pożegnają się z IO. Wtedy z przyjemnością zobacze mine tego gościa :twisted: :twisted:


Booker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 01 maja 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2004, 20:44

Niemartwcie sie jutro Olylia pokaze wszystkim jak sie plywa i napewno zdobedzie zloto :-D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2004, 20:50

UlTrAs pisze:
DjJuve pisze:p.s Najbardziej draznil mnie trener Grekow ktory cieszac sie wygladal jak (brzydki wyraz ) i kilku zawodnikow Greckich
jak na tego gościa patrzałem to aż mi ciśnienie podskakiwało. Żałosny... mam nadzieje, że Grecy w następnych meczach dostaną baty i pożegnają się z IO. Wtedy z przyjemnością zobacze mine tego gościa :twisted: :twisted:
Dokladnie :twisted:
Jest juz nas dwoch :)
Co do tego Greka, niech sie czlowiek cieszy poki moze 8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2004, 21:00

DjJuve pisze:
UlTrAs pisze:
DjJuve pisze:p.s Najbardziej draznil mnie trener Grekow ktory cieszac sie wygladal jak (brzydki wyraz ) i kilku zawodnikow Greckich
jak na tego gościa patrzałem to aż mi ciśnienie podskakiwało. Żałosny... mam nadzieje, że Grecy w następnych meczach dostaną baty i pożegnają się z IO. Wtedy z przyjemnością zobacze mine tego gościa :twisted: :twisted:
Dokladnie :twisted:
Jest juz nas dwoch :)
Co do tego Greka, niech sie czlowiek cieszy poki moze 8)
Nie dwoch a trzech bo mnie tez nosilo jak widzialem niektorych Grekow. Zwlaszcza tego z dlugimi czarnymi kudlami.

A co do awansu Grecji to to sie niestety juz dokonalo. 2 wygrane daja w praktyce awans. Ale mam nadzieje ze odpadnal najszybciej jak sie da :twisted:. Nie ma to jak zdrowa chec zemsty :twisted:


srali muszki będzie wiosna
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2004, 21:02

Wlasciwie nie wiadomo co sie stalo po 1 secie. Nagle Polacy zaczeli oddawac inicjatywe Grekom. Wprawdzie nie odpuscili calkiem, caly czas trzymali dystans ale widocznej przewagi nie umieli utrzymac. Mam nadzieje jednak zakwalfikuja sie do cwiecfinalow. I zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami - mnie tez najbardzije wqrzal trener Grekow. I dlatego przegrana jeszcze bardziej wqrza. :evil:


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2004, 22:59

Szkoda przegranego meczu ale i tak powinnismy awansować no i mam nadzieje że zdobędziemy jakiś medal z każdego będe zadowolony :wink: No cóz poprostu dzisiaj Reprezentacja Polski niemiała dnia.Ale cały czas niemozna wygrywać a jak będzie to sie okaże przecież jeszcze 3 mecze.Więc narazie jestem spokojny


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2004, 01:03

ja tam jestem wkurzony na maksa...
1. set spoksik... nasi wygrali i mieli przewagę...
2. zaczęty słabo... i tak do końca meczu...
Staszek zdjął Świderskiego i potem nie dał mu już zagrać :shock: ... nie wiem czemu... fakt nie zagrał od początku tak jak z Serbią, ale bez przesady... nie mogę se przypomnieć nazwiska tego gościa, który wszedł za niego, ale strasznie pierdzielił... beznadziejna zmiana... tak, jakby Gościniak poddał się już po 2. secie... nie mogłem pojąć tego co widzę...
to muszą przyznać wszyscy: oczekiwania były wielkie... zapowiadali to sami zawodnicy(mimo, iż mówili, że czują respekt do przeciwnika, to w głębi ducha sądzili, że gładko im pójdzie)...
wg mnie trener przeprowadził złe zmiany... i tyle... tak jakby wogóle nie widział, co się dzieje na parkiecie...
szkoda... ale jeszcze 3 mecze przed nami... trzeba je wygrać...


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2004, 11:32

No ja tez jestem zaskoczony tym wynikiem. Po tym co pokazali w meczu z Serbami.... no ale taka juz jest nasza reprezentacja siatkowki mezczyzn- raz gra wspaniale a raz tragicznie. Choc 1 set nie wskazywal na taki pogrom. Miejmy nadzieje ze teraz znow pokaza jak sie gra w siate i wygraja !!!!!


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2004, 12:01

DamKam pisze:No ja tez jestem zaskoczony tym wynikiem. Po tym co pokazali w meczu z Serbami.... no ale taka juz jest nasza reprezentacja siatkowki mezczyzn- raz gra wspaniale a raz tragicznie. Choc 1 set nie wskazywal na taki pogrom. Miejmy nadzieje ze teraz znow pokaza jak sie gra w siate i wygraja !!!!!
Właśnie to jest dziwne. Potrafią się zmobilizować z dobrymi drużynami, ale z gorszymi grają gorzej. Chociaż wydaje mi się, że Polacy osiągnęli plan minimum na dwa pierwsze mecze. Pewnie zakładal, że wygrają z Grecją, a przegrają z Serbami. Ale co to teraz za różnica, 1 wygrana i 1 przegrana. Jedank teraz trzeba wygrać z Tunezją :!:


:roll:
Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2004, 12:49

Stało sie to czego ja się spodziewałem(chociaż miałem nadzieje że sie pomyle)-naszym siatkarzom uderzyła do głowy soduwa, zabardzo się podniecili tą wygraną z Serbią i Czarnogórą. Najgorsze jest to że Grecy wcale nie zagrali ładnej siatkówki, poprostu Polacy zagrali beznadziejnie. Ale nasza reprezentacja przyzwyczaiła nas do wahań formy. Miejmy nadzieje że z Francją będzioe lepiej.


Forza Squadra Bianconera
BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2004, 20:49

powiem tylko jedno, chcialem jechać do Chorzowa na mecz z Angilią, a właściwie już prawie miałem bilet, ale po tych dwóch meczach nie chcę widzieć naszej reprezentacji :/


andrusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 69
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2004, 21:00

Hmmm podajesz wynik siatkarzy a mówisz że chciałeś jechać na piłkę :-D Jaka w tym logika ???Chociaż piłkarze też nieźle dostali z Danią :P


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2004, 21:34

Jeśli chodzi o piłkę to ja bilety mam już zamówione i już za nie zapłaciłem, ale niespodziewam się dobrego wyniku :? Chociaż będę kibicował :)

Co do siatkarzy to była katastrofa, pierwszy set to była kompromitacja. Te nasze przyjęcia :? ech... w pewnym momencie Murkowi "spadła" piłka na ręce i poszła na aut :D to było takie pokazanie naszej bezradnośći :/


ODPOWIEDZ