Mêska Reprezentacja Polski w Pi³ce Siatkowej.

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 09:38

Obejrzałem tylko 3 set a to dlatego że w programie miałem napisane że zaczyna się o 9:00 ale miejsza z tym jesterm pod wrażeniem ich gry z taka grą jest pewne złoto :D :wink:


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Noel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 13
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 10:05

Fakt swietna gra oby tak do konca
ja bym wyroznil jeszcze A.Stelmacha wydaje sie iz zuca nieco szybciej od Zagumnego no i doskonale w obronie Igła Ignaczak
czy mamy szanse medalowe trudno powiedziec czesto gramy nie rowno mam najdzieje,ze bedzie ok:) :!:


! ! !
Lechug

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 10:29

Zgadzam sie, jednym dobrym meczem nie wygrywa sie olimpiady, ale fakt ze chlopcy tak dobrze graja cieszy i rodzi nadzieje na bardzo dobry wystep :-))


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 11:18

Bardzo dobry mecz i bezapelacyjna wygrana Polaków, ale teraz następny trudny przeciwnik: Grecja, a każdy wie jak to się gra przy własnej publiczności. Jeśli wygramy ten mecz to uważam, że mecz z Tunezją będzie formalnością.


:roll:
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 11:29

trzeba to przyznać - mecz swietny w wykonaniu Polaków.
Oglądnołem 3 sety i jestem pod wrażeniem.
Swiderski rozegrał znakomite spotkanie.

I wspaniała koncówka 3 seta - w wykonaniu serwującego Bonkiewicza :)

We wtorek mecz z gospodarzami - trzeba wygrac trzymamy kciuki.


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 11:36

Specjalnie poszedlem wczesniej spac zeby wstac na mecz. A i tak obudzilem sie dopiero na koncowke 1 seta. Ale jak zobaczylem co sie dzieje, momentalnie sie rozbudzilem ;). Wreszcie wygralismy z Serbami. Juz nie pamietam zeby tak latwo nam z nimi poszlo. I to na olimpiadzie. Cos pieknego. Mysle ze Grecje ogramy 3-1. Klopoty moga byc z Franzuzami, bo z nimi zawsze 5 setow jest.

ps. Zapowaiada sie swietny polski dzien. Otylia jest w fenomenalnej formie :shock:


srali muszki będzie wiosna
wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 11:40

Wspanialy mecz naszych - tylko tak dalej chlopaki, to nikt nam nie podskoczy :-)


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 11:45

Oplacalo sie tak wczesnie budzic :D Polska zagrala fenomenalny mecz, panowalismy na parkiecie przez wszystkie 3 sety i wrecz gromilismy Serbow :-D Wspaniale serwowal Swiderski ktory zdobyl kilka asow, swietnie wybranial Ignaczak, bardzo dobrze funkcjonowal blok.... poprostu super- juz dawno nie widzialem zeby Polska rep. siatkowki zagrala tak dobry mecz i trzeba to tez podkreslic ze gralismy nie z byle kim :wink:
Oby tak dalej i moze bedzie medal :D
Teraz ciezki mecz z gospodarzami Grecja.


SFOLTAN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 20
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 12:24

ha nieogląda
  • em ale fakt że wygrali z mistrzami ol. to już coś mówi . nO ale teraz jutro muszą potwierdzić z grekami dobre przygotowanie . Swoją drogą to tak sie zastanawiam czy troszke serbia nieodpusciła . Jak serbia zagrał na serio to polacy jeśli podtrzymają tą forme to będzie prawd. złoto . A serbia niema szans na medal


paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 12:28

Bardzo dobry mecz Polaków--jednak chwilami mieli przestoje pod koniec 2 seta dali dobyc pare punktów z rzedu..
ale i tak.. dobrze.:)równa gra wszystkich zawodników..Swiderski Bryluje:)
Jezeli utzrymaja forma(a czasami mieli z tym problem) to moga daleko zajsc


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 12:40

nie no bajeczka dosłownie Polacy grali świetnie a w szczególności Świderski i Ignaczak ale cały zespół grał świetnie. Oby tak dalej :D


Obrazek
uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 13:14

Ja osobiście nie oglądałem tego meczu, ale strasznie sie ciesze z wygranej, w końcu to naprawde tródny rywal, a my ich pokonaliśmy aż 3:0 nono zaczne chyba oglądać wszystkie mecze polaków. Tak trzymać chłopaki i wygramy olimpiade.


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 13:16

zwyciestwo nad mistrzami olimpijskimi na ropoczecie turnieju to nieslychanie pozytywna wiadomosc. tymbardziej, ze na papierze to wlasnie zespol serbii i czarnogory byl stawiany w roli faworyta grupy a. cieszy zwyciestwo, rozmiary oraz styl zaprezentowany przez naszych reprezentantow. widac, ze podeszli do tego meczu bardzo powaznie. trudno sie temu dziwic, skoro dla wiekszosci z nich udzial w igrzyskach to ukoronowanie wielu lat pracy. nasi sa glodni sukcesu i wydaje sie, ze maja swiadomosc tego, gdzie sie znajduja. czego chyba nie mozna powiedziec o serbach? wszak ich dyspozycja byla fatalna.

teoretycznie najtrudniejszy mecz mamy za soba. kto jak kto, ale z serbia nigdy nam sie dobrze nie gralo. w przeszlosci przegrywalismy z nimi w kolosalnych rozmiarach. dlatego zwyciestwo te cieszy w szczegolny sposob. mimo wszystko bardziej od wygranej ciesza mnie wypowiedzi po meczowe zawodnikow i sztabu. caly czas zaznaczali, ze jest to dopiero pierwszy krok na drodze do sukcesu. to jest bardzo wazne, szczegolnie, ze w grupie mamy jeszcze gospodarzy-grecje, francje czy argentyne. wszak rywal w postacji reprezentantow tunezji nie powinien stanowic dla nas wiekszego zagrozenia. a nawet jesli wyjdziemy z grupy to nadejdzie ten sadny mecz cwiercfinalowy. narazie to sa tylko teoretyczne rozwazania, mecze z ktorych mozna bedzie wyciagnac wnioski. prawdziwa gra zacznie sie od meczy cwiercfinalowych. zwlaszcza, ze w grupie b zebralo sie naprawde wyborowe towarzystwo. brazylia, holandia, rosja, wlochy, usa.. obojetnie na ktora z tych druzyn nie trafimy to jestem pewien jednego: czeka nas mordercza walka o wejscie do najlepszej czworki turnieju. dzisiejsze zwyciestwo dalo nam nadzieje na wywalczenie dosc dobrej pozycji wyjsciowej. lecz czy ta pozycja rzeczywiscie okarze sie latwa? pokarze cwiercfinal.

a za kilka minut 3 wyscig w klasie finn mateusza kusznierewicza..
pozniej natomiast motylek, yh.
powoli zaczynam czuc atmosfere igrzysk.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 14:10

Dumny bylem z naszch rodakow :-D
Wstalem o 8 rano wlaczylem kompa i poszedlem ogladac tv
Mecz wspanialy w wykonaniu Polakow.Dawno tak dobrze nie gralismy.
Rozwalenie Serbow w trzech setach to nie lada wyczyn :) Swietny mecz Swiderskiego,dobrze gral Murek.Ogolnie cala druzyna wypadlla znakomicie.W wykonaniu polakow moglismy ogladac to czego ostatnio brakowalo czyli dobra zagrywka i swietny blok.Nie ma juz tych bledow ktore byly naszym koszmarem.Martwie sie tylko zeby to jedno zwyciestwo nie przewrocilo naszym w glowach i zeby nie poczuli sie zbyt pewnie.Mam nadzieje ze Grecje takze pokonamy i po cichu licze na jakis medalik :wink:

Teraz Motylek :P :)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 19:20

Nareszcie Swider powraca do wielkiej formy. A juz myslalam ze tylko Murka beda wychwalac. :? No, ale na razie to poczatek. Ale na pewno takie zwyciestwo doda naszym graczom pewnosci.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
ODPOWIEDZ