Mêska Reprezentacja Polski w Pi³ce Siatkowej.

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
mario1116

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 65
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2004, 21:53

Siatkarze z taką grą to mogą nawet z Tunezją przegrać , a co dopiero z Argentyną . O piłkarzach nie bede mówił lepiej.


czery_r1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2003
Posty: 86
Rejestracja: 26 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2004, 22:01

Ludzie dajcie spokoj JANAS OUT!!! ENGEL COME!! Jak patrze na ta gre to mi sie cos robi pilkarzy mamy dobrych ale trener to po prostu katastrofa!!!


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2004, 22:13

Nie wiem o czym mam pisać :? , ale cóż siatkarze grają tak słabo jak piłkarze :( .


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2004, 22:48

Machnes pisze:
Co do siatkarzy to była katastrofa...
Powiem wiecej. To byla KA-TA-STRO-FA :wink: . Zreszta ja sie nie spodziewalem ze bedzie lepiej. A nawet stawiaelm ze nasi 2 sety ugraja :O. No ale nie ugrali nic. Teraz jeszce porazka z Tunezja i przeleje sie czara goryczy.

ps. nie ten pokoj jesli chodzi o siatkowke :P


srali muszki będzie wiosna
PiterDP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2004
Posty: 18
Rejestracja: 31 maja 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2004, 23:07

To była nawet wielka katastrofa! nasi zagrali tak fatalnie(mówie o siatkarzach) że żal było patrzeć, jeszce ten sędzia... eh Wkurzyłem się i poszedłem pokopokać z kolegami aby troche odreagować... A jeśli chodzi o naszych piłkarzy to tą sprawe pozostawie >>>bez komentarza<<<


CZY WYGRYWASZ, CZY TEŻ NIE, JA I TAK KOCHAM CIĘ, W SERCU MOIM JUVE, NA DOBRE I NA ZŁE!!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2004, 15:03

A miało być tak pięknie....

Po meczu z Serbami nic tego nie zapowiadało. Nasi zagrali z ambicją, uparcie walczyli o każdy punkt, a w meczu z Francją pokazali swoją bezradność. Ale najgorsze jest to, że oni byli w stanie wygrać z nimi, Francja nie jest lepsza od Serbii, ale...


:roll:
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2004, 15:16

Panowie... Bida z nedza... Co te nasze reprezentacje ostatnio tak... sie wstydza pokazac swoje prawdziwe oblicze?... ;)


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2004, 16:12

Liczyłem, że po porażce z Grekami Polacy wezmą się w garść i pokażą klase, jaką pokazali w meczu z Serbią. Niestety Polscy siatkarze zagrali beznadziejenie... aż mnie oczy bolały, kiedy patrzyłem na to co robią Polacy :x Oni najprostszych piłek nie potrafili przyjmować i oddawali je za darmo przeciwnikowi :!: Mam nadzieje, że tym razem wyciągną wnioski, i że dwa ostatnie mecze z Tunezją i Argentyną będą nasze.

P.S. nie wiecie czy w tych dwóch meczach zagra Świderski :?:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2004, 18:54

Żałosny incydent w kadrze siatkarzy

Polscy siatkarze w czwartek doznali kompromitującej porażki z Francją. Nieoficjalnie mówi się, że głównym powodem złej postawy naszych reprezentantów na igrzyskach, jest fatalna atmosfera w drużynie.


Zawodnicy mówią, że atmosfera jest w porządku, ale to oficjalna wersja. Na boczny tor odstawiony jest Piotr Gabrych, który mówi im w oczy, że mają za mało ambicji.

Kilka dni temu doszło nawet w wiosce do incydentu - ktoś spakował rzeczy Gabrycha w czasie jego nieobecności i wystawił je na korytarz. Jedni mówią, że nic na ten temat nie wiedzą, inni - że było trochę inaczej, kolejni wolą nie komentować tej wiadomości &#8211; pisze &#8222;Rzeczpospolita&#8221;.

Wszyscy za to potwierdzają, że średnio raz na tydzień muszą ze sobą poważnie rozmawiać, żeby rozstrzygać spory.

Ile może być tych zbiorowych sporów i ile można gadać? Nie lepiej wyjść na boisko i wygrać? Polacy mają wszelkie dane, by to zrobić, ale ciągle jakoś im się nie udaje. Od mniej więcej sześciu lat, gdy ci siatkarze zaczęli grać w pierwszej reprezentacji.

zrodlo: http://sport.onet.pl/1150070,0,0,wia,96 ... y2004.html

Meczu nie bede komentowal.Szkoda moich cennych slow 8)
Nie spodziewam sie niczego dobrego jak widac atmosfera nie za ciekawa
Jak widac nasz kadra jest na poziomie szkoly podstawowej :roll: ogolnie szkoda slow :roll:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ