Siłownia

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Ćwiczysz na Siłowni ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 17:26

ja chodze na siłke od roku żeby schudnąć i schudłem 11 kg teraz tylko skóra się musi wchłonąc i będzie super. Warto chodzić na siłke aniżeli siedzieć w domu przed TV i wcinać chipsy. I polecam stronę www.fbb.pl


Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 18:21

Ja co dwa dni biegam 5 kilometrów a dziennie robie 20x5 pompek a do tego 100 brzuszków .Wspaniała jest po tym wydolność moge zdrowo dawac na boisku a nie czuje zmęczenia ani problemów z mięśniami po długiej grze polecam jeżeli tak jak ja narazie nie moge iśc na siłownie

Wynik testu Coopera w ciągu 12 minut :3300


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 13:34

Raffikki87 pisze:Wynik testu Coopera w ciągu 12 minut :3300
Co to za test?? Mozesz mi go przyblizyc bo nie bardzo sie orjentuje :oops: Ja podobnie tak jak Ty tez codzienie biegam tylko ze wiecej 8) Robie 200 brzuchow 100 rano i 100 na wieczor; Co drugi dzien staram sie jechac na basen! Na silownie jak ide to nie przezucam ton tylko cwicze na bardzooooo malych obciazeniach ale za to robie bardzoooo duoz powtorzen! :twisted: A tak pozatym to mam 180 cm i waze 72! Musze dojsc do liczyb 6 na poczatku i bendzie bardzo fajnie!!!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 14:01

Oho spoko temat lecz wczesniej go nie zauwazylem :?
Co do silki nie chodze gdyz moj brat organizuje ja sobie w domu :)
Jak narazie kupil atlas i laweczke.
Na atlasie cwiczylem lecz ostatnio zaprzestalem natomiast na laweczce kilka razy w tygodniu sobie cwicze dla przyjemnosci :)
Jestem doscy szczuply wiec chcialbym nabrac troche masy :P
Chyba zaczne cwiczyc regularnie :wink: bardziej sie oplaca :)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 14:12

FanJuventusu pisze:
Raffikki87 pisze:Wynik testu Coopera w ciągu 12 minut :3300
Co to za test?? Mozesz mi go przyblizyc bo nie bardzo sie orjentuje :oops:
Test polega na przebiegnieciu przez 12 minut jak najwiekszej ilosci metrow.Dajmy na to biegasz dookola boiska,ktore ma 500 metrow obwodu...Powiedzmy,ze jest to test na wytrzymalosc 8)

Przyklad:
Przez 12 minut przebiegniesz 6 razy dlugosc 500 metrow,z czego wynika,ze przez 12 minut potrafisz przebiec 3000 metrow,co daje 3 kilometry.


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 14:32

Ehhh no ja na siłke to wybieram sie juz jakis czas tylko jakos sie wybrac nie moge.... Mam takiego lenia ze szok.... :(
A przydałoby siem troszqe poćwiczyć.... Byłem raz we wakacje to bez zadnego przygototwania za bardzo siem wysilalem i potem ze 3 dni chodzic nie umialem....
FanJuventusu pisze: Na silownie jak ide to nie przezucam ton tylko cwicze na bardzooooo malych obciazeniach ale za to robie bardzoooo duoz powtorzen!
NIe jestem jakims znawcą ( jesli siem myle to mine poprawcie ) ale kiedys słyszałem ze wlasnie nie powinno siem robic bardzo duzej liczby powtorzen.... W zaleznosci czy chcemy robic sile czy mase to ilosc siem zmienia ale nigdy nie jest jakas duza.... Tylko mniej powtorzen na wiekszym obciazeniu, no ale moze ja siem nie znam...... :D


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 14:48

bartusek pisze:
FanJuventusu pisze: Na silownie jak ide to nie przezucam ton tylko cwicze na bardzooooo malych obciazeniach ale za to robie bardzoooo duoz powtorzen!
NIe jestem jakims znawcą ( jesli siem myle to mine poprawcie ) ale kiedys słyszałem ze wlasnie nie powinno siem robic bardzo duzej liczby powtorzen.... W zaleznosci czy chcemy robic sile czy mase to ilosc siem zmienia ale nigdy nie jest jakas duza.... Tylko mniej powtorzen na wiekszym obciazeniu, no ale moze ja siem nie znam...... :D
No widzisz ja robiac takie cwiczenia nie ide ani na mase ani na sile! Robiac te cwiczenia bardziej zalezy mi na sylwetce ale sylwetke ladna i posepna!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2004, 13:22

FanJuventusu pisze:
bartusek pisze:
FanJuventusu pisze: Na silownie jak ide to nie przezucam ton tylko cwicze na bardzooooo malych obciazeniach ale za to robie bardzoooo duoz powtorzen!
NIe jestem jakims znawcą ( jesli siem myle to mine poprawcie ) ale kiedys słyszałem ze wlasnie nie powinno siem robic bardzo duzej liczby powtorzen.... W zaleznosci czy chcemy robic sile czy mase to ilosc siem zmienia ale nigdy nie jest jakas duza.... Tylko mniej powtorzen na wiekszym obciazeniu, no ale moze ja siem nie znam...... :D
No widzisz ja robiac takie cwiczenia nie ide ani na mase ani na sile! Robiac te cwiczenia bardziej zalezy mi na sylwetce ale sylwetke ladna i posepna!
Nie no skoro tak ćwiczysz i widzisz tego efekty to OK !!! Każda metoda jest dobra jeśli widać efekty i jest siem zadowolonym.....
Tez robilem tak jak Ty ale mi ktos wtedy uwage zwrocil ze powinno siem inaczej... No ale do końca nie wiem jak to z tym jest...
Tez bym musial troszqe pocwiczyc tylko sie jakos za to zabrac nie moge.... :(


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2004, 14:32

bartusek pisze:
FanJuventusu pisze:
bartusek pisze:
NIe jestem jakims znawcą ( jesli siem myle to mine poprawcie ) ale kiedys słyszałem ze wlasnie nie powinno siem robic bardzo duzej liczby powtorzen.... W zaleznosci czy chcemy robic sile czy mase to ilosc siem zmienia ale nigdy nie jest jakas duza.... Tylko mniej powtorzen na wiekszym obciazeniu, no ale moze ja siem nie znam...... :D
No widzisz ja robiac takie cwiczenia nie ide ani na mase ani na sile! Robiac te cwiczenia bardziej zalezy mi na sylwetce ale sylwetke ladna i posepna!
Nie no skoro tak ćwiczysz i widzisz tego efekty to OK !!! Każda metoda jest dobra jeśli widać efekty i jest siem zadowolonym.....
Tez robilem tak jak Ty ale mi ktos wtedy uwage zwrocil ze powinno siem inaczej... No ale do końca nie wiem jak to z tym jest...
Tez bym musial troszqe pocwiczyc tylko sie jakos za to zabrac nie moge.... :(
No bo widzies ja kiedys trenowalem PLYWANIE a Pływacy nie maja duzych miesni tylk ostrasznie rozwiniete i widoczne! Nie sa to jednek miesnie typu Pudziana :twisted: Tylko charakteryzoja sie tym ze sa Dlugie i nie zbijaja sie ! Cwiczac na malych ciezarkach i robaic max powotorzen rozwijasz wlasnie takie miesci! Wygladaja One spox i w ogle sily tez ci nie brak~!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2004, 17:09

FanJuventusu pisze: Cwiczac na malych ciezarkach i robaic max powotorzen rozwijasz wlasnie takie miesci! Wygladaja One spox i w ogle sily tez ci nie brak~!
Ehhh no to o tym nie wiedziałem.... Gdybym sie tak tej wody nie bał to bym zaczął trenowac pływanie... :-D
Pozdro i powodzenia w treningach....


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2004, 15:15

FanJuventusu pisze:A tak pozatym to mam 180 cm i waze 72! Musze dojsc do liczyb 6 na poczatku i bendzie bardzo fajnie!!!
Stary co Ty chcesz wygladac jak tyczka?Wazyc 62 przy 180cm to za malo,masz niemal idealny stosunek wagi do wzrostu i chcesz schudnac?Jesli uwazasz ze jetes za gruby to skoncentruj sie na cwiczeniach rzezbiacych cialo..

Ja mam 182 i waze 70 KG(jestem b.szczuply,chce dojsc do ok 75-80 kg w ciagu 7 miechow i poprawic rzezbe).Na silke chodze od 2 miesiecy,wczesniej troche chodzilem ale nie byly to jakies dluzsze okresy teraz chce to lipca chodzic 3x/tyg.Na razie nie widze efektow poza wzrostem sily i poprawa samopoczucia..wlasnie zamierzam kupic sobie kreatynke aby troche wspomoc rzezbe(wiem ze kreatyna nawadnia miesnie,ale przycznia sie takze do wzrostu sily).


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2004, 15:37

Ja zaczne od 18 lat juz wiem jak by to siedla meni skonczyło mój kolega jak miał 14 lat poszedł miał 168 cm teraz ma 18 lat i ma 171 dlatego wole to zrobic jak już wyrosnęjak bela i wtedy moge iść


howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2004, 15:59

cwiczylem 2 miesiace a moj rekord to 60kg:)przez ten czas udalo mi sie wyrzezbic klatke,plecy itp :D jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :-D teraz do codziennie robie 100 pompek na kostkach :wink:nie korzystalem z zadnych kreatynek itp.Mysle ze gdyby nie tenis to by skutki nie byly zbyt duze


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2004, 17:03

Ja ćwiczę czasem, głównie skupiam się na piłce, jak na razie nie mogę grać, bo mam kontuzję pachwiny :( Ale temat jest o siłowni więc oto moje zdjęcia. Są z lutego, myślę że teraz trochę lepiej wyglądam ;) :

Obrazek --> ręka

Obrazek --> plecy


Nic nie brałem, zresztą nie wyglądam jakoś specjalnie... Pozdro @LL

ps. Specjalne podziękowania dla Wojtoma ((-;
ps2. ToMeK wrzuć swoje fotki :P pozdro


Go hard, or go home.
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2004, 16:15

white_wolv pisze:
FanJuventusu pisze:A tak pozatym to mam 180 cm i waze 72! Musze dojsc do liczyb 6 na poczatku i bendzie bardzo fajnie!!!
Stary co Ty chcesz wygladac jak tyczka?Wazyc 62 przy 180cm to za malo,masz niemal idealny stosunek wagi do wzrostu i chcesz schudnac?Jesli uwazasz ze jetes za gruby to skoncentruj sie na cwiczeniach rzezbiacych cialo..

Ja mam 182 i waze 70 KG(jestem b.szczuply,chce dojsc do ok 75-80 kg w ciagu 7 miechow i poprawic rzezbe).Na silke chodze od 2 miesiecy,wczesniej troche chodzilem ale nie byly to jakies dluzsze okresy teraz chce to lipca chodzic 3x/tyg.Na razie nie widze efektow poza wzrostem sily i poprawa samopoczucia..wlasnie zamierzam kupic sobie kreatynke aby troche wspomoc rzezbe(wiem ze kreatyna nawadnia miesnie,ale przycznia sie takze do wzrostu sily).
Kup sobie białeczko - cena przybliżona do kreatynkia nie ma problemów z wodą.


Obrazek
ODPOWIEDZ