Siłownia

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Ćwiczysz na Siłowni ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
QuaTro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2002
Posty: 15
Rejestracja: 25 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lipca 2004, 12:07

Chris w Jeleniej to ja mieszkam i studiuje. Silownie mam wlasna w domu. Mamy prawie wszystko. Lawka, sztanga, okolo 140kg obciazenia, sztangielki regulowane, drazek, modlitewnik, stojaki, wyciag itd. Cwicze z kumplem.


Twardkim trzeba byc a nie mientkim :)
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 12:37

Elo @LL spoko temacik , o formę trzeba dbać w końci ((-; ja ćwiczę sobie w domu bo mam mini - siłownię i nie jest źle , ale nie chcę za bardzo forsować żeby nie być ,,koksem'' , chciałbym jeszcze coś osiągnąć w piłkę ((-; Mam swoje zdjęcia ale nie wiem jak je tutaj wkleić :? kopiuj wklej się nie da , nie no nie wiem , może to banalne ( ekhm żałosne ;) ) ale prawdziwe ... pzdr @LL


Go hard, or go home.
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2004, 15:42

a ile trzeba miec minimum lat zeby zaczac trenowac??zeby nie miec potem problemow z kregoslupem itp. Chcialbym jeszcze urosnac. Wlasnie skonczylem 14 lat. z gory thx


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2004, 15:44

Majkel pisze:a ile trzeba miec minimum lat zeby zaczac trenowac??zeby nie miec potem problemow z kregoslupem itp. Chcialbym jeszcze urosnac. Wlasnie skonczylem 14 lat. z gory thx

Trudno jednoznacznie powiedzieć-nie mniej jednak najbardziej trafna byłaby opinia lekarza sportowego.Jeżeli wykonywanie ćwiczeń jest poprawne to nie ma sie bać czegoś takiego że sie nie urośnie.Jeżeli już byś się zdecydował na ćwiczenia na siłowni koniecznie skontaktuj sie z instruktorem-on podpowie jak wykonywać poszczególne ćwiczenia i dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń.


Booker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 01 maja 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2004, 16:32

Niektorzy mowia ze silownia hamuje wzrost a niektorzy nie jesli cwiczysz z glowa np.trening ogolno rozwojowy ale smialo mozesz cwiczyc wyjdzie ci tylko na zdrowie.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2004, 16:38

Troche sie spoznilem, jak zawsze kiedy jest ciekawy temat :evil: . No wiec ja cwicze w domu, mam sztange i 20 kilo 8) . Wiele to to nie jest, ale zawsze cos. Do tego robie bruszki. A jezeli chodzi o zaklad Chrisa, to ja po kilku miesiacach cwiczen w domu, to znaczy raz na tydzien przez 5 minut 8) , tez wzialem 50 kilo. Na silowni bylem raz :D z klasa i troche sie przeliczylem, myslalem, ze potrafie wiecej. Mam za to jedno pytanie, wiece moze jak to jest z obciazeniem. Nie wiem jakie obciazenie dokupic do mojej sztangi. Firma raczej sie nie bde kierowal, bo nie widzialem nic takiego w zadnym sklepie, a do tego gdzie kupilem sztange mam troche daleko. Wlasnie nie wiem co mam z tym zrobic. Kupic wieksze i pozwolic zeby sie telepalo po gryfie?? Druga sprawa to laweczka. Mam nadzieje, ze moja nie skonczy tak jak 3dmana :D . Wiece jaka najlepiej kupic i czy jest sens kupowac w supermarkecie? Znajomy kupmla taka ma i sobie chwali. Chcialbym tez wiedziec jaka jest cena laweczki i czy sie nia kierowac, czy przypadkiem tansza lawczeka nie rozni sie niczym od drozszej.


Booker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 01 maja 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2004, 14:58

Mam pytanie do tych co brali jakies suplementy czy hmb jest dobrym polaczeniem do kreatyny.


pawel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2003
Posty: 15
Rejestracja: 30 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2004, 17:59

Booker pisze:Mam pytanie do tych co brali jakies suplementy czy hmb jest dobrym polaczeniem do kreatyny.
Ja stosowalem te połonczenie i mi nic nie dało :( najlepsze połoncznie to kreatyna+aminokwasy przynajmniej dla mnie


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 10:49

pawel pisze:
Booker pisze:Mam pytanie do tych co brali jakies suplementy czy hmb jest dobrym polaczeniem do kreatyny.
Ja stosowalem te połonczenie i mi nic nie dało :( najlepsze połoncznie to kreatyna+aminokwasy przynajmniej dla mnie

Co do tych wszystkich specyfików to już zależy od organizmu-ja np na 1 kg mass gaina przytylem 3,5 kilo a kumpel na 4 kg mass gaina 4 kg :?


pieny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 87
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 19:49

Ja mam sztange w domu już ponad 2,5 roku tylko z tego moze razem z 8 miechow ćwiczyłem z przerwami nie mam ławki i sie nie chce troche wyglądam lipnie ale jak troche poćwiczyłem 2 razy 70 kg wziąłem brak mi chęci ...


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2004, 20:08

Najlepsze połączenie moim zdaniem to Mass XXL + Kreatyna + Glutonina


Obrazek
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2004, 20:29

Ja na siłownie chodze już 11 miesięcy 8)
a ćwicze bo trenowałem przez 9 lat i ciężko jest "nic nie robić" :?
Uważam że bardzo się przydaje dla poprawienia własnej sylwetki ciała , własnego "ego" oraz wzmocnienia organizmu ... Kulturystyka to sposób na życie , który wymaga wiele wyrzeczeń ....
Polecam wszytkim , mi przynosi dużo satysfakcji , chodż mimo wszytko wole "biegane" sporty za którymi tęsknie ... :cry:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2004, 20:36

Majkel pisze:a ile trzeba miec minimum lat zeby zaczac trenowac??zeby nie miec potem problemow z kregoslupem itp. Chcialbym jeszcze urosnac. Wlasnie skonczylem 14 lat. z gory thx
Majkel od 16 lat ... chodż mimo wszytko że bardzo nie będziesz obciążał kregosłupa jesteś narażony na urażenia ... Kręgosłup trzeba wzmocnicz ćwiczeniami .... sam PAS też nie wystarcza , ponieważ mięśnie podtrzymujące plecy się "przyzwyczają" i przy wykonaiu jakiegoś ruchu ( np.podnosząc coś z ziemi :? można sobie zrobić krzywde) dlatego należy też "wzmocnić kręgosłup" stosując rosnące obciązenia zaczynając od małych ... :wink:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 16:56

mam pytanie: jak można wzmocnić mięsnie przykręgosłupowe, a dokłądniej lędźwiowe i te przy karku i szyji ??? pytam się, bo kiedyś uległem wypadkowi i chodziłem na rehabilitację a teraz chcę jeszcze trochę wzmocnić mój kregosłup :-D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 17:05

Dobre zą skłony ze sztangą na plecach, brzuszki. Ale jak miałeś kiedyś wypadek to nie przesadzaj z obciążeniem. A zresztą masz tu strone i sobie wybierz odpowiednie ćwiczenia www.kulturysta.com . Tam już ją chyba ktoś podawał.


Obrazek
ODPOWIEDZ