Siłownia

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Ćwiczysz na Siłowni ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 10:18

...
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2010, 20:45 przez PiontaS, łącznie zmieniany 1 raz.


pawel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2003
Posty: 15
Rejestracja: 30 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 10:44

Ja na siłke chodze juz jakies 3 lata. W pierwszym miesiacu bylo kiepsko byłem caly obolaly, ale z biegiem czasu przyzwyczailem sie do tych treningów i nie mam ochoty rezygnować z siłki. Jaki jest wasz rekord w wyciskaniu na ławeczce? :)


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:03

Ja cwicze juz jakies 4 lata, z tym ze na silownie to chodze od czasu do czasu, bo urzadzilem sobie silownie w domu. Zawalista sprawa :)
Uwielbiam cwiczyc. Kupuje "Men's Health", super pismo naprawde. Polecam. Ludzie cwiczcie bo to naprawde ekstra sprawa. I sie lepiej wyglada :D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:31

Ja mam zamiar zacząć ćwiczyć (lepiej późno niż wcale :wink: ) i chciałbym się dowiedzieć od osób, które ćwicza ile kosztuje jakiś sprzet do ćwiczeń. Tzn chodzi mi o atlas itp. (nie znam nazw przyrządów :? ) I mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie czy bierzecie jakieś odżywki :?: i jeżeli tak to czy mają one jakieś skutki uboczne i czy wogóle cos pomagają :?:


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:33

...
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2010, 20:45 przez PiontaS, łącznie zmieniany 2 razy.


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:34

Ja chodzę od poniediząłku, czyli z dzisiejszym treningiem jest 4 razy. Narazie bardzo mi sie podoba, zwąłszcza że nie chodzą tam kafary. Jets kilku nieżłych kolesi, ale to nie łysi sterydziarze tylko ćwiczący od lat faceci, Zawsze doradzą, pomogą, aż chce się przychodzić. Narazie nie mogę powiedzieć, że się lepiej wygląda no bo póki co efektów za bardzo nie ma, ale świetnie się z rana czuję i jest to fajny sposób na spędzeni wakacji, kiedy za oknem deszcz.


Juve per sempre!!!
Booker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 01 maja 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:38

Ja cwicze juz ok.rok napoczatku cwiczylem w piwnicy teraz od lipca zapisalem sie na silke.A co do odzywek to nie maja zadnych skutkow ubocznych ale narazie jade na sucho i mam ulozona diete i jestem z moich wynikow zadowolony ale mam plan sobie kupic kreatyne.
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2004, 11:43 przez Booker, łącznie zmieniany 1 raz.


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:39

UlTrAs pisze:Ja mam zamiar zacząć ćwiczyć (lepiej późno niż wcale :wink: ) i chciałbym się dowiedzieć od osób, które ćwicza ile kosztuje jakiś sprzet do ćwiczeń. Tzn chodzi mi o atlas itp. (nie znam nazw przyrządów :? ) I mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie czy bierzecie jakieś odżywki :?: i jeżeli tak to czy mają one jakieś skutki uboczne i czy wogóle cos pomagają :?:
nie ejstem zbyt doswiadczony ale myślę, że warto najpierw zacząć w jakiejś siłowni. Prowadzący wytłumaczy jakie pozycje trzeba przyjąć, itd. Kiedy sam próbowałem coś robić to z reguły robiłęm dość sporo błędów i moje wykonanie było dość nieefektywne. Dopiero po wskazówkach od niego rzeczywiście czułem pracujące mięśnie.

Podobnie jak Ty mam pytnaie o jakieś odżywki. Czy jest sens brać na początku treningów?? Jak odróźnić suplementy od koksu?? Czy działąją silnie( bo nie chce nagle nabrać dużo masy).


Juve per sempre!!!
QuaTro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2002
Posty: 15
Rejestracja: 25 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:41

O widze ze panowie cwiczycie. To dobrze. Ja tez oprocz grania w pilke cwicze na silowni. Jesli cwiczycie polecam www.sfd.pl doradza, pomoga, nakieruja. Extra sprawa. Ja cwicze jakies 2,5 roku z tym ze mialem teraz przerwe 9 miesiecy spowodowana matura. Moj rekord w wyscikaniu 90kg
Obrazek
Obrazek


Twardkim trzeba byc a nie mientkim :)
QuaTro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2002
Posty: 15
Rejestracja: 25 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:42

A to ja tak dla jasnosci ;)


Twardkim trzeba byc a nie mientkim :)
QuaTro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2002
Posty: 15
Rejestracja: 25 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:47

Chris i inni.... Co do odzywek to powiem tak. Jesli zaczynacie treningi to pocwiczcie jakies 3-6 miesiecy bez niczego. Na poczateklu sa najlepsze efekty bo najwiecej widac - pozniej juz gorzej. Ewentualnie mozecie kupic sobie odzywke weglowodanowo-bialkowa tzw. "Gainer" Polecam Super Mass Proffesional firmy Hi-tec (najlepszy w smaku i ma niezly sklad). Inne tez sa dobre. Jak juz kupujecie to minium wiaderko 3kg. Aha i co do koxow. Chce roziwac wasze watpliwosci. Odzywki to nie KOXY. Odzywke kupicie w kazdym sklepie sportowym, koxow juz nie, chyba ze spod lady. Odzywka jest to nic innego jak sproszkowane jedzenie, ktore jest uzupelnieniem dziennej diety w weglowodany i bialko. Jesli ktos ma jakies pytania jeszcze to postram sie odpowiedziec. Piszcie na forum


Twardkim trzeba byc a nie mientkim :)
Booker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 01 maja 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:48

QuaTro pisze:O widze ze panowie cwiczycie. To dobrze. Ja tez oprocz grania w pilke cwicze na silowni. Jesli cwiczycie polecam www.sfd.pl doradza, pomoga, nakieruja. Extra sprawa. Ja cwicze jakies 2,5 roku z tym ze mialem teraz przerwe 9 miesiecy spowodowana matura. Moj rekord w wyscikaniu 90kg
Obrazek
Obrazek
No niezle wygladasz a brales cos jakies odzywy.


QuaTro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2002
Posty: 15
Rejestracja: 25 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 11:54

Odrazu zaznaczam, z koxami nigdy nie mialem nic wspolnego. Co do twojego pytania to odzywki tak. Upawiajac sporty silowe nie da sie zrobic efektow bez dobrego odzywiania. Trzebna trzymac diete, jesc 6 posilkow itp. Na poczatku kupowalem "Gainery" to jest przybranie na masie. Mixujesz proszek z mleikiem i pijesz. Jak "shake" mleczny :lol: Mialem tez cykl kreatynowy ostatnio. Kreatyna jest odzywka ktora pozwala szybciej zregenerowac organizm po ciezkich treningach silowych. Dodam ze odzywki nie powoduja zadnych efektow ubocznych. Skoro idziesz i mozesz to kupic w sklepie sportowym i to by szkodzilo nie zostaloby dopuszczone do pobiegu...


Twardkim trzeba byc a nie mientkim :)
Manifestos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 108
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 12:37

dajcie sobie spokoj z odzywkami na poczatku - to nie ma sensu. organizam swietnie jedzie na swoich wlasnych zasobach, dlatego na poczatku pzryrosty sa duże. jezeli juz to mozna co najwyzej uzupelniac diete w białko - zebby bylo tego tyle ile powinnno byc na kazdy posiłek.
ale jak mowie - na poczatek zlejcie gainery i kreatyne - to i tak nic nie da. organizm jest na poczatku "głodny mułów" ;) i bedzie rosnać sam.


too bad she won't live....but than again, who does

:--{======>cannibal holocaust<======}--:
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 12:39

a co z domowymi ćwiczeniami, tzn. pompki, brzuszki itp. czy to też daje jakiś efekt czy koniecznie trzeba chodzić na siłownie i ćwiczyć na jakimś sprzecie, żeby osiągnąć efekty :?:

I czy moglibyście mi powiedzieć jaką diete stosujecie :?:


ODPOWIEDZ