IO ATENY 2004

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 18:43

Juz niedlugo Igrzyska Olimpijskie w Atenach :) Jak myslicie w jakich dyscyplinach Polacy moga liczyc na medale??Ja osobiscie licze na siatkarzy (choc po wczorajszym meczu moja wiara zmalala :roll: ).Piszcie swoje typy i dyskutjcie w tym temacie o IO


p.s polecam modom przykleic ten temat zeby dyskutowac tutaj a nie zakladac 10tematow o poszczegolnych dyscyplinach.
Genialny jestem :D czyz nie?? 8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 19:20

Mam nadzieje że Roberto nas nie zawiedzie i 50-kę przejdzie jeszcze szybciej niż w tamtym roku na mistrzostwach świata ciekawe czy w 20 wystartuje.

Pozatym:
-Otylia Jędrzejczak to raczej pewny medal
-ME szermierka i dużo naszych medali - szególnie nasze florecistki powinny się nieźle spisać

-Na pewno Lekkiej atletyce mamy pare szans: może Skolimowska powalczy poza tym Skok wzwyż - Sposób i Waleriańczyk, sztafety

-Renata Mauer mam nadzieje że i tym razem jakieś złoto wystrzela

-W wioślarstwie i kajakarstwie zawsze też byliśmy mocni

-Może coś ugramy w sportah walki tak jak w Atlancie -zapasy judo

-Kusznierewicz i Miarczyński żeglarstwo

Na te dyscypliny liczę najbardziej.

A poza tym na pewno ktoś mało znany w tej chwili sprawi nam miłą niespodziankę.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 21:31

ja tam samo jak kolega wyżej licze na "Motylie" :wink: i na Roberta Korzeniowskiego, dla którego to już ostatnie igrzyska, więc będzie chciał wygrać. Chciałbym, aby mile zaskoczyli mnie nasi siatkarze. Licze, że pokażą klase i będą się liczyć w walce o podium. mamy napewno wielu znakomitych sportowców i licze, że Polacy przywioza sporo medali z Aten


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 15:04

Rzecz jasna najwięcej emocji wywołuje u mnie występ naszych siatkarzy. Ostatnio prezentują fatalną formę, lecz uważam, że ranga Igrzysk zmotywuje ich do tego stopnia, że bedą w stanie pokazać dobrą siatkówkę. Na ile to wystarczy? sie okarze..


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 15:31

Oczywiscie trzymam kciuki za wszystkich sportowców.Mam nadzieje ze tradycyjnie medal wywalczy Roberto i Otylia.Ale najbardziej dopinguje swoja kolezanke ze szkoly PAULINE BARZYCKĄ, ktora razem z Otylia bedzie walczyla o medale...POWODZENIA 4 ALL


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 16:17

Medalista igrzysk olimpijskich w Sydney Szymon Kołecki został przyłapany na dopingu. Poinformowała o tym komisję ds. zwalczania dopingu w sporcie.

Zawodnik został zbadany podczas mistrzostw Polski w Ciechanowie 26 czerwca.

Kołecki obecnie przebywa w Finlandii, gdzie miał startować w Pucharze Bałtyku. Te zawody miał być jego ostatnią szansą zdobycia kwalifikacji olimpijskiej.

- Wycofamy Szymona Kołeckiego ze startu - powiedział wiceprezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, Zygmunt Wasiela.

Szymon Kołecki był rezerwowym w olimpijskiej reprezentacji. W mistrzostwach Polski w Ciechanowie spalił rwanie i nie podszedł do podrzutu. Po badaniach w Ciechanowie zostało już zdyskwalifikowanych trzech innych polskich ciężarowców: Marcin Dołęga, Mariusz Rytkowski i Bartłomiej Bonk.

www.gazeta.pl

Szkoda, liczyłem na niego ale jeżeli on tak robi... :evil:


Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2004, 13:44

Umpa pisze:Mam nadzieje że Roberto nas nie zawiedzie i 50-kę przejdzie jeszcze szybciej niż w tamtym roku na mistrzostwach świata ciekawe czy w 20 wystartuje.
Na 50-ke powinien na 99% być medal a na 20-ke niestety nie startuje
Umpa pisze:Pozatym:
-Otylia Jędrzejczak to raczej pewny medal
No ja licze na dwa. :D Jeden złoty drugi srebrny albo brązowy
Umpa pisze:-ME szermierka i dużo naszych medali - szególnie nasze florecistki powinny się nieźle spisać
Niestety w tym roku nie ma już konkursu drużynowego a indywidualnie to chyba tylko Gruchała :?
Umpa pisze:-Renata Mauer mam nadzieje że i tym razem jakieś złoto wystrzela

-W wioślarstwie i kajakarstwie zawsze też byliśmy mocni

-Może coś ugramy w sportah walki tak jak w Atlancie -zapasy judo

-Kusznierewicz i Miarczyński żeglarstwo.
Tytaj nic dodać nic ująć.
Pozatym może jakieś niespodzianki tak jak 4 lata temu skolimowska[/quote]


Forza Squadra Bianconera
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 21:27

Mamy pierwsze medale :!: Otylia zdobyła dziś dwa srebrne medale. Szkoda, że na dystansie 100 m. miała słaby start i długo zajmowała 7 miejsce bo była szansa nawet na złoto. Gdyby dystans był conajmiej 10 m dłuższy Otylia wygrałaby nawet z Australijką i sięgnęła by po złoto, ale i tak jest to wielki sukces, a przecież Otylia jeszcze nie płynęłą na swoim koronnym dystansie (200 m stylem motylkowym) Cieszy również dobra postawa polskich siatkarzy, którzy w inauguracyjnym meczu pokonali pewnie Serbię i Czarnogóre. Oby tak dalej :!: :twisted:


Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 13:21

No wczorajszy dziń był naprawdę świetny. A jeżeli chodzi i Otylie to jest naprawdę świetna. Miałą tylko 45 min przerwy... :? Mnie te srebra naprawde cieszą chociaż w obu przypadkach było blisko złota. Postawie wszystko że na 200 motylkiem będzie złoto


Forza Squadra Bianconera
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 17:18

Według mnie to zdobędziemy medale w pływaniu jeszcze 1 czyli będą to juz 3 bo Otylia będzie jeszcze na 200 metrow delfinkiem pływać siatkarze i Robert Korzeniowski pojdzie po Złoto a inne to będą miła niespodzianka o i jeszcze moze Kusznierewicz


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 17:32

Bob Sapp pisze:Według mnie to zdobędziemy medale w pływaniu jeszcze 1 czyli będą to juz 3 bo Otylia będzie jeszcze na 200 metrow delfinkiem pływać siatkarze i Robert Korzeniowski pojdzie po Złoto a inne to będą miła niespodzianka o i jeszcze moze Kusznierewicz
oj jeżeli chodzi o Kusznierewicza to może być ciężko... podczas dzisiejszych zawodów polak został zdyskfalifikowany :evil: i w klasyfikacji ogólnej spadł na 3 miejsce. Jeżeli chodzi o żeglarstwo to ja większe szanse na złoto daje Przemysławowi Miarczyńskiemu, który jest liderem w klasie Mistral.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 17:35

Kusznierewicz juz sie dzisiaj popisal. W pierwszym wyscigu (?) zajal mieste 12 albo cos kolo tego. W drugim natomiast popelnil falstart co zaowocowalo dyskwalifikacja i spadkeim w rankingu na pozycje 3. Chyba o zlocie nie ma co myslec, ale medal jest w zasiegu reki.

Ladnie poplynela dizsiaj Paulina Barzycka. Awansowala do polfinalu z 3 czasem. Ale o medal bedize raczej ciezko. Ale trzymamy kciuki za Lublinianke. Ladnie polynal tez Korzeniowski. Awansowal z 2 czasem, przed nim byl tylko Michael Phelps oraz jakis Japonczyk., ktorzy mieli takie same czasy. O medal jednak nasi plywacy beda musieli strasznie walczyc. Mysle ze miejsce 5 jest w zasiegu. Podium bedzie duzo niespodzianka i sensacja.

Niestety Aleksandra Klejnowska zawiodla chyba wiekszosc z nas i ukonczyla zawody w podnoszeniu ciezarow dopiero na 5 miejscu. Moglo byc lepiej, ale po 2 latach dyskwalifikacji... No coz nie bede sie zalamywal. Miejmy nadzieje ze Wrobel pojdzie lepiej.


EDIT:

Widzieliscie wywiad z Klejnowska ? :shock: :shock: :shock:. Widac ze jest zalamana. Plakala caly wywiad. Strasznie mi sie jej szkoda zrobilo :?. Mowi ze jej sie swiat zawalil :/. Ehh... czasami sport jest okrutny :?


srali muszki będzie wiosna
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2004, 11:46

RadeKas pisze: Widzieliscie wywiad z Klejnowska ? :shock: :shock: :shock:. Widac ze jest zalamana. Plakala caly wywiad. Strasznie mi sie jej szkoda zrobilo :?. Mowi ze jej sie swiat zawalil :/. Ehh... czasami sport jest okrutny :?
No ja widzialem i tez mi bylo bardzo przykro :( Widac ze dziewczyna miala bardzo duze ambicje ale nie mozna sie tez zalamywac !!!!! Tak to juz bywa w sporcie.... raz jest dobrze a raz zle.

A widzial ktos wywiad w studio olimpijskim Szaranowicza z Rybakiem po przegranym meczu z Gracja siatkarzy ???????
Najpierw Szaranowicz mowil ze Polscy kibice sa zbyt wyrozumiali i tak samo komentatorzy - i ze chyba bedzie musial zainterweniowac zeby nasi komentatorzy "najeżdżali" bardziej na siatkarzy, a potem na koncu wstal i z rozmachu przybij piatke zdezorientowanemu Rybakowi :lol: To wygladalo naprawde smiesznie :lol:

EDIT:
Jeeeeeest !!!! Kolejne dwa medale: brazowy dla pieknej Sylwi Gruchaly i zloty dla Otylki Jedrzejczak :-D :-D :-D :-D
Oby tak dalej....... czekamy na kolejne medale


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2004, 14:59

W Atenach mamy za dużo pecha! Proć w łucznistwie, dwa razy czwarte miejsca w pływaniu (Babrzycka i Korzeniowski). Mamy już 4 medale, a nie zaczeły się jeszce zawody lekkoatletyczne gdzie kilka na pewno zdobędziemy. Siatkarze mimo wsaniałego startu i wygranej 3-0 z Serbami, porażki 1-3 z Grekami i 0-3 z Francją :evil: .
Największym rozczarowaniem jest jak na razie Dream team USA w koszykówce. Przegrali z Portoryko, a potem minimalna wygrana z Grecją.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2004, 11:32

No i po Olimpiadzie
Mozna pogratulowac Grecji ze sie wyrobili na czas, bo byly pewne obawy i ze organizacyjnie nie mozna bylo nic zarzucic !!!
Polska wypadla katastrofalnie Tak marnego wyniku nie bylo od ponad 40 lat !!!!!

Teraz czekaja nas Zimowe IO TURYN :D
(tu mozna sie wypowiadac na temat przyszlych IO w Turynie:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=7470)

A za 4 lata IO w Pekinie. Szczerze mowiac nie jestem zachwycony tym wyborem- Chiny to przeciez kraj komunistyczny Tam sa lamane prawa czlowieka i jest ogromna bieda, oczywiscie po za stolica czyli Pekinem !!!!!
I jest jeszcze warzna sprawa dotyczaca organizowania przyszlych Olimpiad: mianowicie to co podkreslali nasi komentatorzy podczas ceremonii zamkniecia IO Aten... wszystkie kolejne Olimpiady kosztuja panstwa coraz to wieksze pieniadze m.in: na ochrone.
I jest obawa czy za parenascie lat ktos bedzie w stanie zorganizowac Olimpiade Polska mysle ze nie ma o czym marzyc
Fachowcy podkreslaja ze IO w Pekinie moga byc schylkowe tzn. ze juz nikt nie wlorzy w nie tyle pieniedzy i ze ceremonia otwarcia i zamkniecia jak i obiekty beda najnowoczesniejsze, najpiekniejsze a co za tym idzie pochlona najwiecej kasy Potem juz moze nikt nie bedzie w stanie zrobic Olimpiady.....
Co o tym sadzicie??????? I czy wybor Pekinu byl sluszny ?????


ODPOWIEDZ