WIMBLEDON

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2004, 19:23

Jest to mój ulubiony turniej tenisowy i chyba nie ma w tym nic dziwnego. Turniej ten zawiera niezwykłą magię i dlatego jest lepszy niż pozostałe wielkie szlemy. Dziś akurat rozpoczął się ten turniej, jak co roku będe oglądał mecze w miare możliwości. Moim ulubiencem jest oczywiście Chorwat Goran Ivanisevic którego mecz właśnie oglądam na Polsat Sport.
Teraz Goran jest o 1 gem od meczu. Prowadzi 2-0 w setach i 5-2 w gemach. Oczywiście oglądając Gorana można się świetnie bawić jego niekonwencjonalne zagrania i gest nie pozwalają go nie lubić. ponadto zawsze dopisuje mu wielki szczęście. Piłka po siatce zawsze przechodzi na jego korzyść. Mam nadzieje że będe miał okazje jak najwięcej oglądać Gorana zwłaszcza że jak sam zapowiada jest to jego ostatni turniej w karierze :(

Nie zdążyłem dokończyć a Goran już wygrał!

Ivanisevic - Youzhny 3-0 (6-3, 7-6, 6-2)


Ciekawostką jest ze zobazyłem na widowni Zvonimira Bobana, jak część z was pamięta znakomitego Chorwackiego pomocnika który przez wiele lat grał w Milanie.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2004, 19:33

WImbledon :?: może bym go lubiał gdybym miał Polsat sport czy DSF czy tym podobne ... tak nie oglądam tego szlema :/
heh a szkoda ... :/
jedyne co mnie narazie interesuję w tym turnieju to to czy Coria wygra bo obstawiłem :D


juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2004, 19:55

tez lubie wimbledon ale moim ulubonym zawodnikiem jest agassi ale nie dlatego ze jest najlepszy (oczywiscie nie mowie ze nie jest :wink: ) ale dlatego ze gra juz bardzo dlugo i zawsze gra rowno choc czasami jak kazdy ma wpadki


Noel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 13
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2004, 20:20

tak to prawda wimbledon ma cos w sobie niepowtarzalnego
takze bede sledził wydarzenia,a kto jest według Ciebie faworytem??
ja stawiam na Tima Henmana mysle,iz zasluzyl na wygrania szlema
ciao pozdrawiam


! ! !
Macko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 13 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2004, 20:42

Na kogo stawiacie?? Ja stawiam na Federrera. ?
Naszczescia mam EuroSport polski i DSF to se poogladam :lol:


Moje serce jest biało - czarne a w nim Juve
PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2004, 18:36

...
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2010, 20:44 przez PiontaS, łącznie zmieniany 1 raz.


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2004, 08:17

Alessandro Del Piero pisze:Jest to mój ulubiony turniej tenisowy i chyba nie ma w tym nic dziwnego. Turniej ten zawiera niezwykłą magię i dlatego jest lepszy niż pozostałe wielkie szlemy. Dziś akurat rozpoczął się ten turniej, jak co roku będe oglądał mecze w miare możliwości. Moim ulubiencem jest oczywiście Chorwat Goran Ivanisevic którego mecz właśnie oglądam na Polsat Sport.
Teraz Goran jest o 1 gem od meczu. Prowadzi 2-0 w setach i 5-2 w gemach. Oczywiście oglądając Gorana można się świetnie bawić jego niekonwencjonalne zagrania i gest nie pozwalają go nie lubić. ponadto zawsze dopisuje mu wielki szczęście. Piłka po siatce zawsze przechodzi na jego korzyść. Mam nadzieje że będe miał okazje jak najwięcej oglądać Gorana zwłaszcza że jak sam zapowiada jest to jego ostatni turniej w karierze :(

Nie zdążyłem dokończyć a Goran już wygrał!

Ivanisevic - Youzhny 3-0 (6-3, 7-6, 6-2)


Ciekawostką jest ze zobazyłem na widowni Zvonimira Bobana, jak część z was pamięta znakomitego Chorwackiego pomocnika który przez wiele lat grał w Milanie.
Ja kibicuję Henmanowi. Grał taką samą rakieta jak ja (tegoroczny model jest dla mnie za ciężki), poza tym jego styl gra to uczta dla oglądającego.

Myślę, iż spotka się w półfinale z Andy Roddickiem. W górnej części drabinki wszyscy zachwycają się Feddererem, ale dzisiejszy jego pojedynek z Hewittem może być niesamowicie trudnym pojedynkiem. Australijczyk jest bardzo zmobilizowany, gra całkiem dobrze, więc Szwjcar może mieć spore problemy. Zwycięzca tego meczu spotka się w 1/2 z Grosjeanem albo Mayerem. Faworytem jest Francuz i chyba nie powienien zawieść. Generalnie spotkania 1/4 zapowiadają się fascynująco. O 15 wbijam się do kolegi, który ma Polsat Sport i siedzę tam do wieczora.


Juve per sempre!!!
black&white

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2004
Posty: 28
Rejestracja: 13 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2004, 09:29

a znacie może panowie jakieś inne kanały telewizyjne oprócz Polsatu Sport i DSF na których można to oglądać?? Ciągle mam pecha, w zeszłym roku wyłączyli mi Eurosport tuż przed rozpoczęciem Tour de France, w tym na kilka dni przed rozpoczęciem Wimbledonu. Ach, ta kablówka! :(


Small. A speck in the wide blue sea. 'Tis the last of all the land...
bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2004, 09:58

oooooooo :cry: Widze, ze jestem sam. Tylko ja tu nie lubie tenisa, a tymbardziej wielkich turniejów. Dzieje sie tak głownie dlatego, ze gdy nie ma co w pudle ogladac to w Eurosporcie zawsze jest boks albo tenis. To mnie bardzo zniecheca do tych dwoch sportów.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2004, 10:20

Wimbledon :wink: :wink: Jak dla mnie to jest turniej o bardzo duzej sile przyciagania! Prawie kazdy renomowany zawodnik stara się na nim osiagnać sukces i zapisac sie do anuów sportu!! Us Open oraz Australian Open dla mnie sa turniejami o wiele " lepszymi " Przyciagaja wiecej ludzi do televizorów a takze mają inną specyfike!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
ODPOWIEDZ