Najlepszy debiutant NBA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 22:39

Co prawda seozn nie dobiegł jeszcze końca, ale można powidzieć, że o do tytułu "Rookie of the year" mamy tylko 2 kandydatów: Lebrona James(Clevledn) i Carmelo Anthony'ego(Denver). Niektórzy na równi z nim stawiają też Waydea z Miami ale to chyab porównanie trochę na wyrost.
Kogo Wy uważacie za debiutanta roku?
Moim zdnaiem James grał bardoz widowiskowo, ale jednak jest przereklamowany. Z przyjemnością ogląd asię jego popisy w akcjach tygodnia, ale nie błyszczy juz tka w tych "zwykłych" elementach gry.
Anthony za to wykazywał się większą wszechstronnością i potrafił interes drużyny stawiać ponad indywidualne popisy. A co anjważniejsze poprowadizł cąłkiem niespodziewanie Denver Nuggets do postseason.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat??


Juve per sempre!!!
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 23:14

Nie ogladam meczy NBA , ale mi wydaje się ze James jest takim zawodnikiem typu T-Mac ( choć mam nadzije że tak nie jest), bardziej dba o swoje dobro niż drużyny . A Anthony może nie jest przeciwienstwem Jamesa , ale gra chyba bardziej dla dobrra zespołu niż , pod publike .
W statysykach są wyrownani , a w zasadzie patrząc na statysyki mozna wynisokować ze to James lepiej grał zepolowo bo to on ma dużo lepsza średnią asyst na mecz , jednak w rzeczywistości poszło mu trochę gorzej .

Ogólnie to można powiedziec ze byl to jeden z najlepszych draftów od kilku lat , bo ci dwaj zawodnicy prezentują zankomity poziom , a i oprócz nich sa tez dobzi zawodnicy .

Ja osobiście wolę Anthonego , ale do LeBrona nic nie mam , porostu Carmelo daże większą sympatią .

PS. Musze sie przyznac ze ogladając pare razy NBA Action u brata myslałem zę to jest jakis starszy zawodnik ( Anthony) bo grał tak zarombiście a o drugim takim rookim jak James nie słszałem .


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 21:58

Ja stawiam na Anthony'ego który pokazał się z lepszej strony bo Lebron napewno gra bardziej widowiskowo ale nie to się tylko liczy w koszykówce zdecydowanie stawiam na Anthony'ego :D

albo na Macieja Lampe ! 8)


Dawniej Virus[Mauro].
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 22:33

nie ogladam tego nei bieżąco bo nie mam gdzie ale o nic hdwóch sie najwiecej mówi to wiec zapewne najlepeij graja chociaż nasz młodziutki Lampe tez nie jezt zły i powinnismy być z niego dumni 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 23:35

Carmelo Antonhy - debiutant roku


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 23:52

Ja bardziej polubilem Carmelo Anthonyego, moze dlateog ze ma takie "slodkie" imie :D :D :D. Nie ogladalem wielu spotkan, ale ze statystyk sa oni porownywalni. Wiec o tym tytule moze przesadzic kaprys wybierajacych ;p. Ja bym jednak zwrocil uwage na innego swietnego debiutanta, czyli Chrissa Bosha z Toronto Raptors. Bedzie z niego wspanialy "zbieracz", "blokownik" i "rzutnik punktow" :P:P:P... A Maciek rozwinie skrzydla w przyszlym albo za dwa sezony...


srali muszki będzie wiosna
Juve_Siamo_Noi_Per_Sempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2004
Posty: 64
Rejestracja: 29 marca 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 09:31

ja kocham NBA i mam takich 3 kandydatów

-LeBron James
-Carmelo Anthony
-Chris Bosh

obecnie kibicuje LAL Jupi 1-0 z Houston po pierwszym meczu!


Juve_Siamo_Noi_Per_Sempre :D !!
Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 10:05

Ja stawiam na caemelo choc chyba od Lebrona jst gorszy ale to carmelo ma zanse wprowadzic swoj zespol do play-off a dlamnie wynik jest wazniejszy niz popisy idlatego stawiam na carmelo :)


Alex FAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 marca 2004
Posty: 6
Rejestracja: 08 marca 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 11:12

Dla mnie debiutatnt roku to LeBron James.


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 11:25

Ja nie ogladam meczy nba, dlatego nie wiem kto bedzie najlepszym debiutantem NBA


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2004, 21:54

RadeKas pisze:Ja bardziej polubilem Carmelo Anthonyego, moze dlateog ze ma takie "slodkie" imie :D :D :D. Nie ogladalem wielu spotkan, ale ze statystyk sa oni porownywalni. Wiec o tym tytule moze przesadzic kaprys wybierajacych ;p. Ja bym jednak zwrocil uwage na innego swietnego debiutanta, czyli Chrissa Bosha z Toronto Raptors. Bedzie z niego wspanialy "zbieracz", "blokownik" i "rzutnik punktow" :P:P:P... A Maciek rozwinie skrzydla w przyszlym albo za dwa sezony...
Faktycznie Bosh to znakomity rookie, ale ja jestem także pod wrażeniem gry zawodnika Miami Heat Dwayne Wade'a. Stastyki tez ma świetne(ustępuje Carmelo tylko w zdobyczy punktowej o 4.2 bodjaże). W pierqwsyzm meczu play-off zdobył decydujące o zwycięstwie punkty na 1.7 sek. do końca i dzięki temu Heat pokonali New Orleans Hornets.

A co do Lampego to dużo osób się podnieca jego osiągnięciami. Ja też byłęm tym podekscytowany, ale jak zobaczyłęm jego występ z Denver to się rozczarowałem. W ataku jest groźny bo jako wysokim gracz potrafi rzucić z półdystansu, ale ma olbrzymie braki 'siłowe' i szybkościowe. W obronie jest wiecznie spóźniony. Dobrze że Suns mieli tak słaby sezon bo dzięki temu on mógł sporo pograć. Jka anbierze doświadczenia i lepszej sprawności oraz siły to ma szanse zostać wartościowym graczem.


Juve per sempre!!!
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2004, 21:59

Ja nie oglądam meczów NBA bo nie mam jak, ale bardzo się tym interesuję i ztego co wiem to chyba najleprzy jest Carmelo Anthony, choć przed naszą Lampą też jest świetlana przyszłość


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2004, 09:22

Wybrany z numerem 1. w drafcie do ligi NBA LeBron James z Cleveland Cavaliers został uznany najlepszym debiutantem ligi NBA sezonu 2003/2004.


19-letni James jest najmłodszym koszykarzem w historii NBA, który otrzymał to wyróżnienie i pierwszym koszykarzem w historii Cavaliers.

Drugie miejsce w głosowaniu kibiców przypadło przyjacielowi Jamesa, Carmelo Antonemu, wybranego z numerem 3. w drafcie NBA przez Denver Nuggets, a trzeci był Dwyane Wade występujący w Miami Heat (5. numer w drafcie w 2003 roku).

James, którego zespół nie zdołał awansować do play off, miał imponujące średnie meczowe - 20,9 zdobytych punktów, 5,9 asysty i 5,5 zbiórek.

Tym samym James jest trzecim koszykarzem debiutantem w historii NBA, który w pierwszym roku występów w najlepszej lidze świata zdobywał średnio ponad 20 pkt w meczach sezonu zasadniczego i miał ponad pięć zbiórek i tyle samo asyst. Wcześniej ta sztuka udała się legendarnym graczom NBA Oscarowi Robertsonowi (nagroda w 1961 roku) i Michaelowi Jordanowi (najlepszy debiutant w 1985 roku).

James kreowany na następcę Jordana jest także najmłodszym graczem w historii NBA, który w debiutanckim sezonie zdobył 40 bądź więcej punktów. Koszykarz Cleveland w spotkaniu z New Jersey Nets rozegranym 27 marca, zapisał na koncie 41 pkt
http://sport.onet.pl/1020285,0,0,wia,90 ... plina.html


...
ODPOWIEDZ