NBA play-off

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 17:34

Program pierwszej rundy play off:


Konferencja Wschodnia

Indiana Pacers - Boston Celtics
(terminy: 17, 20, 23, 25 i ewentualnie 29 kwietnia oraz 2 i 4 maja)

New Jersey Nets - New York Knicks
(terminy: 17, 20, 22, 25 i ewentualnie 28 kwietnia oraz 1 i 3 maja)

Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
(terminy: 18, 21, 24, 26 i ewentualnie 29 kwietnia oraz 1 i 3 maja)

Miami Heat - New Orleans Hornets
(terminy: 18, 21, 24, 27 i ewentualnie 30 kwietnia oraz 2 i 4 maja)

Konferencja Zachodnia

Minnesota Timberwoves - Denver Nuggets
(terminy: 18, 21, 24, 27 i ewentualnie 30 kwietnia oraz 2 i 4 maja)

Los Angeles Lakers - Houston Rockets
(terminy: 17, 19, 23, 25 i ewentualnie 28 kwietnia oraz 1 i 3 maja)

San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies
(terminy: 17, 19, 22, 25 i ewentualnie 28 kwietnia oraz 1 i 3 maja)

Sacramento Kings - Dallas Mavericks
(terminy: 18, 20, 24, 26 i ewentualnie 29 kwietnia oraz 2 i 4 maja)


Licze że LA Lakers wygrają play-offy żałuje że nie zobacze juz Vinca Cartera :( ale będzie napewno ciekawie
Sacramento vs Dallas będzie ciekawie


Dawniej Virus[Mauro].
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 18:16

no rzeczywiści pojedynek Mavericks-Kings zapowiada sie niezwykle intersująco.
Każdy chyba tęksni za Carterem w plat-off( i za T-Mackiem tez)

Ja w cąłcyh rozgrywkach stawiam na Minnesotę Timbervolves albo San Antonio Spurs.


Juve per sempre!!!
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 18:25

szkoda ze zabraknie magikow!!! a szczegolnie trace'go!!! A takto stawiam na lakersow!! Choc minesota, spurs oraz najlepsza druzyna w rundzie zasadniczej czyli indiana moga byc grozni!! Jesli jest to mozliwe to ta czworka bedzie w polfinale!! A moze jakas niespodzianka!!


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 18:54

Jakby wziąć pod uwage poprzednie sezony (nie za czasów bullsów :wink: ) to nawet jeśli druzyna ze wschodu z najlepszym bilansem przegrywała finał z drużyną z zachodu więc myśle że Indiana mimo to że bardzo ładnie grali w ciągu całego sezonu nie zdobędzi play-offu ale nie można ich lekceważyć


Dawniej Virus[Mauro].
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 19:18

Ja niestety nie moge zalowac ze ie zobacze Cartra bo i tak nie ogldam meczy NBa bo nie mam cyfry . Faktem jest że najlepiej zapowiada sie pojedynek Sacramento kontra Mavs , w tym pojedynku odpadnie napewnio jeden z głównych faworytów .
Ja osobiście jestem za lakersami , którzy dzieki Bryantowi zagrja rozstawniei na 2 pozycji ... czy widzieliscie co on zrobil w meczu z Portladn z jakich pozycji rzucal i dwa razy z syrena ( za pierwszym razem na 1s przed) rzucal za 3 pkt :!: Dla fanów Lakersów polecam stronke lakers.probaket.pl


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 20:00

Często mówicie ze niewarto kibicowac Realowi bo to druzyna wyjupująca niby gwiazdy i taki niby deam team, a w NBA, gdzie taką drużyną jest Lakers, kibicujecie właśnie im.
Mi się wydaje prawie na pewno, że Jeziorowcy nie zdobędą tytułu. Ostatni pokazali im klasę Kings. Fenomenalny Doug Christie pilnował Bryanta tak dobrze, ze Kobe zdobyl ledwie 8 pkt, a prob miał chyba ze 20. Z kolei Divac,Webber,Miller i Songalia na tyle sprawnie zajęli się Shaquiem, ze zdobył on zaledwie kilka punktów i w 4 kwarcie zakonczył występ z powodu 5 fauli. Wystarczy wyłączyć z gry tych 2 zawodników i Lakers są zancznie mniej groźni.


Juve per sempre!!!
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 21:49

Chris pisze:Często mówicie ze niewarto kibicowac Realowi bo to druzyna wyjupująca niby gwiazdy i taki niby deam team, a w NBA, gdzie taką drużyną jest Lakers, kibicujecie właśnie im.
Mi się wydaje prawie na pewno, że Jeziorowcy nie zdobędą tytułu. Ostatni pokazali im klasę Kings. Fenomenalny Doug Christie pilnował Bryanta tak dobrze, ze Kobe zdobyl ledwie 8 pkt, a prob miał chyba ze 20. Z kolei Divac,Webber,Miller i Songalia na tyle sprawnie zajęli się Shaquiem, ze zdobył on zaledwie kilka punktów i w 4 kwarcie zakonczył występ z powodu 5 fauli. Wystarczy wyłączyć z gry tych 2 zawodników i Lakers są zancznie mniej groźni.
Taki peien jestes to zobaczymy co bedzie w play-offach , pamietam że 2 czy 3 sezony temu Lakersi grali kiepsko caly sezon i byli z góry skreśleni że nie zdobedą tytułu , przegrywali ze wszystkimi najlepszymi zespołami , ale pozniej na sam koniec sezonu 8 wygranych z rzedu , w w play-offach przegrali tylko raz , a co do gwiazd , to jestes jakis dziwny , dlaczego luisz jescze juve przeciez kupili sobie najlepszego bramkarza ( Buffona) najlepszego obronce wtedy ( Thurma) i zarąbistego pomocnika ( Nedveda) przeciez to sa tez gwiazdy .
Lakersi nie skupuja gwiazd , w tym sezonie popisali kontrakt z dwiema gwiazdami , ale głównie chodzilo o to że te gwiadzy jescze po tytul mistrzowski nie sięgneły , a teraz maja szanse .
A wracajac do Kobego i Shaqa , to faktem jest że jak ich sie zatrzyma to po Lakersach , ale tżeba ich zatrzymac , wejdz sobie na http://www.lakers.probasket.pl/ wejdz w dziel movies i ściagnij ostani plik z rzutami za 3 Kobego i zobacz co on potrafi zrobic , przy sciaganiu musi cio sie otworzyc drugie okno i dopiero tam jest link do tego pliku . ( musisz miec Real Playera .


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 21:54

no, my tu gadu gadu a tu nam rosnie dziennikarz sportowy ! [gałek]
oto jego relacja z sezonu zasadniczego
Zakończył się sezon zasadniczy najlepszej ligi świata w koszykówce czyli NBA I tak najlepszym zespołem w konferencji wschodniej okazał się nieobliczalny zespół Indiana Pacers którzy okazali się najlepsi też w całej lidze.Najlepsi na zachodzie okazali się koszykarze Minnesoty Timberwolves którzy w swoim składzie mają znakomitą trójkę koszykarzy:K.Garnett,S.Cassel i L.Sprewell.Niespodzianką okazało się słabe miejsce drużyny Dallas Mavericks i brak awansu do fazy Play-off Orlando Magic i Toronto Raptors.Magicy mający w składzie niesamowitego T.Mac'a nie dali rady awansować do najlepszej ósemki wschodu podobnie jak Raptorsi mający w składzie kuzyna T Mac'a Vinca Cartera i brak tych zawodników napewno znajdzie odzwierciedlenie w grze w play-off.Jednakże są też niespodzianki a jedną z takich jest napewno występ w play-off zespołu Denver Nuggets którzy pod wodzą młodego Carmelo Anthonego spisywali się dobrze i zajeli wysokie 7 miejsce na zachodzie.
gałcio (21:46)
Okazało się że najlepszym strzelcem ligi jest wspomniany T.McGrady ze średnią 28 pkt na mecz, jak się okazało typowany na następce Jordana LeBron James był "dopiero" 15 w tej klasyfikacji i wyprzedził go między innymi Anthony ze średnią 21.4 pkt na mecz.W takiej prestiżowej klasyfikacji jaką jest skuteczność prym jak zwykle wiódł Shaquille O'Neal z b.wysokąą skutecznością 58%.Wypadało by powiedzieć słówko o naszych zawodnikach w NBA czyli o Macieju Lampe i Cezarym Trybańskim.Maciek napewno nie rozczarował i można mieć nadzieje że będzie się dalej rozwijał w odpowiednim kierunku, co do Czarka to ja osobiście nie widze sensu na pobyt w stolicy koszykówki bowiem przez prawie cały sezon "przesiedział" na liście kontuzjowanych.Cieszy napewno gdy słyszy się że Lampe zdobywa punkty w NBA i miejmy nadziej że będzie przynajmniej koszykarzem który coś będzie znaczył w NBA.
Sezon zasadniczy za nami i można powiedzieć że był to jeden z najlepszych sezonów w historii.Teraz czeka nas prawdziwa walka do upadłego....". BRAWO!!!


Obrazek
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 22:27

x_men_15 pisze:
Chris pisze:Często mówicie ze niewarto kibicowac Realowi bo to druzyna wyjupująca niby gwiazdy i taki niby deam team, a w NBA, gdzie taką drużyną jest Lakers, kibicujecie właśnie im.
Mi się wydaje prawie na pewno, że Jeziorowcy nie zdobędą tytułu. Ostatni pokazali im klasę Kings. Fenomenalny Doug Christie pilnował Bryanta tak dobrze, ze Kobe zdobyl ledwie 8 pkt, a prob miał chyba ze 20. Z kolei Divac,Webber,Miller i Songalia na tyle sprawnie zajęli się Shaquiem, ze zdobył on zaledwie kilka punktów i w 4 kwarcie zakonczył występ z powodu 5 fauli. Wystarczy wyłączyć z gry tych 2 zawodników i Lakers są zancznie mniej groźni.
Taki peien jestes to zobaczymy co bedzie w play-offach , pamietam że 2 czy 3 sezony temu Lakersi grali kiepsko caly sezon i byli z góry skreśleni że nie zdobedą tytułu , przegrywali ze wszystkimi najlepszymi zespołami , ale pozniej na sam koniec sezonu 8 wygranych z rzedu , w w play-offach przegrali tylko raz , a co do gwiazd , to jestes jakis dziwny , dlaczego luisz jescze juve przeciez kupili sobie najlepszego bramkarza ( Buffona) najlepszego obronce wtedy ( Thurma) i zarąbistego pomocnika ( Nedveda) przeciez to sa tez gwiazdy .
Lakersi nie skupuja gwiazd , w tym sezonie popisali kontrakt z dwiema gwiazdami , ale głównie chodzilo o to że te gwiadzy jescze po tytul mistrzowski nie sięgneły , a teraz maja szanse .
A wracajac do Kobego i Shaqa , to faktem jest że jak ich sie zatrzyma to po Lakersach , ale tżeba ich zatrzymac , wejdz sobie na http://www.lakers.probasket.pl/ wejdz w dziel movies i ściagnij ostani plik z rzutami za 3 Kobego i zobacz co on potrafi zrobic , przy sciaganiu musi cio sie otworzyc drugie okno i dopiero tam jest link do tego pliku . ( musisz miec Real Playera .
Powiem szczerze, że intersuje się koszem dopiero 1 sezon(od keidy Cyfra + pokazuje mecze) i z pewnością nie mam takeigo kibicowskiego doświadczenia jak Ty, jednakże lige ta pochłonęła mnie w wielkim stopniu.
Z pewnością Lakers mają znakomitych graczy(widze ze jestes wielkim fanem Bryanta), jednakze mi osobsicie tak nie imponują.
Mówi się, ze Shaq to najbardziej dominujący gracz w NBA. Może i tak, alke porównajmy go z Garnettem(moim zdnaiem najlepszy koszykarz ligi).
Fak ze O'Neil to center, a KG to silny skrzydłowy, ale obaj są najważniejszymi wysokimi graczami graczami w swoich drużynach.
Nie chce mi się teraz szukać statystyk, ale pamiętam, iż jednoznacznie przemawiają one na korzyść Garnetta. Zdobywa średnio więcej punktów, notuje więcej zbiórek, a iw blokach jest chyba lepszy(choć tu nie jestem pewien). Poza tym lepiej kreuje swoimi podnaiami seryjnych strzelców.
Notuje też znacznie mnej fauli przez co nie musi tak często opuszczac parkeitu(jak robi to Shaq).
Jetsem też pod wielkim wrażeniem zbilansowanej koszykówki San Antonio Spurs. O walorach Duncana każdy wie, ale imponowac może także rewelacyjny Tony Parker, którego dynamiczne penetracje w pole 3 sekund i zaskakujące odegrania na dystans wręcz zwalają z nóg. A tam juz czekają seryjni strzelcy: Hedo Turkoglu i Manu Ginobilli.
Oczywiście można by się w nieskończonośc spierać, która drużyna jest lepsza. Ale mi po prostu abrdziej imponują tkaie ciekawe skłądy, złożone z bardzo różnych graczy(często grających w niekonwencjonalny sposób) niż zespół złożony ze sprawdzonych, ale i niekiedy tez nieco podstarzałych juz gwiazd, którego styl gry, mimo indywidualnych popisów, jest juz dobrze znany i mi np. wcale nie imponuje.


Juve per sempre!!!
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 23:33

Chris pisze:
x_men_15 pisze:
Chris pisze:Często mówicie ze niewarto kibicowac Realowi bo to druzyna wyjupująca niby gwiazdy i taki niby deam team, a w NBA, gdzie taką drużyną jest Lakers, kibicujecie właśnie im.
Mi się wydaje prawie na pewno, że Jeziorowcy nie zdobędą tytułu. Ostatni pokazali im klasę Kings. Fenomenalny Doug Christie pilnował Bryanta tak dobrze, ze Kobe zdobyl ledwie 8 pkt, a prob miał chyba ze 20. Z kolei Divac,Webber,Miller i Songalia na tyle sprawnie zajęli się Shaquiem, ze zdobył on zaledwie kilka punktów i w 4 kwarcie zakonczył występ z powodu 5 fauli. Wystarczy wyłączyć z gry tych 2 zawodników i Lakers są zancznie mniej groźni.
Taki peien jestes to zobaczymy co bedzie w play-offach , pamietam że 2 czy 3 sezony temu Lakersi grali kiepsko caly sezon i byli z góry skreśleni że nie zdobedą tytułu , przegrywali ze wszystkimi najlepszymi zespołami , ale pozniej na sam koniec sezonu 8 wygranych z rzedu , w w play-offach przegrali tylko raz , a co do gwiazd , to jestes jakis dziwny , dlaczego luisz jescze juve przeciez kupili sobie najlepszego bramkarza ( Buffona) najlepszego obronce wtedy ( Thurma) i zarąbistego pomocnika ( Nedveda) przeciez to sa tez gwiazdy .
Lakersi nie skupuja gwiazd , w tym sezonie popisali kontrakt z dwiema gwiazdami , ale głównie chodzilo o to że te gwiadzy jescze po tytul mistrzowski nie sięgneły , a teraz maja szanse .
A wracajac do Kobego i Shaqa , to faktem jest że jak ich sie zatrzyma to po Lakersach , ale tżeba ich zatrzymac , wejdz sobie na http://www.lakers.probasket.pl/ wejdz w dziel movies i ściagnij ostani plik z rzutami za 3 Kobego i zobacz co on potrafi zrobic , przy sciaganiu musi cio sie otworzyc drugie okno i dopiero tam jest link do tego pliku . ( musisz miec Real Playera .
Powiem szczerze, że intersuje się koszem dopiero 1 sezon(od keidy Cyfra + pokazuje mecze) i z pewnością nie mam takeigo kibicowskiego doświadczenia jak Ty, jednakże lige ta pochłonęła mnie w wielkim stopniu.
Z pewnością Lakers mają znakomitych graczy(widze ze jestes wielkim fanem Bryanta), jednakze mi osobsicie tak nie imponują.
Mówi się, ze Shaq to najbardziej dominujący gracz w NBA. Może i tak, alke porównajmy go z Garnettem(moim zdnaiem najlepszy koszykarz ligi).
Fak ze O'Neil to center, a KG to silny skrzydłowy, ale obaj są najważniejszymi wysokimi graczami graczami w swoich drużynach.
Nie chce mi się teraz szukać statystyk, ale pamiętam, iż jednoznacznie przemawiają one na korzyść Garnetta. Zdobywa średnio więcej punktów, notuje więcej zbiórek, a iw blokach jest chyba lepszy(choć tu nie jestem pewien). Poza tym lepiej kreuje swoimi podnaiami seryjnych strzelców.
Notuje też znacznie mnej fauli przez co nie musi tak często opuszczac parkeitu(jak robi to Shaq).
Jetsem też pod wielkim wrażeniem zbilansowanej koszykówki San Antonio Spurs. O walorach Duncana każdy wie, ale imponowac może także rewelacyjny Tony Parker, którego dynamiczne penetracje w pole 3 sekund i zaskakujące odegrania na dystans wręcz zwalają z nóg. A tam juz czekają seryjni strzelcy: Hedo Turkoglu i Manu Ginobilli.
Oczywiście można by się w nieskończonośc spierać, która drużyna jest lepsza. Ale mi po prostu abrdziej imponują tkaie ciekawe skłądy, złożone z bardzo różnych graczy(często grających w niekonwencjonalny sposób) niż zespół złożony ze sprawdzonych, ale i niekiedy tez nieco podstarzałych juz gwiazd, którego styl gry, mimo indywidualnych popisów, jest juz dobrze znany i mi np. wcale nie imponuje.
Masz dużo racji , bo moim zdaniem to tez Garnett jest najlepszy , pare razy widzialem mecze NBa w tym sezonie i on naprawde wymiata . Ale cięzko jest go porównywać do Shaqa w tym sezoni bo jak widac do Lakersów przyszły dwie wilekie gwiazdy i napewno rola Shaqa spadła i jakby nie musi on zdobywac tyle punktow , zbiórek itd. bo ma lepszych partnerów .
Ale co składu Lakersów to tylko w tym sezonie mają taki "Gwiazdorski" skład . W zeszłych sezonach zespół tworzyli Fisher , Shaq , Bryant , Fox( George) i Horry . I właśnie w tym składzie Lakersi zdobyli 3 razy z rzedu tytuł mistrzowski . Masz racje ze teraz mają zbyt taki gwiadorski skład , ktory jest bardziej zbieraniną talentów niż zepołem , jkai Lakersi tworzyli od lat .
Dla mnie ani Pyton ani Malone , nie pasują do stylu jakim grali przez ostanie lata Lakersi . O ile Pyton ostatecznie by sie dostosował , to na Malona nie ma siły on ma taki styl jaki miała Utah , czyli głównie rzuty z dytansu i bardzo spokojna gra , zupelne przeciwienstwo Lakersów , którzy co prawda oddawali rzutty z dystansu , ale grali tzw. Show Time , czyli niezwylke efektowną i dynamiczną koszykówke .
Jednak nie wolno zapominać kto jest treerem Lakersów , ten gość z tych gwiazd w play-offach może stworzyc jakis zespoł , a wtedy Lakersów moze powstrzymać tylko Minesota .
A co do tego że jestem fanem Bryanta to fakt , dla mnie zabrano mu bszczelnie w zeszłym sezonie MVP a w tym na 99% ma już je Garnett . Lubie go bo lubie Lakersów , a on przewodzi w Lakersach , choć to Shaq jest cyba taką podporą drużyny i bez niego było by chyba gorzej niż bez Kobego .
A jescze co do transferów w NBA to geniuszem wykazali sie działacze Minasoty , którzy dzieki spektakularnym transferom juz osiągneli wielki suces , teeraz prze nimi prawdziwy sprawdzian .
UU ale się rozpisałem :D


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 16:31

x_men te rzuty świetne dzieki za strone świetna nie zgodze się że Lakersi są takim Realem bo tak nie jest :!: :!: ja uważam że Lakersi to selekcja od wielu lat aby właśnie teraz sprowadzić Paytona i Malone którzy nigdy nie zdobyli tytułu mistrza !! a teraz mają wielką szanse


Dawniej Virus[Mauro].
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 20:12

no i co sądzicie o przebiegu rywalizacji w play-off??

KONFERENCJA ZACHODNIA

San Antonio Spurs - LA Lakers 2-1

Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings 1-1

Jeśli chodzi o tę pierwszą rywalizację to po pierwszych 2 meczach byłem pewien, że Spurs wygrają rywalizację.
Wczoraj jednak oglądąłem mecz nr 3 i muszę przyznać, że Lakers wprost zmiażdżyli gości. Nesterovic nie miał żadnej odpowiedzi na akcje O'Neala, a DUncan rozegrąśł chyba jedne z gorszych meczy w sezonie. Sobą nie był teakże Tony Parker. Trochę lepiej zagrali Ginobilli, Brown i Bowen, ale to było zdecydowanie za mało. LA grali rewelacyjnie, odrodził się nawet Gary Payton.
MImo wszystko myślę, że to obrońcy tytułu wygrają tę rywalizację. Mam wrażenie, że mimo wczorajszego wyniku mają więcej atutów, a że Lakers nie będą ciągle grali tka jak w ostatnim meczu, to wydaje mi się zwyciężyć muszą Spurs. Dodatkowym ich atutwem jest fakt, iż ewentualne 7 spotkanie rozegrane zostanie na ich parkiecie.


W konferencji "Wilków" z "Królami" jest remis. W pierwszym spotkaniu goście zatrzymali Garnetta i okazało się że jest to absolutnie kluczowy gracz. Mimo że Cassell rzucił 40 pkt, to gospodarze polegli.
Drugi mecz to już popis KG, któy zdobył prawie 30 pkt i był skuteczny na tablicach. Myślę, iż ta rywalizacja będzie bardzo wyrównana i trudno wskazać faworyta.



KONFERENCJA WSCHODNIA


Detroit Kings - New Jersey Nets 2-1

"Tłoki" zaimponowały w meczach u siebie tradycyjnie znakomitą obroną oraz skutecznością graczy obwodowych - Ricka Hamiltona i Chanceya Billupsa. W 3 spotkaniu Nets pewnie zwyciężyli i pokazali, że broni składać nie zamierzają. Wydaje się jednak, że niesamowiata waleczność Pistons jak i rewelacyjny duet Wallace'ów (Ben i Rasheed) pod koszem, sprawią niemiłą niespodzainkę ekipie z New Jersey.


Indiana Pacers - Miami Heat 2-0


Gracze z FLorydy gładko polegli w 2 pierwsazych meczach wyjazdowych i biorąc pod uwagę formę Pacers wydaje się że rywalizacja powinna zakończyć się w 4 lub 5 meczach. Dla Heat awans do półfinału konferencji to i tka wielki sukces.

A co Wy sądzicie o losach rywalizacji w play off?? Jakie są Wasze przewidywania na dalszą część postseason?


Juve per sempre!!!
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 23:39

Moim zdaniem to Lakersi choć przegrywają w pojedynku 2-1 , mają swego rodzaju przewagę . Wynika ona z tego że nastepny mecz znowu będzie rozgrywany w halii Staples Center , gdzie spursom będzie bardzo ciężko powstrzymać Lakersów i jesli tego nie zrobia to bardzo możliwe że Lakersi wygrają w SBC Center a tam Lakersi już dwukrotnie wygrywali w sezonie zasadniczym .

Oczywiście wiem że jestem mało obiektywny , ale taki scenariusz wydaje mi się najbardziej prawdopodobny .

W innych parach typuje zwycięzców :

Minesota - Sacramento 4-1

Detroit - Nets 3-4

Indiana - Heat 4-0

Moim zdaniem są tylko trzy zepoły które są w stanie pokonać Indiane ( bo moim zdaniem to ona zagra w finale) należy do nich Minesota , San Antonio i Lakersi , jednak możliwe żę w finale konferencji dojdzie do pojedynku 7-o spotkaniowego i wtedy Indiana może mieć przewagę kondycyjna... wszystko pokaże czas .


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 08:16

Ja tam i tak Kibicuje Pacers bo jak dla mnie jest to najlepsza druzyna w NBA!!! :wink: :wink: Jezeli polegna to zawsze bede miec satysfakcje z tytulu ktory znajdzie sie w rekach Podkow!!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 08:42

Ja jestem z a LA.Lubie akcje BRYANTA i O'NEALA oni są wspaniali.więc stawiam że finał będzie INDIANA PACERS Vs. LA LAKERS.Końcowy wynik 4-2 dla LA


ODPOWIEDZ