Żużel - wszystko o speedway'u

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 21:16

Właśnie wróciłem z Poznania z meczu Skorpionów ze Startem Gniezno i dowiedziałem się o tym wypadku. Niestety... żużel w niższych ligach nie ma jeszcze takiej przebitki, aby wszędzie zamontować dmuchane bandy... Szkoda chłopaka. Był moim wieku...


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 21:49

Motor uderzył w bandę, Michal przeleciał nad nią ale kawałek deski wbił się w jego klatkę piersiową, poza tym miał strasznie poszarpaną ręke.. Dali by sobie spokój z żużlem w Krośnie na rok, kibice przyczynili by się do zbiórki kasy na te pieprzone bandy, w końcu zrobili by bezpieczny tor, bo Czech by żył gdybyśmy mieli więcej pieniędzy. Gdbyśmy sie utrzymali w 1 lidze to teraz musielibyśmy wziąźć kase na dmuchane bandy bo taki jest bodajże wymóg od tego sezonu... I tak w ogóle ledwo co uzbieraliśmy skład i przystąpiliśmy do nowego sezonu, troche pecha i Krosna nie było by nawet w 2 lidze.... tragedia..

Kląć się chce ;/ Czarny sport.... :(

@[RA]MACIUS: Makabra to mało powiedziane, wiesz dlaczego dziś jechaliśmy w okrojonym składzie? Bo 3 zawodników połamało ręki i powybijało barki w poprzednich meczach...
Ostatnio zmieniony 27 maja 2007, 21:51 przez leniup, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 21:49

To co się wyrabia na II ligowych torach to :? jest makabra
W przed ostatnim meczu ligiwym na Rawickim torze bark złamał Rafał Kowalski... teraz naszczęscie już takich scen mam nadzieje nie będzie, bo klub Rawicki założył dmuchane bandy. Naprawde fajnie to wygląda, a i diametralnie zmieni się sytuacja dotycząca bezpieczeństwa.
{*} Michał Matula {*}
leniup pisze:Michal przeleciał nad nią ale kawałek deski wbił się w jego klatkę piersiową
Nie zapomne nigdy tego zdarzenia, jak u Nas żużlowiec (juz nie pamietam Kto to był, bo to było z 2 lata temu) na ostatnim wirażu zderzył się motorem z innm i całym impetem wparował w bande, połamał deski i zatrzymał się prawie pod metalowym palam utrzymującym głośnik :|


Ale teraz działacze postawili na bezpieczeństwo, bo najpierw założyli bandy z jakieś mieszanki a'la regips, a teraz założyli dmuchane bandy.
Obawiam się, że przy najbliższej weryfikacji Waszego toru, sędzia przy sprawdzaniu band weźmie pod uwagę ten wyapdek i mogą być tego nieciekawe konsekwencje...


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 22:21

leniup pisze:Gdbyśmy sie utrzymali w 1 lidze to teraz musielibyśmy wziąźć kase na dmuchane bandy bo taki jest bodajże wymóg od tego sezonu...
To jest wymóg chyba tylko na ekstraligę. O ile się nie mylę to w I lidze tylko Gniezno ( :roll: ) i Grudziądz nie mają jeszcze dmuchanych band...


Bob Gnieciuch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2007
Posty: 22
Rejestracja: 26 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2007, 18:51

No Panowie i Panie też. Skład finałów bez niespodzianek, zarówno Byki jak i Anioły były najlepszymi zespołami w lidze. (Mam nadzieję na triumf Torunian :) ). A przeglądając wcześniejsze posty odnośnie speedwaya naczytałem się o pewnym spadku rzeszowskiej Marmy i wszyscy widzą jak sie to skończyło :-D Teraz z Wrockiem po braz i mamy w Rzeszowie medal DMP po 9 latach 8)


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2008, 22:35

Dzisiaj po raz pierwszy bylem na meczu zuzlowym (UNIA LESZNO 45-45 STAL GORZÓW), wrazenia bardzo pozytywne :D swietna atmosfera, niezle oprawy i glosny doping, szczegolnie kibicow Stali ktorych bylo ok 100 (siedzialem daleko wiec nie widzialem zbytnio). Mysle, ze wybiore sie jeszcze nieraz, bardzo polecam :D


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2008, 12:26

Ja tego sportu jakoś nie lubię ;) nudzi mnie :P
oni tylko w kółko jadą i tak ciągle też mogę tak rowerem :)

Ale są miłośnicy tego sportu i dobrze ;)
Podobno nasza ekstraklasa (tak to się nazywa)? Jest najlepesza na świecie ;)

WoW czyli poziom musi być wysoki ;),i każdemu kibiowi musi się to podobać :)

W mojej rodzinie był jeden sławny żużlowiec ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Alfred_Smoczyk

Nie chwale się tylko jagby kogoś to interesowało ;)


Bob Gnieciuch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2007
Posty: 22
Rejestracja: 26 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2008, 13:20

Nawet bardzo slawny 8) A z ta nasza liga to nie bardzo sie wszystkim podoba, szczegolnie ten sezon ( kilka druzyn walczy miedzy soba o medale a reszta o utrzymanie). I kiedy przyjdzie jezdzic mecze miedzy soba teamom z tych "grup" to mozna sie tylko zakladac czy ta gorsza druzyna przekroczy granice 30 pkt :angry: Choc walka o majstra niczego sobie 8)


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2008, 20:51

Mamy lidera :dance:

CKM !


Obrazek
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 23:32

Oczywiscie Michale :) I nie oddamy do końca sezonu... Powtórka z 2003 roku bardzo blisko, teraz rozjedziemy Atlas i czekamy na półfinalistę. Pozdro dla Arlety ;)


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 marca 2009, 17:16

W sobotę Unia gra sparing z Częstochową! Ciekawy sprawdzian przed I :angry: ligą. Osobiście wybieram się na mecz i liczę, że Unia pokaże już przed sezonem iż jest mocna. Skład mamy niczego sobie. Mam nadzieje, że Unia wygra ze Złomrexem, gdyż jeszcze nigdy nie byłem na przegranym meczu Unii(w tym miejscu ktoś pomyśli, że byłem na góra 5 meczach, ale to nie prawda, zaliczyłem około 20 spotkań Tarnowian, niestety wszystkie "w domu".)


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 11:19

Dziś lubuskie derby ;) Mam nadzieję, że choć trochę zmażemy plamę jaką dali w Zielonej..


#AllegriOut
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2009, 10:33

jarmel pisze:Dziś lubuskie derby ;) Mam nadzieję, że choć trochę zmażemy plamę jaką dali w Zielonej..

Zamiast zmazać plamę to jeszcze bardziej Stal się poniżyła, nie tyle zawodnicy co sami kibice!

Akcja roku na polskich stadionach!!





Cała Polska z nich sie smieje :D


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2009, 11:34

We Wrocławiu też ciekawie na trybunach :-D
http://www.wroclawianie.info/galeria/di ... =182&pos=3


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2009, 11:51

hehe dobra akcja z tym prosiakiem ;) mam małe pytanko, po co tym laskom te piłeczki tenisowe?

Gratuluje wygranej!


ODPOWIEDZ