Żużel - wszystko o speedway'u

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2003, 15:12

Leon pisze:Tak sobie mysle ze to sport dla piknikowcow i jestem pewien ze gdyby Wlokniarz byl kilka miejsc nizej to na meczu byloby gora 10 tysiecy ludzi

to logiczne, ze jesli druzyna gra w slabszej lidze przychodzi mniej ludzi, moze w rakowie tak nie jest :twisted: :?:

...ale i tak na zuzlu w czestochowie ZAWSZE bedzie wiecej ludzi niz na pilce
Zycze powrotu do "Extraklasy" (ale to jeszcze dłuuuuuuuuga droga)
sometimes dream come true :P

....ale dolaczam sie do zyczen... GLORY GLORY RAKOW CZE-WA :wink:


Obrazek
Leon

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2003, 22:11

Na Rakowie nikt nie rzuca butelkami , ostatni przypadek rzucania butelkami w Czestochowie mial miejsce na Wlokniarzu :lol: . Heh te 16 tysiecy na 2 lidze to chyba Ci sie przysnilo kolego. Chodzilo po 2 tysiace ludzi max. Ale mozesz tego nie pamietac:)


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2003, 22:51

Hahahahahaha Ty masz czelność mi mówić, że mi sie przyśniło. Ty nawet stadionu nie widziałeś od wewnątrz... :lol: 2000 ludzi to max ??? To gratuluje dobrych wiadomości :!: i ja moge nie pamietać :?: Ale bajka. Co raz bardziej mi się podoba. Myśle jednak, że to forum to nie miejsce aby sie zbytnio kłócić... i porównywać przyszłego Mistrza Polski na żużlu z 4 ligowym zespołem. To troche nie na miejscu, poza tym nie ta sama dyscyplina... :D Mimo to pozdrawiam


cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 00:50

Leon pisze: Heh te 16 tysiecy na 2 lidze to chyba Ci sie przysnilo kolego. Chodzilo po 2 tysiace ludzi max.
ewidentnie dazysz do konfrontacji :twisted:

2 tysiace ludzi to przychodzi na jakies mlodziezowe indywidualne mistrzostwa slaska :!: ....widac, ze nigdy na zuzlu nie byles :wink:


Leon pisze:
Ale mozesz tego nie pamietac:)
hmmm a to juz w ogole nie wiem co mialo znaczyc. wlokniarz ostatnio byl lige nizej w sezonach 1997-98 i zapewniam zie, ze pamietam to :wink: ...... pifko na zuzlu pije nie zaprzecze, ale zebym od razu nic nie pamietal :P ...obraza :? ............. :wink: :P


ja akurat nie jestem sprzymierzencem czestochowskich klotni na tle zuzlowo-pilkarskim, bo sam na rakow kiedys chodzilem a nawet ...tu scie moze zaskocze :P ...gralem kiedys w rakowie, bylem bramkarzem, ale to byly tak zamierzchle czasy, ze ty chyba nie bedizesz tego PAMIETAL :lol: :wink:

skonczmy ta smieszna rozmowe, ok?


Obrazek
Leon

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 01:02

Dobra konczymy ta dyskusje ,a nie klotnie,bo to nie ma sensu,kazdy bedzie bronil swojego klubu... Ja sie nie kloce ..nie wiem moze wy tak:)Na stadionie bylem wiele razy wiec widzialem go od wewnatrz:)Nawet na paru meczach bylem panowie :lol: Nie porownuje zespolow tylko kibicow, Ulisses ,a to duza roznica , a czy bedzie mistrz to sie jeszcze okaze 8) Cybul zapewniam Cie ,ze bede pamietal ,chodze na Rakow 15 lat , no chyba ze grales wczesniej to moge nie kojarzyc... :roll: Pozdrawiam:)[/quote]


cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 01:28

Leon pisze: Cybul zapewniam Cie ,ze bede pamietal ,chodze na Rakow 15 lat , no chyba ze grales wczesniej to moge nie kojarzyc... :roll: Pozdrawiam:)
no to musisz mnie poamietac :P ...bramkarz w druzynie trampkarzy, poczatek lat 90-tych, sredniej wysokosci szczuply blondynek :P


....jesli jestes naprawde prawdziwym kibicem rakowa to musisz mnie pamietac :lol:

PS nawet do dzis pamietam jak pierwszy raz poszedlem na mecz rakowa[ rakow- pol0nia bytom 1-1] (bodajze 1991), czy tez pierwsze mecze rakowa w 1-ej lidze z legia i gks-em, pozniej z roku na rok chodzilem coraz bardziej sporadycznie, az w koncu przestalem, dlatego nie nazywam sie dzis kibicem rakowa bo bym sklamal :wink:


Obrazek
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2003, 20:15

Dla wszystkich niezorientowanych powiem, że chodzi o mecz Top Secret Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń, który odbędzie się 21.09.2003 w Częstochowie, przy ulicy Olsztyńskiej o godz. 16:00. To prawdziwe żużlowe święto, na dodatek spotykają się dwie najlepsze drużyny w kraju. Czy częstochowskie "lwy" pokonają torunskie "anioły" ?? Ja mówię, że tak, gdyż tylko w ten sposób możemy zdobyć Drużynowe Mistrzostwo Polski 2003 i udowodnić, że w sporcie nie liczy się tylko kasa (Apator Toruń porównywany jest do piłkarskiego Realu Madryt===> gwiazdy i kasa) To ostatni mecz w tym roku, a zarazem decydujący. Ci którzy nie będą mogli się wybrać mogą oglądać mecz w Polsacie 2. Postanowiłem zrobić także ankiete w, której możecie wytypować Mistrza Polski. Zapowiada się wspaniała atmosfera - będzie około 30.000 kibiców - ten mecz powinien zadowolić najbardziej wybrednych...
Pozostaje mi powiedzieć tylko: Do boju Włókniarz Częstochowa :!: i zapraszam na stadion lub przed telewizory (polsat 2 o 16:00) 8)


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2003, 20:20

Apator ma większe gwiazdy i musle że to oni zdobędą mistrzostwo :!: :D


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2003, 20:28

kouba pisze:Apator ma większe gwiazdy i musle że to oni zdobędą mistrzostwo :!: :D
Real Madryt też ma wielkie gwiazdy i się przejechał na Juve :D Poza tym na trzy mecze - dwa wygraliśmy ( w tym w Toruniu) i jeden przegraliśmy 46:44. Udowodnimy, że to my jesteśmy NAJLEPSI w kraju. W obu miastach panuje prawdziwa psychoza porównywalna do tej z włoskich miast Turynu i Mediolanu przed Finałem LM. Wszyscy sobie zadają pytanie: "Kto wygra??" Ja już wiem :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2003, 20:53

Ja kibicuje generealnie TŻ SIPMA LUBLIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A poki nasi jeszcze w 1 lidze, to w ekstralidze jesetem za Polonia Bydgoszcz :) . A z tych dwoch druzyn wolalbym zeby wygral Wlokniarz. Zreszta wszystkie gwiazdy na niebie wskazuja ze to oni beda mistrzami. Najwazniejsze ze mecz u nich.


srali muszki będzie wiosna
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2003, 21:36

W przyszłym sezonie do extraligi wchodzi Unia Tarnów. Drżyjcie wszyscy... :D :D :D . Powrót bo kilku latach nieobecności :D :D ,,Jaskółki" Wam pokażą. :D :D


Artur

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2003
Posty: 84
Rejestracja: 28 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2003, 20:22

NAJLEPSZA JEST POLONIA BKS ALE W OBECNEJ SYTUACJI SOLIDARYZUJEMY SIE Z CZĘSTOCHOWĄ!!!!! MAMY NADZIEJĘ ŻE WYGRA I WYSYLAMY GRUPĘ KIBICOW NA TEN MECZ!!!!!!!!
APATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CO???????????
SREBERKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! he he he he


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2003, 20:26

Dziękujemy!!! Obrzydliwy Apator nie może mieć Mistrza Polski!!! Z tego co wiem cała Polska dopinguje Włokniarza Częstochowa oprócz Torunia i...Chorzowa (trzymają kibice Ruchu sztame z Apatorem :shock: )


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2003, 20:34

Włókniarz!!!
TYLKO Włókniarz!!!!

A tak na marginesie Ulisses,będziesz na meczu????
Jeśli tak to musisz wiedzieć że na Włókniarzu będzie wielki fan Juve-Jaro!!!! 8) 8)


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2003, 20:51

Pewnie, że będe na meczu!!!!!!!!!!! Lwy do boju!!!!!!!!!!!! :twisted:


ODPOWIEDZ